Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

Sveikos mielos supermama.gif Supermamos,

siūlau tęsti ankstesnę temą ir toliau dalintis mūsų pačių sėkmingo žindymo paslaptimis 4u.gif .
Juk tai neįkainojama patirtis mirksiukas.gif

paskaitykite ir pirmąją temą mirksiukas.gif
Pirmoji tema apie žindymo paslaptis

bei antrąją temas mirksiukas.gif
Antroji tema apie žindymo paslaptis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supervyre: 06 lapkričio 2007 - 23:06
Meila,

atsakant į tavo klausimėlius ankstesnėj temoj:

1) Nusistovėjus pieno gamybai po 2-3 mėnesio jo trūkumo ir nebūna. Taigi natūraliai kūdikiai iki 2 mėnesių amžiaus ir neišmiega taip ilgai, kad pieno gamyba stabdytų, nebent jei gauna čiulptuką arba buteliuką su mišiniu, tuomet jie gali tapti krūties 'pakaitalais' kuriam laikui ir nenatūralia ilginti tarpus tarp maitinimų.

2) Aš tai pasakyčiau tokiom seselėm...
nežinau kokio amžiaus tavo mažylis, bet skaičiau daug apie naktinių maitinimų "pripratimus", ir ne blevyzgose,o rimtose knygose rašo, kad prie krūties nepriprantama, t.y. jei vaikas prabunda, paprašo krūties, pavalgo ir užmiega, reiškia taip ir turi būti. O jei vaikas pavalgo ir toliau būdrauja, tai reiškia jam ne krūties reikėjo. O val su buteliukais sunkiau atrasti tą ribą, kada iš įpročio, o kada iš reikalo prašo, bet kadangi mums neaktualu, tai nesigilinau...

3) Dėl slogos, čia aišku ne į tema, parašiau į AŽ.



Atsakyti
mano mergytė (2 mėn.) pradėjo vakarais rėkti, kai duodu krūtį. nutrauktą iš buteliuko MP išgeria be problemų. dieną, naktį žindžia ir viskas OK. tikrai ne bėdos su pilvu. ką patartumėt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 11 10, 16:14)
mano mergytė  (2 mėn.) pradėjo vakarais rėkti, kai duodu krūtį. nutrauktą iš buteliuko MP išgeria be problemų. dieną, naktį žindžia ir viskas OK. tikrai ne bėdos su pilvu. ką patartumėt?  unsure.gif


negerai, neduok is buteliuko, pabandykit kaip nors prasisukti, nes jei vienakart duodi buteliuka - uzsimanys ir kitakart, taip deja mazes pieno verysad.gif gal pavarkit kelias dieneles ir nebereikes buteliuko. Juk nenumirs is bado vaikas, jei vienakart maziau pavalgys, nakti atsiims, nieko tokio. mirksiukas.gif Vakarais visuomet pas mama buna maziausiai pieno, bet juk vakaras trumpas, greit praeis, o nakti daug prisigamins pienuko. Gal vakarais panesiokit, pamigdykit ir mieganciai duokit zisti, taip ramiai sau trauks trauks ir pritrauks pienuko...

gal tiesiog mergyte vakarais buna pavargusi per diena, o cia dar reikia dirbti, zisti, todel ir verkia, aisku kad jai lengviau tik ryti is buteliuko beganti pienuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutas: 10 lapkričio 2007 - 16:55
QUOTE(Irongė @ 2007 11 07, 22:52)
1) Nusistovėjus pieno gamybai po 2-3 mėnesio jo trūkumo ir nebūna. Taigi natūraliai kūdikiai iki 2 mėnesių amžiaus ir neišmiega taip ilgai, kad pieno gamyba stabdytų, nebent jei gauna čiulptuką arba buteliuką su mišiniu, tuomet jie gali tapti krūties 'pakaitalais' kuriam laikui ir nenatūralia ilginti tarpus tarp maitinimų.

