Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

QUOTE(bytte @ 2015 07 26, 17:35)
Aš klausiu kaip ar tinka tas DC, ar kokių netikimų visgi yra...

oi aš tai nieko išvis neperku dar, tik matuoju, bet nešiojant geriau aišku įsivertint. Bet man tai protelis nelabai išneša ką matuot TR, nelabai aš jo suprantu. Na kad tinka rankovės pūstos, apačioje susiaurintos, kaip 19 a. tai jau ir be Kibbes žinojau, dar kad sijonai platėjantys, bet kad ne per daug, nei ilgi, nei trumpi - irgi žinojau... o toliau kas be kipiūro ir raštų - nesuprantu. Juolab kasdienai - visai nesugalvoju. O dar kiek ko randu pagal Kibbino rekomendacijas - viskas mažų dydžių, suprask - storoms netinka smile.gif Tiesa nusprendžiau, kad turimos pernykštės basutės  visai tinka TR... su blizgučiais... pavingiuotos... stambesni elementai pasmulkinti... yra šiokia tokia pakulnė. Bent jau prie turimų sijonų (kurie mano akiai atitinka TR) jos žiūrisi neblogai.


Nu va ir sakau, kad kaip ir nesuprantu aš jo. Šiaip lyg ir tinka, kai paveiksliukus žiūriu. Tik va dviborčiai ploščiai vis viena nelabai, man vienborčiai geriau lyg ir. Bet vat taip kad galėčiau pasakyt, kad DC - tai va tas, tas, šitas ir anas - negaliu. Ir bjauriausia, aš jo nuo C neskiriu. Kas, pvz. tikrai garantuotai tinka tik DC, bet niekam kitam? Kas tinka TIK DC, bet netinka C? unsure.gif

Va, kaip pamatai kokį grubų megztinį, ir žinai - natūralas! Ar ten kokios asimetriškos draperijos - drama! O tie visi tarpiniai - galas žino... O jei spalvinį tipą kažkur įgrūdus, tai aš jau išvis pasimetu, ką pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 07 26, 20:45)
Nu va ir sakau, kad kaip ir nesuprantu aš jo. Šiaip lyg ir tinka, kai paveiksliukus žiūriu. Tik va dviborčiai ploščiai vis viena nelabai, man vienborčiai geriau lyg ir. Bet vat taip kad galėčiau pasakyt, kad DC - tai va tas, tas, šitas ir anas - negaliu. Ir bjauriausia, aš jo nuo C neskiriu. Kas, pvz. tikrai garantuotai tinka tik DC, bet niekam kitam? Kas tinka TIK DC, bet netinka C? unsure.gif

Va, kaip pamatai kokį grubų megztinį, ir žinai - natūralas! Ar ten kokios asimetriškos draperijos - drama! O tie visi tarpiniai - galas žino... O jei spalvinį tipą kažkur įgrūdus, tai aš jau išvis pasimetu, ką pirkt biggrin.gif

Ka man gryna drama su draperijomis nelabai ... ten labiau forma forma forma... aš priešingai neskiriu kur jau visai drama, o kur draminė klasika, tarkim šits variantas kam? ar abiem?
user posted image
Realiai DC kuo skiriasi nuo C, IMHO, ištęstas klasikinis siluetas+forma aiškiasnė, ta prasme labiau akcentuoja silueto linijas. Tai ir gaunasi ilgesni švarkai, ilgesni švarkų atvartai (arba ilgesnės iškirptės smile.gif ), ilgesnės kelnės, ilgesni sijonai (berots ant bangos dabar tokie žemiau kelių klasikinio kirpimo, kaip Džeki dėvėjo), daugiau vertikalių linijų... bet manau labai daug yra bendrų rūbų.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 07 27, 13:47)
Realiai DC kuo skiriasi nuo C, IMHO, ištęstas klasikinis siluetas+forma aiškiasnė, ta prasme labiau akcentuoja silueto linijas. Tai ir gaunasi ilgesni švarkai, ilgesni švarkų atvartai (arba ilgesnės iškirptės smile.gif ), ilgesnės kelnės, ilgesni sijonai (berots ant bangos dabar tokie žemiau kelių klasikinio kirpimo, kaip Džeki dėvėjo), daugiau vertikalių linijų... bet manau labai daug yra bendrų rūbų.

Tokio balachono pirkti niekada nesu regėjus, bet labai gražus biggrin.gif Net neįsivaizduoju, kaip galėtų tikti.

O po teisybei, į gryną dramą irgi nesigilinau, tai irgi nežinau, kur D, kur DC biggrin.gif

Ilgesni švarkai man labai patinka. Apie sijonus neturiu nuomonės, aš išvis prieš sijonus, bet čia ne žmogaus sudėjimas, o būdas biggrin.gif Vertikalios linijos irgi labai geras daikc, nes tatai plonina.

O pvz. rankinukai? C apvalūs į ovalumą, D keturkampi kaip plyta, o DC - kažkokie per viduriuką?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 07 27, 23:05)
Tokio balachono  pirkti niekada nesu regėjus, bet labai gražus biggrin.gif Net neįsivaizduoju, kaip galėtų tikti.

