Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Aha Erszebeth priburė mums čia... ir įtariu testą sau ne bereikalo teisingai pasidarė smile.gif . Ji gavosi Soft Drama, ir dabar aišku ko jai to kontrasto norisi. O Noai kaip dramatic classic irgi nepritinka riužavai kaip poniui būt. Va Soft Classic nerekomenduoja kontrasto, nu taip privengti geriau jau jo. Plius jiems rekomenduoja šviesias pastelines spalvas (liepia vengti vientiso juodo rūbo), nieko ryškaus smile.gif tada aišku kodėl man ryšku kažkaip ne to atrdo, ir su juoda ne pakeliui. Beja man labai patiko elfų siluetas (nu toks kaip žiedų valdove), įtariu ta linkme ir dirbsim.
Atsakyti
Iš tikro tai gerai tie spalviniai tipai, ir kibbe tipažai gerai, viskas sueina į vieną. Bet man regis, kad Kibbe bendram atrodymui daugiau duoda - jei žmogus apsirengs pagal Kibbe, bet ne savo spalvom, gal jis atrodys koks papezęs, vyresnis, bet visumoj gerai atrodys. O jei jis apsirengs savo spalvom, bet stipriai nenutaikys pagal Kibbe - gali atrodyt kaip iš durchatos biggrin.gif Įsivaizduokim pavasarį klasiką, apsirengusį gamino stiliumi, su kokia berete su ausytėm ir paveiksliuku ant pilvo, visą su savo vaivorykštinėm spalvom hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 08 13, 18:11)
Aišku, kaip ir visi, norėčiau būti gaminas, bet jau nuo pat pradžių jaučiau, kad greičiau jau priešingai... Nu ir akurat, beveik priešingai biggrin.gif
?...
Cia ka rimtai, daug yra norinciu but gaminais? Nu cia dabar. O ko cia noret? unsure.gif Turint omeny maza ugi kuris daug kam kliuva, berniukiska arba is skirtingu gabalu sudaryta figura?... Mano galva beveik vieni trukumai bendru visuomenes poziuriu. Sakyciau kokie klasikai - kas kita. rolleyes.gif

Man, kai galvoju apie klasikus, be Grace Kelly dar iskyla galvoj sita aktore:

user posted image
user posted image

Robin Wright. Nors nezinau realiai ar ji galetu buti klasikas, bet man ji visada atrode tokia tobulai taisyklingu bruozu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 17 rugpjūčio 2015 - 21:13
Bet gaminai gali labai gražiai rengtis! Visaip ten stilingai, su kerzais ir su maikėm su piešiniukais biggrin.gif Ir imti kepures su bumbulais ir durnas rankines. O koks DC, pirštais nesibadysim, su tuo bumbulu atrodys... Nu taip ir atrodys, kaip durnius su bumbulu, visi žiūrės ir galvos, boba boba, kokia tu durna, kam tau tas bumbulas! biggrin.gif
Atsakyti
Jo gaminai gali gražiai rengtis, o klasikams špųgutė su pliusiuku: mol esi labai graži ir neišsidirbinėk... nu o senstam visi... ir šiknon tas proporcijas galim susikišt ot. Dėl tos aktorės, kuri man ir labai patink, manau ji tikriausiai natūralas. Varkšams klasikams ilgi palaidi plaukai netinka sad.gif
Atsakyti
pauglustej gamiiniskas stilius gal ir nieko, bet dabat visai netraukia ...
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2015 08 21, 08:41)
pauglustej gamiiniskas stilius gal ir nieko, bet dabat visai netraukia ...

