Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

As taip pat nesideciau tokio sijono 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif aš irgi, greičiausiai, galiu save priskirti prie kriaušės figūros (90-70-100), bet man didžiausia nuoskauda, kad negaliu nešioti tokių derinukų (kur sijonas aukščiau pakeltas, o palaidinė sukišta į vidų) http://tinypic.com/r/2guaal0/5 , nes taaaip baisiai sudarko bendrą vaizdą, kadangi labai išryškina klubus doh.gif o apie prigludusias sukneles net nekalbu irgi labai klubai iššoka doh.gif nors šiaip myliu save tokią, kokia esu ir labai nesiskundžiu, bet būčiau labai laiminga, jei būtų klubai bent 95, o ne 100 doh.gif
Atsakyti
O as su savo 100 cm nesioju ax.gif , tik tada svarkeli ar kardigana dar velkuosi. O jei taip, tai palaidine ant virsaus ir siauras dirziukas man graziau. Ir suknute siaura turiu smile.gif Nu man nera taip labai baisu.
Atsakyti
na va taip ir galvojau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 03 01, 20:20)
bet man didžiausia nuoskauda, kad negaliu nešioti tokių derinukų  (kur sijonas aukščiau pakeltas, o palaidinė sukišta į vidų) http://tinypic.com/r/2guaal0/5 , nes taaaip baisiai sudarko bendrą vaizdą, kadangi labai išryškina klubus


Pasiskaitinėjau aš pasidomėjau kas ką siūlo mūsų figūrai, tai galiu pasakyti, kad viltis yra lotuliukas.gif Kas liečia derinukus sijonas su užaukštintu liemeniu ir palaidinė sukišta į sijoną tai drąsiai galime nešioti TIK reikia pasirinkti tinkamą sijoną ir tinkamą palaidinę.
Tarkim šis variantas - sijonas A formos šiek tiek platėjantis, tačiau ne smarkiai (nereiktų rinktis saulės kliošų (smarkiai platėjančių) ar smarkiai aptempiančių), galima rinktis tiesius ar MINIMALIAI siaurėjančius link kelių. Su sijonu ilgiu dar pačiai klausimų kyla..... Palaidinė turi būti būtinai šviesesnė, spalvingesnė nei apačia, ji gali būti su įvairiais raštais paraukimais, visokiais pagražinimais. Pečių linija pabrėžta (rankovės parauktos ir pan.)
user posted image
Kitas derinukas: Apačia - sijonas A formos, jis ant liemens linijos, apačia tamsesnė nei viršus. Viršus - trikotažine palaidinė, sukišta į sijoną, kad labai neišsiryškintų liemens linija galima užsidėti švarkelį, kardiganą ar pan.Švarkelio atlapai dideli - tai pasunkina viršutinę kūno dalį (o tai ir reikia daryti esant kriaušės formos).
user posted image
Žodžiu esminės taisyklės: viršus turi būti šviesesnis už apačią; viršus labiau apkrautas detalėmis; apačioje kuo mažiau detalių; JOKIŲ HORIZONTALIŲ linijų ties klubais (švarkelis ar palaidinė neturi baigtis ties plačiausia jūsų kūno vieta); reikia paryškinti pečių liniją; didžiausi pagalbininkai įvairūs susagstomi megztiniai, kardiganai, švarkeliai (kuriuos patartina nešioti atsegtus arba sujuostus dirželiu ties liemeniu).
Tikiuosi gal kam ir padėjau. biggrin.gif Aišku kiekvienos figūra turi savo papildomų niuansų nors ir esate kriaušė vis tiek visos skirtingos. Tarkim aš žinau, kad esu kriaušė, bet mano ne nuolaidūs pečiai, o tokie šiek tiek statūs tai aš niekad nesirinksiu dar labiau ryškinti pečių linijos, nors kriaušėms tai ir rekomenduojama.
Atsakyti
Labai geri patarimai, dėkui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Smagu jei naudingi patarimai, reiskia ne veltui rasiau tiek lotuliukas.gif O beje jei kam idomu galite paskaitinėti čia apranga-pagal-figuros-tipa-kriauses-formos-figura čia daugiau patarimų prirašiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika852: 12 kovo 2012 - 00:00
Aš turbūt irgi kriaušė ax.gif klubai platesni už krūtinę kažkur 10-13cm verysad.gif nors kartais suabejoju dėl kriaušės vien todėl, kad po liemeniu dar turiu tiek visko prikaupusi ant pilvo ir sonuose blush2.gif (cia tiesiog vadinuosi pavalgiusi kriause lotuliukas.gif ), ar gali taip buti? g.gif kad liemuo tikrai ryskus, palyginus su krutine mazesnis kazkur ant 15cm, bet po liemeniu dar telpa pilvas ir lasiniai? lotuliukas.gif
Atsakyti
buurbuulis, tai džiaugtis reikia, kad talija yra tokioje situacijoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2012 03 12, 00:36)
Smagu jei naudingi patarimai, reiskia  ne veltui rasiau tiek  lotuliukas.gif O beje jei kam idomu galite paskaitinėti čia apranga-pagal-figuros-tipa-kriauses-formos-figura čia daugiau patarimų prirašiau  ax.gif

Labai ačiū už patarimus. Labai, labai. Dar Goko laida gerai pataria. Išmoksiu ir aš gyventi su savo kriaušytės figūra ir nebepirkti tai kas gražu bet netinka.
Atsakyti
QUOTE(upe_ @ 2012 03 14, 15:12)
buurbuulis, tai džiaugtis reikia, kad talija yra tokioje situacijoje  biggrin.gif

ane? biggrin.gif o kuo dziaugtis, kad po ta talija dar ir pilvas telpa lotuliukas.gif del to ir kildavo abejoniu, nes taip talija yra, bet iskart nuo talijos apacios ir isstoreju. bet kadangi ir uzpakalis platus ir slaunys, tai gal vistik kriause ax.gif ale va patarimai tai man daug kurie netinka tongue.gif
Atsakyti
nagi kriausytes sveikos 4u.gif vistik neramu man buvo del to sijonuko , na kur priekis trumpesnis o galas ilgesnis blush2.gif taigi susiradau sena sijona susidaigsciau ir ka gi uoliaaaaa tinka idealiai thumbup.gif ryt bandysiu nuvaziuoti iki siuvejos kad graziai atsiutu, ne smedziagyte tokia plona bijau kad nesugadinciau .
taigi kai jau turesiu idesiu foto smile.gif
Atsakyti