Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(Audrey @ 2008 02 02, 14:30)
Noriu paprašyti patarimo:
Mano 5 mėn. mergytė maitinama vien MP jau 2 mėn. tuštinasi kas 5-7 paros. Gydytoja tai sužinojusi pasiūlė duoti daržovių košės, kad reguliuotųsi virškinimas. Ir dar eisim echoskopu tirtis, ar su žarnynu viskas tvarkoj...
Na ir aišku pergyvent pradėjau, nors buvau skaičiusi, kad vaikas gali nesituštinti iki savaitės. Bet ar tikrai tai normalu? Gal kuriai taip buvo? Ar ilgai taip gali tęstis? Ir kokių priemonių imtis? gal tikrai neužtenka MP? g.gif
Atėjus "darymo" dienai, vaikas tampa labai neramus, nors viduriukai neužkietėję...
Gal turėsit kokių minčiu? Dėkui 4u.gif

Kaip jūsų dukrytė priauginėja svorį? Ar kai pasituština, pasituština 'normaliai' - t.y. ne mažai? Ar šlapinasi gerai?
Jei abu atsakymai teigiami, tuomet pienuko netrūksta.
MP maitinamam vaikui normalu nesituštinti savaitę. Tuo labiau, kad jūsų mergytės viduriukai neužkietėję. Motinos pienas yra labai lengvai pasisavinamas, tad kartais tiesiog nėra ko iškakoti. smile.gif
O kad tampa nerami, tai gal tiesiog dėl tuo metu suaktyvėjusios virškinimo sistemos, kuri ruošiasi 'reikalui'?..
Atsakyti
QUOTE(Audrey @ 2008 02 02, 14:30)
Noriu paprašyti patarimo:
Mano 5 mėn. mergytė maitinama vien MP jau 2 mėn. tuštinasi kas 5-7 paros. Gydytoja tai sužinojusi pasiūlė duoti daržovių košės, kad reguliuotųsi virškinimas. Ir dar eisim echoskopu tirtis, ar su žarnynu viskas tvarkoj...
Na ir aišku pergyvent pradėjau, nors buvau skaičiusi, kad vaikas gali nesituštinti iki savaitės. Bet ar tikrai tai normalu? Gal kuriai taip buvo? Ar ilgai taip gali tęstis? Ir kokių priemonių imtis? gal tikrai neužtenka MP? g.gif
Atėjus "darymo" dienai, vaikas tampa labai neramus, nors viduriukai neužkietėję...
Gal turėsit kokių minčiu? Dėkui 4u.gif

mano vienam sunui taip buvo. nuo antro gyvenimo menesio tustindavosi vidutiniskai karta i desimt dienu (ty 3 kartus per menesi). tustinimasis laikinai padaznejo, kai pradejau primaitinti kosemis, paskui vel buvo tas pats. isaugo mazadaug antraisiais metais.
veiksmingiausias dalykas buvo sportas - manksteles ir plaukiojimas baseine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrey @ 2008 02 02, 15:30)
Noriu paprašyti patarimo:
Mano 5 mėn. mergytė maitinama vien MP jau 2 mėn. tuštinasi kas 5-7 paros. Gydytoja tai sužinojusi pasiūlė duoti daržovių košės, kad reguliuotųsi virškinimas. Ir dar eisim echoskopu tirtis, ar su žarnynu viskas tvarkoj...
Na ir aišku pergyvent pradėjau, nors buvau skaičiusi, kad vaikas gali nesituštinti iki savaitės. Bet ar tikrai tai normalu? Gal kuriai taip buvo? Ar ilgai taip gali tęstis? Ir kokių priemonių imtis? gal tikrai neužtenka MP? g.gif
Atėjus "darymo" dienai, vaikas tampa labai neramus, nors viduriukai neužkietėję...
Gal turėsit kokių minčiu? Dėkui 4u.gif

Mano maziukas panasiai tustinasi jau nuo antro menesio. Bet as ir nepergyvenu ax.gif Jei jau matau, kad labai stena, duodu Duphalac - padeda thumbup.gif
Atsakyti
Ode - pagal išvardintus požymius panašu, kad MP užtenka, per mėn. priaugo 400 g. Kadangi smulkių tėvų vaikas, man atrodo pakankamai mirksiukas.gif
Betgi ir unikalus tas MP, kaip taip VISKĄ pasisavinti? blink.gif
Na, svarbu nuraminot mane, ačiū 4u.gif
Kažin, kodėl tada gydytojai sako, kad nenormalu? g.gif

QUOTE(ragnez @ 2008 02 02, 18:12)

mano vienam sunui taip buvo. nuo antro gyvenimo menesio tustindavosi vidutiniskai karta i desimt dienu (ty 3 kartus per menesi). tustinimasis laikinai padaznejo, kai pradejau primaitinti kosemis, paskui vel buvo tas pats.  isaugo mazadaug antraisiais metais.
veiksmingiausias dalykas buvo sportas - manksteles ir plaukiojimas baseine  4u.gif


Na aš apie 10 dienų net bijau pagalvoti lotuliukas.gif
Klausysiu ragnez patarimo ir eisim mankštintis daugiau thumbup.gif
O vakar, kaip Spurgiucs rašo, įsigijau Duphalaco, dėl visa ko...
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 02 02, 18:12)
veiksmingiausias dalykas buvo sportas - manksteles ir plaukiojimas baseine  4u.gif

Va va - vandenukas. Mano vaikams - ypač dukrai - yra polinkis į užkietėjimą, tai kai tik dieną nepasituštindavo, tai į šiltą vonią pasituškenti, ir problema išspręsta. thumbup.gif
Atsakyti
Mamytės, labas rytas,
kaip šaunu, kad radau jūsų temą 4u.gif

