Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(ragnez @ 2008 02 06, 19:13)
kokio tiksliai amziaus vaikutis? kiek priaugdavo per kitus menesius?

Dukrytei lygiai 6 mėn. Per praeitą mėn. priaugo 400 g. O anstesniais po 500-600 g.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2008 02 06, 19:44)
Dukrytei lygiai 6  mėn. Per praeitą mėn. priaugo 400 g. O anstesniais po 500-600 g.

panasu, kad MP nebepatenkina visu jos poreikiu ir reikia primaitinti. tai nereiskia, kad pieno nera, ar kad jo sumazejo smile.gif tai tik reiskia, kad pats laikas pradeti siulyti darzovines koses smile.gif
pienas nedings, jeigu zindysi. pirma reikia pazindyti, paskui siulyti dar maisto. zindymu nereikia pakeisti kosemis, tiesiog koses turi papildyti trukstama kaloriju kieki. kose neturi buti skysta - reikia daryti ja tokio tirstumo, kad neisteketu is saukstelio, bet apvertus is karto iskristu. taip pat galima siulyti atsigerti - as savo vaikams paprastai duodu sulciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 06 vasario 2008 - 19:57
Sveikos, reikia patarimo. Mano sunui beveik 2 menesiukai, maitinu savo pienu. Pastaruoju metu pasikeite mazylio valgymas. Anksciau visad duodavau is vienos kruties viena maitinima, kita - is kitos. Bet pastaruoju metu, pavalges is vienos kruties siek tiek, mazylis pasidaro neramus, blaskosi, vos vos patraukia ir spjauna lauk. Kai duodu is kitos kruties tada, tai jis ima noriai ir tarsi pavalgo pilnai jau nebesiblaskydamas. Bet kad tada dar ir is pirmos kruties lengvai bega pienas, jis buna baltas ir man atrodo tas pats geriausias. Bet kazkodel mano vaikelis nenori jo gerti. Siandien pastebejau, kad kartais ir su antra pasidaro tas pats, kad ir pavalges is antros kruties dar blaskosi. Tada sunkiai uzmiega, reikia nuolat kaisioti ciulptuka. Per pirma menesiuka priauges buvo 900g. Kiek bus per antraji, dar nezinau. Imu galvoti, kad gal man jau baigiasi pienas (mano mama mane ir seseris maitindavo tik po 1.5 menesio, gal cia paveldimas dalykas), gal jau vertetu pasirupinti misinuku...Kartais pavalgo normaliai, ne visi maitinimai tokie, bet dauguma vis tiek tokie neramus...
Atsakyti
QUOTE(sirocco @ 2008 02 06, 21:21)
Sveikos, reikia patarimo. Mano sunui beveik 2 menesiukai, maitinu savo pienu. Pastaruoju metu pasikeite mazylio valgymas. Anksciau visad duodavau is vienos kruties viena maitinima, kita - is kitos. Bet pastaruoju metu, pavalges is vienos kruties siek tiek, mazylis pasidaro neramus, blaskosi, vos vos patraukia ir spjauna lauk. Kai duodu is kitos kruties tada, tai jis ima noriai ir tarsi pavalgo pilnai jau nebesiblaskydamas. Bet kad tada dar ir is pirmos kruties lengvai bega pienas, jis buna baltas ir man atrodo tas pats geriausias. Bet kazkodel mano vaikelis nenori jo gerti.

buna tokie periodai vadinami augimo suoliais, tai gal tavo leliukui taip yra. reiktu pavargti pora paru, dazniau pamaitinti, kad daugiau pieno prisigamintu, paskui vel susinormalizuos. siuo metu jie daugiau svori auginasi. rolleyes.gif dar pasikeicia pieno gamyba, gaminasi pienas kai vaikas valgo, gal per ilgos pertraukos buna, vaikas per daug alkanas ir nori greiciau pasisotinti, todel nervuojasi. genetika visiskai ne prie ko. g.gif gal koki neiprasta maista suvalgei, pvz:cesnaka? jei anksciau nevalgei, vaikui gal nepatiko skonis. manyciau maitint reiktu dazniau, ir aisku nueiti pasisverti 2 men. matysit kaip svoris. gal per dideli tarpai nemaitinimo nakties metu? sunku pasakyt, kai visko nezinai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sirocco @ 2008 02 06, 21:21)
Kartais pavalgo normaliai, ne visi maitinimai tokie, bet dauguma vis tiek tokie neramus...

