Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

QUOTE(ramyra @ 2016 12 21, 22:20)
O kad būtų taip viskas paprasta smile.gif
Jau antra diena per tą Kibbe negaliu normaliai dirbt. Bytte įžvalgomis, esu natūralas su dramatiko įtaka. Tik klausimas kiek to dramatiko manyje? FN apibūdinime rašo - nevaržoma laisvė. Bet tie plevenantys audiniai, susiūtos iš palų palaidinės ir visi rūbai be statytų rankovių - peilis. Aš stambėju per pečius. Man gali krist palos vietoj skvernų, bet pečiai turi būti savo vietoje. Ir rankovės ne kelnių pločio, o klasikinės, siauros. Visi tiek etno, indėniški ir rytietiški raštai - ne pro kur. Man reikia daugiau elegancijos, kažko subtilesnio ir ne tokio grubaus, turint galvoje kriaušės figūrą, amžių. Negaliu vaikščioti susisukusi į užuolaidas... Ir FN papuošalai - nemieli. Pažiūrėjau dramos - ten gerai pasikapsčius radau kažką, kas nėra aštru, išskaidyta, pasmulkina į dalis ir prie tam tikros FN aprangos tiktų. Rankinės mano irgi ne maišai, ne terbos ar kuprinės.

ar teisingai suprantu save laikai kriause, o stambeji per pecius?
kriause stambeja per klubus,slaunis, uzpakali. virsutineje kuno dalyje (tame tarpe ir ant liemesn) riebalai neiskaupia, tiksliau kaupiasi truputi, kai jau apacioj buna stipriai viskas isspute. zodziu kriauses per pecius nestambeja.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2016 12 22, 09:25)
ar teisingai suprantu save laikai kriause, o stambeji per pecius?
kriause stambeja per klubus,slaunis, uzpakali. virsutineje kuno dalyje (tame tarpe ir ant liemesn) riebalai neiskaupia, tiksliau kaupiasi truputi, kai jau apacioj buna stipriai viskas isspute. zodziu kriauses per pecius nestambeja.

Turėjau mintyje, kad su beformiais topais, kurie siūlomi FN, stambėja viršutinė kūno dalis. O ant kūno riebaliukai kaupiasi būtent apačioje. Ir krūtine nesiskundžiu. Dažniausiai ir stengiuosi atkreipti dėmesį į viršų, o ne į klubus ir užpakalį, kuris visada (svyruojant svoriui) buvo ir bus platus.

Tokius priglausiu:vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Tokių neimsiu. Ir problema išspręsta smile.gifvartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2016 12 21, 21:20)
O kad būtų taip viskas paprasta smile.gif
Jau antra diena per tą Kibbe negaliu normaliai dirbt. Bytte įžvalgomis, esu natūralas su dramatiko įtaka. Tik klausimas kiek to dramatiko manyje? FN apibūdinime rašo - nevaržoma laisvė. Bet tie plevenantys audiniai, susiūtos iš palų palaidinės ir visi rūbai be statytų rankovių - peilis. Aš stambėju per pečius. Man gali krist palos vietoj skvernų, bet pečiai turi būti savo vietoje. Ir rankovės ne kelnių pločio, o klasikinės, siauros. Visi tiek etno, indėniški ir rytietiški raštai - ne pro kur. Man reikia daugiau elegancijos, kažko subtilesnio ir ne tokio grubaus, turint galvoje kriaušės figūrą, amžių. Negaliu vaikščioti susisukusi į užuolaidas... Ir FN papuošalai - nemieli. Pažiūrėjau dramos - ten gerai pasikapsčius radau kažką, kas nėra aštru, išskaidyta, pasmulkina į dalis ir prie tam tikros FN aprangos tiktų. Rankinės mano irgi ne maišai, ne terbos ar kuprinės.

Visai čia niekas nepaprasta, ar tu perskaitei visus tipus? Vat kai perskaitysi, tada galėsi sakyt, kad paprasta. O jei pasiskaitei tik savo vieną įtariamą, tada nieko nebus, nes aš sakau, žmogus save nelinkęs vertinti objektyviai.
Pasižiūrėk, kiek spalvose visokių nesąmonių, kai žmogus rėkia, kad jis vasara, nes šaltas ir blankus, o iš tikro - pavasaris, šiltas ir ryškus? Ir čia tas pats.

Bet kol kalbam žmogaus nematę, tai nieko čia nepasakysi. Va, sako - tas man tinka, anas netinka. Tai jei tu ir taip žinai, kas tau tinka ir kas netinka, tai kam tau tas kibbe išvis? Kibinas reikalingas tiems, kas nėr tikras, kas jam tinka ir kas netinka. O ir tas savęs vertinimas, tinka/netinka - jei kiekvienas tą objektyviai sugebėtų, tai nebūtų pilnos gatvės negražiai apsirengusių moterų biggrin.gif Jos gi pačios mano, kad joms taip labai gerai tinka. Pvz. aš plona, man tinka trumpas sijonas. O pagal Kibiną - tavo tipažui netinka, ir būk tu sau plona kokia nori. Ir net su kojom gražiom.

