Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Ir dar, kazin kuris smelio laikrodis yra Sophia Loren, X ar 8 ?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 08 10, 11:31)
Taip iseina kad Brigitte Bardot ir Marilyn Monroe - abi astuonetukai?

Nors pas Brigitte liemuo aiskiai ilgesnis deka aukstai issidesciusios krutines, pas Marilyn ji zemiau. g.gif

BB man išvis iki smėlio kaip ir netempia, ta prasme pas ją nėra to skirtumo talija/klubai/krutinė pakankamai didelio, ji labiau berniukiško sudėjimo. O taip pasižiūrėjus lyg išvis pečiai platesni už klubus.
user posted imageuser posted image

Kad ji jaunystėj su rūbais kai kur labai plona talija, tai čia gorsetams reik dėkot. Legenda byloja, kad BB visada labai susiveržus taliją būdavo su plačiu odiniu dirž... Va ir storėja kaip obulys, o ne kaip smėlio laikrodis.
user posted image

MM tai manau tikrai 8-netukas, jai ir pilvukas toks dėjosi apačioje... ir šiaip ji tokia visa kaip iš rutuliukų, lyg sniego boba sulybdyta smile.gif . Pagal D. Kibbe - ji grynas romantikas, o tai reiškia, kad apvaliau nėra kur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 11 rugpjūčio 2015 - 10:01
QUOTE(Hiver @ 2015 08 10, 11:31)
Pasiskaiciau sen bei ten, ir manau as vis tik ne gamin o soft gamin busiu. Nes apie gamin visur mini berniukiska figura. g.gif Va kad ir cia "мальчишеская фигура, нет явно выраженных округлостей" (is cia)

Cia dar radau apie SG, II dalis:
http://color-harmony...682.html#cutid1
Oho, kaip idomiai. As vis rombus megdavau, sijonu - sukneliu languciai irgi istrizo tipo labiausiai lipdavo. Dabar reiktu atkreipt demesi i SG piesinuka, su juo sunkiau. biggrin.gif O idomu kodel ne rombas suapvalintais kampais? biggrin.gif Kazin pagal ka jie cia parenka?

Ir dar labai idomiai ta linija po krutine pas SG. Taip iseitu kas SG tinka bolero? g.gif

Taip... Kibbinas visus ten tuos tipus skirsto pagal tai kiek jie turi Yin ir Yang...

Pagal jį Yin reiškiasi taip:
· miniatiūrinius dydžius (ūgio, rankų, kojų, plaštakų, pėdų)
· apvalios linijos (ant MM gerai tavo keltoje foto matosi)
· smulkūs kaulai
· didelės akys
· švelniai smailus smakras
· nuolaidūs arba konusu pečiai
· "moteriški apvalumai"
· švelnios išvaizdos spalvos
· minkštos tekstūros, žvilgūs plaukai

Yang reiškiasi:
· aukštas ūgis, ilgos galūnės
· kampuotos linijos
· kaulėtumas (čia matyt kai svori numetus kaulai "išlenda")
· ryškiai išreikšti skruostikauliai
· smakras neturi dailaus smailėjimo, būna platus
· atsikišusi nosis ar kiti veido bruožai
· statūs pečiai
· "be moteriškų apvalumų"
· didelės plaštakos ir pėdos
· ryškios išvaizdos spalvos
· kietos tekstūros plaukai (nesvarbu tiesūs ar garbanoti)

tai va tas testas ir skaičiuoja kiek ten Yin, o kiek Yan.
Grynas gaminas yra tas kuris surenka po lygiai kraštutinių yin ir yang bružų (kiti pruožai būna ne pilnai išreikšti yin ar yang). Gamino yin bruožai - labai mažas ūgis, smulkūs kaulai, + veido bruožai, o yang bruožai - figūra... ta prasme nėra moteriškų apvalumų, kaulėti (ten tarkim raktikauliai, pečiai, alkūnės, keliai "badosi" )... paskui plaukai lyg ir yangiški, bei koloritas. Pasak paties Kibbino - labai retas tipažas bent jo praktikoje. Man pačiai kažkaip piešiasi Audrey Totur

user posted imageuser posted image

IMHO figūra atitinka - siauri, "aštrūs" kaulai, jokių moteriškų apvalumų, koloritas ir ryškus (deep winter berots), plaukų struktūra kieta, ta prasme nepaklūsnios garbanos... mažutė, smulkutė, veido bruožai dideli, putlūs, smailas smakriukas.

