Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

user posted image
Šita tai ir yra godet, susiūta iš trikampių, bet ne saulės kliošas. Va kai būna pilnas kliošas, ir medžiaga labiau formą laikanti, tada ir pučiasi sijonas. O čia dar iš įstrižo audinio, tai išvis krenta švelniai prigludusiai. Tokie sijonai, vidutinio ilgio pagal kibbę - Soft klasikams cool.gif
Soft gaminams - kažkas tokio eina
gryniems romantikams - tokie
o va teatriniems nesuprantu... jiems lyg kaip ir romantikams, bet ne visai... lyg kaip klasikams, bet ir ne visai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 08 27, 10:32)
Viskas teisingai. 4u.gif  Bet pas romantikus kiek skaiciau rankos putlios yiniskos, ir pedos, net ir blauzdos turi putlumo. O pas mane pedos siauros kauletos, barksantys keliai, kudos mazos plastakos, alkunes su kuriom galima isidurt, Rankos ne tai kad nemoteriskos bet ir nevyriskos o kazkokios paaugliskos ar vaikiskos. Ir ta rankos dalis kur virs alkunes yra plonesne nei ties alkunes dalim ir netgi zemiau alkunes. Veido kauline dalis yangiska. O is to kas yiniska - veido raumenys, nu ir akys lupos irgi jau su yin itaka, nosis kazkas per vidury tarp to ir ano. Trys plaukai ant galvos, tai cia irgi turbut yangiska? biggrin.gif
Ai, as is tu kur nesirodo. biggrin.gif

Jai neprisirišant prie romantikų aprašymo ... yiniškos plaštakos - siauros, trumpais pirštais, tokios pat ir pėdos, užtatai jiems tokias basutes siūlo, kur pirštukai išlenda...
Veido kaulinė dalis yangiška? - smakras be susmailėjimo, skruostikauliai ryškūs, nosis atsikišusi nuo veido dalies? toliau yiniška - akys didelės, lūpos putlios (kadangi skrauostikauliai ne maži, tai burna ne maža ir lūpos visom prasmėm didelės), nosis ... jai kaulai veido tangiški, bet tarp to ir to - atsikišusi, vidutinio dydžio su apvaliu galiuku (smailas nosies galas - yangiška), arba labiau į kurią nors pusę... plaukai trys - nu nežinau ar čia yangiška, yangiški plaukai šiurkštūs, nepaklusnūs, yiniški - švelnūs, banguojantys, paklusnūs.

Dar... kibinas mini kad labiausiai reikia atsižvelkt į veidą, nes kūną lengviau priderint. Na jai įsivaizduot kad iškirptę derini prie veido, plius rombai tinkami - tai tada gaunasi FG
Papildyta:
Du gaminai: flamboyant gamine - Liza Minnelli ir jos mama soft gamine - Judy Garland:
user posted image
Papildyta:
...ir FG Geraldine Chaplin kojos rankos:
user posted image
Atsakyti
Kažkaip pagalvojau neversiu...
Dramatic
Skirts: Should be straight and long. Minimum length: two inches below the knee; maximum length: as long as you dare! The only flared skirt you successfully wear is one with the middle section (from waist to knee) sleek and straight, with the bottom piece flaring our gently. Likewise, all pleats should be stitched down through the hip area.

Avoid: Full skits, gathered waists, draped and shirred shapes.

Natural
Simple straight skirts. Softly tailored styles. Culottes, gauchos. Simple tailored detail (plackets, pocletes, trouser pleast, slits, low kick pleats, inverted pleats, button -front). Moderate length (one inch below knee). Very short skirts for fun/funky looks. Very slightly flared hemlines (kept flat through the hip area - these will have a longer hemline, mid-calf).

AVOID: Full, gathered skirts. Flouncy skirts. Accordian pleats. Severely straight skirts. Long, pencil-slim skirts.


Classic
Skirts: Should be kept smooth and simple. Clean lines. Soft and straight or slightly flared. Minimal detail. Moderate length to match jacket length (standard straight: one inch below knee; slightly flared, mid calf; paired with a long jacket). Softly pleated skirts.

AVOID: Long, pencil-slim styles. Full, flouncy styles. Overdetailed touches (pockets, gathers, trim).

