Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

nu labai gerai Khloei tas FN laisvumas (va čia atvira forma, tiesi ir tuo pačiu laisva, jungtys minkštos), nu ir visai pečių nestambina

Khloe-Kardashian-2015-NBC-Universal-Upfr

Atsakyti
Kas ten į tuos pečius žiūrės, jei suknia atlapota iki pažastų ir riebi šlaunelė kyšo iš už plyšio smile.gif Reik tiuningo, kad krūtinės neveiktų žemės trauka.
Atsakyti
Bytte, turėk tu sąžinės, ko krauni tokio dydžio foto, kaip anam psl? Neįmanoma skaityt, kas ką rašo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 22 gruodžio 2016 - 19:44
Bytte, kaip patekote į SD, jei minit kriaušės figūrą, reiškia petukai siauri, ir nedidelę krūtinę? Aprašymuose rašo, kad SD yra fiziškai stiprus, turintis kampuotą kaulų struktūrą kūnas. Tai juk drama, o jos petingos. Siluetas - smėlio laikrodis su pilna krūtine. Todėl ir ant jų ir kabo tos drapiruotės.

Atsakyti
Vot geras ir esminis klausimas.

Man regis, ana nėr visai apsisprendus, tiesiog matuojasi visus tipus iš eilės.

Kad realiai tas Kibbinas dažnai ir nusipeza. Pvz. jis kažkur yra papezėjęs, kad jei veidas vienoks, o figūra kitokia, reikia rinktis pagal veidą. Rengtis. Pagal veidą. Nu bet taigi blin... Mano mamos ir mano veidai ne tai, kad panašūs, o beveik identiški, nekurie žmonės net painioja. O figūros - nepanašios visiškai. Tai man netiktų visiškai nei vienas mamos drabužis!
Atsakyti
Tai, kad tarp savęs tie tipai taip pat skirtingi. Pvz., mano bendradarbė iš veiduko FN. Rengiasi intuityviai, nežinodama apie jokius Kibbe, kaip FN, bet josios kūnas - kaip pieštukas, petukai smailūs, klubų nėra, papukų nėra. Pieštukas. Va ant jos kaba tie plazdantys audiniai, plačios, krentančios kelnės, kurios paslepia kūdumą (net pavydu, kad tiek valgo, o šakaliukas net po 2 vaikų). Ji su tom skraistėm pavirsta į drugelį. O aš su savo svariu kilnojamu turtu niekaip neatsiplešiu nuo žemės biggrin.gif
Atsakyti

Ja, kad kibinas subinės augimą mini tik prie dramų, labiausiai kriaušėja DC (rašo kuo storesnė, tuo didesnė kriaušė). Pas mane auga viskas visur, ypač feisas ir rankų bei kojų viršutinė dalis, taip ir rašo kibbis. Šiap aš savęs jokiame tipaže nematau, mano bruožai gan smulkūs, iš priekio galiu į klasikus drožt, nu profilis tai 

Atsakyti

Ja, kad kibinas subinės augimą mini tik prie dramų, labiausiai kriaušėja DC (rašo kuo storesnė, tuo didesnė kriaušė). Pas mane auga viskas visur, ypač feisas ir rankų bei kojų viršutinė dalis, taip ir rašo kibbis prie SD. Šiap aš savęs jokiame tipaže nematau, mano bruožai gan smulkūs, iš priekio galiu į klasikus drožt, nu tik profilis tai nelabai klasiškas  :rolleyes: . Plius klasikams liepia ten labai balansą pabrėžt, o pas mane viršus nuo apačios labai nebalansinis. Nu kai iškarvėjau, tai karvė do karvė... ką ten suprasi. Žinau kad reik kad viršus būtų ilgas, ir ilgesnis nei kibis klasikams siūlo, bo kojos per ilgos ir per stambios. O į kostiumėlius ir šiaip netelpu, ibo viršutinė rankų dalis labai stora, pečių nerasta, tai švarkelis gaunas su nukabusiais pečiais, plius didesnis nei man reik (ibo rankų viršus tai platus, o rankovės kostiumėlių sąlyginai tiesios). Gerai gula viršūs kaip TR, bet pas mane viršus per trumpas pagal kojas, tai apačios netinka. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 23 gruodžio 2016 - 01:11

Dėl foto atsiprašau, man visas mažas rodo  :unsure: . Senos versijos nebe užkrauna, o su nauja grybauju.

Atsakyti
O kokiam tipaže pati geriaisiai jaustumėtes? Netinka TR apačia, o siaura SD apačia tinka?
Mano galva, ir sustorėjusi SD bus smėlio laikrodis. Nes natūralu, kad pilnėja ir šiaip moteriškos vietos: klubai, krūtinė. Bet dėka pečių jos visada išlaikys balansą su užpakaliu. Jos vis tiek tokios tvirtos bus, ne dreblios, nes jų kaulai stambūs.
Sakot jūsų veidas įdomus, TR pakankamai egzotiški.

Aš ir galiu pasakyt, kad kriaušė esu. Nes siauriausia vieta po krūtine, o paskui tolydžio platėja ir pereina į klubus. Bet turiu pečius ir viršutinė rankų dalis svorio priauga tolygiai. Matosi, kad priauga, bet del rankų ilgumo ir jos nekrenta į akis kaip labai stambios. Ir todėl dažnai formuodavau smėlio laikrodį. Nes man nereik diržų. Renkuosi prailgintą liemenį. Jei vertikaliom klostėm iki krūtinės sustiprinu viršų, jie gerai susisaukia su klubais. Tai gal man irgi į SD pakeliui ? smile.gif

Atsakyti

Nu kriaušių kaip ir nėr pas kibbę :) Man su siaurais pečiais ir ilga bei stambia apačia (nes pas mane tiesiog viršus smulkus trumpas, o apačia stambi kaulų lygmenyje) nebent į FG, o ten aš su savo ūgiu nikaip. Ir šiaip su savo perilgom kojom tik prie dramos. Tai bet kuriuo atveju variantų neperdaugiausiai. Kaip sakiau, nelabai esu iki galo apsisprendus, savęs aš išvis niekur neįtalpinu. 

Pas SD ne vertikalios klostės, ten jau įstrižos visokios... nu vat tarkim iš Kibbio knygos SD pavyzdys (nu nematau aš čia super pečių, anei krutinės labai iškilios, o va petukus įsabačino... nežinau gal dėl to meto mados ) - ac1e6d8bb115ee024efbf9ac91e25a33.jpg

Atsakyti

ir va kaip drapiruota SD, o kaip ne:

0fb4ee58ffee0e2d9d43ed6bcea883d1.jpg

Atsakyti