Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(KristinaP12 @ 2008 01 18, 12:38)
Man ir labai reikia patarimo. Nuo gimimo vaikiukas naktį valgydavo 1-2, daugiausiai 3 kartus, o štai suėjus 4,5 mėnesio prasidėjo bemieges alkio naktys: valgo kas 1,5, 2 valandas. Kol nepavalgo-verkia, pavalgęs iškart užmiega, tačiau aišku valgant kas 1,5 valandos-pieno būna nedaug.  Beje dieną valgo kas 3; 3,5, kartais net kas 4 valandas ir rodos pieno pakanka. Svoris irgi kolkas  geras. Gydytoja sako, kad trūksta naktimis mamos-pasiguldžiau kelias naktis į savo lovą-rezultatas tas pats. Ar gali būti pieno krizė naktimis? Visi puola patarinėti kad turėčiau prieš naktį pradėti duoti mišinėlio, kuris sotesnis nei MP, arba pradėti primaitinėti košėmis, tyrelėmis...Tačiau nežinau ar tai nesustabdys mano pieno gamybos...Nebežinau kaip elgtis  verysad.gif

Pritariu Xeditux. Su mano sūnum tas pats buvo - iki 4 mėn. tarpai tarp maitinimų po truputį ilgėjo ir staiga lyg kas mygtuką būtų įjungęs: kas valandą, kas dvi pradėjo keltis. doh.gif Ir vienaip bandžiau 'kovot', ir kitaip - poveikio jokio. Tik depresiją įsivariau. Kai susitaikiau ir tiesiog maitinau, kada jis atsikelia, emocinė būsena susitvarkė, o po kurio laiko ir tarpai tarp maitinimų pradėjo ilgėti. Tiesa, kartais minutėlę lukterdavau ir jis pats užsimikdydavo, kartais užtekdavo paimt ant rankų, nuraminti ir paguldyti atgal (viltis gi miršta paskutinė biggrin.gif ), bet šiaip tai suvokiau, kad tokia jau mūsų situacija ir ją reikia priimti tokią, kokia ji yra. Jokios košelės, tyrelės padėties, jeigu ką, nepakeitė (čia jau 6 mėn. kai pradėjom), tad 4,5 tikrai nepradėčiau jomis žaist: tiek dėl galimo pieno sumažėjimo, tiek dėl to, kad vaikiukui dar nereikia papildomo maisto. Taip, tai gali būti dantukų kalimosi pradžia, gal ką nors naujo išmoko (apsiversti? šliaužti?) - įspūdžiai išbudina. Jei vaikas neserga, dieną elgiasi gerai, reiškias nieko rimto. Ir dabar - po metų nuo to laiko - galiu pasakyti: ilgainiui viskas stos į savo vėžes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2008 01 18, 13:38)
Man ir labai reikia patarimo. Nuo gimimo vaikiukas naktį valgydavo 1-2, daugiausiai 3 kartus, o štai suėjus 4,5 mėnesio prasidėjo bemieges alkio naktys: valgo kas 1,5, 2 valandas. Kol nepavalgo-verkia, pavalgęs iškart užmiega, tačiau aišku valgant kas 1,5 valandos-pieno būna nedaug.  Beje dieną valgo kas 3; 3,5, kartais net kas 4 valandas ir rodos pieno pakanka. Svoris irgi kolkas  geras. Gydytoja sako, kad trūksta naktimis mamos-pasiguldžiau kelias naktis į savo lovą-rezultatas tas pats. Ar gali būti pieno krizė naktimis? Visi puola patarinėti kad turėčiau prieš naktį pradėti duoti mišinėlio, kuris sotesnis nei MP, arba pradėti primaitinėti košėmis, tyrelėmis...Tačiau nežinau ar tai nesustabdys mano pieno gamybos...Nebežinau kaip elgtis  verysad.gif


Bet naktį miega? Mano 14 mėn. bernas dar dabar kai kuriom naktim kas valandą kas pusantros (mes kartu miegam). Rytais tai beveik visada kas valandą valgo. Gal tikrai pas save migdant būtų tau patogiau?
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2008 01 18, 17:19)
Bet naktį miega? Mano 14 mėn. bernas dar dabar kai kuriom naktim kas valandą kas pusantros (mes kartu miegam). Rytais tai beveik visada kas valandą valgo. Gal tikrai pas save migdant būtų tau patogiau?


