Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Gal kuri jau bandėt kelnes aukštu liemeniu pasimatuot?Seniau taigi visos nešiojom,bet taip atpratom,kad bijau net pagalvoti...o vistiek teks... g.gif
Atsakyti
na, visokie uzleidimai tik dar labiau isryskina tuos islinkimus. tad vis tik manau, kad idealus variantas sukneles. dar - pasmukusios kelnes. na, o dzinsai man visai netinka - jie isryskina visus netinkamus atsikisimus. bent jau man. trapecijos sijonukai puikiai tinka. trapecijos formos suknutes su dirziuku per liemeni. sukneles platejancios nuo krutines - toks a na paaukstinto liemens variantas. siaip tai man kriauses moterys grazios 4u.gif moteriskos labai.
Atsakyti
aš irgi kriaušytė biggrin.gif

QUOTE(zavinga akimirka @ 2007 12 25, 23:46)


Placios kelnes su pasmukusiu klynu, su tinkama avalyne neitiketinai mazina klubus ir uzpakaliuka




negaliu patikėti - jeigu klubai platūs, atrodys visai klaikiai....

aš stengiuosi atkreipti dėmesį į liekną liemenį, derinti spalvas - galiausiai akcentuoti TAI, ką turime gražiausio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,o mano figura kaip lenta verysad.gif kokius rubus man reik deveti ,kad atsirastu nors truputi iskilimu doh.gif na del liemeneliu suprantu,bet del uzpakaliuko niekaip neisprendziu problemos .gal kas patarimu assa.gif
Atsakyti
Raukti,praplatinti sijonai,džinsai žemu liemeniu ir su daug uždėtinių kišenių,neaptempti,o laisvi...
Atsakyti
aciu aciu bis.gif o as kazkaip atsisakydavau pazemintu liemeniu dzinsu doh.gif reiks pabandyti butinai pasinaudosiu patarimais thumbup.gif gal dar kas turi ideju?
Atsakyti
QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 03 01, 13:47)
aciu aciu bis.gif o as kazkaip atsisakydavau pazemintu liemeniu dzinsu  doh.gif reiks pabandyti butinai pasinaudosiu patarimais  thumbup.gif gal dar kas turi ideju?


Mano draugė tokios figūros,tai sakė,kad prisipirks žemo liemens džinsų į ateitį 10 metų,bo jie iš mados išeina,tai sako,tada mano klubų išvis neliks.Tau reikia diržus nešioti,jie liemenį išryškina,o klubus optiškai platina,ypač,jei po diržu-bliuzelė ant viršaus kelnių,ar sijono. 4u.gif
Atsakyti
as taip pat metuos prie lentu biggrin.gif bet su uzpakaliuku bedu ner,tik kad tk auksta as lb esu o kojos plonikes tokios,tj tikra kudone doh.gif 4u.gif
Atsakyti
"Lentutems" biggrin.gif

graziai atrodo a la "vyriski" marskinukai, palaidinukes su zabo, raukinukais, surisamos kaspinu, su uzdetinem kisenelem krutines srityje, platus, ypac paraukti sijonai, platus dirzai. Placios kelnes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fire: 01 kovo 2008 - 20:56
QUOTE(Fire @ 2008 03 01, 20:56)
"Lentutems"  biggrin.gif

graziai atrodo a la "vyriski" marskinukai, palaidinukes su zabo, raukinukais, surisamos kaspinu, su uzdetinem kisenelem krutines srityje,  platus, ypac paraukti sijonai, platus dirzai. Placios kelnes.


kaip tik siandien nusipirkau placias kelnes biggrin.gif
Atsakyti
O kaip rengtis, jei as pagal tuos kuno tipus esu OBUOLYS? kojos tai lieknos pakankamai, bet pilvukas.... Tik suvalgyk ka riebesnio ir iskart per liemeni kerta, atrodo, jog vien ten ir auga svoris:/
Atsakyti
Dar "lentutems" tinka itin liemenuoti svarkeliai. Krutines linija galima pabrezti V ir U formos iskirptemis (aisku, neper giliomis). Tai suteiks iliuzija, jog krutine didesne. Taip pat tiks sviesios spalvos. Netinka masyvus papuosalai, tamsus su smulkiu rasteliu audiniai.

"Obuoliukui" reiktu isryskinti kojas ir rankas (sijonas iki ar trupuciuka - pora cm virs keliu, 3/4 rankoves). Nukreipti aplinkiniu zvilgsnius nuo juosmens ir viduriniosios kuno dalies. Tinka megztiniai aukstu kaklu, tiesus svarkai, siek tiek storesnes medziagos palaidines. Tinka tiesaus kirpimo sukneles, nepabreziancios liemens. Galima atidengti kakla ir krutine (prie progos) ir pasipuosti masyvesniais papuosalais. Nepatartina nesioti dirzu ir kelniu, sijonu pazemintu liemeniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fire: 03 kovo 2008 - 14:45