Gamine
Skirts: Straight, sharp, and short with a narrow and tapered hemline.. A slightly flare skirt is fine if it is kept very straight through the hips and thighs. This could either be bias-cut or stitched-down pleats. Skirts must be very fitted at the waistband. Crisp gathers will work, but not deep ones. Straight skirts should have a short hemline (mid kneecap to minis). A slightly flared hemline may be slightly longer (top of the calf). Anything extremely long is very tricky, and must have a slit and be pencil slim.

AVOID: Full skirts. Flouncy skirts. Over-sized or unconstructed skirts. A-lines and symmetrical skirts. Long hemlines (dowdy on you).


Romantic
Skirts: Should be kept full and flowing with soft gathers at the waist and uneven hemlines. Your version of the basic "straight skirt" is actually tulip shaped: full and gathered at the waist and tapered at the hemline, which is short. All flared styles are excellent, from trumpets and swings to any bias-cut or gored style. Lengths should be kept gracefully long on uneven hemlines (mid calf), and short on the tapered styles with an even hemline (mid kneecap).
Avoid: All straight and tailored skirts, A-lines, and pleats.


Soft Dramatic
Skirts: Skirts should be straight, long (mid calf) and draped. Short skirts (knee length) may be paired with a long jacket, sweater or top. Detail should be elongated (shirring, soft folds and slits)

Avoid: Full skirts except on certain dresses (see dress category). Wide, unconstructed skirts. A-lines and sharp pleats. Overly fussy and fitted skirts with delicate detail (gathers, tucks, etc.; plackets, etc.)

Soft Natural
Skirts should have a soft outline. Full or flared skirts that are flat in the hip area are excellent. Straight skirts that are lightweight, draped, or slightly tapered are also good.

Straight skirts that have an even hem and are worn short, no longer than the bottom of the kneecap. Full skirts have an uneven hem and are worn long, mid calf and below.

Slits, kick pleats, button fronts, plackets, etc., are all fine, as are bits of intricate detail (shirring, draping, etc.), as long as they are not restrictive.

Avoid: Long, straight, pencil-slim skirts. Overly fitted skirts with excess trim. Symmetrical skirts (i.e., A-lines).


Soft Classic
Skirts: Skirts should be soft, smooth, and gently flowing. A straight skirt should be lightweight and slightly tapered at the hemline to avoid stiffness. Flared skirts are best, with an uneven hemline that softly flows. Waist detail should be soft and subdued with slight gathers or soft pleats that are stitched down through the hip. Bias-cut pieces that are added to the bottom of the skirt are also possible. Hemlines on a straight skirt should be short-never longer than one inch below the knee. Uneven hemlines will always be longer, gracefully grazing the mid-calf area. Slits should be small and elegant, suggested rather than overstated.

AVOID: Long, straight skirts. Sharply tailored skirts. Wide, unconstructed styles. Voluminous circles. Extra flouncy skirts-except for smoothly flared styles. Extremely tight or clingy skirts. excess detail that is overdone (draping, shirring, full gathers, ultradeep folds, etc.

Soft Gamine
Skirts should be short, trim, and shapely. They should have a defined waistband, usually with small, crisp gathers. Your version of a "straight skirt" should be tulip-shaped and tapered at the knee. This hemline is even and ends mid knee or very slightly below (never longer).

Long skirts are tapered at the knee (or just below), and then flare out gently into a modified trumpet shape. If this is a very slight flare, a slit is possible. This hemline is uneven and will end mid calf.

Asymmetrical hemlines are also excellent. An evening-gown length will be short, showing the ankle. Bouffant skirts are also very exciting on your. Low or dropped flounce are elegant touches on skits.

Avoid: Long, straight skirts. Traditional symmetrical styles (A-lines). Wide, unconstructed styles. Voluminously full, circle skirts. Sharp pleated skirts.


Flamboyant Natural
Skirts should be long and straight but not severe. Slits, pockets, kick pleats, plackets, etc., are good, but any draping or shirring should be kept low and loose (from the hips down), and no detail should ever inhibit mobility.

Short straight skirts are fun and funky--but worn with oversized tops.

Hemlines are longish on straight skirts and should fall at the top of the calf of longer. Hemlines on full skirts are uneven and should be very long (bottom of the calf is the minimum length).

Avoid long, pencil-slim styles. Short symmetrical styles. Flouncy styles. Smooth, flared styles.