Padėkite prašau. Dukriukui 1,5 mėn. Problema atsirado gal prieš savaitę - pirmiausia žįsdama krūtį ji pradėjo keistai traukti ir prisitraukia oro (aišku, prieš tai kelis kartus daviau mišinuko, bet ji jo beveik nevalgė ir pradėjome duoti čiulptuką), tada daug kartų atsirūgsta ir net kartais atpila. Valgydama visada užmiega. Padedu į lovelę - ji pradeda muistytis ir raivytis. Pakelta dar kartais atsirūgsta. Atsirūgsta kartais ir net išmiegojusi 2 val. Taip pat labai dažnai nori krūties, kartais - kas valandą. Valgome po 30min. iš vienos ir iš kitos krūties, nes vienos jai užtenka tik naktį. Tad jei ji pavalgo iš abiejų, o po 1 val. vėl nori, vargiai ar ten kas yra. Ir dažniausiai tokie valgymai prasideda po pietų. Vakare ji krūtį čiuplia kaip čiulptuką, užmiega, padedu į lovelę - prabunda ir vėl ieško. Kas dar labiau mane neramina, jai jau tiek laiko, o ji tik rytais kiek pabūdrauja, nedrąsiai pasišypso. Ar tai normalu? Gal ji per daug mieguista? Pirmą mėnesį valgėme tada, kada ji tik norėjo, irgi buvo abejonių dėl svorio, bet priaugome 1,2kg. Labai labai noriu pati maitinti krūtimi.

Ir dar, sakykit, o kaip kur nors išeinate, kai maitinate krūtimi? Nusitraukiate ir paliekate pienelio? Nes pas mus nėra normalaus rėžimo kol kas, miega ilgiausiai 2-3 val. lauke. Kadangi valgo iš abiejų krūtų, tai neįsivaizduoju, ar pavyktų ką nusitraukti... g.gif

Ačiū labai labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 02 04, 10:00)
... bet priaugome 1,2kg. Labai labai noriu pati maitinti krūtimi.

Ir dar, sakykit, o kaip kur nors išeinate, kai maitinate krūtimi? Nusitraukiate ir paliekate pienelio? Nes pas mus nėra normalaus rėžimo kol kas, miega ilgiausiai 2-3 val. lauke. Kadangi valgo iš abiejų krūtų, tai neįsivaizduoju, ar pavyktų ką nusitraukti...  g.gif

Ačiū labai labai 4u.gif

Jei tiek svorio priaugo, tai tikrai nera ko bijoti mirksiukas.gif Manau, ji ir toliau taip sekmingai augs. O ciulptuku irgi reikia pabuti biggrin.gif Patogiai isitaisykit ir kartu leiskit vakarus.
Del isejimo - na niekur ilgai neiseina iseit. Mano pasiulymas (nors kitos mamytes gali ir ispeikt) - iseit ne daugiau dvieju valandu, o dukrytei palikt misinelio - jei labai nores valgyt - suvalgys, jei labiau reikes mamytes - manau palauks mirksiukas.gif O pabandyt nusitraukt juk gali - tada ir pamatysi, ar tikrai nieko nera mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgiucs: 04 vasario 2008 - 10:16
QUOTE(Spurgiucs @ 2008 02 04, 11:13)
Jei tiek svorio priaugo, tai tikrai nera ko bijoti  mirksiukas.gif Manau, ji ir toliau taip sekmingai augs. O ciulptuku irgi reikia pabuti  biggrin.gif Patogiai isitaisykit ir kartu leiskit vakarus.
Del isejimo - na niekur ilgai neiseina iseit. Mano pasiulymas (nors kitos mamytes gali ir ispeikt) - iseit ne daugiau dvieju valandu, o dukrytei palikt misinelio - jei labai nores valgyt - suvalgys, jei labiau reikes mamytes - manau palauks  mirksiukas.gif O pabandyt nusitraukt juk gali - tada ir pamatysi, ar tikrai nieko nera  mirksiukas.gif



na, nežinau ką čia peikt - man atrodo daug kam primi trys mėnesiai būdavo išeijimas iš namų max 2 valandos.
mano lelius buvo reguliarus, ir kas 3-4 valandas valgydavo. galėjau tuo džiaugtis, ir tai anytai palikus rūkdavau į miestą iš anksto gerai suplanuotu maršrutu, kad spėčiau per 2,5 valandos susisukt visur kur suplanavus.
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 02 04, 11:00)
Ir dar, sakykit, o kaip kur nors išeinate, kai maitinate krūtimi? Nusitraukiate ir paliekate pienelio? Nes pas mus nėra normalaus rėžimo kol kas, miega ilgiausiai 2-3 val. lauke. Kadangi valgo iš abiejų krūtų, tai neįsivaizduoju, ar pavyktų ką nusitraukti...  g.gif

Ačiū labai labai 4u.gif


As tai nusitraukiu ir palieku, bet visada stengiuosi sugrizti iki maitinimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 02 04, 11:19)
na, nežinau ką čia peikt...

turejau galvoje misineli ax.gif
Atsakyti
Mamytės, o tai kaip tada žinoti, kad trūksta pienelio?
Kai išvalgo abi krūtis ir verkia? Mums vakare taip būna, kad valgo, meta, inkščia. Šiaip ji nėra verksniukė, tik kai pabunda ir po maudynių reikia rengtis.
Ir kiek laiko duodat valgyt iš vienos krūties? Šiandien leidau 45min, po to daviau kitą, tai pačiulpė ir lūžo.
Ir dar, čia skaičiau, kad vakare reikia kaip nors nutempti į naktį, kai daugiau pienelio. Ar kuri taip darėt?
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxx: 04 vasario 2008 - 10:57