Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Noa, Tynka, jus visiskai teisios, is sono zmogus dazniausiai atrodo kitaip negu pats save mato. Va pavyzdziui as pati save visada laikydavau normalaus vidutinio standartiskai moterisko ugio, ir mane net siek tiek trikde aplinkiniu reakcija kaip "oi, tu tokia maza". Nu kas cia per marazmai galvojau, nesijauciu as jokia maza. biggrin.gif Tai kitos per aukstos. biggrin.gif Dabar save padorumo tikslais laikau nedidelio ugio, nes dabar jau zinau kad jis laikomas nedideliu (Lietuvoje, XXI a).


Papildyta:

Man labai patiko byttes detas paveiksliukas su ornamentu kurio rasta reikia atkartoti, tai pasiknisau internete, suradau kitus:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
dėl gaminų... manau Azijoje jų daugiasiai... bet ar tikrų gaminų nežinau. Tikriems gaminams būdingos kiek per ilgos arba normalios kojos, ta prasme kaip paauglio, man kažkaip atrodo kad pas azijatus linkusios galūnės būt kiek per trumpos. Plius ten būna plati kaulų struktūra, ypač veido, man rods jie tik nori tų smakriukų mažų, smailų, bet ne dažnas turi. Vat tuose reklaminiuose paveiksliukuose kur drabužių - tai gaminai gryni, pas juos toks grožio etalonas kaip suprantu smile.gif .

Ispanės į gaminus - schmoll.gif , jos daugumoje turėtų būt TR. Teatriniems Romantikams būdingas mažas ūgis+moteriški apvalumai. To pavyzdys Salma Hayek - teatrinis romantikas, kaip čia jau apkalbėta - kad jau per maža smile.gif . Prancūzės nežinau ar gaminės, ale labai tokios nori būt, gaminų stilių dar vadina prancūziška klasika ar dar ten kažkaip... nes Coco Chanel buvo gaminas ir jos stilius gaminiškas, o jis pas prancūzaites kaip suprantu vis dar aukštumoje. Nebuvau nežinau... Noa kaip ten ištiesų tau pasirodė?

Man atrodo kad Rusijoje dar gaminų nemažai turėtų būt, na toje dalyje kur su azijatais susimaišę...

Soft gaminai nebūtinai turi turėt moteriškus apvalumus, tiesiog jų daugiau nei pas tikrą gaminą. Soft gaminai - tai mergaitės, kaip supratau pagal tą "pagerintą" tipavimą - Ingenue. Ir Soft gaminas vis vien neturės ryškios moteriškos figūros, jis tik kažką moteriško turi. Man Korėjietės dažnai tokios atrodo (ta prasme vėl rūbų reklamose, ibo ten aš nebuvau)

Ir manau kaip ir Noa kad pradžioje visos mes būnam kažkokios gaminiškos, o paskui išaugam. Va žiūriu į dukros kompaniją - visos rengiasi kaip gaminai (trumpi sijonukai ir t.t. ), naudoja tuos linksmus raštus (širdelės, dabar madingi pėlėdžiukai ir dar ten visokie fainukai) ir tinka joms. Nors nemanau kad jos užaugusios bus gaminės (pagal ūgį netelpa, nebent į FG, ten galim nuo mažo iki vidutinio).

nespėju... vėliau dar pakomentuosiu apie kitką. Beja BB į Soft Gaminus nutipinta... ta prasme moteris - mergaitė...
user posted imageuser posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Saltinis http://inspiringperf.../blog-post.html


Supratau kad iki galo nesuvokiu Naturalu. g.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 rugpjūčio 2015 - 12:27
O man išaiškino, kad mano veidografija tik prie klasikų... žo viskas pas mane balanced... dabar domiuosi ar kai kūnas ne balanced reik varyt į kitus klasikus ar subalansuot šikną prie kūno smile.gif ar dar ką čia nuveikt... tipo kostiumėli klasikinį pasimatuot bandyt, kurio nesu akyse regėjus cool.gif .

Va ant Lietuvėlės daugiausiai manau Natūralų, ibo ne naujiena kad lietuvaitėms būtinga į stambiają pusė kaulų struktūra ir nemažas ūgis... Bent jau žemaitė tai natūralė tikrai turėtų būt... šiomis dienomis pliaže ko tais vieni natūralai man makaluojasi.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 08 13, 13:21)
Beja BB į Soft Gaminus nutipinta...  ta prasme moteris - mergaitė...


O ne per auksta BB kaip soft gaminui? 170 cm. g.gif
Papildyta:
Va cia radau idomiai paanalizuota BB su Audrey Hepburn ir Elizabeth Taylor (romantic):
http://stylesyntax.c...be/soft-gamine/

BB ir AH kuno ismatavimai inchais pateikti ir palyginti, reiktu issiverst i cm. Jos abi atseit smelio laikrodziai.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 08 13, 13:42)
O ne per auksta BB kaip soft gaminui? 170 cm. g.gif
Papildyta:
Va cia radau idomiai paanalizuota BB su Audrey Hepburn ir Elizabeth Taylor (romantic):
http://stylesyntax.c...be/soft-gamine/

BB ir AH kuno ismatavimai inchais pateikti ir palyginti, reiktu issiverst i cm. Jos abi atseit smelio laikrodziai.