Naktį, nuo 22 val.iki 8 ryto tai miega ramiai- be reikalo nezyzdamas, atsibunda tik dažnai vis pavalgyti. O pavalgęs iškart užmiega: nereik nei migdyti, nei imti ant rankų ir pan. Aš dar pagalvojau gal čia dėl to, kad šildymo sezonas prasidėjo ir jam gerti noris.... g.gif
Na bet ačiū Odei, Xeditux ir kitoms už palaikimą ir patarimus. Apsišarvuosiu kantrybe ir lauksiu, gal tai praeis. Svarbu, kad gavau jūsų palaikymą jog tikrai nereik primaitinti mišinėliu, nes kai aplinkinės mamos (kurios pačios nemaitino krūtim) patarinėja primaitinti, tai jau jūsų palaikymo ir patarimų labai reikėjo....
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2008 01 18, 13:05)
Nežinau kaip elgtis. dieną tai viskas tvarkoj, vaikas valgo kas valanda ar kas tris, kaip nori. O nakty, jau kelinta kartą vis ilgiau išmiega.  kad ir šianakt pamaitinau mažių 22.30, o paskui jis atsikėlė tik 5.30, tai mano krūtinė buvo kaip akmeninė, labai. skaudėjo. anksčiau vaikas naktį valgydavo maždaug 00,  3.00, 6.00 tai buvo viskas normalu ( nu aišku aš nelabai išsimiegodavau). tai net nežinau ar žadinti vaiką naktį, ar leisti jam miegot, tada gal reikėtų man nusitraukti pienuką, kad nesusidarytų guzai, ar gali kaip nors ta krūtinė dar " prasitampyti" ir viskas bus gerai.


Sveikutė,
žiūrėk, ar nesidaro kokių guziukų ar šiaip kas nors su krūtimis. Jei pajauti, kad jis truputį malasi per miegus, gali pasiimti ir pamaitinti miegantį, jei aktyvus miegas, gal paimtų? Reikia žiūrėti, kad nebūtų problemų su krūtimis, leliukas dar mažas, ir krūtys įpratę gaminti pieną dažnai, geriau gal vieną kartą atsikelti, nei paskui turėti problemų. O gal organizmas prisitaikys ir galėsi išmiegoti smile.gif žiūrėkit smile.gif
Atsakyti
As dar norejau vat toki dalykeli suzinoti. Mano zuikis valgo kas 3h. Zinau, kad dabar rekomenduojama maitinti tada, kada nori, bet mes taip pripratom, todel tokiais tarpais ir uzsinori. Bet vat gydytoja sake, kad jau turetu reciau valgyti. O maniskis 4h istempia tik kai diena miega lauke ir nakti. Tai vat net ir nezinau ar man reikia vis delto ilginti tarpus tarp maitinimu ar viskas ok? g.gif
Atsakyti
as del to nesijaudinciau ir dirbtinai nebandyciau ilginti tarpu tarp maitinimu.
Atsakyti
Gerai kad radau sia tema, einu skaityti, gal atrasiu kokia paslapti kaip padidinti pienelio kieki doh.gif nes vis pastebiu kad jo mazeja verysad.gif kai mazius traukia, tai zinda ilgai, kol galiausiai uzsnusta ar susinervines ima verkti ir nebevalgo, o man net truputi skauda verysad.gif kadangi pienelio nera daug, tai valgo MP is viso be sistemos- kas 2-3val, o mum jau 6 men doh.gif zodziu, maitinimas MP man jau kuri laika kelia dideli galvos skausma ir del to emociskai blogai jauciuosi verysad.gif jau ir prie misinuku pripratinti noriu, kad tik baigtusi si situacija, nors suprantu, kad MP labai gerai vaikuciui ax.gif atsiprasau, kad gal ne i tema rasau, bet norejau issilieti, nes nepavyksta gauti is kur nors patarimo kaip elgtis, o tokia situacija man (ir seimos nariam) kelia vis daugiau neigiamu emociju verysad.gif labai tikiuosi rasti atsakyma ar patarima ax.gif
Atsakyti
Noreciau ir as patarimo sulaukti 4u.gif , gal kas nors irgi susidure su tokia situacija.. kai vaikas valgydamas pradeda rekti...
Maitinu dvynukus, is abieju krutu is karto (na bet cia ne esme), jie pavalgo ramiai kokias 5min, po to pradeda rekti, verkti... verysad.gif Pastebiu, kad kai paleidzia kruti is spenelio MP bega pakankamai stipriai, srovelem, jie kartais net springsta.
Manau, kad tiesio nespeja ryti ta piena g.gif Galbut kas nors galetu patari ka daryti, juk ne pereiti prie buteliuku kai sitiek daug pieno gaminasi , o del tu rekimu jiems sunku paskui kruti isiulyti, jie man nebeistustina kaip reikiant krutu, tai dar bijau kad pieno nepradetu mazeti... Zodziu galvosukiai
Atsakyti
QUOTE(lucky_star @ 2008 01 25, 15:41)
Noreciau ir as patarimo sulaukti  4u.gif , gal kas nors irgi susidure su tokia situacija.. kai vaikas valgydamas pradeda rekti...
Maitinu dvynukus, is abieju krutu is karto (na bet cia ne esme), jie pavalgo ramiai kokias 5min, po to pradeda rekti, verkti...  verysad.gif  Pastebiu, kad kai paleidzia kruti is spenelio MP bega pakankamai stipriai, srovelem, jie kartais net springsta.
Manau, kad tiesio nespeja ryti ta piena  g.gif  Galbut kas nors galetu patari ka daryti, juk ne pereiti prie buteliuku kai sitiek daug pieno gaminasi , o del tu rekimu jiems sunku paskui kruti isiulyti, jie man nebeistustina kaip reikiant krutu, tai dar bijau kad pieno nepradetu mazeti... Zodziu galvosukiai

