Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Prašome įgarsinti skirtumą, nes aš neįžvelgiu. Kodėl netinka ta salotinė, o ta ružava antra apačioj - tinka? Skirtumas gi tik rankovėse.
Atsakyti
Vyresnio amžiaus SD. Jos kažkaip pastambėja per pilvuką.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Bytte, tyrinėjai šį SD egzempliorių? Nigella Lawson
Papildyta:
O čia savo laiku populiarus buvęs maudomukų modelis FN. Krūtinė tiuninguota, nes jaunystės foto natūrali ne taip atrodė smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 23 gruodžio 2016 - 17:33

Prašome įgarsinti skirtumą, nes aš neįžvelgiu. Kodėl netinka ta salotinė, o ta ružava antra apačioj - tinka? Skirtumas gi tik rankovėse.

 

Pas salotinę drapiruotės baigiasi per žemai, tokio laisvumo drapiruotės gali būti tik ant krutinės. Nu ir dar ten kimono gal... bet ten ta salotinė naturalams kažkuriems. 

 

Tas modelis pagal kibbiną grynas naturalas, ne FN. Bet jis galėjo ir apsirikti, nes šitą Džeims fondą perkraustė į SN iš gryno N. 

 

Tos Nigelos nesinagrinėjau ir išvis net nežinojau kad tokia asmenybė yra. Taip iš nuotaikos į dyvas man ji neneša, kažkokia paprasta labai... labiau į merginą iš gretimo įėjimo panaši.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 23 gruodžio 2016 - 23:19

Nu nepanaši man ji į SD, jauna:

ee81ea8c35c17f102bcceb645f7ac2f4.jpg

Atsakyti

fimukas apie 13 tipų:

https://www.youtube....h?v=hkf33PHuD-c

Atsakyti
SJP tikrai FN? Printus augalinius labai dažnai naudoja ir nėrinukus hmm.gif Papuošalų taktika patinka - daug smulkių, o ne vienas senobinis didelis akmuo, kaip siūlo Kibbe FN. Plius dar mano spalvinio tipo. Nu, ryški ryški smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O kieno čia aprėdai? Ar ne per daug dramatic? O vietomis romantic?
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

SJP nežinau ar tikrai FN, čia toks klausimas su žvaigždėmis sakyčiau niekad negarantuotas. Bet kaip FN ją mato pats Kibbis. Realiai man jin iš figūros labiau grynas naturalas, bet veide tokia drama lenda. Man asmeniškai kliūva pats dramos tipažas pas Kibbę, tarkim toks John Kitchener kaip ir atskiria į dvi grupes Kibbio dramas - vienas gan subtilių bruožų įvardija kaip angelic, o kitos labai kampuotų bruožų paliekamos kaip dramatic, bet abiem atvejais aukštas, be kūno linkių, mažų akių bei siaurų lūpų. Tai SJP būtent tos kampuotos dramos įtaka pakankamai aiški, ypač veide. Todėl visi tie jos kartais dėvimi siusi musi mano akimis jai nikaip. O gryna dramą ne retas FN mėgsta užsivilkti, ir nepasakyčiau kad jiems jau taip ji blogai, ypač fotosesijose.

Atsakyti

https://s-media-cach...33732a3be77.jpg- šita suknia mano akimis pilnai FN, o pirma įkelta ne, ir man nelabai jai nei raštai, nei siluetas... 3, 4 ir 5 raštai per smulkūs FN, o ir JSP veidui taip pat, 6-tas raštas labai geras, ir jis pataiso iš esmės klasikinę suknelę, klausimas ar tai suveiktų prie viršsvorio. Toliau 7-tas lyg geras pagal savo geometriją ir margumą, bet kiek smulkokas, ir visu ūgiu gali būt nelabai. Toliau 8-ta suknutė lyg į SN tempia, bent jau raštu, o siluetas man jau link SG net... nu ir atrodo vienų raumenų ir kaulų vyniotinis SJP, taip pat man jin ir su 12-likta suknele atrodo. 9-ta nežinau kieno suknelė... foto atrodo gerai. Toliau dvi dramos suknelės... 13-likta raštas FN, suknelė ne... paskutinė nežinau - kažkoks miksas tipažų vėl.

Atsakyti

Na ir apžiūrai Kibbio FN 

13087833_974370032681994_541375116346189

Atsakyti

FN detalės4098c15005f0d22cf6f70fae91c1a7d7.jpg

Atsakyti

papuošalai iš elementų eina pas FN, tik negalim kad jie būtų puošniai įmantrūs, ta prasme nebūna jie delikačiai apdirbti:

3f96996f35bc6ae79c97ae4def7a93eb.jpgfc5042c52b2720c77e8ae2b1653aa1f5.jpg

3448af4b784e9d840af48ea90882ba32.jpg

conjuntosnao.jpg

Atsakyti