Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(blondzinka @ 2008 01 14, 18:02)
noriu paklausti, mano mazoji 2 sav. nakti valgo taip 24val. - 6 val. 10 val. Diena valgo kas 2 - 3 val. ar man reikes atsisveikinti su pienu?Bandziau ja zadinti, be sansu, pati su zadintuvu nusitraukti jau nebeistengiu atsikelti.24 val. nusitraukiu is tos kruties, kur paskui duodu tik 10val. ir dar po valandos is jos ji valgo, nes 10 val. neisvalgo ne puse.
labai noriu maitinti, ka galetumete man patarti?


Manau, kad dziaukis, jog vaikas taip gerai miega wink.gif Maniskis irgi nuo 2 menesiu paskutini kart valgo 22:30, o keliasi tik 5h, 8h ir t.t. Pieno turiu normaliai, todel manau nieko tokio, kad nakti jis nevalgo. Krutys kazkaip ismoksta prisitaikyti ax.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi, kad viskas bus gerai, nes visu pagrindinis sekmingo maitinimo patarimas, maitinti nakti, o mums neiseina.Kadangi velai nueinu miegoti 1 val. ir nakti kai maitinu ir perrengiu irgi uztrunku valandziuke, tai ir miegu iki 10val. nes panele nezadina manes, gal rimtai reiketu bandyti keltis 8, bet jei ji valgo 6 tai tas tarpas iki 10 jau nebe toks didelis.
Tikiuosi kad nedinks man pienelis.Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blondzinka @ 2008 01 14, 21:05)
Tikiuosi kad nedinks man pienelis.Aciu 4u.gif

ner ko jam dingt 4u.gif
tik as tavo vietoj bandyciau anksciau atsigult vakare. ar bent diena pamiegot su mazaja. g.gif
Atsakyti
QUOTE(blondzinka @ 2008 01 14, 23:05)
Tikiuosi kad nedinks man pienelis.


Na jeigu jau matysi, kad darosi blogai, tada imkis atitinkamu priemoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad rekomendacija žindyti naktį taip pat dažnai kaip dieną galioja labiau ką tik gimusiems miegaliams vaikučiams ir tais atvejais, kai tarpai tarp maitinimų dirbtinai ilginami tėvų pastangomis. Jei vaikas jau dvi savaites normaliai maitinasi ir auga ir savaime naktį išmiegą ilgesnį tarpą, o dieną valgo dažniau, manau, nėra ko pergyvent. Aš tai džiaugčiaus, ale manęs tokia laime neapdovanojo... biggrin.gif Toli gražu... Man visuomet atrodydavo, kad mano vienos vaikai nemiega per naktį, o kitų mamų išmiega jau pirmą mėnesį. lotuliukas.gif Ir būtent krūtim maitinami vaikai. Ir buvo maitinti ilgiau nei metus. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Šiuo metu laukiuosi antro vaikelio ir aišku labai norėčiau matinti tik savo pienu. Deja, su pirmąja dukra to nepavyko verysad.gif 3 savaičių jai dar 200gr trūko iki gimimo svorio ir teko primaitinti, netgi turėjome gultis į ligoninę dėl tokio svorio nepriaugimo. Ligoninėje bendravau su E.Morkūniene ir dar su viena žindymo konsultante, bet neradom priežasčių, kodėl trūko pieno. Dabar man tiesiog neramu, kad nepasikartotų panaši situacija ir nepatektume į ligoninę, nes kai kurie gydytojai mane tiesiog kaltino vaiko marinimu badu, pasak jų, reikėjo primaitinti jau anksčiau ir nelaukti 3 savaičių g.gif Aš norėčiau sužinoti, kada verta pradėti sverti vaikelį, ir koks svoris tikrai yra jau per mažas, kai vaikui dar nėra mėnesio.
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2008 01 16, 22:03)
Sveikos mamytės,

Šiuo metu laukiuosi antro vaikelio ir aišku labai norėčiau matinti tik savo pienu. Deja, su pirmąja dukra to nepavyko verysad.gif 3 savaičių jai dar 200gr trūko iki gimimo svorio ir teko primaitinti, netgi turėjome gultis į ligoninę dėl tokio svorio nepriaugimo. Ligoninėje bendravau su E.Morkūniene ir dar su viena žindymo konsultante, bet neradom priežasčių, kodėl trūko pieno. Dabar man tiesiog neramu, kad nepasikartotų panaši situacija ir nepatektume į ligoninę, nes kai kurie gydytojai mane tiesiog kaltino vaiko marinimu badu, pasak jų, reikėjo primaitinti jau anksčiau ir nelaukti 3 savaičių g.gif Aš norėčiau sužinoti, kada verta pradėti sverti vaikelį, ir koks svoris tikrai yra jau per mažas, kai vaikui dar nėra mėnesio.