Supranti, Kibinas yra visai kas kita, negu tos tradicinės teorijos, kur ten tipo jeigu tau celiulitas, tai netinka mini, o jei neturi papų, tai netinka iškirptė.

Kibinas greičiau skirsto ne pagal tavo kūno fazę - nes net ir tam pačiam tipažui ir tam pačiam žmogui viena tinka, kai jam 17, ir kita, kai jam 67, o tipažas taigi nesikeičia - bet pagal tokius kaip ir vaidmenis. Na, kaip teatre. Vat viena tinka vaidinti Raudonkepuraitę, kita - Prieš Krymo Karą Mirusios Carienės vaiduoklį. Ir tu dabar paimk ir paaiškink, kad tavo gražios kojos, dėl to tu vis tiek gali mini, jeigu tu Vaiduokis, o gyvas buvai 19 amžiaus vidury biggrin.gif Arba - kas, kad tu Raudonkepuraitė, bet tu eini į banką, ir tau reikia kostiumėlio biggrin.gif Kibinas to nesupras. Kibinas skirsto roles, ir viskas. O jei tu esi klasikas, o eini daržo kasti, tai tau blogai biggrin.gif

Čia yra Kibino minusas, iš vienos pusės. Tiksliau, gal čia greičiau mūsų lūkesčių apvylimas, nes tikimės, kad jis pasakys kaip spalvas - tau tinka tamsiai mėlyna, ir tokios spalvos tau tinka ar balinė suknelė, ar treningas, ar maudymosi kostiumėlis, neesmė. O čia ne taip. Nors mes laukiam, kad bus taip. Ir tada kyla viokie tokie, kodėl parašyta, kad man aptempti džinsai netinka. Todėl kyla, kad, pirma, neaiškus tipažas, o antra, nesuvokiama pati Kibino teorijos esmė.

Tau pasako rolę, ir tu gali nebent ją kaip nors apgudrauti. Pvz. kaip atrodo vaiduoklis, priverstas kasti bulves? Kaip atrodo Dumbldoras sporto salėj? Kaip atrodo Raudonkepuraitė, dirbanti mokesčių inspektore biggrin.gif

Pvz. aš esu DC, taigi pagal rolę čia būtų kažkoks karališkos šeimos atstovas oficialiam priėmime. Ta prasme, tokiame įvaizdyje aš atrodau geriausiai. Kostiumėlis, protokolo reikalavimai, natūralios medžiagos, nei per daug, nei per mažai, jokio ekstrymo, tik prabanga ir visokie ekselencijos fone. Minusas, kad faktiškai karališkuose priėmimuose aš būnu labai retai biggrin.gif Per paskutiniuosius 300 metų neteko biggrin.gif

O ką daryt, jeigu man reikia į baidarę arba į pliažą, arba į turgų, arba lapus grėbt, tai čia Kibinas nieko nesako. Man atrodo, jo galva, man turi ten nereikėti biggrin.gif Tai iš to tipažo tik supratau, kodėl aš visą gyvenimą vargstu, ieškodama treningų, nepanašių į treningus - nes dauguma jų standartinių - ne man biggrin.gif Kaip Kibinas aprengia pas jį atėjusias bobas? Ateina kokia iš pliažo su tapkėm, išeina su skrybėle ir aukštakulniais. Ir kur jai taip, atgal į pliažą? biggrin.gif

Vat taip ir kitiems tipažams. Pvz. TR, kuris iš esmės yra burleska, jis negali būti per erotiškas ir persipuošęs, turi eiti į tėvų susirinkimą kaip į teatro premjerą, nes taip jis maksimaliai gražiai atrodys biggrin.gif Nu betgi neina biggrin.gif (pirštais nesibadysim apie nekuriems žinomą Teatrinį Romantiką, kuris iš išvaizdos skirtas būti vyrų svajone ir salonų liūte, o dirba gydytoja ir konsultuoja mamytes su naujagimiais biggrin.gif ). Tiesiog gal ten kokias detales panaudoja, kokios smailumo kampai turi būti, kaip kirptis, ar ką... Nu vat aš irgi dažnai naudoju "sudegusio teatro princesės" įvaizdį, kai man reikia atrodyt neformaliai. Nes man dažniausiai taip reikia šiame gyvenime biggrin.gif Ir nėr tai visai DC, bet mano gyvenimo situacija ne DC, o kažkokio natūralo. O jei koks natūralas turi romantiko gyvenimo situaciją, tai mes jį irgi užjaučiam biggrin.gif Po 1 pasaulinio karo dauguma bobų buvo romantikų ir softų gyvenimo situacijoj, o jos juk buvo ir dramos, ir natūralai, tai gerai, kad Chanel atsirado ir dalį išgelbėjo biggrin.gif

