Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

O iš celebričių DC šukuosenas gi Michelle Dockery dažnai turi:
user posted image
My Webpage
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 09 08, 10:20)
O va apie ilgus plaukus Kibinas išvis nutyli, pagal jį vos ne visi turi kirptis smile.gif ilgas plaukas matyt tada buvo nevertybė.

Žinok, negaliu pataisyt, nes kasausi makaulę ir arba nesuprantu, arba pirmą kartą matau biggrin.gif Bet tu čia suvedei aiškiau, man kažkaip taip nedašuto. Va, aš visą laiką kirpdavausi visokiais "spygliais", ir visi sakė, kad tinka.

Bet faktas, kad man ilgi plaukai nelabai tinka kaip tik dėl to, kad jie yra kaip makaronai, visi žemyn. Kiti tam reikalui visokius tiesinimus daro, man nereikia biggrin.gif Pas mane plaukai ir taip jau tokio tiesumo, kad tiesesnių nebūna biggrin.gif Jei nueinu gult šlapia galva ir iš kur nors atsiranda koks nors linkimas, tai aš labai juo džiaugiuosi biggrin.gif Ir šiaip visaip noriu juos pakelt nuo šaknų, bet kad jie taip greit nutįsta, kad nebežinau, kuom jiems padėt biggrin.gif 90-tais tai ką, buvo, privėlei veltinį, ir eini sau linksmas biggrin.gif O dabar ką? biggrin.gif

Žo, su spygliais, tinkančiais DC, tu mane nuraminai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 rugsėjo 2015 - 10:08
QUOTE(Noa @ 2015 09 08, 11:08)
Žinok, negaliu pataisyt, nes kasausi makaulę ir arba nesuprantu, arba pirmą kartą matau biggrin.gif Bet tu čia suvedei aiškiau, man kažkaip taip nedašuto. Va, aš visą laiką kirpdavausi visokiais "spygliais", ir visi sakė, kad tinka.

Bet faktas, kad man ilgi plaukai nelabai tinka kaip tik dėl to, kad jie yra kaip makaronai, visi žemyn. Kiti tam reikalui visokius tiesinimus daro, man nereikia biggrin.gif Pas mane plaukai ir taip jau tokio tiesumo, kad tiesesnių nebūna biggrin.gif Jei nueinu gult šlapia galva ir iš kur nors atsiranda koks nors linkimas, tai aš labai juo džiaugiuosi biggrin.gif Ir šiaip visaip noriu juos pakelt nuo šaknų, bet kad jie taip greit nutįsta, kad nebežinau, kuom jiems padėt biggrin.gif 90-tais tai ką, buvo, privėlei veltinį, ir eini sau linksmas biggrin.gif O dabar ką? biggrin.gif

Žo, su spygliais, tinkančiais DC,  tu mane nuraminai biggrin.gif

Svarbu kad tie spygliai nebūtų kaip karčiai, ibo tada jau bus kokių FN arba FG. Ir dar Kibinas gi sako DC kad reikia pabrėžti pečių liniją, tai manau tos šukuosenos ir prie to pačio turėtų eit pagal išformavimą (tikriausi ilgi dėl to ir netinka, gi pečius uždengia g.gif ). Dar negalima jiems kad plaukai eitų tarkim apvaliai nuo veido link nugaros žemyn, reik kad eitų tiesiai arba link veido ilgyn kampu, kažkaip taip. O tos visos griežtai kampuotai išformuotos ir prigludusios - ne klasikams schmoll.gif . Vat gaila, ibo maniškiai kaip taviškiai... lia ...ten išformuosi.
Atsakyti
Ne, tai spygliai turi styroti, kitaip šūds ten, o ne spygliai biggrin.gif

Man regis, problema tame, kad Kibino laikais mados buvo visiškai kitokios. Dabar gi neįprasta tiek daug visko daryti su tais plaukais! Buteliuko lako išpurkšt į vieną šukuoseną, pavyzdžiui. Tada gal ir maniškiai atsistotų, kaip aš noriu, o kol kas jie to nedaro, ir ką. Kaip aš jais tuos pečius pabrėšiu? Tai ir dabar, galima sakyt, pabrėžiu - susirišu, ir tiek, viskas, pabrėžta. Arba celebritės - susimeta tuos ilgus plaukus už nugaros, ir matosi tie pečiai...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 09 08, 12:11)
Buteliuko lako išpurkšt į vieną šukuoseną, pavyzdžiui.

lotuliukas.gif
Atsakyti
DC rinkinėliai rankinių ir batų:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dar БЫТЬ ЯРКИМ КЛАССИКОМ (STRIKING CLASSIC) comentaruose radau aptarinėjant sijonus tai vienos save nusistačiusios kaip DC sako kad tinka gode sijonai bet turi būt ilgas midi arba maxi. Vat mąstau... reik man visgi į DC kraustytis g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 09 08, 10:46)
DC rinkinėliai rankinių ir batų:
...

beveik viskas labai gražu. Imčiau
Atsakyti
Man, žinokitės, nuo tokių rankinukų malonu būti DC, marš visos iš mano lovio, visos rankinės mano, niekam neduosiu biggrin.gif Nebent Byttei vieną už suradimą biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 09 08, 15:25)
Man, žinokitės, nuo tokių rankinukų malonu būti DC, marš visos iš mano lovio, visos rankinės mano, niekam neduosiu biggrin.gif Nebent Byttei vieną už suradimą biggrin.gif

ta, kuris maziausiai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2015 09 08, 15:49)
ta, kuris maziausiai patinka  biggrin.gif

Aha. Tą rudą apatinėj eilėj, vidurinį biggrin.gif
Atsakyti
ai nereik man, kaip nors apseisiu smile.gif
Atsakyti