Na tikiuosi pavyks mum ir pienuko turėsim tiek kiek reikia thumbup.gif

QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 11 10, 15:14)
mano mergytė  (2 mėn.) pradėjo vakarais rėkti, kai duodu krūtį. nutrauktą iš buteliuko MP išgeria be problemų. dieną, naktį žindžia ir viskas OK. tikrai ne bėdos su pilvu. ką patartumėt?  unsure.gif

MAniškis irgi panašiai doh.gif Ir kai rėkia tai jau visas namas girdi cool.gif
Tai visaip ir atsirūgt pakeliu, vėl dedu prie krūties cool.gif Ir duodu čiulptuką (su juo nurimsta g.gif ) ir palinguoju ir vėl grįžtu prie krūties. Atrodytų, jei čiulptkas nuramina, tai sotus, bet ne, nes neužilgo vėl prašo cool.gif Su dičke padariau klaidą, norėdama gero dukrai nutraukinėdavau pienuką. Deja, neskaitant mpapildomai sugaišto laiko, tai to pienelio mum užteko tik iki 4,5 mėn verysad.gif
Ko gero savo daro nuovargis, vakar turėjom išvyką tolimesnę, odar ir pas gydytojų, tai jau nuo pat ryto zirzė prie krūties, o šiandien dar jau nelabai pyko g.gif Nepaisant to, kad po pietų prašo valgyt vos ne kas pusvalandį g.gif
Dabar laikomės, vyras siūlė nusitraukt, o kad ir negaliu, pientraukis senas, nenoriu bakterijų, o naujo nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, as taip pat ruosiuosi pasimatymui su savo leliumi. Pagimdyti tureciau lapkricio 17, bet jau gydytoja apziurejo ir sake, kad kaklelis minkstas, prasidares per du pirstus ir dar siek tiek yra vietos bigsmile.gif Labai aktualu man yra zindymas, kadangi pirmo nezindziau, kaip dabar suprantu pasisikaicius pirmoje temoje, del gydytoju "patarimo" ir paskirtu vaistu pieno gamybai mazinti. Antra savo maziu labai noriu ir esu nusiteikusi maitinti ilgai, kiek tik nores tongue.gif zinoma jei si karta viskas pavyks ir mokesiu zindyti. Labai gera tema, geri patarimai, ziuresiu kaip isties bus realybej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2007 11 10, 18:19)
Dabar laikomės, vyras siūlė nusitraukt, o kad ir negaliu, pientraukis senas, nenoriu bakterijų, o naujo nepirksiu  schmoll.gif

linkiu kad kantrybes uztektu tol kol viskas susitvarkys 4u.gif o taip tikrai bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, mamytes, kiek laiko mazdaug turi valgyti 3 men. leliukas? Suprantu, kad tai labai individualu, na bet mazdaug blush2.gif Maniskis valgo minimum 30 min ir as galvoju, kad gal jau per daug g.gif Kada leliams pradeda uztekti 5-10 min?
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 11 13, 21:03)
Sakykit, mamytes, kiek laiko mazdaug turi valgyti 3 men. leliukas? Suprantu, kad tai labai individualu, na bet mazdaug  blush2.gif  Maniskis valgo minimum 30 min ir as galvoju, kad gal jau per daug  g.gif  Kada leliams pradeda uztekti 5-10 min?


Maniesiems tiek niekada neužteko lotuliukas.gif Nebent gurkštelėt tereikėjo
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 11 13, 23:03)
Sakykit, mamytes, kiek laiko mazdaug turi valgyti 3 men. leliukas? Suprantu, kad tai labai individualu, na bet mazdaug  blush2.gif  Maniskis valgo minimum 30 min ir as galvoju, kad gal jau per daug  g.gif  Kada leliams pradeda uztekti 5-10 min?




Tikrai nepergyvenk , maniskis irgi po tiek valge, bet kai suejo 4 men pradejo valgyt po 10-15 min, bet kas 2 val... taigi cia viskas tvarkoj thumbup.gif