O kodėl jis turi traukti, ar tu gaminas? Jei ne, tai laisvai gali ir netraukti biggrin.gif

Gamine - prancūziškai ir reiškia "mergytė" ar kažką tokio. Mergytėms tai ir tinka, ir patinka. O jei tu jokia mergytė, o sena tarka, tai ko turi traukt biggrin.gif
Atsakyti
Ai man gaminiškas ne tik paaugliškas, kuo čia paaugliškas variantas:
user posted image
Arba kokia Khromtčenko visai ne paaugliškai rengiasi. Esmė kad jiems daug viskas galima, o klasikams - nieko veik, viena broškią įsisegei - ir drožk laiminga smile.gif
Atsakyti
Na ne, ne visai paaugliškas, bet esmė tai ta, kitaip juk nebūtų taip pavadinęs. Lygiai kaip dramatikas - kitam Freken Bok pati dramatiškiausia, ir ką biggrin.gif Aišku, kad jei boba yra gaminė, o dirba banke filialo valdytoja, tai negali ji vaikščiot su bumbulais, turi kažkaip įsisabačint į verslo stilių biggrin.gif

O manai, kad Chročenka gaminas? Grynas? Nes apie negrynus neišmanau. Nu ji mažiukė, 160 - bet ir čiūdinasi su tais savo bižuteriniais reikalais, didžiausiais dirbtiniais karoliais, ir nieko, pvz biggrin.gif

Aš ir dėl Audrey nesu tikra, kad ji būtų gaminas, o tu esi? Pas ją tikrai gaminiškas yra veidas, t.y. akys ir panašiai. Bet ji ne mažutė, o 170. Ir niekaip nematau pas ją jokio neproporcingumo. Kažkaip Kibbe tą neproporcingumą įdomiai traktuoja, ten konkrečiai kažkas turi būti neproporcinga. O pas Audrey Hepburn viskas proporcinga, nei pas ją kokia galva didelė, nei nieko. Tik kad akys didelės.
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Audrey pats kibinas nutipino į Flamoyant gamine, bet ją kiti mėgsta grūst į tikrus gaminus. Įtariu kibinas ją ten nustūmė dėl ūgio smile.gif (mano žiniomis jos ūgis 172 cm... jai 170 cm - tai pilnai įsitenka į FG, nu jie maži ir vidutiniai, o vidutinis ūgis pagal mergaitės augimo lentelę... nu kur ten veda kol užauga vaikai polikninikoje - 169 cm, tai 1cm gali ir nukrypt). Veidas pas ją neproporcingas - bruožai dideli sudėti į mažą veidą galim būtų taip pasakyt, ta prasme pas ją ir kakta per maža, ir smakriukas. Užtatai jie tokie didžiaakiai ir atrodo (gaminai ta prasme), pas juos bruožai lyginant su veidu - per dideli. O klasikai va jie proporcingi, ir matai kokie smulkiabruožiai atrodo.
O Kromčenko osinkoje nutipino ir į FG... tingėjau tikrų ieškot, be Audrey Tautou nežinau nieko, ją jau dėjau.
user posted image
Šiaip gryni gaminiukai tai visai man tokie prancūzų klasika, nes man iškart su Coco Chanel stiliumi asocijuojasi. Yra yra ten to vaikiškumo, toks vaiko išsidirbinėjimas būt moterimi smile.gif :
user posted image
Bet ... jiems galima prisikabint perlų vėrinių kad ir n eilių, dar grandinėlę... man gaminų visų ir grynų, ir ne grynų papuošalai labai jamami... ir kepurės jų gražios, ir akinukai jiems visokie eina pagal paskutinį mados klyksmą, galim ir batus visokius imt, nenori - gali su klasikiniais topinti... blyn jiems ir oxwordai, ir baletkės... ir šiaip patogi avalynė... nu patogesnė dar tik pas natūralus smile.gif labai jau gali ten daug pasireikšt, žo menynykų džiaugsmas
Plius gaminai gali kontrastą nešiot viršus/apačia, vadinasi šikną maskuot (viršus šviesus, apačia tamsi), o kitiems špygutę (kiek įsigilinau, ne visus dar pergraužiau, ale nei tiems teatriniams romantikams, nei minkštiems klasikams neleidžia tokio kontrasto, aniems liepia išlaikyti vientisą vertikalų koloritą žinote)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 24 rugpjūčio 2015 - 07:44
va užtikau gaminas ir minkštas klasikas (Audrey Tautou ir Marion Cotillard)... galima pamatyti kaip Kibino rekomendacijos veikia rodos ant tokių panašių ir tuo pat skirtingų moterų:
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti