Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(LauraSim @ 2008 01 25, 13:14)
Gerai kad radau sia tema, einu skaityti, gal atrasiu kokia paslapti kaip padidinti pienelio kieki  doh.gif  nes vis pastebiu kad jo mazeja  verysad.gif  kai mazius traukia, tai zinda ilgai, kol galiausiai uzsnusta ar susinervines ima verkti ir nebevalgo, o man net truputi skauda  verysad.gif  kadangi pienelio nera daug, tai valgo MP is viso be sistemos- kas 2-3val, o mum jau 6 men  doh.gif  zodziu, maitinimas MP man jau kuri laika kelia dideli galvos skausma ir del to emociskai blogai jauciuosi  verysad.gif  jau ir prie misinuku pripratinti noriu, kad tik baigtusi si situacija, nors suprantu, kad MP labai gerai vaikuciui  ax.gif  atsiprasau, kad gal ne i tema rasau, bet norejau issilieti, nes nepavyksta gauti is kur nors patarimo kaip elgtis, o tokia situacija man (ir seimos nariam) kelia vis daugiau neigiamu emociju  verysad.gif  labai tikiuosi rasti atsakyma ar patarima  ax.gif

valgymas kas 2-3 val yra visiškai normalus dalykas mirksiukas.gif . tai sakyčiau net labai tipinis krūtimi žindomo vaiko grafikas. maniškis visą laiką valgydavo kas 2 - 2,5 val. kai pradėsi duoti košes, tarpai tarp žindymų pailgės. o dabar nesijaudink, viskas pas jus tiesiog idealiai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(justjura @ 2008 01 25, 16:12)
po paskutinio maitinimo vaikas taip rekia geras 20 min kol visas bordo pasidaro. Ir niekas nepadeda.Guldau ji ant sono ir svelniai masazuoju pilveli, o jis parekes staiga uzmiega.

tavo vaikui turbūt diegliai. nes būtent taip reaguoja į juos vaikai. šiaip išaugs tuos diegliu, paprasta jie per pirmus 3-4 mėn baigiasi. retais atvejais gali užsitęst iki pusės metų. šiaip kiek žinau nėra nuo to efektyvių vaistų, tiesiog išlaukt reikia, masažuot, panešiot, pašildyt pilvuką su šiltų vystyklu, pasiguldyt vaiką pilvu sau ant pilvo, galima viburcol žvakutes naudot, jos biški ramina.
Atsakyti
QUOTE(justjura @ 2008 01 25, 16:12)
Tuomet as kai jau matau kad taip godziai griebia kruti biski pamaitinu ir palaikau ant pecio, kad iskart atsirugtu ir pakeiciu maitinimo poza.

Gal merginos dar galit patarti paskutines 3 dienas, bandau nebeduoti diena vaistu tik i vakara. Tai gal tai susije su tuo kad po paskutinio maitinimo vaikas taip rekia geras 20 min kol visas bordo pasidaro. Ir niekas nepadeda.Guldau ji ant sono ir svelniai masazuoju pilveli, o jis parekes staiga uzmiega. Nieko nebesuprantu, ka netaip darau kad taip dabar ir ka daryti.Nes paciai asaros upeliais bega  verysad.gif

Maniskis irgi valgydamas buna, kad visaip muistosi, rankytem duodasi, galva purto, tai irgi tada pakeliu , palaikau stacia, ir toliau maitinu, tiesa, ta pacia poza.

Irgi bandau mazinti vaistuku kieki, tai diena neduodu, o tik vakare ir per naktinius maitinimus. Tai buna, kad diena spygauja ir parekauja, ir pries nakti beveik visada buna parekimo seansas ir tada jau uzmiega. Aisku, butinai reikia paimti ant ranku, panesioti, pasupti, nes kitaip uzsirektu. Manau, kad cia dar nepasibaiges diegliu laikotarpis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2008 01 25, 13:14)
Gerai kad radau sia tema, einu skaityti, gal atrasiu kokia paslapti kaip padidinti pienelio kieki  doh.gif  nes vis pastebiu kad jo mazeja  verysad.gif 

pienelio nemazeja - tai kudikis auga. jam jau 6 men, pats laikas pradeti ivedineti "kieta" maista.valgymas kas 2-3 val. yra normalus, bet po MP dar reiktu pasiulyti darzoviu koses, nes tokiam amziuj MP jau nebepatenkina vaikelio poreikiu 100 proc. ir reikia trukuma papildyti kitu maistu.
keisti mp misiniu nematau prasmes.
o kodel zindymas tau kelia neigiamas emocijas? g.gif cia nuosirdus klausimas, tikrai ne koks nors kabinejimasis prie zodziu g.gif ar tu nerimauji, kad vaikelis negauna pakankamai maisto?
Atsakyti
QUOTE(justjura @ 2008 01 25, 18:12)
Mano sunus lygiai taip pat elgdavosi ir ypac pries naktini miega. Tai kiek stebiu susidariau nuomone, kad tai :
-pilvuko skausmai
-isalkes greit rydavo ir paspringadavo ar prisirydavo oro
- kartais kai baigdavosi pienas (bet tada skiresi verkimas. jis savotiskai nebeverkdavo o spiegdavo).


aciu uz nuomone 4u.gif
siaip, berniukui budavo su pilvuku problemu, bet mergaitei jokiu degliu nebuna doh.gif , nors kazkodel jinai vis tiek supyksta bevalgydama...
QUOTE(justjura @ 2008 01 25, 18:12)
Tuomet as kai jau matau kad taip godziai griebia kruti biski pamaitinu ir palaikau ant pecio, kad iskart atsirugtu ir pakeiciu maitinimo poza. Vienu zodziu zaidziu apie 1h kol pamaitinu. O ir taip visa diena visom zinomom priemonem kovoju su pilvuko diegliais.

darau viska lygiai taip pat, pradedu maitinti abu, kai pradeda rekti vienam ikisu soske, kitam duodu atsirugti ir zaidziu irgi su maitinimo pozom, paskui paimu pirmaji. Tai pavalgo vidutiniskai po 20-15min, man atrodo tai per mazai, kad prisivalgytu ir istustintu kruti.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 01 25, 19:23)
pienelio nemazeja - tai kudikis auga. jam jau 6 men, pats laikas pradeti ivedineti "kieta" maista.valgymas kas 2-3 val. yra normalus, bet po MP dar reiktu pasiulyti darzoviu koses, nes tokiam amziuj MP jau nebepatenkina vaikelio poreikiu 100 proc. ir reikia trukuma papildyti kitu maistu.
keisti mp misiniu nematau prasmes.
o kodel zindymas tau  kelia neigiamas emocijas?  g.gif cia nuosirdus klausimas, tikrai ne koks nors kabinejimasis prie zodziu  g.gif ar tu  nerimauji, kad vaikelis negauna pakankamai maisto?
labai ačiū už patarimus ir padrąsinimą dėl MP mirksiukas.gif jau pradedam valgyti košytes, bet čia vėl susiduriam su sunkumais, nes mano virtos daržovienės jam neskanios, o valgo tik pirktines ax.gif o aš noriu virti pati nes manau kad tai sveikiau... na bet cia jau ne ta tema ax.gif o mišinukų jau daug rūšių išbandėm blush2.gif bet mažius nei vienų nepripažįsta ir valgo tik MP ax.gif dėl to ieškau pagalbos smile.gif
o dėl neigiamų emocijų blush2.gif tai kažkaip jaučiuosi kad maitinimas SP mane labai riboja, nes negaliu nei kur išeiti iš namų, palikti ilgiau mažiuko, nes nžn kada jis užsinorės papulio ax.gif be to nejaučiu patogumo iš maitinimo, nes mes valgom tik viena poza- gulėdami ant lovos, o kitom pozom sunkiai pavyksta, nes tai neįprasta ir reikia dairytis aplink doh.gif na zodziu gal tai ir mano klaida, kad nemoku maitinti kitaip blush2.gif dėl to nelabai kur išeinam su mažiuku ilgesniam laikui. o labiausiai neramina tai ar jis pavalgęs, ar užtenka pienelio, nes visad atrodo kad krūtys minkštos ir tuščios (ypač vakarais prieš miegelį) ir kiekvienąkart maitinti einu su nerimu- ar užteks pienelio verysad.gif tai tikrai vargina unsure.gif jau net buvau dėl to konsultuotis pas E.Markūnienę, tai pavyko šiek tiek nusiraminti, bet iki galo negaliu atsikratyti nerimo... doh.gif o labai norečiau nors iki pavasario maitinti, gal 'prasprūstumėm' per ligas ax.gif tai dabar bandau ieškoti informacijos ir patarimų kaip tai padaryti rolleyes.gif
atsiprašau kad tiek prirašiau, bet kažkaip norėjau truputį išsilieti blush2.gif ačiū už supratimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2008 01 25, 14:14)
Gerai kad radau sia tema, einu skaityti, gal atrasiu kokia paslapti kaip padidinti pienelio kieki  doh.gif  nes vis pastebiu kad jo mazeja  verysad.gif  kai mazius traukia, tai zinda ilgai, kol galiausiai uzsnusta ar susinervines ima verkti ir nebevalgo, o man net truputi skauda  verysad.gif  kadangi pienelio nera daug, tai valgo MP is viso be sistemos- kas 2-3val, o mum jau 6 men  doh.gif  zodziu, maitinimas MP man jau kuri laika kelia dideli galvos skausma ir del to emociskai blogai jauciuosi  verysad.gif  jau ir prie misinuku pripratinti noriu, kad tik baigtusi si situacija, nors suprantu, kad MP labai gerai vaikuciui  ax.gif  atsiprasau, kad gal ne i tema rasau, bet norejau issilieti, nes nepavyksta gauti is kur nors patarimo kaip elgtis, o tokia situacija man (ir seimos nariam) kelia vis daugiau neigiamu emociju  verysad.gif  labai tikiuosi rasti atsakyma ar patarima  ax.gif


pienuko jau tokiam amžiuj tikrai gaminasi pakankamai, gal tiesiog tau reikia nusiteikti, kad jo yra ir bus, nes jei išgyvenot iki dabar, reiškia, pienuko tikrai pakako ir pakanka. Turbūt daugiau jogaminasi jau maitinimo metu. Vaikai tikrai reguliuojasi pieno kiekį, ir nereikia bijoti, kad pieno nėra.
Papildyta:
QUOTE(lucky_star @ 2008 01 25, 15:41)
Noreciau ir as patarimo sulaukti  4u.gif , gal kas nors irgi susidure su tokia situacija.. kai vaikas valgydamas pradeda rekti...
Maitinu dvynukus, is abieju krutu is karto (na bet cia ne esme), jie pavalgo ramiai kokias 5min, po to pradeda rekti, verkti...  verysad.gif  Pastebiu, kad kai paleidzia kruti is spenelio MP bega pakankamai stipriai, srovelem, jie kartais net springsta.
Manau, kad tiesio nespeja ryti ta piena  g.gif  Galbut kas nors galetu patari ka daryti, juk ne pereiti prie buteliuku kai sitiek daug pieno gaminasi , o del tu rekimu jiems sunku paskui kruti isiulyti, jie man nebeistustina kaip reikiant krutu, tai dar bijau kad pieno nepradetu mazeti... Zodziu galvosukiai


