Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Dėl raštų FN, jiems leidžiama smulkesnių, tik aišku ne labai ažūrinių kaip SN. Ir pvz., gyvūnų kailio raštai einami. Nors internete tiek visokių "rekomendacijų" prikurta, kad tik spėt žiūrėt, kas tiesa, o kas pramanas.
Štai ką randu:
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Subtilesni papuošalai
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Kokie esminiai skirtumai SN ir FN? Nerandu geru palyginimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2017 01 09, 14:45)
Kokie esminiai skirtumai SN ir FN? Nerandu geru palyginimu smile.gif

Ūgis!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2017 01 09, 14:45)
Kokie esminiai skirtumai SN ir FN? Nerandu geru palyginimu smile.gif

FN aukštesni, kaulingesni, petingesni, ilgom rankom ir kojom. Gali būti ryški nosis, dažniausiai išraiškingas žandikaulis (platokas) ir plati šypsena. Bet kaip ir visų natūralų - mažos akys smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

SN - žemesnio ūgio, minkštesnio kūno sudėjimo, veidas švelnesnių bruožų. Nors tų būna "kamuotų", tada jau lemiamas skirtumas ūgis ir bendras įvaizdis smile.gif kas labiau : minkštas ar ryškus natūralas.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Kiek šiame koliaže tiesos?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Aciu, labai tikslu. Tai matyt as labiau FN nei SN unsure.gif Labai neobjektyviai vertinu save, esu pasikeitusi, o "matau" kazkoki buvusi ivaizdi biggrin.gif ar kas galetu padeti nusistatyti tipa pagal foto? mirksiukas.gif 4u.gif
Noa, 175 jau link FN? Tik kojos mano trumpos. Liemuo ilgas biggrin.gif
Atsakyti

Pagal Kibbį SN turi vidutines arba kiek trumpas galūnes (nors gali pasitaikyti ir kiek ilgokos), ir ne aukštesnės nei 171 cm, bet nuo tada kai jis rašė kažkiek moterys paaugo. O aš dar turiu teoriją, kad jam išvis sekėsi su žemo ūgio klientėm matyt, ir jis kiek nužeminęs tuos ūgius. Taigi 175 jai kojos trumpos kaip ir gali iš idėjos būti ir SN. 

Atsakyti

ramyra, man tas koliažas toks nerimtas. Aš kiek geriau esu išsinagrinėjus SD ir SN, o į FN kadangi nepanaši, tai tik bendrais bruožais. Bet iš SD pusės jau visai ne į temą viršuje pirma iš kairės suknelė. SD jokiu būdu negalima A tipo ir dar trumpų sijonų, tokie sijonukai prie AVOID eina minkštoms dramoms. Paskui SD negalim ovalių iškirpčių, nerekomenduojama simetrija, o ir batai mano akiai per masyvūs (su tokiom po pirštais platformom SD kažkaip kiek mačiau - negražiai... manau toks variantas SN, nes tas klumpaites vokiškas mini SN tipui). O ir FN pusėj kažkokia košė... 

Atsakyti

O iš naujųjų žvaigždučių... abi naturalai, abi suvaidino panašius personažus panašaus tipažo filmuose, tik viena SN (Jennifer Lawrence), o kita FN (Shailene Woodley) kartu:

lawrence-and-woodley-665x385.jpg

Atsakyti

dar:

shalienejennifer.jpg

nuorodos į jas:

http://www.aceshowbi...individuals.jpg

https://s-media-cach...dba3ba96c9f.jpg

Beja Shailene Woodley labiau rengiasi pagal savo tipaža, o Jennifer Lawrence dažnai prašauna tiek su makiažu, tiek su rūbais. 

Atsakyti
Puiku, Bytte 4u.gif Beje, Shailene Woodley viso labo 1.73 cm. Man ji visad atrodė mažesnė nei yra hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2017 01 09, 22:30)
Aciu, labai tikslu. Tai matyt as labiau FN nei SN unsure.gif  Labai neobjektyviai vertinu save, esu pasikeitusi, o "matau" kazkoki buvusi ivaizdi biggrin.gif ar kas galetu padeti nusistatyti tipa pagal foto? mirksiukas.gif  4u.gif
Noa, 175 jau link FN? Tik kojos mano trumpos. Liemuo ilgas biggrin.gif
[right][snapback]71349330[/snapback][/right]

Žinok, jei kojelės link trumpumo, tada greičiau SN. Trumpos kojelės - tai link romantiko, ne link dramos. Žėk tas visas romantikų gražuoles - gražumo labai gražios, bet jau kojelės tai prie trumpesnių. O SN kaip tik labai gerai tai maskuoja - tos visos po krūtine kirptos suknelės, aukšti liemenys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 sausio 2017 - 19:58