Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Oi, Fire, bendru atveju gal viskas ir tesingai, bet man deja, pravalas, jei suknelė neparyškintu liemeniu, tada išvis bačkutė tokia gaunuosi, arba kaip nėščia atrodau. Man kaip tik reikia kažkaip tą liemenį aptempti, kad nors truputi figuros atsirastų. Aš obuolys, bet be klubų, mano nuo krutinės iki šlaunų viskas viena linija, jokių išlinkimų, tokia beveik vyriška figūra. Tada belieka atkreipinėti dėmesį į gražias rankas ir pusė bėdos kojas smile.gif
Atsakyti
Aš irgi daugiau prie obuolių,tai tinka švarkeliai iki žemiau klubų ,kad būtų truputį atšokę,atsipūtę nuo jų.Pats švarkas liemenuotas,o apačia platesnė.
Atsakyti
Mano figūra yra smėlio laikrodžio tipo ir nors minėtam straipsny ją aprašo labai gražiai, bet iš tiesų rasti gražių drabužių labai sunku. Dauguma sumodeliuoti mažesnei krūtinei ir platesniam liemeniui ir apsivilkus atrodo negražiai. Žinau, kokie drabužiai man tinka, bet tokių rasti - tikras vargas sad.gif
Atsakyti
http://www.bbc.co.uk...ear_index.shtml

Atsakyti
http://www.littlewoo...e=landinghtml97
Atsakyti
Na, man labiausiai tinka slaunis aptempiantys tamsus dzinsai blush-anim-cl.gif
O trapecijos formos sijonuku kaip tik labai nemegstu, su jais visa apatine dalis dar labiau issiryskina unsure.gif kaip ir, beje, nekaip atrodo klubus aptempiantys ir i apacia nusiaurejantys sijonai iki keliu...
Isvis, su sijonais jau problema verysad.gif
Atsakyti
As tai nesuprantu, kam jus maskuojat ta plona liemeni doh.gif taigi tema, apie tai, kad uzpakalis nestoras ir liemuo kudas.
Na mano nuomone, kad nieko ten nereikia maskuoti, liemeni kaip tik pabrezti, o uzpakaliuka, jei jau labai norisi mazinti, paprasciausiai reikia pasirinkti tinkamas kelnes ar sijonus. Puikiai optiskai mazina uzpakali dideles dzinsu kisenes.
Jau isivaizduoju kaip atrodo moteriskus iskilumus turinti dama su laisvomis apdribusiomis kelnemis.. O jei dar ugis ne is aukstuju, tai isvis katastrofa doh.gif
Na o jei kriauses formos figura - bet dar stambios kriauses, tai jau kita tema.
Neiskraipykim temos..Normalios kriausytes formos figura, nera stora. Ji tiesiog labai moteriska.
Papildyta:
QUOTE(Brūkšniukas @ 2008 02 23, 00:28)
aš irgi kriaušytė biggrin.gif
negaliu patikėti - jeigu klubai platūs, atrodys visai klaikiai....

aš stengiuosi atkreipti dėmesį į liekną liemenį, derinti spalvas - galiausiai akcentuoti TAI, ką turime gražiausio 4u.gif


butent drinks_cheers.gif

Dziaugtis reikia, kad moteriska figura turit...o ne kvadratini vyriska uzpakali, lygiai nueinanti nuo liemens... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 04 10, 13:00)
As tai nesuprantu, kam jus maskuojat ta plona liemeni  doh.gif  taigi tema, apie tai, kad uzpakalis nestoras ir liemuo kudas.
Na mano nuomone, kad nieko ten nereikia maskuoti, liemeni kaip tik pabrezti, o uzpakaliuka, jei jau labai norisi mazinti, paprasciausiai reikia pasirinkti tinkamas kelnes ar sijonus. Puikiai optiskai mazina uzpakali dideles dzinsu kisenes.
Jau isivaizduoju kaip atrodo moteriskus iskilumus turinti dama su laisvomis apdribusiomis kelnemis.. O jei dar ugis ne is aukstuju, tai isvis  katastrofa doh.gif
Na o jei kriauses formos figura - bet dar stambios kriauses, tai jau kita tema.
Neiskraipykim temos..Normalios kriausytes formos figura, nera stora. Ji tiesiog labai moteriska.