Gal jiem pilvuka suskauda g.gif O jie kojytes riecia, patys isitempia?
Atsakyti
QUOTE(Spurgiucs @ 2008 01 25, 17:29)
Gal jiem pilvuka suskauda  g.gif O jie kojytes riecia, patys isitempia?

na, berniukas tai vartosi, issitiesia, o mergaite tiesiog verkia, nejuda ...
Atsakyti
QUOTE(Spurgiucs @ 2008 01 25, 16:29)
Gal jiem pilvuka suskauda  g.gif O jie kojytes riecia, patys isitempia?



Mano sunus lygiai taip pat elgdavosi ir ypac pries naktini miega. Tai kiek stebiu susidariau nuomone, kad tai :
-pilvuko skausmai
-isalkes greit rydavo ir paspringadavo ar prisirydavo oro
- kartais kai baigdavosi pienas (bet tada skiresi verkimas. jis savotiskai nebeverkdavo o spiegdavo).
Tuomet as kai jau matau kad taip godziai griebia kruti biski pamaitinu ir palaikau ant pecio, kad iskart atsirugtu ir pakeiciu maitinimo poza. Vienu zodziu zaidziu apie 1h kol pamaitinu. O ir taip visa diena visom zinomom priemonem kovoju su pilvuko diegliais.
Bet as tai su vienu, o kaip su dviem? unsure.gif

Gal merginos dar galit patarti paskutines 3 dienas, bandau nebeduoti diena vaistu tik i vakara. Tai gal tai susije su tuo kad po paskutinio maitinimo vaikas taip rekia geras 20 min kol visas bordo pasidaro. Ir niekas nepadeda.Guldau ji ant sono ir svelniai masazuoju pilveli, o jis parekes staiga uzmiega. Nieko nebesuprantu, ka netaip darau kad taip dabar ir ka daryti.Nes paciai asaros upeliais bega verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(justjura @ 2008 01 25, 17:12)
Mano sunus lygiai taip pat elgdavosi ir ypac pries naktini miega. Tai kiek stebiu susidariau nuomone, kad tai :
-pilvuko skausmai
-isalkes greit rydavo ir paspringadavo ar prisirydavo oro
- kartais kai baigdavosi pienas (bet tada skiresi verkimas. jis savotiskai nebeverkdavo o spiegdavo).
Tuomet as kai jau matau kad taip godziai griebia kruti biski pamaitinu ir palaikau ant pecio, kad iskart atsirugtu ir pakeiciu maitinimo poza. Vienu zodziu zaidziu apie 1h kol pamaitinu. O ir taip visa diena visom zinomom priemonem kovoju su pilvuko diegliais.
Bet as tai su vienu, o kaip su dviem? unsure.gif

Gal merginos dar galit patarti paskutines 3 dienas, bandau nebeduoti diena vaistu tik i vakara. Tai gal tai susije su tuo kad po paskutinio maitinimo vaikas taip rekia geras 20 min kol visas bordo pasidaro. Ir niekas nepadeda.Guldau ji ant sono ir svelniai masazuoju pilveli, o jis parekes staiga uzmiega. Nieko nebesuprantu, ka netaip darau kad taip dabar ir ka daryti.Nes paciai asaros upeliais bega  verysad.gif

Maniskiui irgi taip budavo. Nors ir dabar pretenzijas megsta reiksti ax.gif Reikia pamasazuoti pilvuka, paguldyti ant jo - taip ir dujos lengviau iseina. Beje, skauda pilvuka ir del zarnyno peristaltikos. Geriausia pamasazuot.

Del vaistuku - kokius naudoji? jei Espumizan, tai gydytoja sake, kad nereikia bijoti jo duoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgiucs: 25 sausio 2008 - 17:11