Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(jurgitazi @ 2007 11 19, 15:53)
Maitinu jau 1 metai ir 7 menesiai, o aplinkiniai baigia is proto isvaryti su klausimu kada baigsiu... kiek galima... ir pan. Vienu zodziu maitinu ir dar priekaistu sulaukiu, kaip norisi per nosi uzvaziuoti


aš ir panašiai jau tiek laiko maitinu thumbup.gif ...aišku aplinkinių reakcija verysad.gif ...bet man dzin tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgiucs @ 2007 11 19, 13:50)
Taigi, svarbiausia - begalinis noras maitinti vaikutį savo MP + poilsis + skysčiai. Na ir, žinoma, nepamiršt pavalgyt, ir valgyt ką nori, nepadauginant vieno produkto.

Esi saunuole! ax.gif Jei jau taip sauniai tvarkaisi, be abejo greitai nebereikes ir misiniu wink.gif

QUOTE(jurgitazi @ 2007 11 19, 14:53)
Vienu zodziu maitinu ir dar priekaistu sulaukiu, kaip norisi per nosi uzvaziuoti

Ta ir padaryciau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(awiux @ 2007 11 19, 15:54)
bet man dzin  tongue.gif

drinks_cheers.gif
Juk nieko nera svarbiau uz Vaika!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(July @ 2007 11 19, 01:07)
favorite nedepresuok  console.gif  As irgi buvau issigandusi, kai mano dukryte per men priaugo 500g.  kai kitos giriasi kilogramais. Bet ji jauciasi puikiai yra linksmute ir neatrodo kad truktu maisto  wub.gif
Svarbu kad nors kiek priaugo. O kaip ji jauciasi, ar nera irzli, kaip daznai valgo? Ar linksma, nemieguista? Jei su ja viskas gerai, tai gal kita menesi daugiau priaugs. Tik tu atsipalaiduok ir stebek dukryte. O ka sake daktaras?


Ji linksma, neirzli. maitinau kas 2-3 val. Daktare sake kad uz savaites atvaziuoti vel pasisverti. Pieno vel pakankamai turiu, tai tikiuosi priaugs normaliai svorio ir viskas bus gerai.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Nežinau ar aš čia į temą rašysiu, bet reikai patarimo, man žaliai mamytei blush2.gif
Mano dukrytei dar tik savaitėlė, maitinu pati atrodo mažylei pienuko užtenka, neverkia , miega ..
Bet viena krūtį pažinda apie 10 min ir pavargsta, po kiek laiko vėl duodu tą pačią ir taip žaidžiam, bet vis tiek taip po kelių tokių žindymų, man vis tiek lieka pieno krūtyje. Ką daryti ? Ar reikai jį nutraukti g.gif
Atsiprašau,jei jau buvo toks klausimas aptartas ankstesnėse temos, tiesiog neturiu laiko visko skaityti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lili78 @ 2007 11 20, 19:27)
Sveikutės  4u.gif
Nežinau ar aš čia į temą rašysiu, bet reikai patarimo, man žaliai mamytei  blush2.gif
Mano dukrytei dar tik savaitėlė, maitinu pati atrodo mažylei pienuko užtenka, neverkia , miega ..
Bet viena krūtį pažinda apie 10 min ir pavargsta, po kiek laiko vėl duodu tą pačią ir taip žaidžiam, bet vis tiek taip po kelių  tokių žindymų, man vis tiek lieka pieno krūtyje. Ką daryti ? Ar reikai jį nutraukti g.gif
Atsiprašau,jei jau buvo toks klausimas aptartas ankstesnėse temos, tiesiog neturiu laiko visko skaityti  blush2.gif

viskas yra gerai, pieno ir turi likti. nieko nenutraukinėk. tiesiog kas 2 val keisk kitą krūtį
Atsakyti
QUOTE(lili78 @ 2007 11 20, 19:27)
Bet viena krūtį pažinda apie 10 min ir pavargsta, po kiek laiko vėl duodu tą pačią ir taip žaidžiam, bet vis tiek taip po kelių  tokių žindymų, man vis tiek lieka pieno krūtyje. Ką daryti ? Ar reikai jį nutraukti g.gif