sirocco, isivaizduoju, kad nerimauji. ypac, jei mama dar ka nors susako apie tai, kad pieno neturejo... console.gif
zinok, manes ir mano brolio mama is viso nemaitino - ir nieko, ismaitinau savo du vyresniuosius iki metu, o jauneli is dar maitinu ir nutraukt nezadu (jam dabar 11 men.)
pieno tu turi - juk sekmingai zindau jau daugiau kaip menesi. ir vaikelis puikiai auga 4u.gif vadinasi, su pieno gamyba viskas tvarkoje 4u.gif
kitas dalykas - kudkio neramumas. jis gali buti visai nesusijes su pienu. gali buti, kad jam tiesiog skauda pilvuka ar ka... man teta sakydavo, kad pradejus valgyt sujuda zarnytes, ir vaikui suskausta - uz tai ir muistosi, neramus.
diegliuku laikotarpi tiesiog reikia islaukti, jis praeina.
sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 02 06, 23:37)
sirocco, isivaizduoju, kad nerimauji. ypac, jei mama dar ka nors susako apie tai, kad pieno neturejo... console.gif
zinok, manes ir mano brolio mama is viso nemaitino - ir nieko, ismaitinau savo du vyresniuosius iki metu, o jauneli is dar maitinu ir nutraukt nezadu (jam dabar 11 men.)
pieno tu turi - juk sekmingai zindau jau daugiau kaip menesi. ir vaikelis puikiai auga  4u.gif vadinasi, su pieno gamyba viskas tvarkoje  4u.gif
kitas dalykas - kudkio neramumas. jis gali buti visai nesusijes su pienu. gali buti, kad jam tiesiog skauda pilvuka ar ka... man teta sakydavo, kad pradejus valgyt sujuda zarnytes, ir vaikui suskausta - uz tai ir muistosi, neramus.
diegliuku laikotarpi tiesiog reikia islaukti, jis praeina.
sekmes  4u.gif



nu bandysiu dar tikrai laukti, siaip nakti jis tik karta teprabunda, pamaitinu ir vel uzmiega. Tik diena toks neramesnis. Duosiu dabar diena dazniau nei kas 3 valandas, ziuresiu kas bus, siaip valgau beveik viska, vengiu tik visokiu rukytu gaminiu, pieno produktus siek tiek riboju, kiausinius.Tikiuosi susitvarkys, nes noriu maitinti bent jau iki 6 menesiuku...Manau man dar daug itakos padaro mama, nes ji man patarinejo ir nusitraukineti, ir susidaryti rezima, tarkim, maitinti kas 3 valandas, kol mazylis buvo mazesnis, taip gal ir tiko, jis daug miegodavo, o dabar auga ir nebeislaukia tu 3 valandu. Reik mamos maziau klausyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sirocco @ 2008 02 06, 22:59)
nu bandysiu dar tikrai laukti, siaip nakti jis tik karta teprabunda, pamaitinu ir vel uzmiega. Tik diena toks neramesnis. Duosiu dabar diena dazniau nei kas 3 valandas, ziuresiu kas bus, siaip valgau beveik viska, vengiu tik visokiu rukytu gaminiu, pieno produktus siek tiek riboju, kiausinius.Tikiuosi susitvarkys, nes noriu maitinti bent jau iki 6 menesiuku...Manau man dar daug itakos padaro mama, nes ji man patarinejo ir nusitraukineti, ir susidaryti rezima, tarkim, maitinti kas 3 valandas, kol mazylis buvo mazesnis, taip gal ir tiko, jis daug miegodavo, o dabar auga ir nebeislaukia tu 3 valandu. Reik mamos maziau klausyti smile.gif

jokiu budu nelauk jokiu valandu. jei tik atrodo, kad galbut noretu vakgyt - duok kruti. tuo labiau, kad galbut jam dabar kaip tik yra tas augimo suolis, kai ir reikia dazniau valgyt 4u.gif net jei kas pusvalandi prasytu zysti - vis tiek duok.

diegliukai nuo maisto praktiskai nepriklauso. svarbiausia valgyi sviezia ivairu maista, neprisivalgyti daug vienos rusies produkto. nuo diegliuku padeda fizinis kontaktas - nesiojimas, mylavimas, zaidinimas, masazas, maudynes...
Atsakyti
QUOTE(sirocco @ 2008 02 06, 22:59)
nu bandysiu dar tikrai laukti, siaip nakti jis tik karta teprabunda, pamaitinu ir vel uzmiega. Tik diena toks neramesnis. Duosiu dabar diena dazniau nei kas 3 valandas, ziuresiu kas bus, siaip valgau beveik viska, vengiu tik visokiu rukytu gaminiu, pieno produktus siek tiek riboju, kiausinius.Tikiuosi susitvarkys, nes noriu maitinti bent jau iki 6 menesiuku...Manau man dar daug itakos padaro mama, nes ji man patarinejo ir nusitraukineti, ir susidaryti rezima, tarkim, maitinti kas 3 valandas, kol mazylis buvo mazesnis, taip gal ir tiko, jis daug miegodavo, o dabar auga ir nebeislaukia tu 3 valandu. Reik mamos maziau klausyti smile.gif

thumbup.gif sekmes 4u.gif ir aisku kantrybes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basava: 06 vasario 2008 - 23:17
Noriu dar karta padekoti mamytems uz patarimus ir pasakyti, kad jau beveik viskas susitvarke, kruti dar truputi paskauda, bet jau ne taip, ir temperaturos jau visai nera...
ACIU notworthy.gif 4u.gif
Ka mes be jusu darytume... blush2.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif

QUOTE(Renciuke @ 2008 02 07, 11:34)
Ka mes be jusu darytume... blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Renciuke @ 2008 02 07, 10:34)
ACIU notworthy.gif  4u.gif
Ka mes be jusu darytume... blush2.gif

Tikrai 4u.gif . AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renciuke @ 2008 02 07, 10:34)
Noriu dar karta padekoti mamytems uz patarimus ir pasakyti, kad jau beveik viskas susitvarke, kruti dar truputi paskauda, bet jau ne taip, ir temperaturos jau visai nera...
ACIU notworthy.gif  4u.gif
Ka mes be jusu darytume... blush2.gif

gera tai skaityti, saunuoles visos mamytes, kurios nepasidave abejonems ir laikiniems sunkumams 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ragnez @ 2008 02 06, 23:11)
jokiu budu nelauk jokiu valandu. jei tik atrodo, kad galbut noretu vakgyt - duok kruti. tuo labiau, kad galbut jam dabar kaip tik yra tas augimo suolis, kai ir reikia dazniau valgyt  4u.gif net jei kas pusvalandi prasytu zysti - vis tiek duok.

diegliukai nuo maisto praktiskai nepriklauso. svarbiausia valgyi sviezia ivairu maista, neprisivalgyti daug vienos rusies produkto.  nuo diegliuku padeda fizinis kontaktas - nesiojimas, mylavimas, zaidinimas, masazas, maudynes...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kai pati taip dariau, t.y. maitinau pagal valandas, vaikas buvo laaabai neramus, aisku itakojo ir pilvukas, bet dabar tikiu, kad didziausia itaka dare tai - kad vaikas neiskesdavo to laiko tarpo be pienuko, todel ir nerimdavo sad.gif doh.gif
Tikrai nelauk tu valandu, jei tik pajauti, kad vaikas nerimsta (cepsi, kisa kumstuka, pazizia, nustoja, vel pazizia, pan. dalykai) duok kruti, nors ir 1-2 min pagers pienelio, visa tai jam tik i nauda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persika: 07 vasario 2008 - 22:33