Dramatic Classic
Skirts: skirts should be straight and narrow. A few crisp gathers at the waist are usually needed to accommodate your hips. It is very important that your skirts are always flat from the hip to the upper thigh area. Pleats should thus be stitched down at the top, so as not to upset your sleekly vertical line. Small slits are excellent, as is any tailored detail such as pocket flaps, contrasting stitching, waistbands, etc. Hemlines can range from one inch below the knee to the top of the calf. The latter will need a slit. Longer is, of course, perfect for evening.

A bias-cut skirt is possible, as is a straight skirt that has a bias-cut piece added to the bottom, gently flaring out. These hemlines are uneven and must be longer, in the mid-calf range.

Avoid: Full, flouncy skirts. Skirts with fussy detail (draping, shirring, and gathers). A-lines. Wide, unconstructed skirts.


Flamboyant Gamine
Skirts: Your basic straight skirt should be short and slim, either severely tailored or sculpted into a clean taper at the hemline. This hemline should end no lower than mid knee (higher for fun, funky styles).

A long, straight skirt may be worn if it tapers at the knee slightly and then flares out very subtly (not into a trumpet, that's too much flounce). Then, there will be a slit, probably in the back.

Pleated skirts are okay as long as the pleats are stitched down through the hip area. This has an uneven hemline, and will be longer (mid calf).


Bias-cut skirts may also be worn as long as they are very narrow and close to the body. This also has an uneven hemline, and is worn to the mid-calf area.

Asymmetrical hems are always excellent, even in evening wear, and long gowns should be fairly sort (showing the ankle).

Dropped-waist detail is stunning as long as it is asymmetric and never flouncy or fussy!

Avoid: Traditional symmetrical styles (A-lines). Wide, unconstructed styles. Full, flowing styles. Deep gathers and soft folds. Sharp pleats that are not stitched down through the hips. Bouffant skirts.

Theatrical Romantic
Skirts: Skirts should be soft and shapely. Your version of a "straight" skirt is actually tulip shaped, with some gathering at the waist and a narrow taper at the hem. This type of hemline should be short, no longer than just below the knee. The other type of skirt aht you wear equally well is a softly flowing skirt with an uneven hem. This will be longer, at least mid calf. Skirts should have intricate detail, such as draping, shirring, gathers, or bias-cut pieces. Trumpets, sarongs, and circles are all good shapes.

AVOID: Severe or straight styles. Tradional tailored styles (A-lines, pencil-slim stules, etc.). Wide, shapeless styles. Long hemlines (except on uneven hems that drape or flow). Sharp pleats
Atsakyti
MFW FW 2015/2016 Dolce&Gabbana - theatrical romantic (mano nuomone) wub.gif :
user posted image
Atsakyti
Aš suku galvą kaip visus klasikus vieną nuo kito atskirt ir kam save priskirt g.gif . Pagal kriaušę ir ūgį - būčiau dramatiškas klasikas... bet man tie geometriniai dalykai ne kažką tinka, imčiau romantišką klasiką - bet neturiu jokių putlių veido bruožų ir storėju per visur, o klasikai - trūksta pas mane balanso. Tai va bandau apčiuot kur tų tipų skirtumų esmė. Kiek žiūrėjau pavyzdžių romantiškos klasikos, tai labai jau mano spintą primenantys rūbai... nors tų kaspinėlių ant batelių ir plaukuose aš nesuprantu. Bet... man patinka dramatiškos klasikos išilginti siluetai... ir kelnės jų labiau prie dūšios. Kita vertus gal tos kelnės man ir netinka, bent jau MB vertinimu aš su jom atrodau stora ir išdribus. O va romantiškos klasikos kelnes esu turėjus vos kartą, ir nežinau... lyg neblogai man jos buvo, bet gauk kad geras gerai krentančias klasikines kelnes šiais laikais.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 09 07, 11:57)
Aš suku galvą kaip visus klasikus vieną nuo kito atskirt ir kam save priskirt g.gif . Pagal kriaušę ir ūgį - būčiau dramatiškas klasikas... bet man tie geometriniai dalykai ne kažką tinka, imčiau romantišką klasiką - bet neturiu jokių putlių veido bruožų ir storėju per visur, o klasikai - trūksta pas mane balanso. Tai va bandau apčiuot kur tų tipų skirtumų esmė. Kiek žiūrėjau pavyzdžių romantiškos klasikos, tai labai jau mano spintą primenantys rūbai... nors tų kaspinėlių ant batelių ir plaukuose aš nesuprantu. Bet... man patinka dramatiškos klasikos išilginti siluetai... ir kelnės jų labiau prie dūšios. Kita vertus gal tos kelnės man ir netinka, bent jau MB vertinimu aš su jom atrodau stora ir išdribus. O va romantiškos klasikos kelnes esu turėjus vos kartą, ir nežinau... lyg neblogai man jos buvo, bet gauk kad geras gerai krentančias klasikines kelnes šiais laikais.