Labutis,
patarčiau nusiteikti, kad pieno bus, kad labai nori žindyti, ir galvoti apie kuo natūralesnį gimdymą, jei tik įmanoma, nes visokie nuskausminimai ir skatinimai vaikučiui ne į gera. Tikrai keistos būna situacijos, kai su maitinimu viskas daroma atrodo, taip, kaip turi būti, o vis vien vaikučiams trūksta svorio. .. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciux: 17 sausio 2008 - 00:08
Nežinau kaip elgtis. dieną tai viskas tvarkoj, vaikas valgo kas valanda ar kas tris, kaip nori. O nakty, jau kelinta kartą vis ilgiau išmiega. kad ir šianakt pamaitinau mažių 22.30, o paskui jis atsikėlė tik 5.30, tai mano krūtinė buvo kaip akmeninė, labai. skaudėjo. anksčiau vaikas naktį valgydavo maždaug 00, 3.00, 6.00 tai buvo viskas normalu ( nu aišku aš nelabai išsimiegodavau). tai net nežinau ar žadinti vaiką naktį, ar leisti jam miegot, tada gal reikėtų man nusitraukti pienuką, kad nesusidarytų guzai, ar gali kaip nors ta krūtinė dar " prasitampyti" ir viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2008 01 18, 14:05)
Nežinau kaip elgtis. dieną tai viskas tvarkoj, vaikas valgo kas valanda ar kas tris, kaip nori. O nakty, jau kelinta kartą vis ilgiau išmiega.  kad ir šianakt pamaitinau mažių 22.30, o paskui jis atsikėlė tik 5.30, tai mano krūtinė buvo kaip akmeninė, labai. skaudėjo. anksčiau vaikas naktį valgydavo maždaug 00,  3.00, 6.00 tai buvo viskas normalu ( nu aišku aš nelabai išsimiegodavau). tai net nežinau ar žadinti vaiką naktį, ar leisti jam miegot, tada gal reikėtų man nusitraukti pienuką, kad nesusidarytų guzai, ar gali kaip nors ta krūtinė dar " prasitampyti" ir viskas bus gerai.

Viskas pas jus labai gerai ir labai normalu mirksiukas.gif Per savaite krutys prisitaikys prie naujo rezimo ir nebeskaudes. Man irgi pradzioj budavo kietos kietos ryte, o dabar tokios pilnos, bet neskauda ir nelabai kietos thumbup.gif Maziaus nezadink ir pati nenusitraukinek, o megaukis saldziu miegeliu tongue.gif
Atsakyti
Man ir labai reikia patarimo. Nuo gimimo vaikiukas naktį valgydavo 1-2, daugiausiai 3 kartus, o štai suėjus 4,5 mėnesio prasidėjo bemieges alkio naktys: valgo kas 1,5, 2 valandas. Kol nepavalgo-verkia, pavalgęs iškart užmiega, tačiau aišku valgant kas 1,5 valandos-pieno būna nedaug. Beje dieną valgo kas 3; 3,5, kartais net kas 4 valandas ir rodos pieno pakanka. Svoris irgi kolkas geras. Gydytoja sako, kad trūksta naktimis mamos-pasiguldžiau kelias naktis į savo lovą-rezultatas tas pats. Ar gali būti pieno krizė naktimis? Visi puola patarinėti kad turėčiau prieš naktį pradėti duoti mišinėlio, kuris sotesnis nei MP, arba pradėti primaitinėti košėmis, tyrelėmis...Tačiau nežinau ar tai nesustabdys mano pieno gamybos...Nebežinau kaip elgtis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2008 01 18, 14:38)
Man ir labai reikia patarimo. Nuo gimimo vaikiukas naktį valgydavo 1-2, daugiausiai 3 kartus, o štai suėjus 4,5 mėnesio prasidėjo bemieges alkio naktys: valgo kas 1,5, 2 valandas. Kol nepavalgo-verkia, pavalgęs iškart užmiega, tačiau aišku valgant kas 1,5 valandos-pieno būna nedaug.  Beje dieną valgo kas 3; 3,5, kartais net kas 4 valandas ir rodos pieno pakanka. Svoris irgi kolkas  geras. Gydytoja sako, kad trūksta naktimis mamos-pasiguldžiau kelias naktis į savo lovą-rezultatas tas pats. Ar gali būti pieno krizė naktimis? Visi puola patarinėti kad turėčiau prieš naktį pradėti duoti mišinėlio, kuris sotesnis nei MP, arba pradėti primaitinėti košėmis, tyrelėmis...Tačiau nežinau ar tai nesustabdys mano pieno gamybos...Nebežinau kaip elgtis  verysad.gif


As tai nieko nedaryciau...Tiesiog reikia islaukti si perioda ir viskas. Gal jam koks augimo suolis arba gal jau dantukai kalasi? Kaitaliok naktimis krutis ir maitink tiek kiek praso 4u.gif Manau greitai viskas susitvarkys, kantrybes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2008 01 18, 12:38)
Man ir labai reikia patarimo. Nuo gimimo vaikiukas naktį valgydavo 1-2, daugiausiai 3 kartus, o štai suėjus 4,5 mėnesio prasidėjo bemieges alkio naktys: valgo kas 1,5, 2 valandas. Kol nepavalgo-verkia, pavalgęs iškart užmiega, tačiau aišku valgant kas 1,5 valandos-pieno būna nedaug.  Beje dieną valgo kas 3; 3,5, kartais net kas 4 valandas ir rodos pieno pakanka. Svoris irgi kolkas  geras. Gydytoja sako, kad trūksta naktimis mamos-pasiguldžiau kelias naktis į savo lovą-rezultatas tas pats. Ar gali būti pieno krizė naktimis? Visi puola patarinėti kad turėčiau prieš naktį pradėti duoti mišinėlio, kuris sotesnis nei MP, arba pradėti primaitinėti košėmis, tyrelėmis...Tačiau nežinau ar tai nesustabdys mano pieno gamybos...Nebežinau kaip elgtis  verysad.gif

tavo vaikas tiesiog yra sumaišęs dieną su naktim. ne pieno krizė čia schmoll.gif . šiaip kažkur girdėjau, kad tam kad "atmaišyt", reikia pradėt rytais maudyt unsure.gif
Atsakyti