Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

QUOTE(bytte @ 2015 08 24, 09:34)
Nors pas ją su veido proporcijom ir tvarkoje viskas, ale jin man kažko į natūralą labiau tempia (užapvalinti platūs veido kampai + kūnas kaip ne prastos sportinės kumelaitės)
+ jai tiko toks natūralus įvaizdis su padrikai besiplaikstančiais plaukais, kas klasikams - peilis.

Dar įdomu kad jos ūgis - 168 cm... kažkaip maniau aukštesnė g.gif O va jaunystės foto grynas Soft natūralas:


Tiksliai, naturalas jinai bus drinks_cheers.gif juk jie manekenisku figuru lygtai. ax.gif
O cia jos dukra Dylan Penn, va ji tai is tikruju modelis:
user posted image

QUOTE(bytte @ 2015 08 25, 11:42)
Vat aš vis nerimstu... dedu kaip kuris tipas storėja

dar ūgius pridėjau, bet čia ne aš iš tų inchų ar tai pėdų verčiau... plius manau reiktų pasitikslint koks dabar skaitosi vidutinis ūgis... manau kažkiek koreguotis gali tie cm.


Ir taip.... mano atveju Gamine atkrenta. FG taip pat. Romantic nebusiu, neturiu putliu plastaku ir peduciu. Del SN ir SC kazko abejoju... Lieka SG?... g.gif

O gal idetum nuoroda kur radai situos tekstus? Noreciau dar originalo kalba pasiskaityt.

Vidutinis ugis - tarp 165-170 cm. 4u.gif

Papildyta:

Beje, o kokie esminiai skirtumai tarp Theatrical romantic ir Soft Gamin?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 25 rugpjūčio 2015 - 16:09

Toki radau grafini pavaizdavima:

user posted image

gaunasi kad:

Dramatic priesingybe Romantic.
Gamine priesingybe Classic.

O naturalai kaip cia taip idomiai ikomponuoti? Iki galo nesuprantu as ju pozicijos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 08 25, 11:42)
čia aš giliam pasimetime, jai aš kriaušė, bet storėju tarkim tolygiai... tai aš klasikas ar dramatinis klasikas... nes dramatinis klasikas storėja nuo talijos žemyn, t.y. kuo storesnis tuo kriaušesnis... ir kodėl jiems tada tiesius sijonus Kibinas siūlo? + vientisą koloritą? kaip šikną maskuot tada link balansed kūno?

Cia man primena ta testo dali, kur buvo klausimas apie svorio dejimasi ant virsutines kuno dalies, ir mes ten ilgai svarstem. smile.gif Gal reikia rinktis klasika tada...
Tiesus sijonas gal kaip tik subalansuoja labiau virsu su apacia? ax.gif Va man kai krutine padidejo pastebejau platejantys labai neblogai tinka, padaro harmonija virsaus ir apacios. mirksiukas.gif
Papildyta:

Eeee, o Sophia Loren prie Gamine priskirta? As ja kazkur maciau lyg prie kazkuriu dramatiku... unsure.gif

user posted image
Papildyta:
Prie Flamboyant Gamin ziuriu ideta Jane Birkin, jos ugis 173 cm.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Niekaip nesugebejau isrinkt vienos, man jos nuotraukos viena uz kita grazesnes. blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 25 rugpjūčio 2015 - 16:42
QUOTE(bytte @ 2015 08 25, 15:14)
Kortelėje dabar vid. mergaitės (jaunos moters t.y. ) ūgis kažkur tarp 168-169 nubrėžtas (kreivė... neturiu šalia kortelės nepasitikslinsiu), čia motin perlenki, gal gimnazija tokia papuolė. Plius Lietuviai priskiriami prie aukštaūgių, o va Kibinas nežinau... gal pasaulietišku vidutiniu ūgiu vadovavosi smile.gif

Aha, paskaičiau, kortelėje taip ir yr biggrin.gif
Be to, Kibinas rašė baisiai seniai. Per tą laiką bobos paaugo.

Aš žinok net abejoju tais 168 kaip vidutiniais. Gal tos lentelės tiesiog senos, o vidutinis ūgis skaičiuojamas ir su babytėm? Nes tikrai dabar gimnazijoj jaučiuosi kaip vidurkis, ogi visada jaučiausi kaip Eifelio bokštas. Be to, batų parduotuvėje pirmus išneša 41- 42 dydžio moteriškus batus - tai negi tos 168 mergaitės perka 42, ir ką su juo daro, gėles sodina? Čia gi žalgų batai biggrin.gif Negaliu to pakęsti biggrin.gif Visada mano 41 dydis būdavo tas, kuris lieka išpardavimams, o dabar, per paskutinius 20 metų - pats, *****, populiariausias, kaip prieš 20 metų 38tas! Nieko man nebelieka!!! umn.gif:

QUOTE(Hiver @ 2015 08 25, 17:07)
Ir taip.... mano atveju Gamine atkrenta. FG taip pat. Romantic nebusiu, neturiu putliu plastaku ir peduciu. Del SN ir SC kazko abejoju...  Lieka SG?... g.gif

O kodėl tu abejoji dėl SN ir SC?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 08 25, 17:07)
Beje, o kokie esminiai skirtumai tarp Theatrical romantic ir Soft Gamin?