Nu kas dėl veido bruožų, tai jie apvalaini, kodėl sakai, kad ne? Tu ten kampų įžvelgi? Veido bruožai SC tau leidžia, mano suvokimu.

Vakar kaip tik mėginau skaityt, kuo SC skiriasi nuo DC. Tai dėl to, kad baisiai noriu susigaudyt plaukuose - gal gerai būtų kaip nors nusikirpt, o nežinau kaip. Aišku, finale nueisiu pas kirpėją ir jis pats nuspręs, gudrus yra - bet norėčiau žinot nors ką nors, pvz. ilgį... Tai va, ir irgi man buvo sunku, nes informacija kažkaip nelabai vienoda.

Kibinas teigia, kad aplamai DC - tai griežtos linijos, visokie bobai ir bobikai, asimetrija ir jokių ten garbanų ir kudlų. O SC - tai jau priešingai, garbanos visokiausios, bet tokios tvarkingos ir padorios, ten stambesnės smulkesnės, bet ne afro stiliaus biggrin.gif

Čia aš ir pasimečiau, nes jokio bobo sau ant makaulės nesu turėjus nuo trejų metų biggrin.gif Net neįsivaizduoju, kaip tatai galėtų atrodyt, nes kažkaip laikiau, kad tokia senatvė man dar neatėjo, kad bobu kirptis. Bobas juk - nuo žodžio boba, nia? biggrin.gif O garbanų esu turėjus nemažai, ir lyg ir pusė velnio jos man, ypač stambesnės - kai pasižiūriu senų laikų foto su cheminiu, na tai jau **** ne kažiką, bet kad tada visi atrodė baisiai biggrin.gif Žo, iki šiol buvau įsitikinus, kad lemiamu momentu kiek netvarkinga šukuosena arba viena antra garbana man visai nieko. O čia, žiū, griežtai ne... Nu tai ****, o kaip tad bobas tada ant manęs atrodys biggrin.gif

Be to, kur meta visokių DC celebričių - tai jos visos kažkodėl ilgais plaukais, nors sako, kad joms netinka. Išskyrus Kenedienę, bet tai kurie tai buvo laikai! Be to, jos plaukai tokie kažkokie įdomūs, aš iš savo spagečių tokios frizūros neišgaučiau nė su dviem bonkom lako. Žo, visos DC celebritės nesikerpa į bobus ir išvis į nieką nesikerpa, tai ką man daryt? 3 metus plaukus auginau, tai dabar nusikirpsiu į netinkamą variantą ir liksiu kaip dūra su durelėm?

DC - tai classic su daugiau JAN, o SC - tai classic su daugiau in. jei kyla klausimų, remiamės veidu. Na tai vertinant mūsų abiejų veidelius, gal pas tave daugiau in, negu pas mane, ką? Tavo veidas kaip mėnulis, pas mane - kaip čiumodnas, skaitau, kaip tai taip biggrin.gif
Atsakyti
Tai gi bob kirpimas labai einamas, ten visaip gali jį improvizuoti - trumpesnis, ilgesnis, tiesūs, ar banguoti plaukai. Žėk Bob'ai

