Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

QUOTE(Hiver @ 2015 08 26, 11:46)
O kaip tas atrodo?

Nu tokios visokios nestandartinės, su visokiais garbiniukais, širdelės formos, su kvalbonais, papuošimais ir dar visokia bybuva.

Man sykiais net būna gražu, bet ant pačios kažkaip atrodo nei šiaip, nei taip, kaip kito drabužį nusigrobus biggrin.gif Mano iškirptės - tai standartinės, ten visokie V ne iki bambos, golfas, apvali palei kaklą, marškinių, na tokios elementarios, kurias piešia ant visokių saugos instrukcijų, kai vaizduoja bobą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 08 26, 11:44)
Natūralas toksai... Nu vat aš įsivaizduoju, kad Meilutytė natūralas biggrin.gif Žo, jei boba nukrypsta nuo pupytės (in) į diedo pusę (jan), tai ji nukrypsta arba į sportiško diedo pusę (natūralai), arba į tokio intiligento su švarku (dramatikai). Žo, arčiau Švarcenegerio - natūralas, arčiau Bondo - dramatikas, tame ir skirtumas, man regis, taip biggrin.gif Dramatikui - griežtas švarkas,  natūralui - megztinis ir kutosai. Ir atrodo gerai, pečiai patys tą megztinį laiko. O DC aiškiai parašyta, be dirbtinių petukų - jokio rūbo... Bo kitaip subinė nusvers biggrin.gif

Gerai paaiskinai. biggrin.gif Nu as ziuriu nei prie vienu nei prie kitu neisipaisau. unsure.gif Neblizgu nei su sportiniu stilium, nei su klasikiniais svarkeliais. verysad.gif


Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 08 26, 12:11)
Gerai paaiskinai. biggrin.gif Nu as ziuriu nei prie vienu nei prie kitu neisipaisau. unsure.gif  Neblizgu nei su sportiniu stilium, nei su klasikiniais svarkeliais. verysad.gif

Ot, kad aš tave kur nors pamatyčiau! Ar tave aplamai kas nors yra matęs? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 08 26, 11:53)

Natūralai turi tvirtą yangiška kaulų struktųra, +ūgį, bet minkštus kampus (na ten dar užsideda putlios lūpos, didelės akys, plaukai yiniški, kuo daugiau tuo arčiau romantiko). Tai pas juos nebūna ten smailų tarkim kelių, be to gana platūs jie (va kai klausiai kodėl ne rombas užapvalintas pas soft gaminus, tai jis yra ne gaminų, o soft natūralų figūra). Be to natūralai nebūna maži, arba bent neatrodo tokie. Man labai patinka natūralo pavyzdys Bredas Pitas, ne figūros prasme, bet veido - pas jį gi ir žandukai, ir lupos tokios putlutės, ir šiaip visas toks ne iš akmens kaltas, bet matosi kad ant "kvadrato" modeliuotas.
http://i2.cdnds.net/...12-portrait.jpg

Aisku... Na pas mane veidas atitiktu, bet kunas ne. As is tokiu kur su vistos kaulais ir net vistos raumenim, nepamirstant, neminesim kieno, lasiniu. biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2015 08 26, 12:08)
Nu tokios visokios nestandartinės, su visokiais garbiniukais, širdelės formos, su kvalbonais, papuošimais  ir dar visokia bybuva.

Man sykiais net būna gražu, bet ant pačios kažkaip atrodo nei šiaip, nei taip, kaip kito drabužį nusigrobus biggrin.gif Mano iškirptės - tai standartinės, ten visokie V ne iki bambos, golfas, apvali palei kaklą, marškinių, na tokios elementarios, kurias piešia ant visokių saugos instrukcijų, kai vaizduoja bobą biggrin.gif

Oba bigsmile.gif vos ne priesingai negu pas mane?

Mano visu laiku geriausia iskirpte:

user posted image

V tipo ant manes - siaubas siaubeliausias, iskyrus tuos atvejus kai ji susidaro is drapiruotos apykales arba buna su kalnierium su atvartais kaip marskineliu. Dar esu turejus kur apacioj kaspinas susirisa, irgi visai neblogai ziurejosi.
Apvalios apykakles, jeigu jos visai paprastutes, irgi prastai, nebent tai butu vasarines maikutes.
Laivelio apyklakles tinka. Bet irgi turi turet kazkokia fakturine apdaila, minimalia, bent jau sagutes ant peciu, ar siules idomesnes.
Golfu apykakles kuo maziau prisispaudusios prie kaklo, tuo geriau, ir pageidautina is storu fakturisku siulu. Paskui dar tinka tokios kaip golfai tik atverstu kaklu.
Su kardiganais visai nelengva, tie paprasti v tipo - uzsegti man netinka, nebent nesiociau atsegtus, tada neblogai, o tie su apvalaus tipo iskirpte, kaip ir chanel tipo svarkeliai bei apvalaus kaklo striukeles, man yra didziausia bausme, laukiu nesulaukiu kada ta mada praeis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 08 26, 11:44)
Man atrodo, pas mane ta subinė per klaidą, gamta pajuokavo. Ir dėl to visi pieštukai atrodo nekaip. Po teisybei, su tom pieštukinėm suknelėm ir šita babcė atrodo kraupiai. Tiesa, su kitom dar kraupiau. Ko ji negali nešioti ko nors Kenedienės tipo? Būtų jai ir gerai.

Nu vat aš įsivaizduoju, kad Meilutytė natūralas biggrin.gif

Tai kad tiems DC prie storėjimo parašyta - kuo storesnė, tuo šikna didesnė, tai man ir kyla klasusimas kaip tą šikną tiesiu sijonu maskuot? ...ir dar koloritu vientisu? reiks man dar kibino tekstą pasiskaityt be paaiškinimų, gal aš ir normalus DC, tik ne taip supratau ten viską. Nors pas mane kampų - špygutę... pas tave kažkiek dar įžlibinu (nu ten lūpos kontūras, dar šen ten... ), o pas save aš nieka neįžiūriu jai imt mordografiją.

Ha rado pavyzdį, nus tada galėjai kokią Graužinienę dar paminėt biggrin.gif , nors ne, jin tikriausiai drama g.gif . Bet aš apie tai kad Meilutytės atletiškumas jau labai akivaizdus, gyvenime nemanau kad natūralai taip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 08 26, 12:43)
Ar tave aplamai kas nors yra matęs? biggrin.gif

Ne! biggrin.gif
Atsakyti
Hiver aš gal maišausi... bet pas tave smelis (jai pagal tuos paprastus), +trumpa talija, +mažas ūgis, +moteriški apvalumai, +smulkūs kaulai... kiek čia paminėjau viskas yiniška, kas yangiška kažkaip nutyli... tai sunku ką pasakyt... ypač nemačius
Jai ką kvarbatkos čia tai romantikams. Iš romantikų be MM galim paminėt tokias įdomesnes personas kaip Madona bei Helena Bonham Carter...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 26 rugpjūčio 2015 - 13:53
QUOTE(Hiver @ 2015 08 26, 14:36)

O kodėl? Manai, visas labai traumuotum? biggrin.gif Ar tu kokia vietos įžymybė, pvz. Liveta Kazlauskienė, ir nenori, kad visi gerbėjai supultų? biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2015 08 26, 14:36)
Hiver aš gal maišausi... bet pas tave smelis (jai pagal tuos paprastus), +trumpa talija, +mažas ūgis, +moteriški apvalumai, +smulkūs kaulai... kiek čia paminėjau viskas yiniška, kas yangiška kažkaip nutyli... tai sunku ką pasakyt... ypač nemačius
Jai ką kvarbatkos čia tai romantikams. Iš romantikų be MM galim paminėt tokias įdomesnes personas kaip Madona bei Helena Bonham Carter...

Pagal aprašymą tada tiksliai, romantikas lai būna ir nesuka galvos. O jei nesutinka - lai eina į FB ir pasirodo, kitaip kaip gali čia žinot?
Gal ji 185 ūgio ir su papais B. Bet kadangi kitos iš tos pačios akademinio irklavimo valties yra 195 ir be papų, tai ją vadina mažiuke ir stora, o ji ir tiki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 08 26, 14:36)
Tai kad tiems DC prie storėjimo parašyta - kuo storesnė, tuo šikna didesnė, tai man ir kyla klasusimas kaip tą šikną tiesiu sijonu maskuot? ...ir dar koloritu vientisu?