Esmė gal talijoje? gaminų talija šiaip sau, o teatrinių romantikų gana ilga, ibo jiems ten ją labai reikia akcentuoti, diržus mandrus dėti. Man tai toks "įsivaizdavimas" kad teatrinis romantikas yra paprastas romantikas per tam tikras vietas "pertemtas", na ten talija ilgesnė, plius ten ties sąnariais "plonos vietos" daugiau, jų pirštai ilgesni. Bet čia kalba eina apie pilnai atitinkančius tipažus, tokių nelabai rasi, gali balansuot kažkur ties riba, užtatai neina įsikirst jau labai kas prie ko.
Atsakyti
šištais apie svorius ir šištais
o šištais viskas kitkas
Atsakyti
osinkoje užtikau Dramatiškos Klasikos variantuką mielą:
user posted image

Noa skaitei gal apie Dramatiškas Klasikas: Rachel Weisz ? Man jin tokia lyginant su kitom DC celebritėm kaip ir su apvalumais? Mačiau ją daugiau į SC grūda matyt dėl to, bet lyginant ją su kokia Emily Blunt jos išvaizda tikrai dramatiškesnė, vietomis man ji net į Monica Bellucci tempia.
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 08 25, 17:55)
Eeee, o Sophia Loren prie Gamine priskirta?  As ja kazkur maciau lyg prie kazkuriu dramatiku... unsure.gif

Niekaip nesugebejau isrinkt vienos, man jos nuotraukos viena uz kita grazesnes. blush2.gif  wub.gif

Mažiau tikėk padrika google paieška, tarkim tose papkutėse tai išvis pririnkta labai su klaustuku tiek celebričių, tiek rūbų. Sophia - tikrai ne gaminas smile.gif , pas ją jokio žaismingumo, gi ana dar visai jaunutė vaidindavo subrendusias moteris. Šiaip ją visur į minkštas dramas tipina.

Šita tai man ir į gaminus sunkiai... ir kažkaip į natūralus labiau. Man natūralus lengviausiai atskirt, kad jiems vieninteliams tinka vadinamas withaut mak up ir šukuosena - išsiplovei galvą ir eini. Va kuris natūralas yra kuris tai neskiriu, nes nelabai dar gilinausi. Beja IMHO ant Lietuvėlės daugiausiai natūralų, ir ne būtinai dėl to, kad manekenių kraštas, tiesiog ... visos tokios sveikata trykštančios ir gerai sudėtos... dabar vasara+mada natūralų, tai visos atrodytų kraupokai (kaip pvz aš), bet ne... visos drožia su tais sandalais bei besiplaikstančiais pliažiniais rūbais ir gražu. Vat kai ima į damas ar į dyvas taikyt, tada dažnai verkt noris.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 08 25, 18:34)
O kodėl tu abejoji dėl SN ir SC?

Kazkaip is pat pradziu del ugio juos atmeciau. Bet dabar ziuriu kad su keliu cm paklaida gal galeciau bandyt... g.gif reikes dar paskaitinet apie juos.

QUOTE(bytte @ 2015 08 25, 19:15)
gaminų talija šiaip sau, o teatrinių romantikų gana ilga, ibo jiems ten ją labai reikia akcentuoti, diržus mandrus dėti.  

Tai reiskias as TR nebusiu. smile.gif

QUOTE(bytte @ 2015 08 25, 19:35)

Dekavoju 4u.gif

QUOTE(bytte @ 2015 08 26, 09:07)
Sophia - tikrai ne gaminas smile.gif , pas ją jokio žaismingumo, gi ana dar visai jaunutė vaidindavo subrendusias moteris. Šiaip ją visur į minkštas dramas tipina.