Pagal Kibina jos abi lentos smile.gif
Man rodo kad BB - 169 cm... o Audrey - 172 cm ... Audrey kiek žinau pats Kibbinas nutipino į FG, o brigitte nežinau... mačiau ją nutipintą ir į kitus tipažus. Bet realiai tas ūgis kartais neatitinka tipažo, ibo gryno gryno varianto sunku rast. Žiūri kuris tipažas artimiausias ir tada maskuojiesi link gryno. Brigitte tikrai tinka tie mergaitiški bantukai, raukinukai, plaukučiai minkšti... nepadarysi iš jos berniukiškos... nors gal...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 08 13, 13:21)
Ispanės į gaminus -  schmoll.gif , jos daugumoje turėtų būt TR. Teatriniems Romantikams būdingas mažas ūgis+moteriški apvalumai. To pavyzdys Salma Hayek - teatrinis romantikas, kaip čia jau apkalbėta - kad jau per maža smile.gif . Prancūzės nežinau ar gaminės, ale labai tokios nori būt, gaminų stilių dar vadina prancūziška klasika ar dar ten kažkaip... nes Coco Chanel buvo gaminas ir jos stilius gaminiškas, o jis pas prancūzaites kaip suprantu vis dar aukštumoje. Nebuvau nežinau... Noa kaip ten ištiesų tau pasirodė?


Nu dabar kai galvoju, tai kažkaip taip ir yr, ta prasme, negaliu paneigt... Jos man gal ne tai kad gaminės, nes ūgio jos kaip lietuvės, tik bruožų griežtesnių, bet gal tos ten flamboyant, kur mixas su natūralais?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 08 13, 13:35)
O man išaiškino, kad mano veidografija tik prie klasikų... žo viskas pas mane balanced... dabar domiuosi ar kai kūnas ne balanced reik varyt į kitus klasikus ar subalansuot šikną prie kūno smile.gif ar dar ką čia nuveikt... tipo kostiumėli klasikinį pasimatuot bandyt, kurio nesu akyse regėjus  cool.gif .

šiomis dienomis pliaže ko tais vieni natūralai man makaluojasi.

Manes kostiumeliai ui kaip netraukia schmoll.gif nezinau ka reiktu daryt jeigu tektu darbe ji nesiot. doh.gif Tai jei tau nelimpa gal ir ne tavo?


lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai kad klasikinis kostiumėlis - lengviausias testinis varinatas. O daugiau tai kaip nori taip rengiesi, svarbu išlaikyt balansed visame kame - nieko per ilgo, per trumpo, per pūsto, per tiesaus. per puošnaus, per paprasto... viską reik siekt subalansuod, kad pabrėžt savo nepriekaištingą grožį, ibo kaip dainuoja Mery Popins rusų filme - ja samo saviršenstvo smile.gif
user posted image
Atsakyti
O KLASIKINIS kostiumėlis - tai čia koks? jei laikyti klasikiniu kostiumėliu kostiumėlį, su kuriuo galima eiti dirbti banke, tai tada ten gali būti variantų. Ilgis, atlapai, liemenavimas. Sijonas tai pieštukas, taip, čia jau variantų nedaug. Iki kelių jis turi būti? Ar žemiau kelių?

Švarkai tai man nieko, bet sijonai pieštukai - baisiausias pasaulio rūbas biggrin.gif Išvis nekenčiu sijonų, bet jau pieštukų! Tinka, netinka, aš jau net nesigilinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 08 13, 15:07)
O KLASIKINIS kostiumėlis - tai čia koks? jei laikyti klasikiniu kostiumėliu kostiumėlį, su kuriuo galima eiti dirbti banke, tai tada ten gali būti variantų. Ilgis, atlapai, liemenavimas. Sijonas tai pieštukas, taip, čia jau variantų nedaug. Iki kelių jis turi būti? Ar žemiau kelių?

Švarkai tai man nieko, bet sijonai pieštukai - baisiausias pasaulio rūbas biggrin.gif Išvis nekenčiu sijonų, bet jau pieštukų! Tinka, netinka, aš jau net nesigilinu biggrin.gif

Klasikinis švarkelis kaip suprantu tas kur ilgio iki klubų, kiek talijuotas, atlapai vidutinio dydžio - nei platūs, nei siauri, o toliau nesvarbu manau. Sijono ilgis - kažkiek ten pirštų už kelių?

Aš manau man netiks, jaučiu net neieškosiu smile.gif Atmetant pavyzdžius, linijos aprašymas ko tai mane prie SC traukia. Gautusi veidas kad ir klasikinis bet ant kūno per dauk romantiko įtakos, ir nėra proporcijos viršus/apačia... o klasikams visiems reik tą balansed išlaikyti, tai gautusi pūstom rankovėm arba platėjančiais sijonais... nu ir lieku SC. Jai kibinas sako kad klasikas gali būt tik pilnai balansed tipas, tai tikrai nieko keisto, kad mažai tikrų klasikų pasitaiko (beja gaminai gryni ir pagal jį turi būti pilnai balansed tarp yang ir yin).
Atsakyti
Tai vat ir aš apsisprendžiau, tiksliau, mums čia visoms Erszebeth padeda apsispręsti, ji kokia tai Kibbe pranašė! Nu bet kaip sako, taip pataiko biggrin.gif Aš baisiai patenkinta, mane labai teisingai nustatė biggrin.gif
Aišku, kaip ir visi, norėčiau būti gaminas, bet jau nuo pat pradžių jaučiau, kad greičiau jau priešingai... Nu ir akurat, beveik priešingai biggrin.gif
Atsakyti