O po teisybei, į gryną dramą irgi nesigilinau, tai irgi nežinau, kur D, kur DC biggrin.gif

Ilgesni švarkai man labai patinka. Apie sijonus neturiu nuomonės, aš išvis prieš sijonus, bet čia ne žmogaus sudėjimas, o būdas biggrin.gif Vertikalios linijos irgi labai geras daikc, nes tatai plonina.

O pvz. rankinukai? C apvalūs į ovalumą, D keturkampi kaip plyta, o DC - kažkokie per viduriuką?

Balachonas iš "Balmain" pavasario 2015 kolekcijos, ten diduma modelių tikrai dramoms ir išvis visa kolekcija tokia dramos linija pavaryta, išskyrus kai kuriuos modelius, kurie tokie kur ne 100% drama.

O su rankinukais aš nelabai sutariu, tai nelabai juose ir gaudaus. Logiškai derini prie garderobo ir tiek, koks skirtumas visa kita? Savaime susiderins manau. Man va tarkim gal reik paaiškinimų, ibo aš derint rankinių nemoku (kažkada testuks buvo kitoje temoje kokia rankinė prie kokio stiliaus, tai visiškai pro šalį pavariau smile.gif )... tai kaip suprantu DC rankinukas bile koks, svarbu kad forma būtų aiški ir neištižus, ir nebūtų su kampais kur paskui ant kojų mėlynės lieka.
Atsakyti
Žiūrau Michael Kors mėgėjas DC siluetų... va kokie rankinukai pas jį ateinančiam sezonui:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pats pirmas koooks gražus ...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 07 28, 13:03)
tai kaip suprantu DC rankinukas bile koks, svarbu kad forma būtų aiški ir neištižus, ir nebūtų su kampais kur paskui ant kojų mėlynės lieka.

Oi tai tu mane ir nudžiuginai biggrin.gif Nes tokius ir mėgstu biggrin.gif

Tada dramai - tie, kur lieka mėlynės, teisingai? biggrin.gif

Romantikams - visokie apvalūs, paraukti.

Natūralams - maišai ir terbos.

Gaminams - kuprinės.

O visi kiti - atsiprašom, mes jau viską kaip ir išsidalinom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 07 28, 20:59)
Oi tai tu mane ir nudžiuginai biggrin.gif Nes tokius ir mėgstu biggrin.gif 

Tada dramai - tie, kur lieka mėlynės, teisingai? biggrin.gif

Romantikams - visokie apvalūs, paraukti.

Natūralams - maišai ir terbos.

Gaminams - kuprinės.

O visi kiti - atsiprašom, mes jau viską kaip ir išsidalinom biggrin.gif

Oi kaip čia visus paprastai išdalinai smile.gif Bet nėr taip kad tik va tau tas, o tau tas. Aš paskaitinėjau Krasata prirody vdochnavlienie kur po tekstais rašinėjas moterai... tai ten nėra taip griežtai, labiausiai kreipia dėmesį į detales, raštus medžiagas (nu iš skystos medžiagos nepasiūsi formą laikančios palaidinės gi). Iš to gaunas kad daug variantų būna. Tarkim natūralams gi eina stilius Casual (jai nemaišau labiausiai atitinka Soft Natūrals), o ten ir su forma rankinės gi... arba tos rankinės, kur tokios grubios iš storos odos, dar krašteliai apdirbti ... toks tarkim varinatas - tikrai jau Soft Natūralams ir daugiau niekam. O jai ant odos kokie raštai Viktorijos epochos išspausti - žiūrėk bus jau Teatriniams. Sakau derini prie "bendro vaizdo" ir psio. Logiškai ir kokį maišą net DC galim užsikabint, jai iš odos ar kitokios formą laikančios medžiagos. Aš va žiūrinėjau kolekcijas dizainerių, tai ten nėr taip viskas "suderinta" - gi durnai atrodytų (prisimeni Kibbes žmoną?).
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 07 29, 10:00)
Oi kaip čia visus paprastai išdalinai smile.gif Bet nėr taip kad tik va tau tas, o tau tas. Aš paskaitinėjau Krasata prirody vdochnavlienie kur po tekstais rašinėjas moterai... tai ten nėra taip griežtai, labiausiai kreipia dėmesį į detales, raštus medžiagas (nu iš skystos medžiagos nepasiūsi formą laikančios palaidinės gi). Iš to gaunas kad daug variantų būna. Tarkim natūralams gi eina stilius Casual (jai nemaišau labiausiai atitinka Soft Natūrals), o ten ir su forma rankinės gi... arba tos rankinės, kur tokios grubios iš storos odos, dar krašteliai apdirbti ... toks tarkim varinatas - tikrai jau Soft Natūralams ir daugiau niekam. O jai ant odos kokie raštai Viktorijos epochos išspausti - žiūrėk bus jau Teatriniams. Sakau derini prie "bendro vaizdo" ir psio. Logiškai ir kokį maišą net DC galim užsikabint, jai iš odos ar kitokios formą laikančios medžiagos. Aš va žiūrinėjau kolekcijas dizainerių, tai ten nėr taip viskas "suderinta"  - gi durnai atrodytų (prisimeni Kibbes žmoną?).