Flamboyant Gamine – tas pats kaip pas gaminą, bet yang bruožų daugiau. Ūgis lieka yin, bet jie nėra tokie visai mažučiai, tempia iki vidutinio ūgio, bet kaulų struktūra stambesnė/platesnė, kūnas raumeningesnis arba ten sausgyslės labai ryškios, veido bruožuose atsiranda Yangiškumo (ten didelė nosis ar siauros lūpos... skruostikauliai ryškūs ar žandilaulis stambus kažkas, bet ne viskas), pagrindas išlieka yingiškas.
Iš jaunesnių mano nuomone tokia yra Zooey Deschanel
user posted imageuser posted image

Matom daug platesni kaulai, pėdos didelės, atsikišusi nosis, ūgis didesnis nei Audrey.

Soft Gamine – priešingai yin bruožų daugiau. Tai pačios mažiausios moterytės, kurioms būdingos trumpos kojos ir rankos, bei moteriški apvalumai, ypač ties klubais. Kaulai jų... kaip liaudyje sako - kaip pas vištą smile.gif (gali pasitaikyt kiek platesnė nei tikrų gaminų); veido bruožai labai apvalūs, minkšti, putlūs - vien žo mažos mergaitės tipažas.
Iš pavyzdžių - Reese Witherspoon, bet aš nelabai nagrinėjausi ją...
user posted imageuser posted image

Matom koloritas švelnesnis, bruožai: didelės apvalios akys, žandukai putlūs, smakriukas smailas, plaukai jau lengvos tekstūros, figūroje daugiau Yin bruožų - mažos rankos/kojos/plaštakos/pėdos, kažkokie moteriški apvalumai nežymūs atsiranda...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 08 11, 12:24)
Grynas gaminas yra tas kuris surenka po lygiai kraštutinių yin ir yang bružų (kiti pruožai būna ne pilnai išreikšti yin ar yang). Gamino yin bruožai - labai mažas ūgis, smulkūs kaulai, + veido bruožai, o yang bruožai - figūra... ta prasme nėra moteriškų apvalumų, kaulėti (ten tarkim raktikauliai, pečiai, alkūnės, keliai "badosi" )... paskui plaukai lyg ir yangiški, bei koloritas. Pasak paties Kibbino - labai retas tipažas bent jo praktikoje.

Taigi visa Korėja, Japonija, Kinija, Vietnamas, man atrodo, kad ten tų gaminų - nors tvenkinį tvenk... Tik vat su didelėm akim pas juos ne kažką. Bet visa kita - pilnai! O akis jie pasitaiso su linzėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 08 11, 10:51)
BB man išvis iki smėlio kaip ir netempia, ta prasme pas ją nėra to skirtumo talija/klubai/krutinė pakankamai didelio, ji labiau berniukiško sudėjimo. O taip pasižiūrėjus lyg išvis pečiai platesni už klubus.

MM tai manau tikrai 8-netukas, jai ir pilvukas toks dėjosi apačioje... ir šiaip ji tokia visa kaip iš rutuliukų, lyg sniego boba sulybdyta smile.gif . Pagal D. Kibbe  - ji grynas romantikas, o tai reiškia, kad apvaliau nėra kur.

Aha, tiksliai, pas BB peciai platesni atrodo. ax.gif

O ka manai apie S. Loren? Kuris ji smelio laikrodis, X ar 8? Ar isvis ne smelio laikrodis? 4u.gif


Del MM sutinku. drinks_cheers.gif Man idomu kaip tokia figura butu atrodzius ties 50-60 metu riba. g.gif Nes kai keiciasi moteriski hormonai figura irgi pasikeicia.

QUOTE(bytte @ 2015 08 11, 12:24)
Taip... Kibbinas visus ten tuos tipus skirsto pagal tai kiek jie turi Yin ir Yang...


Nu tai va, ir vel pasitvirtina kad as gaunuos SG. Viskas sutampa, vienintelis tik smakras neatitinka, bet tai gal nieko tokio? biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2015 08 11, 20:11)
Taigi visa Korėja, Japonija, Kinija, Vietnamas, man atrodo, kad ten tų gaminų - nors tvenkinį tvenk... Tik vat su didelėm akim pas juos ne kažką. Bet visa kita - pilnai! O akis jie pasitaiso su linzėm biggrin.gif

Matai..., cia su tais gaminais taip idomiai gaunasi, neuztenka vien to kad jie mazo ugio, bet pas juos ir kuno formos subalansuotos netolygiai, jeigu pas kokius klasikus visame kame yra pusiausvyra, tai pas situos zmones kunas tarsi is skirtingu gabalu sudarytas, paeme nurove nuo vieno galva, nuo kito rankas ir kojas, pvz. kuna paliko turtingu formu moteriska, rankas uzdejo berniukiskas gyslotas ir panasiai. biggrin.gif
Dar manau kokie prancuzai, ispanai irgi maziukai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 12 rugpjūčio 2015 - 12:04
QUOTE(Hiver @ 2015 08 12, 13:03)
Matai..., cia su tais gaminais taip idomiai gaunasi, neuztenka vien to kad jie mazo ugio, bet pas juos ir kuno formos subalansuotos netolygiai, jeigu pas kokius klasikus visame kame yra pusiausvyra, tai pas situos zmones kunas tarsi is skirtingu gabalu sudarytas, paeme nurove nuo vieno galva, nuo kito rankas ir kojas, pvz. kuna paliko turtingu formu moteriska, rankas uzdejo berniukiskas gyslotas ir panasiai. biggrin.gif
Dar manau kokie prancuzai, ispanai irgi maziukai. smile.gif

Bet žiūrėk. Jie, gaminai, tokie špingalietai, kaip Bytte sako. Neturi jie jokių turtingų formų, tai yra tokie visada paaugliai. Ir tas netolygumas nėr belekoks - jis toks paaugliškas, pvz. didelė pėda, didelė plaštaka. O ne didelė subinė ar ten papai biggrin.gif Jie kaip elfai kokie. Ar kaip anime personažai. Man atrodo, kad dauguma vaikų yra gaminai - vieni išauga, o kiti ne.

Tu pastebėk, kokios maikutės su paveiksliukais, kepurės su ausytėm ant visų vaikų atrodo gerai - bet vat ne ant visų suaugusių. Negaminas suaugęs su tokia apranga atrodys stačiai debilas. Pirštais nesirodysim, bet aš taip apsirengus atrodyčiau persenus klizma, prisimetus darželinuke biggrin.gif Bet yra kam tai tinka, nesi mačius tokių žmonių, dažniausiai kūdi mažiukai? Atrodo, suaugęs žmogus, bet tie visi paaugliški vyjaboncai jam tinka, ir nei jis atrodo durnas, nei ką, meniškas, įdomus, stilingas, bet ne durnas.

Tai vat Azijoj labai tokių daug. Kiniečių su talijom, papais ir subinėm riestom genetiškai beveik nebūna, jos visos kaip stulpai - stori, ploni, nesvarbu, vis tiek stulpai. Dėl to ir tos visos anime mados, visokie persirenginėjimai į lėles iš ten pareina - ten daug kam tinka! O esi matavusis kokį azijetišką drabužį? Aš esu. Parsisiunčiau striukę už pabrangiai. Ilgis, rankovės lyg nieko, tuo domėjausi. Bet jofana, liemuo kabalduojasi, papai netelpa nė per kur - japonės neturi papų ta prasme, kaip mes, tipo C ir panašiai. Jos gaminai smile.gif O mes tai paprastai negaminai... Jei Kibbe sėdi Amerikėj ir su baltom bobom beigi negrėm dirba, tai natūralu, kad gaminų neranda, kas gi matė negrę - gaminę? Ten pas jas viskas kaip tik ohoho biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 12 rugpjūčio 2015 - 21:11
QUOTE(Noa @ 2015 08 12, 22:08)
Bet žiūrėk. Jie, gaminai, tokie špingalietai, kaip Bytte sako. Neturi jie jokių turtingų formų, tai yra tokie visada paaugliai. Ir tas netolygumas nėr belekoks - jis toks paaugliškas, pvz. didelė pėda, didelė plaštaka.  O ne didelė subinė ar ten papai biggrin.gif