Nieko nedaryk jei nelieka guziuku ir netempia ju... Laikui begant viskas susitvarkys ir nebebus tokiu 'bedeliu' wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 11 20, 19:35)
viskas yra gerai, pieno ir turi likti. nieko nenutraukinėk. tiesiog kas 2 val keisk kitą krūtį



QUOTE(ast_alaus @ 2007 11 20, 20:50)
Nieko nedaryk jei nelieka  guziuku ir netempia ju... Laikui begant viskas susitvarkys ir nebebus tokiu 'bedeliu' wink.gif

aciuks.gif Ačiū . Tikrikolk as nėra nei guzelių, nei tempia, atrodo nėra kolkasjokių problemų, tikiuosi ir nebus smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Ir man reikia Jusu patarimo, nes nebesuprantu ka daryt. doh.gif Mums beveik 3 menesiukai, iki siol valgo tik mano pieneli (ir sparciai auga,bei sunkeja-jau sveria 8kg.). Bet jau kelinta vakara panasu,kad truksta pienuko- maziuke patraukia biski ir nebenori imt papuko sad.gif nors jis minkstas,bet matau, kad pienuko dar kazkiek yra.(Bet siaip pienas pas mane srove begdavo,papukai budavo kieti) ...Tada duodu is buteliuko nutraukta pieneli (kuri nusitraukiu diena,kada ji ilgiau miega) ir mergina be problemu patvarko 120-140ml. g.gif Ka daryt, kad vakare netruktu pienelio? kodel maziuke nebevalgo is papuko?...
...na ir prirasiau,turbut sunku suprasti... bet as pasimetusi verysad.gif ... o taip noriu pati maitinti kuo ilgiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteva @ 2007 11 21, 02:16)
Sveikos mamytes  4u.gif
Ir man reikia Jusu patarimo, nes nebesuprantu ka daryt.  doh.gif Mums beveik 3 menesiukai, iki siol valgo tik mano pieneli (ir sparciai auga,bei sunkeja-jau sveria 8kg.). Bet jau kelinta vakara panasu,kad truksta pienuko- maziuke patraukia biski ir nebenori imt papuko sad.gif nors jis minkstas,bet matau, kad pienuko dar kazkiek yra.(Bet siaip pienas pas mane srove begdavo,papukai budavo kieti) ...Tada duodu is buteliuko nutraukta pieneli (kuri nusitraukiu diena,kada ji ilgiau miega) ir mergina be problemu patvarko 120-140ml.  g.gif  Ka daryt, kad vakare netruktu pienelio? kodel maziuke nebevalgo is papuko?...
...na ir prirasiau,turbut sunku suprasti... bet as pasimetusi verysad.gif ... o taip noriu pati maitinti kuo ilgiau  verysad.gif


Pas mane irgi vakare krutine labai minksta buna, bet tai nereiskia, kad pienelio mazai. Neduok buteliuko doh.gif nes panasu, kad mazyle tiesiog tinginiuke rolleyes.gif Beje, labai faina girdet, kad 8kg sveriat, nes maniskis tiek pat sveria ir as jau galvojau, kad gal permaitinu doh.gif bet tikriausiai kad ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteva @ 2007 11 21, 00:16)
Sveikos mamytes  4u.gif
Ir man reikia Jusu patarimo, nes nebesuprantu ka daryt.  doh.gif Mums beveik 3 menesiukai, iki siol valgo tik mano pieneli (ir sparciai auga,bei sunkeja-jau sveria 8kg.). Bet jau kelinta vakara panasu,kad truksta pienuko- maziuke patraukia biski ir nebenori imt papuko sad.gif nors jis minkstas,bet matau, kad pienuko dar kazkiek yra.(Bet siaip pienas pas mane srove begdavo,papukai budavo kieti) ...Tada duodu is buteliuko nutraukta pieneli (kuri nusitraukiu diena,kada ji ilgiau miega) ir mergina be problemu patvarko 120-140ml.  g.gif  Ka daryt, kad vakare netruktu pienelio? kodel maziuke nebevalgo is papuko?...
...na ir prirasiau,turbut sunku suprasti... bet as pasimetusi verysad.gif ... o taip noriu pati maitinti kuo ilgiau  verysad.gif