Žodžiu... Praėjau jau aš tą "šita rožinė ne mano", nes špaklius viską pataiso, praėjau ir Kibiną, tai vat toks mano požiūris - filosofinis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 22 gruodžio 2016 - 11:59
Noa, labai teigiamas požiūris 4u.gif
Pasakymą "O kad taip viskas būtų paprasta" ir buvo komentaras į ankstesnį postą, kur pasakojote, kad rinkote tipą atmetimo principu. Tiesiog tai nuskambėjo labai "lengvai": šen tas, šen tas, o va šitas mano. Aš ir norėjau pasakyti, kad nėra lengva ir paprasta, viens, du ir ramu smile.gif Gyvenime visi turim rolių - geidžiamų ir iš šalies numestų. Ir ne visada lengva su jomis susigyventi. Labai patiko mintis žvelgti į tipažą kaip į amplua. Juk atskiri tipai turi savo pavadinimus ir tai ir yra nuoroda į rolę, kas būsi - pievų mergaitė ar hercogienė.

Man asmeniškai Kibbe įdomus tiek, kiek jis padėtų sukurti harmoningą išvaizdą su savimi, t.y., ūgį, pečių plotį ir akių gylį biggrin.gif

Apie visus skirtingus stilius skaičiau, tiesa, Gamine mažiausiai, nes prie mano 175 cm tai neaktualu. O kol radau savo spalvinį tipą "pabuvau" viskuo, išskyrus žiemą biggrin.gif

Bet kas ieško, tas randa. Ir žinau, kad Kibbe nesvarbus mano užpakalis, bo pagal jį visi FN daug maž monekėnės (gal išskyrus didckę Kardashian, bet jos užkepalis dirbtinis. Va tau ir naturalas tongue.gif ). Laikausi nuomonės, kad vertinant Kibbe, reikėtų atsižvelgti į jo kuriamą moters siluetą, išlaikyti idėją ir pritaikyti ją sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 22 gruodžio 2016 - 12:41

Rupus pupus, vėl nepataikiau biggrin.gif
Papildyta:
Žinau ir išsisaugojau tuos piešinukus. Bet kaip suprast FN kringelį? Va rombas - aišku, sraigės kiautas susisukęs aišku, o kaip iššifruoti FN kringeluką?

nu aš suprantu kad FN forma negali būti uždara, tinka tokia susiausta tabaluojanti forma, plius tiesios formos sujungtos užapvalintais kampasi. kažkaip taip... nu ir dar asimetrija gal? 

 

man pagal viską, realiai, ne pagal kažkokius testus, negalima pūstų pečių rankovių, raukinukų ties ta vieta, nes pečiai ir taip išsportinti, platūs, bet man patinka ir kai žiūriu į save veidrodyje, tai nematau kažkokios negražios mano akiai disproporcijos, jei dar paryškinu pečius.
Pagal tą klasikinį gautą tipą, neva man aptemptukai džinsai netinka. Nesąmonė, labai tinka smile.gif

Reikia nepamiršti kad kibbio laikais nebuvo džinsų su elastanu, buvo tik paprastas kietas džinsas, o jis klasikams išvis netinka. Aptemtų džinsų ten kaip ir išvis niekam nėra... gal nebent gaminams.  

Atsakyti

Bet kas ieško, tas randa. Ir žinau, kad Kibbe nesvarbus mano užpakalis, bo pagal jį visi FN daug maž monekėnės (gal išskyrus didckę Kardashian, bet jos užkepalis dirbtinis. Va tau ir naturalas tongue.gif). Laikausi nuomonės, kad vertinant Kibbe, reikėtų atsižvelgti į jo kuriamą moters siluetą, išlaikyti idėją ir pritaikyti ją sau.

Kardashian ne FN, ji kaip ir J Lo - TR  :D

Šiaip čia ne kibbio nuomonė kad monekėnės, o šiaip pastebėjimai. Be to visiems su dramos įtaka problemas su apatine kūno dalim priaugus svorio "žada" KIbinas.

 

Konkrečiai FN sako (čia labiau ne taisyklė, o prielaida) - If overwight:

 

Body tends to become square and stocky, and the face becomes fleshy and puffy. Extreme excess weight will collect primarily from the waist down.

 

...nebesipaišo monekienė  :mirksiukas: .

 

Dar toks kibbio teorijos skirtumas su tais visais kitais rengimaisis pagal figūrą, jis panašiai kaip spalvinių tipų teorijoje, sako kad reikia atkartoti kūno linijas. Va todėl ir gaunasi kad miniakus sūlo tik gaminams, o rodos ir taip ilgakojėms dramoms bei FN liepia ilgus sijonus rinktis. 