O gal padėtų truputį nusitraukti,ar jie nepyksta dėl to, kad stipriai bėga? Gal pirmom minutėm, kol pienas atsilaisvina,jiems viskas gerai, o po to pyksta, kad pienukas per stipriai atbego? Gal kai jie pyksta, tai truputį nutrauktum, ir vėl duotum? Nžn,ar aš čia į temą.
Papildyta:
QUOTE(LauraSim @ 2008 01 26, 00:46)
labai ačiū už patarimus ir padrąsinimą dėl MP  mirksiukas.gif  jau pradedam valgyti košytes, bet čia vėl susiduriam su sunkumais, nes mano virtos daržovienės jam neskanios, o valgo tik pirktines  ax.gif  o aš noriu virti pati nes manau kad tai sveikiau... na bet cia jau ne ta tema  ax.gif  o mišinukų jau daug rūšių išbandėm  blush2.gif  bet mažius nei vienų nepripažįsta ir valgo tik MP  ax.gif  dėl to ieškau pagalbos  smile.gif
o dėl neigiamų emocijų  blush2.gif  tai kažkaip jaučiuosi kad maitinimas SP  mane labai riboja, nes negaliu nei kur išeiti iš namų, palikti ilgiau mažiuko, nes nžn kada jis užsinorės papulio  ax.gif  be to nejaučiu patogumo iš maitinimo, nes mes valgom tik viena poza- gulėdami ant lovos, o kitom pozom sunkiai pavyksta, nes tai neįprasta ir reikia dairytis aplink  doh.gif  na zodziu gal tai ir mano klaida, kad nemoku maitinti kitaip  blush2.gif dėl to nelabai kur išeinam su mažiuku ilgesniam laikui. o labiausiai neramina tai ar jis pavalgęs, ar užtenka pienelio, nes visad atrodo kad krūtys minkštos ir tuščios (ypač vakarais prieš miegelį) ir kiekvienąkart maitinti einu su nerimu- ar užteks pienelio  verysad.gif  tai tikrai vargina  unsure.gif  jau net buvau dėl to konsultuotis pas E.Markūnienę, tai pavyko šiek tiek nusiraminti, bet iki galo negaliu atsikratyti nerimo...  doh.gif  o labai norečiau nors iki pavasario maitinti, gal 'prasprūstumėm' per ligas  ax.gif  tai dabar bandau ieškoti informacijos ir patarimų kaip tai padaryti  rolleyes.gif 
atsiprašau kad tiek prirašiau, bet kažkaip norėjau truputį išsilieti  blush2.gif  ačiū už supratimą  mirksiukas.gif


Man gulint būdavo pati patogiausia poza nuo mažojo gimimo. Aš gulėdavau, vieną ranką pasidėjus po galva ir ten dar tarp rankos pagalvėlė maža, tada ir ranka nenutirpsta, ir patogu, net kitaip miegoti nebepatogu. Gal tu guli pasirėmusi galvą, tada nėra labai patogu?
Dėl išėjimo, kaipsuprantu, jums trukdo maitinimo poza, gal išmokę kitą galėtumėte dažniau kur išeiti?
Man atrodo, jei yra noras maitinti, tai ir maitinsi, tikėk, kad taip bus, nes tikrai pienas gaminasi pagal pareikalavimą, vaikas žinda - kitam maitinimui smegenyse 'užsisako' pieno, taigi nesijaudink ir maitink, kai tik jis nori smile.gif Ir iki pavasario pratrauksit, ir dar ilgiau smile.gif)
Maniškis kaip tik daržovių košes labai mėgo, kruopų ne tiek. Atradau, kad iš kruopų jam labiausiai patinka žirniai džiovinti. Tai gal yrakokia daržovė, kur jam labiausiai patinka? smile.gif
Atsakyti
Esu labai dekinga visoms uz vertingus patarimus. Jusu deka pieneli issaugojau. Bet turiu dar viena rupesti. Maniskiui 6,5 men, valgom kosytes, bet visiskai negeia jokiu skysciu, isskyrus MP. Planuoju pradet duoti mesyte, tai negi po jos duoti MP? Nezinau nei ka daryti, nes negeria nei sulciu, nei arbatu, nei vandens. Is pradziu pavalges buna linksmas, bet po kokiu 15 min. ima reikalauti pienelio.
Atsakyti
na, kiek zinau, po mesos paprastai rekomenduojama uzgerti sulciu, nes sultyse esantis vit C padeda geriau isisavinti mesoje esancia gelezi. bet MP turi ir vit. C, ir ypatingo baltymo, gerinancio gelezies isisavinima. tai gal nieko blogo maista uzgerti MP? g.gif
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2008 01 26, 13:04)
Esu labai dekinga visoms uz vertingus patarimus. Jusu deka pieneli issaugojau. Bet turiu dar viena rupesti. Maniskiui 6,5 men, valgom kosytes, bet visiskai negeia jokiu skysciu, isskyrus MP. Planuoju pradet duoti mesyte, tai negi po jos duoti MP? Nezinau nei ka daryti, nes negeria nei sulciu, nei arbatu, nei vandens. Is pradziu pavalges buna linksmas, bet po kokiu 15 min. ima reikalauti pienelio.

