Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Ikelkite sijonu vaizdu juk vasara visgi, o as sijonu nlb nesiojus paskutiniu metu tai net nzn kurios rinktis blush2.gif
Atsakyti
Nuo kada ilgos kojos negražu g.gif , man tai patinka, aišku pasitaiko retais atvejais kad neproporcingai atrodo, bet vis tiek gražu, gražiau nei trumpos smile.gif
Atsakyti
Pritariu, kad nieko cia taisyt nereikia drinks_cheers.gif Gal neproporcingai atrodo, bet pvz., galiu nesiot trumpesnes kelnes ir neatrodyt trumpakoje arba megztinius ilgus... Kaip tik manau, su tokia figura daugiau rubu tinka biggrin.gif Aisku, priklauso dar, ar tos ilgos kojos storos, ar plonos, o liemuo - lieknas ar platus... Tokius dalykus koreguot reikia. O vien ilgos kojos ir trumpas liemuo tai ne trukumas biggrin.gif As kaip tik vadinciau trukumu atvirkstini varianta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 27 birželio 2011 - 10:02
Ach, va pasirodo, kur problema, o as vis galvodavau, kaip cia tie svarkai pasiuti, kad tokias pusles meta. Supratau, kad ne svarke problema biggrin.gif
Atsakyti
gal dar kas galetu pasidalinti patirtimi? ax.gif
Atsakyti
kur dingo kriauses???? wink.gif
nagi merginos kalba apie nestambias kriauses o kaip su stambiom kriausem??? g.gif

paskutiniu metu esu visai pasimetusio savo spintoj ka besideciau viskas atrodo klaikiai, tie klubai ir slaunys varo i nevilti nzn kaip juos pridengt unsure.gif gal kokiu foto imestumet g.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 04 10, 12:42)
Na, man labiausiai tinka slaunis aptempiantys tamsus dzinsai  blush-anim-cl.gif
O trapecijos formos sijonuku kaip tik labai nemegstu, su jais visa apatine dalis dar labiau issiryskina  unsure.gif  kaip ir, beje, nekaip atrodo klubus aptempiantys ir i apacia nusiaurejantys sijonai iki keliu...
Isvis, su sijonais jau problema  verysad.gif

Kodel problema? As kriause ir man labai patinka sijonai, deviu ir siaurus ir trapecijos formos, tik neilgesnius nei iki keliu. Spalva ir rasta irgi reikia paderint, kad vizualiai truputi lieknintu apatine dali. Ir liemens nemaskuoju, manau kad tai mano privalumas, kad jis plonas ax.gif
Papildyta:
Na gerai, del idomumo pasimatuokim. Mano krutine 90, liemuo 68, klubai 100 cm. As laikau save nestora kriause. Kaip jusu?
Atsakyti
Mano krutinės apimtis 88, liemuo 75, o klubų 100, aš manau, kad taip pat esu kriaušės tipo, o gal klystu g.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as prei jusu, man net nera abejoniu, kad esu kriauses formos atstove(85-73-100), tik vis dar negaliu su tuo susitaikyti lotuliukas.gif Norisi dabar nesioti tokius drabuzius kurie tinka siaurus klubus turincios merginos, bet zinau kad negaliu nes juokingai atrodysiu. Ypač kas liečia kelnes. dabar taip patinka tokios kelnes:
user posted imageuser posted image
Bet gal geriau nejuokinsiu aplinkiniu doh.gif
Tai va gal kas zino kokios kelnes tinka tokia figura turincioms? Truputi skaiciau angliskuose puslapiuose kai kur raso, kad grieztai draudziama nesioti siaurejancisus dzinsus, bet kai kur net kaip pavyzdi rodo Kim Kardashian (placiu klubu atstove) tiesiog rekomenduoja tinkamai virsu priderint (padaryti placius pecius)
user posted image
g.gif
Atsakyti
Vika852, tas kelnes as surizikuociau apsimauti smile.gif Grazios. Turejau viena sijona panasiu virsum, su nemazom atlepusiom kisenem ties klubais, tai visgi atidaviau draugei, netiko jis man. Bet neseniai nusipirkau kita, su dar didesnem atlepusiom kisenem, tik si karta jos zemiau klubu, mazdaug ties slaunimis, ir sitas man grazu. Prie jo velkuosi prigludusi megztuka.
Atsakyti
SVEIKOS kaip manot ar tiktu stipriai kriausiai tokie sijonai ??? g.gif


http://www.ledi.lt/l...nas-pavasariui/



4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2012 02 29, 13:45)
SVEIKOS  kaip manot ar tiktu stipriai kriausiai tokie sijonai ???  g.gif
http://www.ledi.lt/l...nas-pavasariui/
  4u.gif

aš nesiryščiau detis nors ir esu nestipri kriauše 5cm klubai tik platesni už krutine manau kad tokio tipo sijonas dar labiau praplatintu klubus. manau kad labiausia tiktu toms kuriu viršutine dalis plati o klubu nera arba pieštuko figura turinčioms blush2.gif gal ir klystu bet mano tokia nuomone
Atsakyti