Šita tai man ir į gaminus sunkiai... ir kažkaip į natūralus labiau. Man natūralus lengviausiai atskirt, kad jiems vieninteliams tinka vadinamas withaut mak up ir šukuosena - išsiplovei galvą ir eini. Va kuris natūralas yra kuris tai neskiriu, nes nelabai dar gilinausi. Beja IMHO ant Lietuvėlės daugiausiai natūralų, ir ne būtinai dėl to, kad manekenių kraštas, tiesiog ... visos tokios sveikata trykštančios ir gerai sudėtos... dabar vasara+mada natūralų, tai visos atrodytų kraupokai (kaip pvz aš), bet ne... visos drožia su tais sandalais bei besiplaikstančiais pliažiniais rūbais ir gražu. Vat kai ima į damas ar į dyvas taikyt, tada dažnai verkt noris.

Tai as vat ir galvoju, filmuose tai ji tokia motera motera visada. biggrin.gif Siaip turbut dauguma italiu yra dramos?

drinks_cheers.gif Ir dar musiskes pastebejau papuosalu nemegejos. Buvo cia momentas kai megdavau cia SM derinuku tema perzvelgt, tai ne karta radau pasisakymu jog, mano vieninteliai papuosalai - mazi auskariukai, vestuvinis ziedas ir laikrodis, ir cia kaip gero tono zenklas, pagirtina, atseit maziau yra daugiau ir pan. Tai gal taip del to ir yra, kad dauguma naturales? Ar cia labiau klasiku bruozas?

O kas tie naturalai apskritai yra, pagal tipizavima? g.gif Raso kad Natural yra susvelnintas yang, bet kuo tada jis skirias nuo Dramatic Classic kuris yra subalansuotas tarp yin ir yang su persvara i yang puse? Arba nuo Soft Dramatic kuris irgi gaunas kaip susvelnintas yang? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 26 rugpjūčio 2015 - 10:31
QUOTE(bytte @ 2015 08 26, 08:49)
Noa skaitei gal apie Dramatiškas Klasikas: Rachel Weisz ? Man jin tokia lyginant su kitom DC celebritėm kaip ir su apvalumais? Mačiau ją daugiau į SC grūda matyt dėl to, bet lyginant ją su kokia Emily Blunt jos išvaizda tikrai dramatiškesnė, vietomis man ji net į Monica Bellucci tempia.
user posted imageuser posted imageuser posted image

Ale rimc.
Nors apvalumų aš pas ją neįmatau. Man ji labai kampuota, jeigu taip lygintis. Aš tikrai moteriškesnė, pas mane ir papai, ir talija yra nediskutuotinai, ir visada aiškiai buvo, net prie KMI 18. O pas ją - galas žino, kaip ten rašo, tipo, skaitykim, kad yra biggrin.gif O skaitant aprašymą - kas tinka, o kas nelabai. Išvis, ten pradžioj rašo, kad tinka A forma, o paskui jau liepia, kad visi siluetai į apačią siaurėtų, niekaip nesuprantu. A nesiaurėja į apačią!

Arba ten rašo - spalvotus aksesuarus reikia derinti ne vieną, o kelis, tada bus harmoniškiau. Ir įdeda nuotrauką, kur ana smėliava suknele ir tik bateliai raudoni, ir ten jau tipo gerai... kadangi ten vertimas iš Kibio, tai man regis, kad tas ponulis sykiais pats sau prieštarauja.

Man labiausiai tinka tie visi nurodymai, kur reikia viską išilginti, ne trumpiems švarkams ir bolero, ne beformiams maišams, debiliškoms iškirptėms, piešinukams su mikimauzais, spalvų fontanams, tai šitas taip. Nors aš ir pavasaris, netinka man visos tos papūgos, galiu kokią vieną padoresnę spalvą pasiimt, sudėt su kita, bet tai ir viskas, ir niekad negalėjau, net kai buvai tikrai geros figūros.

Taigi kaip suvokiu, aš sutinku su tuo, kas iš klasiko pusės, net su švarkais sutinku. O su drama - iš idėjos kaip ir sutinku, bet man kliudo visi tie niuansai, kurie išeina iš to, kad reikia turėti pečius, o neturėti subinės. Nėr pas mane tiek to jang šiknoje, nėr. Kita vertus... Ūgis yr. 20 kg štangą pakeliu. Tai gal ir ne visai in biggrin.gif Mačiau tokią vieną in sporto salėj, kaip ana isterikavo - nuimkite kas nors štangą, kas čia ją uždėjo, nuimkite, man sunku! O ten tokia basine štangelė be nieko, vaikai 12 metų su tokia dirba biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Va, ten tiksliai in, ir dar klizma.