nu maniškis irgi ilgai negėrė nieko išskyrus mp po valgio. gal iki kokių 8 mėn g.gif . bet aš jam vis siūlydavau, su šaukštuku pagirdydavau šiek tiek. paskui pradėjo gert
Atsakyti
QUOTE(lucky_star @ 2008 01 25, 14:41)
Noreciau ir as patarimo sulaukti  4u.gif , gal kas nors irgi susidure su tokia situacija.. kai vaikas valgydamas pradeda rekti...
Maitinu dvynukus, is abieju krutu is karto (na bet cia ne esme), jie pavalgo ramiai kokias 5min, po to pradeda rekti, verkti...  verysad.gif  Pastebiu, kad kai paleidzia kruti is spenelio MP bega pakankamai stipriai, srovelem, jie kartais net springsta.
Manau, kad tiesio nespeja ryti ta piena  g.gif  Galbut kas nors galetu patari ka daryti, juk ne pereiti prie buteliuku kai sitiek daug pieno gaminasi , o del tu rekimu jiems sunku paskui kruti isiulyti, jie man nebeistustina kaip reikiant krutu, tai dar bijau kad pieno nepradetu mazeti... Zodziu galvosukiai

Mano mergyte irgi taip dare 4u.gif
Berniukas valgo, pavalgo ir uzmiega.
Mergaite kai pavalgo, pradeda verkti, istraukiu kruti ir tada ramiai uzmiega.
Ji negali su krutimi burnoj uzmigti ax.gif
Prisiderinau ir susitaikiau su jos tokiu noru.
Atsakyti
Aš irgi esu skaičiusi, kad MP savybės yra kitokios, nei paprasto pieno. Ir mažam kūdikėliui galima po mėsos duoti MP.
Bet mamytei siūlyčiau vis pasiūlyti šaukštelį kitą vandens ar sulčių - juk laikui bėgant patiks kuris nors skonis, išmoks ir panorės gerti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgiucs @ 2008 01 25, 18:09)
Maniskiui irgi taip budavo. Nors ir dabar pretenzijas megsta reiksti  ax.gif Reikia pamasazuoti pilvuka, paguldyti ant jo - taip ir dujos lengviau iseina. Beje, skauda pilvuka ir del zarnyno peristaltikos. Geriausia pamasazuot.

Del vaistuku - kokius naudoji? jei Espumizan, tai gydytoja sake, kad nereikia bijoti jo duoti.




Siaip as masazuoju jam pilvuka taip kaip gydytoja patare pries kiekviena maitinima nuo 1,5 savaites. Dar duodu BIFIDO bakterijas ir SAB SIMPLEX. Man taip atrodo kad sie jam labiau padeda nei espumisan. siaip sie abu vaistai pagal veikliasias medziagas visiskai nesiskiria, sab simp. yra tik stipresni. Dar maudau kas vakara kad kuo maziau spazmuotu jam pilvuka.
O del tu 3 vakaru klykimo turiu ideja tik ta kad gal as ka suvalgiau, nes vakar jokio verkimo nebuvo. Tai va smile.gif

dekiui visoms, kad sia tema taip aktyviai palaikot smile.gif
Laikykimes :)Kantrybes smile.gif
Atsakyti