Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

dabar man nesuprantančiai angliškai išaiškinkit koks tas Blunt cuts, ibo iš paveiksliėlių man neaišku... iš savo pilvo galiu sugalvot kad ne tiesiai linija nukirpta, o tokia kiek pakarpyta, kur plaukas neina vienu ilgiu, panašiai kaip nuaugus šukuosena. A taip?
Čia bandau įsivaizduot kokie romantiškam klasikui plaukai turi būt.
Atsakyti
Matyt Soft Classic rankinių nelabai puls kas griebt smile.gif :
user posted image

paveiklėlyje trūksta vienos formos rankinės, kur man labai patinka wub.gif :
user posted image
Atsakyti
Nu kodėl... Ta žydra per vidurį dešinėj arba ta, kur tau patinka, visai nieko biggrin.gif O taip tai... Da nū ich nafig. Ne tai, kad negražios, tiesiog dabar ne ant bangos... Išskyrus paskutinę.

O ta paskutinė realiai irgi dažnai būna taip pateikta, kad arčiau natūralų... Mat, tą formą į madą paleido Chloe, tik dabar galvoju kada... Užpernai? Jo, turbūt 2013, bet galiu ir painioti. Vadinosi tas modelis Marcie Horseshoe Crossbody Satchel Bag, ir tapo baisiai populiarus, visi pasiuto jį kopijuoti. Ir kadangi originalas buvo toks biskutuką su country elementais, tai ir plagijuotojai retas kuris nuplagijuoja vat taip vat lygiai, dauguma vis tiek uždeda ką nors su arkliais susijusio biggrin.gif

Nežinau, ką reiškia Blunt cuts. Išvis nesuprantu tuose kirpimuose nieko. Plaukai - ne mano sritis. Gal "tiesus kirpimas", ta prasme, neiškarpytas?
Atsakyti
Na jo, Soft Classic rankinės ne kažką, nebent tie du modeliai, kur Noa išskyrė. Baisi neteisybė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 09 rugsėjo 2015 - 10:41
čia kažkodėl Soft Cassicams lievas surenka pavyzdžiams... vuo labai neblogos Miu Miu rankinės jiems:
user posted image
user posted image
user posted image

yra ten ir daugiau... šiaip tikrai yra ką išsirinkt, bet man didžiausias minusa kad veik visos SC rankinės nešamos rankose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 09 rugsėjo 2015 - 12:56
RANKINĖS ir yra daiktas, skirtas neštis RANKOSE! Tai ir yra KLASIKA, nuo to žodis netgi kilęs, visa kita - išsikalinėjimai visokių kitokių tipažų biggrin.gif

Nepatinka, pirk kuprinę ir nešk ant kupros biggrin.gif
Papildyta:
Radau tokias štai schemas:

Ar medžiaga stamantri, ar minkštai krentanti:
user posted image

http://www.arrayedli...bbe2-Drapey.jpg
http://www.arrayedli...e3-Neither1.jpg

http://www.arrayedli...e4-Neither2.jpg


Kitos dalys nuorodoj, nes viena schema baisiai didelė. Mažoj nesimatys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 rugsėjo 2015 - 13:41
Gerai, keliamės čia smile.gif

QUOTE(bytte @ 2016 12 20, 09:05)
Gobtuvai tinka visiems tipams... šiaip nėra labai konkretu ką galima, ko ne, o turint skonį ir fantaziją galima ir netinkamus dalykus sau prisitaikyti. 


Vadinasi, einu lengviausiu keliu smile.gif
Atsakyti

Aha keliamės. Tiesa kai čia kalbėjom aš dar nebuvau apsisprendusi kas esu, na ir dabar taško sau nededu, vis blaškausi  :dry2: . Tiesa SD variantas lyg neblogai limpa, tik jaučiuosi kiek per mažai ekzotiškų ar išraiškingų bruožų. Bet Kibbis sako kad SD gali būti ir tiesiog mielos  :ax:

Kiek plačiau apie Flamboyant natural, kadangi dauguma pavyzdžių karingos indėnės, o ne visos FN tokios, tai kaip pavyzdį galima imti Marija Šarapova. 

Čia pavyzdys teisingai parinktos tekstūros audiniai:

 

05maria-sharapova-goodtextura.jpg

 

...ir kaip nereikia

 

06maria-sharapova-badtexture.jpg

 

 

matosi kad prastina Mariją glotnūs audiniai

Atsakyti
Man Marija vis tiek Ksena smile.gif


Papildyta:
Bytte, ar gavote nuorodą į až? Smalsu sužinoti nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Štai, ką aš paimčiau iš FN garderobo.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


Ir ko neimčiau...
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Aha ir atsakymą nusiunčiau. Šiaip romantiko tai pas jus nu... sakyčiau nėr.  Apie SN nesvarstyčiau, raukinukai labai ne-a. Pirmas paveikslėlis - ne FN gal... ir paskutinis manau irgi ne FN. Kiti... biesas supras. FN bet kuriuo atveju turi būti laisvo kritimo rūbai, tas puspaltis per daug formuotas kaip FN, nu kiti ir nesuprasi, megztinis su timpom ir smailais kablais - bet kokiu atveju tragedija. 

Atsakyti

O tai gal tada Kembridžo hercogienė ne karinga? 9a7ea53c67a44f535af866d08dc6051b.jpgrBVaGVWvZMuAasTkAASThpqFnps463.jpgfca044a5b1d9814b0d70d09cd78ff9c9.jpg

Atsakyti