Atsakyti
O aš galvojau Nobelio premiją gausiu, jei apjungsiu Kibbe, kriaušės figūrą ir spalvinį tipą biggrin.gif Man asmeniškai nemaišo ilgi siluetai, o sijonus tik ilgus ir nešioju, ir tik vasarą.
Turėjau galvoje Klohe Kardashian, ne Kim. Kažkur radau, kad toji FN.
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 12 22, 12:49)


Žodžiu... Praėjau jau aš tą "šita rožinė ne mano", nes špaklius viską pataiso, praėjau ir Kibiną, tai vat toks mano požiūris - filosofinis biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
spaklius pataiso + man daug svarbiau ne pavienes spalvos, o visas apsirengimo spalvu derinys, kuriame gali visai neblogai isipaisyti ir viena ar kelios kitos paletes spalvos, kurios teoriskai netinka.

o dar, man rengtis naudojant tik savo paletes spalvas yra per nuobodu... cia kaip kvepintis visa gyvenima vienas kvepalais ar valgyti visa laika ta pati maista.
Atsakyti

Khloe visai gali būti, bet ji gi ten prisipūtus visko ir visur, sunku kažką nuspręst. Man jin jau pilnai link nenormalumo.

Spalvinį tipą pats kibis jungia. O tuos kitus tipažus jungia osinkoje, bet čia toks nukrypimas IMHO nuo kibbino teorijos. Plius koks tikslas pagal kriaušės figūrą siūlymus  jungt su FN rekomendacijom? Kriaušės nebūna su pečiais, ir joms netinka FN aprėdai net ir pridėjus petukus... nebent su spec asmeniniu išformavimu kokiu. Man gaila kaip kriaušei, nes daug rūbų FN prikuriama, kurių niekaip negaliu sau pritaikyt :( 

Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2016 12 22, 15:21)
o dar, man rengtis naudojant tik savo paletes  spalvas yra per nuobodu... cia kaip kvepintis visa gyvenima vienas kvepalais  ar valgyti visa laika ta pati maista.

Bet moterims, kurios neturi tiek žinių ir gebėjimų sėkmingai improvizuoti, tie rėmai labai naudingi. Išmokai formulę ir eik į parduotuvę. Ir šiaip ekonomiška, kalbant apie rūbų kapsules.

QUOTE(bytte @ 2016 12 22, 15:24)
1. Khloe visai gali būti, bet ji gi ten prisipūtus visko ir visur, sunku kažką nuspręst. Man jin jau pilnai link nenormalumo.
2. Plius koks tikslas pagal kriaušės figūrą siūlymus  jungt su FN rekomendacijom? Kriaušės nebūna su pečiais, ir joms netinka FN aprėdai net ir pridėjus petukus... nebent su spec asmeniniu išformavimu kokiu.

1. Taigi, Klohe labai tiuninguota... Kibbe darbo pradžioje dar nebuvo tokių technologijų biggrin.gif
2. Mintis aiški.
Atsakyti

Kibbis sako kad tiuninguoti galima, bet reik atsižvelgti į savo tipą, nu tarkim J Lo prisipūtė krutinę, bet jai galima, nes jai pagal tipažą tinka būti didžiakrūtei... tiesiog net minusas jai nėr krutinės, nu kaip ir nebūdinga tipažui būt be didelės krutinės, ir tiuningas labai sveikintinas tada. Čia sakyčiau ir yra sujungimas apie figūrų tipažus ir kibino teorijos praktika. Va SD sako ir kad turi putlią krutinę... aš tipo neturiu (nu dabar jau negaliu skūstis, ko tai į senatvę visgi pradėjo ji pūstis su papildomais kilogramais aišku), turiu tik klubus... nu tai man visi optiniai ir ne tik reikalai didinantys krutinę labai tinka. O ten subinę po plačiu sijonu slėpti - netinka, nes platūs sijonai išvis draustini (nebent balinei suknelei ten yra variantukų). Bet ir be to derinimo su kriaušės figūra viskas gautusi ok, kibis siūlo SD plačias apykakles, drapiruotus kaklus ir pan. dalykus kurie atsveria aptemtą, kad ir didelę, subinę. Tik žiauriai baugu visgi Tą subinę kišt į tiesų sijoną, ypač kai esi pripratęs prie to kriaušėms siūlomo A silueto. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 22 gruodžio 2016 - 17:04

Čia Khloe apsirengusi FN siluetu, tai man kaip ir ok 

2E49E53900000578-3324153-image-a-52_1447

bent man geriau nei sesę kopijuojant - 

jb5krji8wtm1a6nwdanfivgksvik0hutngwcfsbz

Atsakyti