as pagal kibina nesuprantu kas esu, bet figura pas mane tokia, kur storejant labiausiai pasturgalis auga ir slaunys.o ir nestorejant jis didlelis imant viso kuno proprcijas. tai zinok piestukinis sijonas yra mano draugas. nes liemuo plonas (su klubais lygininat ne maziau kaip - 30 cm , dabar tiksliai skaiciaus nezinau, senai bematavau). piestukinis sijonas ir i ji sukista bliuskute , dar gerai su kokiais raukinkais ar detalem ant krutines, ar rankovytem. gerai subalansuoja figura, ty padaro virsutine kuno dali stambesne, apatine kuno dalis aptemta, o liemuo kaip akcentas -siauriausia vieta. tokiu budu artejam prie smelio laikrodzio. tiesa, mano peciai nera siauri. tik, kad lasiniai nesikaupia virsuje, todel rankos plonos, papai mazi , o mase apatinej daliyje labiausiai kaupiasi.

o del vientiso kolorito jau nezinau . nes man trupouti geriau apacia kokia maziau pastebima, o virsus kaip tik sviesesnis, vizualiai didinantis.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 08 26, 14:36)
Hiver aš gal maišausi...

Viskas teisingai. 4u.gif Bet pas romantikus kiek skaiciau rankos putlios yiniskos, ir pedos, net ir blauzdos turi putlumo. O pas mane pedos siauros kauletos, barksantys keliai, kudos mazos plastakos, alkunes su kuriom galima isidurt, Rankos ne tai kad nemoteriskos bet ir nevyriskos o kazkokios paaugliskos ar vaikiskos. Ir ta rankos dalis kur virs alkunes yra plonesne nei ties alkunes dalim ir netgi zemiau alkunes. Veido kauline dalis yangiska. O is to kas yiniska - veido raumenys, nu ir akys lupos irgi jau su yin itaka, nosis kazkas per vidury tarp to ir ano. Trys plaukai ant galvos, tai cia irgi turbut yangiska? biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2015 08 26, 15:47)

Ai, as is tu kur nesirodo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 27 rugpjūčio 2015 - 09:35
Aš tai kaip iš dviejų dalių suklijuota būnu su tiesiu sijonu - apačia didelė, stambi, viršus smulkutis... ašai jaunystėj viršų (jai be rankovių) XS nešiodavau, o šikną nesu mažesnės kaip L turėjus. Tai kai sijonas iš gerai krentančios, ne tokią kur jau visai lengvos, bet tokios, kur gan sunki ir į minkštąją pusę, ir platėjančio silueto paslepia mano tą storają dalį ir atrodo kad aš visa smulkutė. O jai imdavau viršų prie apačios derint... tai gaunasi kad visa tokia L, plius kadangi nuleisti pečiai, viršus su paprastais standartiniais petukais atrodo visai toks suglebes, ir aš visa tokia "minkštai suvarvėjus" . Va jai koks rauktas sijonas - tai jau pro šalį, ir visi tie saulės kliošai ant manęs ne kas. Žo man tinka godet siluetas, bet toks tolygus. Žo tokis:
user posted imageuser posted image
bet ne toks (net jai ir bus ilgesnis):
user posted image

O jai tiesus, ir dar iš įstrižos medžiagos siūtas - tai kažkaip ta mano šikna ima atrodyti ne graži moteriškai apvali šikna, o tokia bobos sėdynė. Šiaip jai taip žiūrėt iš priekio - nei ten tas skirtumas klubai/talija pas mane matos, nei ką, šikna pas mane visa iš galo.
Dabar kažkaip visai to skirtumo nebėra... viršus L, apačia XL... kartais man atrodo kad to skirtumo realiai net nėra, rankos sustorėjo, nugara išplatėjo... va tik papai nespėja didėt - kaip buvau lenta, taip likau (aišku sąlyginai, priaugus svorio visgi nebenešioju AA dydžio)
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2015 08 27, 09:51)
o del vientiso kolorito jau nezinau . nes man trupouti geriau apacia kokia maziau pastebima, o virsus kaip tik sviesesnis, vizualiai didinantis.

Gal kad ugio vizualiai pridetu? Gal tam tipazui svarbu ugis ir elegancija, o su vientisu koloritu to lengviau pasiekti? g.gif


QUOTE(bytte @ 2015 08 27, 10:56)
Va jai koks rauktas sijonas - tai jau pro šalį, ir visi tie saulės kliošai ant manęs ne kas. Žo man tinka godet  siluetas, bet toks tolygus. Žo tokis:
http://4.bp.blogspot...10.50.43 AM.png

bet ne toks (net jai ir bus ilgesnis):
http://farm9.staticf...e14ff3fd5_b.jpg


O man kaip tie antri tai atradimas, ypac sukneles. Aisku ne per daug isplatintos nes tada ugio atima, bet va tokios durtos ties liemeniu:

user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 27 rugpjūčio 2015 - 11:21