Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

tiek optimizmo pasisemiau sia tema perskaicius thumbup.gif
as irgi maitinu pati, ir nors pienelis neteka upeliais, bet panasu kad mazutei uztenka. aisq norisi kad jo daugiau butu, galbut ateiciai uzsisaldyti, ar verta meginti kaip nors (ir kaip?) tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(wijyte @ 2007 12 23, 08:30)
tiek optimizmo pasisemiau sia tema perskaicius  thumbup.gif
as irgi maitinu pati, ir nors pienelis neteka upeliais, bet panasu kad mazutei uztenka. aisq norisi kad  jo daugiau butu, galbut ateiciai uzsisaldyti, ar verta meginti kaip nors (ir kaip?) tai padaryti?

aš tai nieko nešaldžiau. nesuprantu, kam tas bereikalingas vargas rolleyes.gif . man geriau būdavo nepalikt leliuko ilgiau kaip 2-3 val., negu nutraukinėt, šaldyt, šildyt ir kitokiais vargais užsiimt. o ir laiko begales sugaištum tik, kurį geriau panaudot prasmingesniems užsiėmimams cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wijyte @ 2007 12 23, 08:30)
galbut ateiciai uzsisaldyti, ar verta meginti kaip nors (ir kaip?) tai padaryti?

O kokiems tikslams saldyti?? g.gif Ne karto nesu uzsisaldzius - visuomet esu salia vaikelio (na maksimum 4 valandoms issiskiriam, bet labai retai) ir vos tik Pipiras uzsimano Pienelio - jis jo gauna...bet kur ir bet kada...
Atsakyti
QUOTE(wijyte @ 2007 12 23, 09:30)
tiek optimizmo pasisemiau sia tema perskaicius  thumbup.gif
as irgi maitinu pati, ir nors pienelis neteka upeliais, bet panasu kad mazutei uztenka. aisq norisi kad  jo daugiau butu, galbut ateiciai uzsisaldyti, ar verta meginti kaip nors (ir kaip?) tai padaryti?

na, uzsisaldyti galima tolimesnei ateiciai, mat pienuka saldiklyje (ne saldytuve!) galima laikyti iki 3men. Tad po tu triju men, galbut nebeturesit pienuko, arba galesit koses vaikui su savo pienuku virti bigsmile.gif Pati to nedarai, bet kiek zinau, reikia tiesiog plastikiniu indeliu, zinau, kad Avent tinka, uzdaryti, uzrasyti data, ir i saldikli. Tiesa, negalima maisyti skirtingu dienu pienuko, tad tiesiog tos pacios dienos surinkti i viena indeli. O gal kas turite patirties?
Atsakyti
Sveikos mamytes, as su vienu klausimuku,atleiskite, jei jau apie tai rasete, nelabai turiu galimybes perskaityti pries tai buvusiu temu. Mano mazute (mes 2,5 savaiteles) diena ilgai miega 6 val. ir daugiau. Ar man ja zadinti ir maitinti ar tegul miega, o kai pabus tai ir duoti. Aisku yra to yra kita puse nakti beveik nemiega ir verkia (turiu itarima, kad bando "atsigriebti" uz diena). Ka jus manot? Is anksto dekoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulia77 @ 2007 12 26, 19:14)
galbut nebeturesit pienuko

'nebeturesit' tokia savoka norincios maitinti Mamos zodyne neegzisuoja... wink.gif Jei pienelio yra dabar - jo bus tol, kol reikes vaikeliui ir kiek nores zindyti Mama. smile.gif
Atsakyti
nu as irgi apie ateiti tolima galvojau, o gal tiesiog kilo oras tureti to pieno "maza kas" atveju, beto man liko pusemtis mokslu, tai tenka kartais palikti lelyte, tam reikalui pienas irgi reikalingas
Atsakyti
http://www.vaikas.lt...gz_zind_s07.htm
http://www.vaikas.lt...tis/gz_prim.htm

cia puiki info apie zindyma verta paskaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 12 26, 19:35)
Sveikos mamytes, as su vienu klausimuku,atleiskite, jei jau apie tai rasete, nelabai turiu galimybes perskaityti pries tai buvusiu temu. Mano mazute (mes 2,5 savaiteles) diena ilgai miega 6 val. ir daugiau. Ar man ja zadinti ir maitinti ar tegul miega, o kai pabus tai ir duoti. Aisku yra to yra kita puse nakti beveik nemiega ir verkia (turiu itarima, kad bando "atsigriebti" uz diena). Ka jus manot? Is anksto dekoju biggrin.gif

Aš žadinčiau po trijų val. Arba pamaitinčiau miegančią. Manau tokiai mažulei 6 val. per daug daryti pertrauką.
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 12 26, 19:35)
Sveikos mamytes, as su vienu klausimuku,atleiskite, jei jau apie tai rasete, nelabai turiu galimybes perskaityti pries tai buvusiu temu. Mano mazute (mes 2,5 savaiteles) diena ilgai miega 6 val. ir daugiau. Ar man ja zadinti ir maitinti ar tegul miega, o kai pabus tai ir duoti. Aisku yra to yra kita puse nakti beveik nemiega ir verkia (turiu itarima, kad bando "atsigriebti" uz diena). Ka jus manot? Is anksto dekoju biggrin.gif

tokį mažą leliuką būtina bent dieną žadinti ir maitint bent kas 3 vAL. jei naktį tiek išmiegotų, tai dar būtų pusė bėdos, bet dieną reikia valgyt dažniau. tada tau ji ir naktimis bus ramesnė. o dabar panašu, kad sumaišė dieną su naktim.
Atsakyti
aciu, merginos, uz pagalba, taip ir padarysim, o kad diena su naktim ji pas mane sumaisiusi tai faktas!
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 12 26, 20:35)
Sveikos mamytes, as su vienu klausimuku,atleiskite, jei jau apie tai rasete, nelabai turiu galimybes perskaityti pries tai buvusiu temu. Mano mazute (mes 2,5 savaiteles) diena ilgai miega 6 val. ir daugiau. Ar man ja zadinti ir maitinti ar tegul miega, o kai pabus tai ir duoti. Aisku yra to yra kita puse nakti beveik nemiega ir verkia (turiu itarima, kad bando "atsigriebti" uz diena). Ka jus manot? Is anksto dekoju biggrin.gif


Sveika,
manau, kad tokią mažutę reiktų žadinti, nes dar tik reguliuojasi pieno gamyba, ir būtinas dažnas, ne rečiau nei kas 3 val. maitinimas. Nebūtina prižadinti visiškai, jei matai, kad juda, kruta, makaluojasi, tai ir pabandyk pamaitinti, ir tau krūtinėj problemų išvengsi, ir vaikas gaus pieno pakankamai, gal ir naktį geriau miegos. Panašu, kad ji nakties miegą dieną išmiega wink.gif Gal iš tiesų padės naktiniam miegojimui, jei per ilgai neleisi dieną miegot.
Papildyta:
QUOTE(Drasita @ 2007 12 26, 22:04)


Tikrai smagiai parašyta smile.gif
Atsakyti