Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

Xeditux, protingai mąstai, teisingai žiūri į žindymą - viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2007 12 08, 19:47)
manau, akd jie neturi tinkamos ir išsamios info šiuo kalusimu, todėl taip sako. Tieisog, kad apsidraustų ar dar dėl kokių priežasčių.
Mano dvynukėm buvo gal 4mėn, kai turėjau nesudėtingą operaciją. labai norėjau tęsti žindymą, tad klausinėjau ir daktarų, ir sesučių atlikusių operaciją (čia buvo onkologinis Santariškėse) , dar ir pažįstamų, kuriais pasitikėjau - tad praėjus operacijai tiesiog kellias valandas nemaitinau, o pienelį išpyliau. Toliau žindžiau kaip žindžiusi.

Jei tikrai nori maitinti toliau - išsamiai išsiaiškink, kokią narkozę tau ketina skirti, keik ji veiks ir kada pasišalina....O tada susirask žindymo profesionalę (pvz. Eglė Markūnienė Kaune arba Daiva Šniukaitė Vilniuje, arba Živilė Baltrušaitienė) - jos patars dėl konkrečių vaistų ir jų poveikio.
O kokio amžiaus tavo mažylis? gal pavyks jam palikti pakankamai nutraukto MP, o kol tavęs nebus juo besirūpinantis galės pamaiitnti taurele, šaukšteliu ar iš puoduko.

Sėkmės Tau  4u.gif


Sveikos mamos,
aciu visoms uz atsakymus, tik as ,vepla, aisku juos per velai perskaiciau. Todel sakau parasysiu musu maitinimo istorija, kad protingi galetu pasmerkti, o jei yra dar zioplu tai gal pasimokys is mano klaidu. Zodziu kai suzinojau, kad "maitinanciom negali duoti narkozes" pora dienu sedejau prie interneto , bandziau ka nors rasti, rasiau cia keliose temose, bet paskubejau nuleisti rankas, ir vien su mintim, kad reiks pabaigti maitinti , pienas be jokiu pastangu pradejo mazeti. Cia dar vienas grynas irodymas, kad motinos pienas gryniausia psichologija, jo arba nori turet ir turi , arba nenori turet ir neturi. Praktiskai pavyko pabaigti maitinima ir vakar netycia atsiverciau atgal sita tema ir radau jusu pavyzdzius apie tikras operacijas ir kaip toliau maitinot ir jauciuosi durna, kad patikejau, jog maitinanciai negalima duoti narkozes, dar kad bent ta operacija butu tikra , o man tai tik dantis trauks blush2.gif Dabar jau gal ir gailiuosi, kad perejom prie misinuku, mano suneliui 8 men, tas kad ir pora dienu be mano pienu butu prabuves nepajausdamas, o ir is buteliuko geria vienodai gerai kaip ir is krutines. Zodziu iki rytojaus dar pasinervuosiu o kai tik atsigausiu po vaistu pradesim bandyt grazintis , kas mums priklauso, gal dar nebus per velu.
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 01 09, 15:48)
Sveikos mamos,
aciu visoms uz atsakymus, tik as ,vepla, aisku juos per velai perskaiciau. Todel sakau parasysiu musu maitinimo istorija, kad protingi galetu pasmerkti, o jei yra dar zioplu tai gal pasimokys is mano klaidu. Zodziu kai suzinojau, kad "maitinanciom negali duoti narkozes" pora dienu sedejau prie interneto , bandziau ka nors rasti, rasiau cia keliose temose, bet paskubejau nuleisti rankas, ir vien su mintim, kad reiks pabaigti maitinti , pienas be jokiu pastangu pradejo mazeti. Cia dar vienas grynas irodymas, kad motinos pienas gryniausia psichologija, jo arba nori turet ir turi , arba nenori turet ir neturi. Praktiskai pavyko pabaigti maitinima ir vakar netycia atsiverciau atgal sita tema ir radau jusu pavyzdzius apie tikras operacijas ir kaip toliau maitinot ir jauciuosi durna, kad patikejau, jog maitinanciai negalima duoti narkozes, dar kad bent ta operacija butu tikra , o man tai tik dantis trauks  blush2.gif Dabar jau gal ir gailiuosi, kad perejom prie misinuku, mano suneliui 8 men, tas kad ir pora dienu be mano pienu butu prabuves nepajausdamas, o ir is buteliuko geria vienodai gerai kaip ir is krutines. Zodziu iki rytojaus dar pasinervuosiu o kai tik atsigausiu po vaistu pradesim bandyt grazintis , kas mums priklauso, gal dar nebus per velu.