nu tai kai isryskini liemeni, tai sikna irgi isryskeja. nes ir taip didelis skirtumas cm tarp liemens ir klubu doh.gif kaip nesuprast. bet tikrai ji galima isryskinti, tik reikia pasirinkti tinkamus rubus, tik geriau tai nebuna kelnes rolleyes.gif o del apdribusiu kelniu - visiska tiesa, kad jos tinka. tik tam turi buti pasirenkami tinkami batai, kad kelnes kristu ant ju, o ne maskatuotusi i visas puses. ir prie ko cia moteriskus iskilumus turinti dama? moteriski iskilumai skaitosi tada, kai ne tik klubai apvalus, bet ir krutine, o kriauses figura tuo nepasizymi, cia jau kalbat apie smelio laikrodzio figura. ir moterys tikrai ne visos ivaldziusios damacku stiliuka kasdienai. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 10 balandžio 2008 - 13:11
Idesiu keleta pvz:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(katalike @ 2008 04 10, 15:09)
nu tai kai isryskini liemeni, tai sikna irgi isryskeja. nes ir taip didelis skirtumas cm tarp liemens ir klubu doh.gif kaip nesuprast. bet tikrai ji galima isryskinti, tik reikia pasirinkti tinkamus rubus, tik geriau tai nebuna kelnes rolleyes.gif o del apdribusiu kelniu - visiska tiesa, kad jos tinka. tik tam turi buti pasirenkami tinkami batai, kad kelnes kristu ant ju, o ne maskatuotusi i visas puses. ir prie ko cia moteriskus iskilumus turinti dama? moteriski iskilumai skaitosi tada, kai ne tik klubai apvalus, bet ir krutine, o kriauses figura tuo nepasizymi, cia jau kalbat apie smelio laikrodzio figura. ir moterys tikrai ne visos ivaldziusios damacku stiliuka kasdienai. rolleyes.gif


Nu kodel didelis tas skirtumas?? Nebutinai didelis. Mes ne apie storas siknas kalbam doh.gif
Prie ko cia tas damacku stiliukas??? O jau kai "tik" apvalus uzpakalis, tai cia ne moteriski iskilumai? O tai kas cia tada?? doh.gif Kieno tie iskilumai?? Retai buna taip, kas yra tik uzpakalis, o krutines nera visai.
Ir as nesuprantu, KAM TA UZPAKALI DANGSTYTI, JEI JIS NERA DIDELIS? KO CIA ISIKALET I GALVA, KAD KRIAUSES FORMOS FIGURA BUTINAI SU DIDELIU UZPAKALIU?
Atsakyti


DKnight, shiaip kriaushes figurai tikrai budinga mazute krutine ir kad ir kokia sudejimas bebutu, ar panele liekna, ar normali ar stambi, bet klubai jos bus neproporcingi su virsutine dalim.Negi tau nera teke matyti, kad virsutine dalis labai smulkute t.y rankos, peciai, mazute krutine, plonas liemuo, o klubai dydziu didesne ir kojos storesnes? Cia manau kalbama apie tipishka kriaushes figura mirksiukas.gif

Nes kai tiesiog buna labai plonas liemuo, bet yra ir krutine ir klubai tai smelio laikrodzio figura, kuri ir mano manymu yra idealiausia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2008 04 10, 15:45)
DKnight, shiaip kriaushes figurai tikrai budinga mazute krutine ir kad ir kokia sudejimas bebutu, ar panele liekna, ar normali ar stambi, bet klubai jos bus neproporcingi su virsutine dalim.Negi tau nera teke matyti, kad virsutine dalis labai smulkute t.y rankos, peciai, mazute krutine, plonas liemuo, o klubai dydziu didesne ir kojos storesnes? Cia manau kalbama apie tipishka kriaushes figura  mirksiukas.gif

Nes kai tiesiog buna labai plonas liemuo, bet yra ir krutine ir klubai tai smelio laikrodzio figura, kuri ir mano manymu yra idealiausia  ax.gif


Na nea... nera teke matyti tada... unsure.gif na gal kelios drauges kuri laika po gimdymo tokios buvo, bet paskui viskas susitvarke...tai negali vadinti, kad cia tokia figura jau... unsure.gif
na atsiprasau tada, kad suklydau... blush2.gif
tarkim pas mane krutine pora cm mazesne nei uzpakalis ir labai plonas liemuo, tai as jau ir galvoju, kad pas mane kriauses firgura... g.gif o pasirodo, as laikrodis busiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 04 10, 14:52)
Na nea... nera teke matyti tada... unsure.gif 


Nuu, cia kaip Sophia Loren..

Tereik, kad skirtumas tarp liemens ir klubu butu daugiau nei 30cm.. o dar plokscias pilvas ir stambios kojos... Ir parduotuvese neber ka pirkti bigsmile.gif
Atsakyti