maitink brangioji ir toliau drinks_cheers.gif ie nesuk sau galvos 4u.gif

Atsakyti
Sveikos, brangiosios mamos,

Įlindau į forumą, perskaičiau krūvą patarimų ir apėmė neviltis. verysad.gif
Visos įmanomos klaidos, aprašytos forume jau padarytos.
Būdama nestuke.gif labai norėjau maitinti, priešpienis pats skyrėsi dar net negimdžius. Mano mažoji 2.gif gimė 32 savaičių, tad po gimdymo tespėjau pamatyt jos galvutę, priglaustą prie akušerės krūtinės, ir, kaip supratote, neteko man pasidžiaugti pirmuoju priglaudimu prie savęs, o apie žindymą iš vis kalbos net nebuvo. Mažoji buvo patalpinta į inkubatorių, pradėjau nusitraukinėti pieną. 7 paras ji buvo zonduojama, po to gavo buteliuką. Kai pasiūlydavau krūtį ji tiesiog nusisukdavo. Pieno buvo nemažai, tačiau "gera gydytoja" doctor.gif apšaukė mane, kam aš jo tiek nusitraukinėju ir pradėjau traukti mažiau, o jis pradėjo dinginėti. Supratau, kokia aš fool.gif
Nuo to prasidėjo pogimdyvinė depresija. Matyti dukrytę inkubatoriuj, kovoti su jos problemomis ir klausyti kandžių skyriaus vedėjos replikų man pasidarė per sunku. Su pientraukiu vos bepritraukdavau reikiamą valgymo dozę. Sunku buvo ir atlaikyti aplinkinių spaudimą - neverk, dings pienas, būk stipri... O kas mane supras???
Dabar ji valgo jau iš manęs, po mėnesio intensyvių bandymų šiaip ne taip pradėjo čiulpti, tačiau ir vėl yra baimė - ar užtenka??? O dar peršalau. Užsidėjau kaukę, miegu su ja, mažąją imu tik steriliai nuplautom rankom. Maitinu ją ir toliau, bet padažnėjo valgymo periodai, tapo labai nerami ir irzli, bijau, kad jos neužkrėsčiau.
Patarkit, kaip perlipt per save? Kaip negalvot apie tai, ar ji soti? Ar gana pieno?
Suprantu, kad galvodama tik bloginu padėtį. O maitinti noriu labai ilgai...
Atsakyti
QUOTE(liepsnela @ 2007 11 14, 17:41)
Sveikos, brangiosios mamos,

Įlindau į forumą, perskaičiau krūvą patarimų ir apėmė neviltis.  verysad.gif
Visos įmanomos klaidos, aprašytos forume jau padarytos.
Būdama nestuke.gif labai norėjau maitinti, priešpienis pats skyrėsi dar net negimdžius. Mano mažoji 2.gif  gimė 32 savaičių, tad po gimdymo tespėjau pamatyt jos galvutę, priglaustą prie akušerės krūtinės, ir, kaip supratote, neteko man pasidžiaugti pirmuoju priglaudimu prie savęs, o apie žindymą iš vis kalbos net nebuvo. Mažoji buvo patalpinta į inkubatorių, pradėjau nusitraukinėti pieną. 7 paras ji buvo zonduojama, po to gavo buteliuką. Kai pasiūlydavau krūtį ji tiesiog nusisukdavo. Pieno buvo nemažai, tačiau "gera gydytoja" doctor.gif apšaukė mane, kam aš jo tiek nusitraukinėju ir pradėjau traukti mažiau, o jis pradėjo dinginėti. Supratau, kokia aš fool.gif
Nuo to prasidėjo pogimdyvinė depresija. Matyti dukrytę inkubatoriuj, kovoti su jos problemomis ir klausyti kandžių skyriaus vedėjos replikų man pasidarė per sunku. Su pientraukiu vos bepritraukdavau reikiamą valgymo dozę. Sunku buvo ir atlaikyti aplinkinių spaudimą - neverk, dings pienas, būk stipri... O kas mane supras???
Dabar ji valgo jau iš manęs, po mėnesio intensyvių bandymų šiaip ne taip pradėjo čiulpti, tačiau ir vėl yra baimė - ar užtenka??? O dar peršalau. Užsidėjau kaukę, miegu su ja, mažąją imu tik steriliai nuplautom rankom. Maitinu ją ir toliau, bet padažnėjo valgymo periodai, tapo labai nerami ir irzli, bijau, kad jos neužkrėsčiau.
Patarkit, kaip perlipt per save? Kaip negalvot apie tai, ar ji soti? Ar gana pieno?
Suprantu, kad galvodama tik bloginu padėtį. O maitinti noriu labai ilgai...


Nepergyvenk, viskas bus tvarkoje 4u.gif Ir taip esi didele saunuole, atlaikei tiek daug sunkumu, ipratinai mazaja zisti is kruties clap.gif maitink dukrele tiek kiek ji nori ir vyk visas blogas mintis lauk, nes tai labai veikia vaikuti. Jis labai jaucia mamytes blogas nuotaikas 2.gif todel aukstyn galva 4u.gif pienelio tikrai uzteks soske.gif
Atsakyti