Sekmės jums,ir tikėkis,kad viskas bus gerai,tik reikia labai norėti mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi esu isitikinusi, kad pieno turejimas priklauso nuo psichologiniu dalyku. Kiek esu bendravusi su kitom mamom, kurios pacios nemaitina, sako jog neturi pieno, ar kitokios problemos, bet istikruju, tai matau , kad per mazas noras maitinti buvo. Na as dar galbut suprantu musu mamas, kurios matindavo, kas keturios valandos, kad pas jas galbut dingdavo pienas, nes vaikas per mazai laiko isbudavo prie kruties, arba gydytojai ikaldavo joms i galvas, kad pienas nekaloringas. tad nuo tokiu dalyku gali ir dingti.
svarbiausia didelis noras maitinti, nes istiesu zmogaus mintys labai galingos ir gali paversti neimanomus dalykus imanomais, tad kaip toj dainoj "tad labai svarbu noreti, pasistengt ir tiketi"
mamos nenuleiskit ranku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 01 09, 16:48)
Sveikos mamos,
aciu visoms uz atsakymus, tik as ,vepla, aisku juos per velai perskaiciau. Todel sakau parasysiu musu maitinimo istorija, kad protingi galetu pasmerkti, o jei yra dar zioplu tai gal pasimokys is mano klaidu. Zodziu kai suzinojau, kad "maitinanciom negali duoti narkozes" pora dienu sedejau prie interneto , bandziau ka nors rasti, rasiau cia keliose temose, bet paskubejau nuleisti rankas, ir vien su mintim, kad reiks pabaigti maitinti , pienas be jokiu pastangu pradejo mazeti. Cia dar vienas grynas irodymas, kad motinos pienas gryniausia psichologija, jo arba nori turet ir turi , arba nenori turet ir neturi. Praktiskai pavyko pabaigti maitinima ir vakar netycia atsiverciau atgal sita tema ir radau jusu pavyzdzius apie tikras operacijas ir kaip toliau maitinot ir jauciuosi durna, kad patikejau, jog maitinanciai negalima duoti narkozes, dar kad bent ta operacija butu tikra , o man tai tik dantis trauks  blush2.gif Dabar jau gal ir gailiuosi, kad perejom prie misinuku, mano suneliui 8 men, tas kad ir pora dienu be mano pienu butu prabuves nepajausdamas, o ir is buteliuko geria vienodai gerai kaip ir is krutines. Zodziu iki rytojaus dar pasinervuosiu o kai tik atsigausiu po vaistu pradesim bandyt grazintis , kas mums priklauso, gal dar nebus per velu.

Pasikankinsit pora dieneliu ir viskas susitvarkys, svarbu kad noro turi.Kantrybes ir sekmes thumbup.gif
Atsakyti
As vel ieskau patarimo. Suneliui 3men 2sav. Maitinu tik MP. Pastaraja savaite pastebejau kad pienuko lyg mazeja, nes nera ka nutraukti. Jau apie 1,5 men nutraukdavau 2xd pienuko ir uzsaldydavau ( atsargai). O dabar nera ka nutraukti, mazius pavalgo ir krutys minkstos ir pienuko nelieka verysad.gif PAskutini menesi priaugo 600gramu ( anskciau po 1kg). bet gyd sake proprocingai augam g.gif O maziukas pradejo vel danai naktimi keltis- kas 2-3val doh.gif Gal cia pieno trukumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 01 10, 13:48)
As vel ieskau patarimo. Suneliui 3men 2sav. Maitinu tik  MP. Pastaraja savaite pastebejau kad pienuko lyg mazeja, nes nera ka nutraukti. Jau apie 1,5 men nutraukdavau 2xd pienuko ir uzsaldydavau ( atsargai). O dabar nera ka nutraukti, mazius pavalgo ir krutys minkstos ir pienuko nelieka verysad.gif PAskutini menesi priaugo 600gramu ( anskciau po 1kg). bet gyd sake proprocingai augam g.gif O maziukas pradejo vel danai naktimi keltis- kas 2-3val doh.gif  Gal cia pieno trukumas g.gif