vakare normalu kad krūtinė jau minkšta. bet vistiek joje yra pieno, todėl turi ne buteliuką duot, o žįsti krūtį, nes vakarais tavo vaikas "užsakinėja" pienuką kitai dienai. todėl kuo dažniau žįs, tuo daugiau jo gaminsis rytoj. o buteliuku tu sutrikdai tą natūralų ciklą. ir iš vis - kam tu dieną nutraukinėji?

QUOTE(xeditux @ 2007 11 21, 04:27)
Pas mane irgi vakare krutine labai minksta buna, bet tai nereiskia, kad pienelio mazai. Neduok buteliuko  doh.gif  nes panasu, kad mazyle tiesiog tinginiuke  rolleyes.gif 

drinks_cheers.gif gudrūs tie mūsų mažiukai - kam čia vargt ir traukt, jeigu gerai pasipriešinus mamytė duos buteliuką iš kurio žymiai lengviau gert, nereikia darbuotis biggrin.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti




Ačiū už patarimus 4u.gif Reikės kažkaip atsilaikyt prieš mažiukės zirzenimą-pienuko prašymą iš buteliuko unsure.gif tik kad labai gaila jos pasidaro,kad negali greit ir ramiai užmigti- mat kol ji neprivalgo,tol miegot nesiruošia doh.gif na teks valandžiuke ilgiau pasūpuot...
O dieną pienuką nusitraukiu todėl,kad ryte ir per dieną ji valgo nedaug ir aš bijau,kad pienuko nesumažėtų. O be to-nusitraukusi būdavau rami,jog vakare turesiu extra atvejui ... Bet pasirodo klydau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(xeditux @ 2007 11 21, 04:27)
Pas mane irgi vakare krutine labai minksta buna, bet tai nereiskia, kad pienelio mazai. Neduok buteliuko  doh.gif  nes panasu, kad mazyle tiesiog tinginiuke  rolleyes.gif  Beje, labai faina girdet, kad 8kg sveriat, nes maniskis tiek pat sveria ir as jau galvojau, kad gal permaitinu  doh.gif  bet tikriausiai kad ne  biggrin.gif



Aš anksčiau irgi maniau,kad mano mergina iš storulių bus, bet dabar nurimau,sužinojusi,kad mamos pienu vaiko nenutukinsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteva: 21 lapkričio 2007 - 10:42
QUOTE(ingalp @ 2007 11 18, 12:23)
tai kad tau ir medituot nereikia  biggrin.gif . taigi svoris ohoho koks priaugo. MP tikrai pakanka. ir tik džiaugtis turi, kad taip trumpai žinda, nors laisvo laiko turi. nereikia ištisai sėdėt ir maitint. nu net pavydas suėmė  biggrin.gif . mANIŠKIS PIRMUS MĖN VALGĖ IR VALGĖ IR VALGĖ. namai kaip po karo buvo, nes nieko daugiau nedariau, tik žindžiau  blush2.gif


Tą patį gydytoja man sako - džiaukis, kad trumpai valgo, tik liepė dažniau pasiūlyti, bet maniškis turi "savo grafiką" - tarp maitinimų - nenori krūtinės anei trupučio - kišk nekišęs biggrin.gif

QUOTE(ast_alaus @ 2007 11 18, 18:01)
Na toks saikingas meditavimas ne vienai nepakenktu  biggrin.gif


tongue.gif

O pienuko šią savaitę vėl kibirai, kai maniškis valgo iš vienos krūtinės, iš kitos laša - tiesiog pridedu buteliuką, nes per įklotus prabėga ir per 5 - 7 min. prilaša iki 10ml doh.gif Tikrai dabar tikiu, kad nusiteikimas daug reiškia thumbup.gif Ir patarimai mamyčių iš ankstesnių temų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voveraitė: 21 lapkričio 2007 - 15:44