Atsakyti
Nu va, jų dafiga, o aš niekada tokio neturėjau biggrin.gif Gal todėl, kad nekenčiu plaukų ant veido biggrin.gif O gal šiaip bala žino kodėl biggrin.gif
Atsakyti
...kažkaip man išbaigta prabanga (čia taip kažkaip kiek pamenu Kibinas apibūdino DC) su bobais ir ne labai, na aišku koks tas bobas buvo 80-tais reiktų dar išsiaiškint. O gal gali įmest citatą kaip ten kibinas siūlo? Pas mane taip garbanų špųga špygutė, nors apie tipažą rašo - gali būti visokie plaukai: ir garbinioti ir negarbinioti. Bet vat tokios minkštos šukuosenos man gal ir tiktų, bet neįmanoma išgaut, ibo jai jau koks plaukas neklaužada ištysta - atrodau susivėlus ir tiek. Nors jaunystėje kažkaip išsikarpaliodavau, kad susirišus kažkas kažkur makaluotusi palei ausis, nes jau taip tvarkingai sušukuota savo tieseis plaukais ne tai kad kaip mėnulis, tiesiog kaip sultingas obuolys veidas atrodydavo, ibo tie tiesūs plaukai labai žandus pabrėždavo.
Atsakyti
Kažkaip labiausiai aštuonesdešimtų asimetriškas bobas man tokis susirodė begooglinant:
user posted image
beja tokį turėjau, nu lyg man tiko
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 09 07, 15:47)
...kažkaip man išbaigta prabanga (čia taip kažkaip kiek pamenu Kibinas apibūdino DC)  su bobais ir ne labai, na aišku koks tas bobas buvo 80-tais reiktų dar išsiaiškint. O gal gali įmest citatą kaip ten kibinas siūlo? Pas mane taip garbanų špųga špygutė, nors apie tipažą rašo - gali būti visokie plaukai: ir garbinioti ir negarbinioti. Bet vat tokios minkštos šukuosenos man gal ir tiktų, bet neįmanoma išgaut, ibo jai jau koks plaukas neklaužada ištysta - atrodau susivėlus ir tiek. Nors jaunystėje kažkaip išsikarpaliodavau, kad susirišus kažkas kažkur makaluotusi palei ausis, nes jau taip tvarkingai sušukuota savo tieseis plaukais ne tai kad kaip mėnulis, tiesiog kaip sultingas obuolys veidas atrodydavo, ibo tie tiesūs plaukai labai žandus pabrėždavo.

Tai ****, išbaigta prabanga turėtų būti su karūna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Aš skaičiau visur, bet jau galus bandžiau vestis su šituo:
http://colorconnecti...pe#.Ve3D5NKqpBc

Ir špyga man gavosi, nes kadangi visos DC celebritės taip nesikerpa, tai aš galvoju - aš ką, ***, durna???
O tai kaip kirptis, ir neaišku biggrin.gif
Papildyta:
Vo, tik pasakyk negražų žodį, ir jau SM žvaigždutina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 09 07, 20:08)
Tai ****, išbaigta prabanga turėtų būti su karūna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Aš skaičiau visur, bet jau galus bandžiau vestis su šituo:
http://colorconnecti...pe#.Ve3D5NKqpBc

Ir špyga man gavosi, nes kadangi visos DC celebritės taip nesikerpa, tai aš galvoju - aš ką, ***, durna???
O tai kaip kirptis, ir neaišku biggrin.gif
Papildyta:
Vo, tik pasakyk negražų žodį, ir jau SM žvaigždutina biggrin.gif

Aš taip supratau (pataisyk jai kas ne taip):
* kuo lygesni prigludę plaukai - tuo trumpesnis kirpimas, bet negalima visai trumpos, berniukiškos šukuosenos. kaip suprantu Gwyneth turėjo tokią filmui "Atsargiai, durys užsidaro" -
user posted image
* kuo ilgesni, tuo skulptūriškėsnė šukuosena, t.y. išformuota kaip išlipdyta, be to didesnės apimties, plius kažkur su smailais kampučiais. Celebričių tokių neradau, bet manau tinkamas principo pavyzdys jau tie naujoviški bobai nuo trumpų iki ilgų (prie jų mini, ne Kibinas, kad kuo ilgesnis veidas, tuo trumpesnis bobas) -
user posted imageuser posted image
*garbonatiems plaukams reik būtinai kad kuo griežčiau būtų nurėžta forma, kad suteikt to klasikos griežtumo, va radau taip "nugriežtintą" Soft classic atstovę (galim įvertint griežtumą šukuosenos, nes nu ... netinka jai) -
user posted image

Paskui dabar yra tokios šukuosenos, kur apimtis ne garbanomis sudaroma, o tokiais iškarpymais kaip spygliais, manau šitas variantas skulptūriškai išformuotas taip pat turėtų tikti DC, bent jau man tos šukuosenos labai dera prie visokių kampuotų DC siūlomų papuošalų.

O va apie ilgus plaukus Kibinas išvis nutyli, pagal jį vos ne visi turi kirptis smile.gif ilgas plaukas matyt tada buvo nevertybė.



Atsakyti