Jeigu flamboyant gamin ar tiesiog gamin tai taip. smile.gif Bet soft gamin, kaip as supratau, apvalumai priklauso?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 rugpjūčio 2015 - 08:33
Dar skaiciau angliskai apie gaminus cia:

Gamine

Flamboyant Gamine

Soft Gamine

Tai man patiko skiltis ko negali tureti tas tipas. Tai ten prie Soft Gamine parasyta kad negali tureti "a rail-thin or extremely straight body type". O apie gamine, kad negali tureti "hourglass figure, with a waspish waist and full bust and hips", ir dar kad abudu tipai negali tureti "large hands and feet".
Bet skaitau dabar apie SG raso kad "Arms and legs tend to be soft and fleshy, particularly through the hip and thigh areas." Nu mano rankos tai tikrai ne soft, alkunes badosi... tai koks as SG, klausimas tada. unsure.gif
Antras dalykas kuris kelia abejones tam rusiskam aprasyme, ir taip pat byttes rasyta kad SG apvalumai labiau koncentruojasi ties klubais, taip iseitu kad smulki kriausyte? Tokiu atveju man velgi nelabai tinka. g.gif

Jeigu kas noretu paskaityt apie kitus tipus is sio forumo, sudedu nuorodas:


Dramatic

Soft Dramatic

Natural

Flamboyant Natural

Soft Natural

Classic

Dramatic Classic

Soft Classic

Theatrical Romantic

Romantic

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 rugpjūčio 2015 - 09:36
Sukneles:

user posted image

user posted image

Atsakyti
Soft Classic (Meryl Streep) ir Soft Natural (Goldie Hawn)

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 08 13, 10:05)
Bet skaitau dabar apie SG raso kad "Arms and legs tend to be soft and fleshy, particularly through the hip and thigh areas." Nu mano rankos tai tikrai ne soft, alkunes badosi... tai koks as SG, klausimas tada. unsure.gif
Antras dalykas kuris kelia abejones tam rusiskam aprasyme, ir taip pat byttes rasyta kad SG apvalumai labiau koncentruojasi ties klubais, taip iseitu kad smulki kriausyte? Tokiu atveju man velgi nelabai tinka. g.gif


Ot apie tuos visus soft, flamboyant tai aš nesuprantu. Suprantu tik apie grynus. Tai ir nepatarsiu, nes nesu tavęs akyse regėjus biggrin.gif Va FB įsidedam savo foto ir tada galima visai normaliai padiskutuoti, kas yra kas. Iš šalies visai kitaip matosi, įsitikinau. Mane Erszebeth į CD nusiuntė - ir aš ten apsistosiu, nes viskas atitinka. O net pagalvojus nebūčiau, joks testas to nerodė. O kodėl nerodė? Nes save kitaip matai. Savo visus bruožus žmogus linkęs hiperbolizuoti arba neįvertinti... Pvz. kokia balerina ar gimnastė gali sakyti, kad ji nutukus ir apvali, nors realiai ji tik apvaliausia iš viso konclagerio, bet toli gražu neapvali įprastine prasme, ir iki romantiko jai kaip iki Šanchajaus... Arba 160 moteriškė manosi esanti aukšta, nes visa jos giminė yra dar žemesnė, ir nuo mažens ji buvo pati didžiausia. Pažinojau 180 ūgio moterį, kuri laikė save maža, nes visą gyvenimą lankė krepšinį, ir ten būdavo laikoma neūžauga biggrin.gif Žo, čia kaip ir su spalviniais tipais - save sunku pamatyti iš šalies...

Ot, kad tą testą galėtų pildyti kažkas, kas tave mato pirmą kartą gyvenime!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 13 rugpjūčio 2015 - 10:41
QUOTE(Noa @ 2015 08 13, 08:40)
....
Ot, kad tą testą galėtų pildyti kažkas, kas tave mato pirmą kartą gyvenime!

va va, manau tada galimi tiksliausi rezultatai. Nes aš jau FB diskusijose matau, kad aš matau save vienaip, o kiti, ypač kur nepažįsta ilgą laiką - visai kitaip smile.gif Man išaiškino, kad mano pečiai visia nesiauri, na ir turbūt tikrai nesiauri
Atsakyti