Man atrodo, pas mane ta subinė per klaidą, gamta pajuokavo. Ir dėl to visi pieštukai atrodo nekaip. Po teisybei, su tom pieštukinėm suknelėm ir šita babcė atrodo kraupiai. Tiesa, su kitom dar kraupiau. Ko ji negali nešioti ko nors Kenedienės tipo? Būtų jai ir gerai.
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2015 08 26, 11:14)
drinks_cheers.gif Ir dar musiskes pastebejau papuosalu nemegejos. Buvo cia momentas kai megdavau cia SM derinuku tema perzvelgt, tai ne karta radau pasisakymu jog, mano vieninteliai papuosalai - mazi auskariukai, vestuvinis ziedas ir laikrodis, ir cia kaip gero tono zenklas, pagirtina, atseit maziau yra daugiau ir pan. Tai gal taip del to ir yra, kad dauguma naturales? Ar cia labiau klasiku bruozas?

O kas tie naturalai apskritai yra, pagal tipizavima? g.gif  Raso kad Natural yra susvelnintas yang, bet kuo tada jis skirias nuo Dramatic Classic kuris yra subalansuotas tarp yin ir yang su persvara i yang puse? Arba nuo Soft Dramatic kuris irgi gaunas kaip susvelnintas yang? unsure.gif


Man atrodo, kad natūralams gal nieko tie papuošalai, tik jie tokie hipiški daugiau mažiau.


Natūralas toksai... Nu vat aš įsivaizduoju, kad Meilutytė natūralas biggrin.gif Žo, jei boba nukrypsta nuo pupytės (in) į diedo pusę (jan), tai ji nukrypsta arba į sportiško diedo pusę (natūralai), arba į tokio intiligento su švarku (dramatikai). Žo, arčiau Švarcenegerio - natūralas, arčiau Bondo - dramatikas, tame ir skirtumas, man regis, taip biggrin.gif Dramatikui - griežtas švarkas, natūralui - megztinis ir kutosai. Ir atrodo gerai, pečiai patys tą megztinį laiko. O DC aiškiai parašyta, be dirbtinių petukų - jokio rūbo... Bo kitaip subinė nusvers biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 rugpjūčio 2015 - 10:37
QUOTE(Noa @ 2015 08 26, 11:34)
ne trumpiems švarkams ir bolero, ne beformiams maišams, debiliškoms iškirptėms, piešinukams su mikimauzais, spalvų fontanams, tai šitas taip.

O kaip tas atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 08 26, 11:14)

drinks_cheers.gif Ir dar musiskes pastebejau papuosalu nemegejos. Buvo cia momentas kai megdavau cia SM derinuku tema perzvelgt, tai ne karta radau pasisakymu jog, mano vieninteliai papuosalai - mazi auskariukai, vestuvinis ziedas ir laikrodis, ir cia kaip gero tono zenklas, pagirtina, atseit maziau yra daugiau ir pan. Tai gal taip del to ir yra, kad dauguma naturales? Ar cia labiau klasiku bruozas?

O kas tie naturalai apskritai yra, pagal tipizavima? g.gif  Raso kad Natural yra susvelnintas yang, bet kuo tada jis skirias nuo Dramatic Classic kuris yra subalansuotas tarp yin ir yang su persvara i yang puse? Arba nuo Soft Dramatic kuris irgi gaunas kaip susvelnintas yang? unsure.gif

Šiaip net klasikams Kibinas liepia puoštis (jai ne maišau minimalizmas labiausiai pas dramas, paskui ten eina klasika... toliau natūralai, gaminai, Teatriniai ir ant galo romantikai), čia nežinau kieno bruožas, gal komforto mėgėjų smile.gif Aš jaunystėj mėgau puoštis, plius galėjau leisti pigesnius papuošalus, tai varydavau pagal pilną programą. Paskui kai gimė dukra, jin tiek juos tąsydavo, kramtydavo ir pan. kad visi norai išgaravo visko kas ne minimalu, be to pinigų kažkaip gaila kokybiškam papuošalui (būna nužiūriu nužiūriu, kaina pasižiūriu, ai galvoju MB dovanų paprašysiu kokia proga... ir pamirštu smile.gif ).

Natūralai turi tvirtą yangiška kaulų struktųra, +ūgį, bet minkštus kampus (na ten dar užsideda putlios lūpos, didelės akys, plaukai yiniški, kuo daugiau tuo arčiau romantiko). Tai pas juos nebūna ten smailų tarkim kelių, be to gana platūs jie (va kai klausiai kodėl ne rombas užapvalintas pas soft gaminus, tai jis yra ne gaminų, o soft natūralų figūra). Be to natūralai nebūna maži, arba bent neatrodo tokie. Man labai patinka natūralo pavyzdys Bredas Pitas, ne figūros prasme, bet veido - pas jį gi ir žandukai, ir lupos tokios putlutės, ir šiaip visas toks ne iš akmens kaltas, bet matosi kad ant "kvadrato" modeliuotas.
user posted image
Atsakyti