Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Body Shape Description:


Hourglass

Big breasts, small waist, short waist, big hips and generous thighs


Cello

Big breasts, short waist, big hips, big bottom, big thighs and slim lower legs


Skittle

Average breasts, slim waist, okay stomach, big thighs and chunky calves


Vase

Big breasts, gently curving longer waist, hips equal to breasts, slim thighs and legs


Pear

Small breasts, long waist, flat stomach and heavy legs


Apple

Average breasts, stomach bigger than breasts, quite flat bum and okay legs


Column

Shoulders same width as hip width, slight waist and longer legs


Bell

Short shoulders, small breasts, small and short waist, big thighs and big bottom


Goblet

Broad shoulders, big breasts, no waist, narrow hips and long legs


Cornet

Broad shoulders, small breasts, no waist, slim hips and long, slim legs


Brick

Broad shoulders, no waist, average stomach, flat bum, generous thighs and chunky calves


Lollipop

Big breasts, slight waist, slim hips and long legs



Papildyta:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 28 spalio 2012 - 22:13
QUOTE(***Žaltvykslė @ 2009 09 28, 20:10)
biggrin.gif  Jei kojos ilgos ir liemuo ilgas - tai ne trūkumas. Kai kojos ilgos, o liemuo trumpas- tai , na, gal ne trūkumas, o figūros ypatumas, dažnai  keliantis problemas, nes rūbai siuvami proporcingai figūrai, o ne ypatingai.
Švarkų liemuo būna per žemai, ko pasėkoje garankščiojasi nugara, darosi pūslė ir pan.  biggrin.gif
Kaip taisyklė- kojos prie tokio liemens būna ilgos g.gif


man atrodo blogiau kai mazas drabuziu dydis, aukstas ugis ir liemuo ilgas, cia as tokia, tai megstukai istisai per trumpi, dzinsus tik paauksintu liemeniu galiu nesiot, svarkeliu irgi sunku rast buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 10 28, 23:17)
man atrodo blogiau kai mazas drabuziu dydis,  aukstas ugis ir liemuo ilgas, cia as tokia, tai megstukai istisai per  trumpi, dzinsus tik paauksintu liemeniu galiu nesiot, svarkeliu irgi sunku rast buna  doh.gif

Tikriausiai kiekvienu atveju savi pliusai savi minusai, man va labai sunku rasti bet koki palta ar svarka, nes jeigu is peciu gerai tai per krutine nesueina, su dzinsais irgi vargo vakariene, jeigu graziai aptempia per uzpakali ir slaunis tai butinai neuzsisegu, o jeigu uzsisegu tai dazniausiai kitur per laisv, o man tinka tik aptempti. rolleyes.gif

Cia nemazai patarimu ivairioms figuroms
http://www.insideout...hapes-explained
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 28 spalio 2012 - 22:37
please, merginos, patarkit kaip man rengtis, esu zema, 160cm, trumpos kojos, super kuda, neturiu uzpakalio, siek tiek turiu krutines ir viskas, kaip rengtis, ko vengti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane perliuke @ 2012 10 29, 01:13)
please, merginos, patarkit kaip man rengtis, esu zema, 160cm, trumpos kojos, super kuda, neturiu uzpakalio, siek tiek turiu krutines ir viskas, kaip rengtis, ko vengti? 4u.gif

Reiketu pradeti nuo savo figuros tipo nustatymo. Pagal tas figureles ir aprasymus, ka labiau sau primenat? Gali buti kad esat I arba H tipo, arba jeigu peciai platesni uz klubus tai ir V (yra tokie trumpinimai A tipas kai smulkus virsus platus klubai kriause, V tipas kai platus peciai siauri klubai, O - obuolys kai ties pilvu storiausia vieta, kartais ir +krutine, X - smelio laikrodis, I ir H kai viskas daugmad vienoda neisryskinta, tik I lieknesne)

Jeigu tipas I tai patarimai http://www.insideout...and-boyish.html ir http://www.insideout...y-shapes-i.html

Jeigu H http://www.insideout...y-shapes-h.html ir http://www.insideout...ey-h-shape.html
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 29 spalio 2012 - 01:11
sakyciau daugiau I kuno forma, pasimatavau save, peciai 37, klubai cia per puse 36, liemuo 33, liemuo ilgokas... smile.gif
Atsakyti
Mano žiniomis, kriaušės figūrą turinčioms moterytėms tinka visi rūbeliai platėjantys nuo liemens, bliuskutės, megztiniai, tunikos, suknelės ir pan.. Obuoliukui irgi panašus stilius tinka, na o morkos stiliaus figūrai nelabai žinau g.gif Nors būtent mano figūra tokia, bet ką nešioti nežinau biggrin.gif Nešioju viską kas man tinka ir patinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane perliuke @ 2012 10 29, 10:17)
sakyciau daugiau I kuno forma, pasimatavau save, peciai 37, klubai cia per puse 36, liemuo 33, liemuo ilgokas... smile.gif

O matavot per placiausia klubu vieta? Jei taip, tai as tai jusu vietoj drasiai nesiociau visokius nuo liemens placius ar rauktus sijonus, smile.gif Bet juosmuo turi buti ant liemens, ne zemintas. Man labai grazu, bet figura to neleidzia, pvz.:
user posted image
user posted image
Galima nebijoti nieko kas isplatina apatine dali, tuo labiau kad peciai cm platesni uz klubus, tai atsiras balansas. thumbup.gif

QUOTE(Neriliene @ 2012 10 29, 22:29)
Mano žiniomis, kriaušės figūrą turinčioms moterytėms tinka visi rūbeliai platėjantys nuo liemens, bliuskutės, megztiniai, tunikos, suknelės ir pan.. Obuoliukui irgi panašus stilius tinka, na o morkos stiliaus figūrai nelabai žinau  g.gif  Nors būtent mano figūra tokia, bet ką nešioti nežinau  biggrin.gif  Nešioju viską kas man tinka ir patinka  tongue.gif

Del kriauses sutinku drinks_cheers.gif bet obuoliui truputi kiti modeliukai, nes reikia pilvuka pamaskuoti bet to ir krutine daznai didesne pas obuoli.
user posted image

O morkos figura, tai kai virsus stambesnis? Tas pats kas V, apversto trikampio?


Papildyta:
Dar va koks skirstymas. Visos darzoves biggrin.gif bet neblogi apibudinimai:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 31 spalio 2012 - 11:53
tikrai blogai pamatavau doh.gif lotuliukas.gif
90 bendras, o per puse 45 smile.gif
bet vis tiek tokie sijonukai graziai atrodyti turetu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane perliuke: 31 spalio 2012 - 19:10
Taip taip, matuotis reikia siose vietose smile.gif

user posted image

Apatineje dalyje priklausomai nuo figuros tipo gali buti placiausia vieta. Kriausems dazniausiai visai per sedmenis, obuoliams gali buti auksciau ir pan. Zodziu reikia imt pacia placiausia vieta savo klubu. O liemuo matuojamas per pacia ploniausia vieta.
Atsakyti
tai atrodo buvau gerai pasimatavusi, krutine 86, liemuo 66, o klubai 90, peciai 37...
Atsakyti
Ziuriu ziuriu i tuos darzoviu aprasus biggrin.gif Ir jau nebesuprantu kas as per darzove doh.gif Visad laikiau save obuoliu,bet mano liemeniui dar tolokai iki klubu apimties..Gal kas patars kas as esu? lotuliukas.gif Krutine 102cm "Liemuo" 77cm Klubai 101cm g.gif g.gif
Atsakyti