Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

ilgi megztiniai ,gana laisvi svarkai irgi ilgesni,ir man gilai dzin madoj jie ar ne. o kojos dar labiau ilginamos ilgaauliais ir aukstesniais kulnais.beje pastebejau kad gerai suknios iki keliu,ne ilgesnes,beje jokiu dirzu ,gerai trikotazas ,jei subine ne per plati.tik knisa kad visi sijonai atsiduria po pazastimis ,arba turi but gerokai didesni kad ant klubu kabotu.as irgi i viena rubu dydi nepareinu,virsus vieno dydzio ,subine kito doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dora1970 @ 2009 02 22, 21:21)
tik knisa kad visi sijonai atsiduria po pazastimis ,arba turi but gerokai didesni kad ant klubu kabotu.as irgi i viena rubu dydi nepareinu,virsus vieno dydzio ,subine kito doh.gif


va va, maniau, kad man vienai tie sijonai šitaip doh.gif perku didesnius ir ant klubų paleidžiu, bet vistiek- kai greičiau vaikštau- vistiek nuvažiuoja į viršų..,nė žemės trauka jų neveikia lotuliukas.gif
Aš tai išvis vengiu sijonų- geriau suknelės, ar sarafanai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sommerregen: 22 vasario 2009 - 20:30
as irgi turiu tik du ,bet kai pastebejau ,kad kas dvi minutes reikia sijona zemyn truktelt,tai ne kaip atrodo ,geriau jau kelnes ,jas lengviau su dirzu reikiamoj vietoj uzfiksuot.bet ilgos kojos grazu ,labai moteriska.kartais atrodo kad jau viskas ,pavargus be makiazo,nuotaika suknista,okas nors koki komplimenta isrezia,tai klausiau vienakart kolegu kodel.tai nuosirdziai atsake atrodai kaip kosmaras ,bet kojos vis dar ilgos. manau tai nera trukumas ,tesiog jei turi ilgas kojas negeisk grazaus liemens,tobulybiu mazai pasaulyje ax.gif
Atsakyti
Nu, tik neperdėk, kad atrodai, kaip košmaras.. doh.gif
Aš tai sau atrodau blogai su bilekokiais rūbais, o aplinkiniai net nepastebi mano šito trūkumo-reiškia- sėkmingai maskuoju biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau pagaliau džeksus aukštu liemeniu rolleyes.gif
Susijuosiau gerai diržu- ir ką, ogi visai neblogai thumbup.gif
Tik , aišku, ant viršaus būtina rūbą užleisti ilgesnį.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2007 11 11, 12:34)
Jo,mano figūrėlė-obuolio(viršus) ir kriaušės(apačia)mišinys.Tai ką daryti?katašunis kažkoks...

thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif be kompleksu apibudimas savos figuros drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano ir ilgos kojos,bet niekada nepagalvojau,kad tai trukumas ar kokia problema.man didesne problema,kad jos plonos kaip pagaliukai
Atsakyti
QUOTE(TAI AS @ 2009 09 23, 14:46)
mano ir ilgos kojos,bet niekada nepagalvojau,kad tai trukumas ar kokia problema.man didesne problema,kad jos  plonos kaip pagaliukai


biggrin.gif Jei kojos ilgos ir liemuo ilgas - tai ne trūkumas. Kai kojos ilgos, o liemuo trumpas- tai , na, gal ne trūkumas, o figūros ypatumas, dažnai keliantis problemas, nes rūbai siuvami proporcingai figūrai, o ne ypatingai.
Švarkų liemuo būna per žemai, ko pasėkoje garankščiojasi nugara, darosi pūslė ir pan. biggrin.gif
Kaip taisyklė- kojos prie tokio liemens būna ilgos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -- Meeresfrau --: 28 rugsėjo 2009 - 19:12
QUOTE(C10H16O2 @ 2008 08 13, 19:53)
Nuu, cia kaip Sophia Loren..

Tereik, kad skirtumas tarp liemens ir klubu butu daugiau nei 30cm.. o dar plokscias pilvas ir stambios kojos... Ir parduotuvese neber ka pirkti  bigsmile.gif


???? cia toks skirtumas turi but? o jei pilvukas nera visai ploksicias, o turi nepageoidaujamu draugu "lasinuku"? tai ka jau figuros tipas keiciasi taip iskart?
Atsakyti
Toms, kas moka angliskai ax.gif

user posted image



Atsakyti
Dar keli vaizdeliai - tipiskos lieknos kriausytes:

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(HARAJUKU @ 2007 12 26, 01:46)
mano figura- kriausytes.
Taigi galiu pasidalinti patirtimi:

Kasdienai puikiausias drabuzis- dzinsai. Tiek platus, tiek siauri- tik prie siu- reikia tinkamai pasirinkti avalyne. Labai tinka ilgaauliai batai. Siulyciau vengti smailiakulniu batu.
Isbandziau kelnes ir dzinsus aukstu liemeniu- puikiai. Tik velgi reikia prisiderinti virsu. Svarbu kriausytems neakcentuoti plono liemens. Jei palaidine aptempta- butinai ant virsaus uzsidedu prasegta svarkeli ar laisva megztuka

Placios kelnes su pasmukusiu klynu, su tinkama avalyne neitiketinai mazina klubus ir uzpakaliuka

Svarkeliai- puikia tinka klasikiniai paliemenuoti, ir labai graziai atrodo dabar madingi trapecijos silueto- ypac prie siauru dzinsu ar kelniu.

Marskiniai- dabar madingi prailginti, dengiantys uzpakaliuka- prie siauru kelniu ar dzinsu. Vengiu labai iliemenuotu.

Del sijonu- jie man netinka, retai juos nesioju. Nebent su ilgais batais.

Vasara labai megstu sukneles. Svarbu pagal koju forma pasirinkti tinkama ilgi, o siaip tokiai figurai tinka beveik visos sukneles, tik reiktu vengti klubus aptempianciu trikotaziniu.

Megstu dideles rankines- su ja galiu pridengti viena kluba  smile.gif
Kartais pagudrauti galima su dideliu saliku ar skraiste- kad virsutine kuno dalis vizualiai butu didesne
sekmes

Atrodo, kad aš būčiau visa tai parašius doh.gif darau viską taip pat, sijonus labai mėgstu, tik visi jie pas mane platėjantys vos vos nuo klubų, trapecija, gudriai slepia mano apatinę taip sakant...niekas net neįtaria kad turiu plačius klubus tongue.gif
Atsakyti