Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(Drasita @ 2008 02 08, 17:07)
Turiu kl.Daktaras liepe jau pradeti duoti mazei kosytes, nusipirkau kvieciu kosytes ekologines.Bandem valgyt, lapnoja net ausys linksta.Duodu po nedaug ats tik 3 dienos kaip valgom, bet problema tame, kad dvi dienas daviau pries maitinima Mp tai po to nezinda pora valandu nors koses suvalgo tik 2 sriubos saukstus.Siandien bandziau duot po Mp tai koses tik saukstuka arbatini suvalge.. Tai kada geriau tos kosytes duot po pries ar tarp maitinimu Mp?Dzekui uz ats.


nezinau kodel, bet www.ligos.lt radau info, kad
"Košes, tyres, kol kūdikis įpranta jas valgyti, reikėtų duoti prieš motinos pieną, o kai įprasta - po motinos pieno."

susikirs su Ragnez nuomone smile.gif

ir is tikro, kodel skubat primaitint? jei nera jokiu nukrypimu, tik nuo 6 men pakanka. km ta maza skranduka apkrauti papildomu maistu, kol jo visai nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irongė: 08 vasario 2008 - 17:12
QUOTE(Irongė @ 2008 02 08, 18:10)
ir is tikro, kodel skubat primaitint? jei nera jokiu nukrypimu, tik nuo 6 men pakanka. km ta maza skranduka apkrauti papildomu maistu, kol jo visai nereikia.

Nea as neskubu, man zindyti tikras malonumas.Tiesa sakant gaminu ta kosyte ir kazkas sirdi spaudzia taip nenoriu duot, nu net nzn kaip pasakyt, ant krutines kazkas guli.Nors ji ir skaniai ja sulapnoja....
Atsakyti
Veju veju blush2.gif čia vis tas motiniškas rūpestis doh.gif

QUOTE(Persika @ 2008 02 08, 16:55)
vyk minti kad neturi pakankamai pienelio, pati rasai, kad sisiuka ir kakuti daro.  jei vaikutis ir kabo ant papulio ir po to ramiai miega tai tikrai nereiskia, kad jis negauna reikiamo kiekio MP  rolleyes.gif  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 02 08, 17:10)
nezinau kodel, bet www.ligos.lt radau info, kad
"Košes, tyres, kol kūdikis įpranta jas valgyti, reikėtų duoti prieš motinos pieną, o kai įprasta - po motinos pieno."

na, kai kas siulo duoti nauja maista, kai kudikis dar alkanas - atseit, tada mieliau valgo, negu tada, kai jau yra pasisotines.
praktiskai, as visai nesieju zindymo ir maitinimo kitu maistu: zindau be jokio grafiko, kai tik uzsimano, o maisto duodu tuo metu, kai visa seima valgom, ty., per pusrycius, pietus ir vakariene.
zodziu, svarbiausia yra tai, kad pradejus primaitinti nereikia mazinti zindymu skaiciaus, kosemis maitinama ne vietoj MP, o papildomai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 08 vasario 2008 - 17:44
QUOTE(Spurgiucs @ 2008 02 08, 12:08)
Kiek pamenu penktas mėnuo neminimas tarp augimo šuolių.

Mano vyriausiajai butent augimo suolis buvo ne 3, o penkta mėnesį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Drasita @ 2008 02 08, 17:22)
Nea as neskubu, man zindyti tikras malonumas.Tiesa sakant gaminu ta kosyte ir kazkas sirdi spaudzia taip nenoriu duot, nu net nzn kaip pasakyt, ant krutines kazkas guli.Nors ji ir skaniai ja sulapnoja....

Tai jei pati jauti sunkumą - tikrai dar palauk mirksiukas.gif
Jei nėr būtino reikalo, spėsit prisiragaut ir vėliau.
wub.gif sakai, žindyt malonumas, tai ir linkiu jums abiems dar daug to malonumo akimirkų wub.gif
QUOTE(Žuvelė @ 2008 02 08, 17:34)
Veju veju  blush2.gif  čia vis tas motiniškas rūpestis  doh.gif

drinks_cheers.gif rūpestis tikrai niekad nepaleidžia.
Bet tavo atveju, tikrai nėr ko jaudintis - visko užtenka mažiui. Tai ir džiaukitės abu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 02 08, 19:38)
Tai jei pati jauti sunkumą - tikrai dar palauk  mirksiukas.gif
Jei nėr būtino reikalo, spėsit prisiragaut ir vėliau.
wub.gif sakai, žindyt malonumas, tai ir linkiu jums abiems dar daug to malonumo akimirkų wub.gif

dzekui labai uz palinkejimus, tikiuosi taip ir bus.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgiucs @ 2008 02 08, 12:08)
Ir aš prašysiu patarimo  blush2.gif Mano mažiukas paskutinėm dienom labai jau daug valgo. ...
Tai vat - ir nesuprantu, kas čia vyksta  g.gif  Iš kur toks ypatingai dažnas valgymas  unsure.gif Kiek pamenu penktas mėnuo neminimas tarp augimo šuolių.