Aha, teoriškai bepigu skirstyt biggrin.gif O praktiškai tai nei suskirstyt, nei nusipirkt biggrin.gif O Kibbe boba man tikrai atrodo ne kažką. Nu bet gal jinai šiaip baisi, seniai fotografuota ir tokių mėgėja, kas ją supaisys. Aš tai taip nesirengčiau, ir tegu tas mano diedas būna nors triskart Kibbe biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Svarbiausia, kad pats tai normaliai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
O kur "patobulintas" Kibbes skirstymas matei nklasikinis natūralas, arba tiksliau klasika su natūralo įtaka? Meibi tavo Noa? Man ten tokia makalynė kad aš visai nesigaudau... kažkoks papildomas ingenue yra... tipo dramos priešingybė... ir rašo kad ingenue su dramos įtaka neįmanomas vienur, kitur yra,ir ten Dita įpaišyta... My Webpage
čia visokių pilna

Atsakyti
Aš kiek regėjau, tai yra tų skirstymų visokių, ten Kibbe pasakė, o krūva visokių kitokių žmonelių dar perkūrė. Ir kai randi žmogus ką nors, tai pirma reikia išsiaiškint, pagal kokią ten sistemą... O kad tų sistemų niekas aiškiai neaiškina, tai aš stengiuosi į jas nekreipti dėmesio biggrin.gif Nes man per sudėtinga. dar Kibbės, ir to gerai neįsikirtau, o pradėk ten dar po visus blūdinėt... Kurie kiekvienai bobai po atskirą tipažą sukuria, ir niekas ten nesusigaudys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 liepos 2015 - 21:01
QUOTE(bytte @ 2015 07 10, 14:17)
Čia kur putlutėms... smėlio laikrodis kai krutinė didelė ir pečiai, o talija gan ilga, o aštuonetas kai krutine/klubai ir talija gan trumpa. Kai svoris mažas principe jokio skirtumo, o kai jau svoris virš normos - labai svarbu tampa.


Taip iseina kad Brigitte Bardot ir Marilyn Monroe - abi astuonetukai?

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

Nors pas Brigitte liemuo aiskiai ilgesnis deka aukstai issidesciusios krutines, pas Marilyn ji zemiau. g.gif
QUOTE(bytte @ 2015 07 10, 14:47)

Pasiskaiciau sen bei ten, ir manau as vis tik ne gamin o soft gamin busiu. Nes apie gamin visur mini berniukiska figura. g.gif Va kad ir cia "мальчишеская фигура, нет явно выраженных округлостей" (is cia)

Cia dar radau apie SG, II dalis:
http://color-harmony...682.html#cutid1

QUOTE(bytte @ 2015 07 14, 13:17)
piešinukai linija/siluetas (prie pavadinimo linija papaišyta, kurią reikia visur stengtis atkartot, nes ji yra ir pas žmogų siluete ir veido bruožuose, ypač svarbu veido bruožai) :


Oho, kaip idomiai. As vis rombus megdavau, sijonu - sukneliu languciai irgi istrizo tipo labiausiai lipdavo. Dabar reiktu atkreipt demesi i SG piesinuka, su juo sunkiau. biggrin.gif O idomu kodel ne rombas suapvalintais kampais? biggrin.gif Kazin pagal ka jie cia parenka?

Ir dar labai idomiai ta linija po krutine pas SG. Taip iseitu kas SG tinka bolero? g.gif

QUOTE(bytte @ 2015 07 24, 09:30)
labai teisinga iliustracija kaip aš atrodau su DC:
My Webpage

Va va, ir as panasiai su tokiais visokiais grieztais svarkais. lotuliukas.gif Bet pas mane peciai kabo kai imu didesni dydi, nes per krutine nesueina, bet ne del to kad jie siauri butu.

QUOTE(Noa @ 2015 07 27, 23:05)
O pvz. rankinukai? C apvalūs į ovalumą, D keturkampi kaip plyta, o DC - kažkokie per viduriuką?

O kazin kam tokie apvalus? ax.gif
user posted image

Romantikams turbut kokiems tiktu?

QUOTE(bytte @ 2015 07 28, 13:03)
O su rankinukais aš nelabai sutariu, tai nelabai juose ir gaudaus. Logiškai derini prie garderobo ir tiek, koks skirtumas visa kita? Savaime susiderins manau. Man va tarkim gal reik paaiškinimų, ibo aš derint rankinių nemoku (kažkada testuks buvo kitoje temoje kokia rankinė prie kokio stiliaus, tai visiškai pro šalį pavariau smile.gif )

Koks ten testukas buvo, gal galima cia ji? 4u.gif

As kazkaip savaime priejau isvada kad rankines geriausia derint prie batu. Ne spalvos prasme, o stiliaus.
Atsakyti