Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

Ne dėl dažno krūties žindimo, o dėl NETEISINGO apžiojimo suskilinėja speneliai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelikanė @ 2008 01 31, 00:38)
Na cia gal yra ir labiau patyrusiu, su daugiau vaikiuku, bet as is savo vieno vaikiuko patirties galiu tik pasakyti, kad neduociau vaikuciui kruties naudoti kaip zinduko... del to, kad speneliams tada galas.

smagu girdeti, kad tau nuotaika praskaidrejo 4u.gif

is daugiavaikes mamos, trims vaikams buvusios ciulptuku, patirties pasakysiu, kai zindai TAISYKLINGAI, speneliu NESKAUDA. nors vaikas ir zhystu valandomis...

beje, klausima uzdavusi mama ir nesiskundzia nei krutu skausmu, nei pienelio trukumu. tik tuo, kad dvieju savaiciu kudikis po pietu tampa neramus, daznai praso kruties, bet meta ir tt. tai NORMALUS tokio amziaus vaikelio elgesys, jam TIKRAI nereikia nei misinio, nei ciulptuko. ko is tiesu reikia, tai PALAIKYMO mamytei, nes susitvarkyti su verkslenanciu mazyliu ir savo nerimu, ar jam viskas gerai, reikia jegu.
linkiu jai KANTRYBES. dabar tikrai gali buti sunku, bet vaikai juk taip greitai auga wub.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif gal galetumete man pasakyt ar homeopatiniai zirniukai augina svori g.gif aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(linuxx @ 2008 01 31, 18:42)
sveikos merginos  4u.gif gal galetumete man pasakyt ar homeopatiniai zirniukai augina svori g.gif aciu uz atsakymus


kad ne cia pataikei 4u.gif
cia mes apie zindyma
Atsakyti
as cia zindau ir geriu tuos zirniukus kad pienelio butu daugiau blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxx @ 2008 02 01, 11:51)
as cia zindau ir geriu  tuos zirniukus kad pienelio butu daugiau blush2.gif  verysad.gif

na pati esu gerusi, bet kad augtu svoris - nepasakyciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As jau seniai nemaitinu savo maziaus,pienelio tik 3 men uzteko unsure.gif neseniai buvau pas mamologa,tai pasake,kad antra galiu dar trumpiau arba is vis nemaitint verysad.gif nes labai silpnai issivysciusios pieno liaukos,tiek vienoj,tiek kitoj krutyje unsure.gif Idomu ar tikrai jau nieko negalesiu padaryt,kad pienuko daugiau butu??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Creed @ 2008 02 01, 15:06)
Sveikos 4u.gif

As jau seniai nemaitinu savo maziaus,pienelio tik 3 men uzteko unsure.gif neseniai buvau pas mamologa,tai pasake,kad antra galiu dar trumpiau arba is vis nemaitint verysad.gif nes labai silpnai issivysciusios pieno liaukos,tiek vienoj,tiek kitoj krutyje unsure.gif Idomu ar tikrai jau nieko negalesiu padaryt,kad pienuko daugiau butu???  unsure.gif

manau su didele kantrybe galesi maitinti, tik tikrai reikes daug kantrybes... man panasiai buvo jautrus speneliai ir sunkiai pienelis bego, bet po geros menesio treniruotes (2 savaites tikrai praktiskai lovoj buvau su maze, mama aplink mane sokinejo, o kitas jau jau normaliau buvo), pienas pradejo teketi per krastus kaip sakoma, ir maze jau ne per valanda pavalgydavo o per 5 na max 10 min. ! taip kad nepaluzk ir pamatysi, yra pas tave tos liaukos, tik jos kaip dar nepralavejusios, na nebent pas tave kokia anomalija, bet nelabai tikiu, kad taop yra, juk 3 menesius maitinai.... o tai jau daug, pati svarbiausia vaikuciui perioda uzpildei savo pieneliu drinks_cheers.gif smile.gif 4u.gif
o pats svarbiausias dalykas: LABAI LABAI NORETI IR APIE SAVO STEBUKLELI GALVOT, tikrai padeda, is patirties sakau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persika: 01 vasario 2008 - 15:44
QUOTE(linuxx @ 2008 02 01, 12:51)
as cia zindau ir geriu  tuos zirniukus kad pienelio butu daugiau blush2.gif  verysad.gif


Soriukas tada smile.gif)) Dėl pienuko dauginimo dar visada padeda kuo dažnesnis žindymas, nedavimas čiulptuko, oda-oda kontaktas. smile.gif Sėkmingo žindymo!
Atsakyti
Mamos,
noriu pasiklausti apie primaitinimą. Man čia toks tamsus miškas g.gif . Mums jau laikas pradėti valgyti tirštą maistelį, bet paaiškinkit kas ir kaip - aš pradedu nuo morkyčių. Duodu jas savaitę. O paskui pvz. reikia įvesti bulvę. Tai tada morkos nebeduot? Ar duot ir tą, ir tą tik skirtinu laiku? Žinau, kad dar po savaitės reikės duot morką sumaišytą su bulve. O tai kaip tada mano pienukas? Ar nesumažės jo? Aš noriu tirštu maisteliu tik primaitinti, o ne pakeisti savo pienuką.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2008 02 01, 16:52)
Mamos,
noriu pasiklausti apie primaitinimą. Man čia toks tamsus miškas g.gif . Mums jau laikas pradėti valgyti tirštą maistelį, bet paaiškinkit kas ir kaip - aš pradedu nuo morkyčių. Duodu jas savaitę. O paskui pvz. reikia įvesti bulvę. Tai tada morkos nebeduot? Ar duot ir tą, ir tą tik skirtinu laiku? Žinau, kad dar po savaitės reikės duot morką sumaišytą su bulve. O tai kaip tada mano pienukas? Ar nesumažės jo? Aš noriu tirštu maisteliu tik primaitinti, o ne pakeisti savo pienuką.


nereikia atimt morkos, norint ivesti bulve. gali jas trinti kartu smile.gif alergijos profilaktikai siuloma ivedineti po viena produkta, bet tai nereiskia, kad butina ta nauja produkta sumaitinti atskirai: nauja darzove galima imaisyti i jau isbandytu darzoviu kose smile.gif

pienas nedings, jei zindysi. pradejus primaitinti nereikia mazinti zindymu skaiciaus. paprasciausiai greta iprastu zindymu reikia dar kelis kartus per diena papildomai pasiulyti ir koses. kose tik papildo, o ne pakeicia MP.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 01 vasario 2008 - 19:03
Noriu paprašyti patarimo:
Mano 5 mėn. mergytė maitinama vien MP jau 2 mėn. tuštinasi kas 5-7 paros. Gydytoja tai sužinojusi pasiūlė duoti daržovių košės, kad reguliuotųsi virškinimas. Ir dar eisim echoskopu tirtis, ar su žarnynu viskas tvarkoj...
Na ir aišku pergyvent pradėjau, nors buvau skaičiusi, kad vaikas gali nesituštinti iki savaitės. Bet ar tikrai tai normalu? Gal kuriai taip buvo? Ar ilgai taip gali tęstis? Ir kokių priemonių imtis? gal tikrai neužtenka MP? g.gif
Atėjus "darymo" dienai, vaikas tampa labai neramus, nors viduriukai neužkietėję...
Gal turėsit kokių minčiu? Dėkui 4u.gif
Atsakyti