Spurgiucs - pas mus lygiai ta pati problema, manoji tik 6 dienom vyresne ax.gif
Jau ketvirta nakti keliasi kas val, o per tas kelias dienas ismoko atsisesti ir per visa kilima persiridenti. Tai kaip ragnez ir Aiste minejo, greiciausiai cia bus 5 menesio augimo/vystymosi suolis tas naktinis kelinejimasis.
Prasides linksmybes mums dabar drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mamos. Noriu pasilkausti patarimo. Mano 4 savaiciu sunelis apetitu nesiskundzia. Maitinu tik savo pienu. Kartais valgyt praso dazniau nei kas valanda. Bet po tokiu daznu valgymu labai daug atpila. kartais atrodo, kad atpila vos ne viska, ka suvalgo. Kai valgo kas 2-3 valandas, tada viskas tvarkoje. Kiek zinau, motinos pieno persivalgyti neimanoma. Ar normalu, kad tiek daug atpila? Gal cia jam per daug? Ar cia man reiketu sunerimti?
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2008 02 12, 16:37)
Sveikos mamos. Noriu pasilkausti patarimo. Mano 4 savaiciu sunelis apetitu nesiskundzia. Maitinu tik savo pienu. Kartais valgyt praso dazniau nei kas valanda. Bet po tokiu daznu valgymu labai daug atpila. kartais atrodo, kad atpila vos ne viska, ka suvalgo. Kai valgo kas 2-3 valandas, tada viskas tvarkoje. Kiek zinau, motinos pieno persivalgyti neimanoma. Ar normalu, kad tiek daug atpila? Gal cia jam per daug? Ar cia man reiketu sunerimti?

Viskas normalu mirksiukas.gif Jo dar labai silpnai issivysciusi stemple. Maniskis irgi labai daug atpylinejo doh.gif doh.gif doh.gif irgi labai pergyvenau del to. Kartais atrodydavo, kad fontanu pila verysad.gif Svarbiausia stebeti kiek svorio priauga. Jeigu per si pirma menesi bus normos ribose, tai neimk i galva to atpylinejimo, stenkis kiekviena kart atruginti gerai ir apsisarvuok kantrybe bei seilinukais ax.gif Mes dar iki siol su merliuku po valgio vaikstom, nes visada atpila atsirugdamas, bet as jau pripratau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 02 12, 14:53)
Viskas normalu  mirksiukas.gif  Jo dar labai silpnai issivysciusi stemple. Maniskis irgi labai daug atpylinejo  doh.gif  doh.gif  doh.gif  irgi labai pergyvenau del to. Kartais atrodydavo, kad fontanu pila  verysad.gif  Svarbiausia stebeti kiek svorio priauga. Jeigu per si pirma menesi bus normos ribose, tai neimk i galva to atpylinejimo, stenkis kiekviena kart atruginti gerai ir apsisarvuok kantrybe bei seilinukais  ax.gif  Mes dar iki siol su merliuku po valgio vaikstom, nes visada atpila atsirugdamas, bet as jau pripratau  mirksiukas.gif

tikrai taip, stebek svori, jei su svoriu ok, tada nepergyvenk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 02 08, 17:10)
nezinau kodel, bet www.ligos.lt radau info, kad
"Košes, tyres, kol kūdikis įpranta jas valgyti, reikėtų duoti prieš motinos pieną, o kai įprasta - po motinos pieno."

Ne tik su ragnez, bet ir su Pasaulinės sveikatos organizacijos nuomone susikirs.
Kietas maistas yra papildomas prie mamos pieno. Todėl jis ir yra duodamas po maitinimo krūtimi. Aišku, jei nori PAKEISTI mamos pieną kitu maistu, tai reikia maitinti prieš duodant krūtį. Tada mažės pieno ir jis baigsis. Taip pat mama turės problemų su pieno sąstoviu.
Atsakyti