Ne pieno trūkumas - jo gaminasi tiek, kiek ir anksčiau, o tiesiog jūsų mažylis šiuo metu intensyviau auga, todėl jo poreikiai išaugo. Valgykit dažniau ir neužilgo jūsų pieno gamyba prisitaikys prie sūnaus naujų poreikių.
Jūsų reakcija labai tipiška. Būtent dėl šios priežasties daug mamų supanikuoja, pradeda primaitinėt vaikus, o po to pergyvena, kai iš tiesų pienas pasibaigia. Nusiraminkit. Visi vaikai laiks nuo laiko praeina tas intensyvesnes augimo stadijas. Vieni labiau sureaguoja, kiti mažiau. Bet garantuoju, kad pas jus su pieno produkcija - viskas gerai. Mėgaukitės žindymu ir toliau. 4u.gif
Atsakyti
Ode- aciu uz atsakyma. As neesu linkusi anksti primaitinti, jei tik pienelio pakaks- o mazius spes prisiragaus dar tu valgiu.. g.gif Laikinai pienelio nenutraukinesiu, nes vaikas alkanas liktu..Tikiuosi dar padauges pienuko kiekis g.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 01 10, 14:11)
Ode- aciu uz atsakyma. As neesu linkusi anksti primaitinti, jei tik pienelio pakaks- o mazius spes prisiragaus dar tu valgiu.. g.gif  Laikinai pienelio nenutraukinesiu, nes vaikas alkanas liktu..Tikiuosi dar padauges pienuko kiekis g.gif

Ne tikėkis, o žinok, kad taip ir bus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 01 10, 14:11)
Ode- aciu uz atsakyma. As neesu linkusi anksti primaitinti, jei tik pienelio pakaks- o mazius spes prisiragaus dar tu valgiu.. g.gif  Laikinai pienelio nenutraukinesiu, nes vaikas alkanas liktu..Tikiuosi dar padauges pienuko kiekis g.gif

sekmes visokeriopos 4u.gif
o norejau paklausti, kam tu pienuka nutraukineji?
Atsakyti
norejau jusu paklaust, o jus kiekviena karta maitinat skirtingom pozom? nes man buvo taip, kad pacioj pradzioj uzsidege krutine, tai visa savaite vaiksciojo masaziste, kol atmasazavo ir sake kudiki daugiausia maitinti is sono, na kaip panasiai pasidejus po pazascia, o siaip pozas daznai keisti. bet as dabar vel kuris laikas maitinu vaika pasidejus ant kelieniu ir jauciu kad man darosi kazkokie skausmeliai
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2008 01 11, 12:36)
norejau jusu paklaust, o jus kiekviena karta maitinat skirtingom pozom? nes man buvo taip, kad pacioj pradzioj uzsidege krutine, tai visa savaite vaiksciojo masaziste, kol atmasazavo ir sake kudiki daugiausia maitinti is sono, na kaip panasiai pasidejus po pazascia, o siaip pozas daznai keisti. bet as dabar vel kuris laikas maitinu vaika pasidejus ant kelieniu ir jauciu kad man darosi kazkokie skausmeliai


As dazniausiai maitinu guledama, padejus jo galvyte ant savo rankos per sulenkima. Anksciau maitinau sededama, bet jam pradejo nebepatikti ir tada atradau, kad atsigulus geriau. Dabar tik kartais kai zirzia, tai paimu i rankas ciuciuoti ir duodu papuka tongue.gif Arba ,masinoj irgi sedint valgom biggrin.gif
Jeigu vaikui pavalgius lieka guziuku ar skausmeliu, tai reikia gerai issimasazuoti ir nusitraukti rankomis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 11 sausio 2008 - 11:04