Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Truputi off, bet jums normaliai rodo to Kibbes testo rezultatus, nes man liepia registruotis ir saugos kodo nerodo. Kokia narsykle naudojat?

Selmos tai liemuo ne toks israiskingas kaip Heles, Selmos pilvas sportiskesnis, sausai maitinantis butu six packas ir krutine pilnesne.
Atsakyti
Man Selmos krutinės ląsta tiesi, o Hales platėjanti, ir dar Hales krutinė "kaip priklijuota" tokia labiau atskira, o Selmos jau daugiau iš "bendro riebalo išėjus". Va čia matosi, kad Hales krutinė galim sakyt ant šonkaulių...

Man normaliai rodo testą... naršyklė tai čia kas? naudoju google... chroma... žalia aš kompe kvadratu, nežinau ar į temą atsakiau.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 06 22, 17:17)
O as galvoju kaip pagaut esmini skirtuma tarp Halle Berry ir Salma Hayek tuose aprasymuose. g.gif

Salmos pečiai siauresni, kaklas trumpesnis. Ji apskritai žema.

Salma http://feelgrafix.co...salma-hayek.jpg
Halle http://static.square...7/?format=1500w
Atsakyti
Selma 157cm ūgio. Iš foto gražiai atrodo, gyvenime per žema atrodytų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 07 03, 15:18)
Selma 157cm ūgio. Iš foto gražiai atrodo, gyvenime per žema atrodytų g.gif

kam per žema?
Atsakyti
Grožiui per žema biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 07 03, 18:18)
Grožiui per žema biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

acha, vat to ir bijojau. O nuo kiek cm jau yra šansų kažin g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2015 07 03, 21:58)
acha, vat to ir bijojau. O nuo kiek cm jau yra šansų kažin  g.gif

Nu taip nuo kokių 168 biggrin.gif O jei kokioj Korėjoj, tai jau ir nuo 160 lotuliukas.gif Bet tai čia nieko tokio, jei pridėjus 12 cm kulniukus - 157 jau pasidaro 169 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2015 07 03, 21:58)
acha, vat to ir bijojau. O nuo kiek cm jau yra šansų kažin  g.gif


4u.gif

Mano asmeniniai kompleksai pasisakė. Pati trys cm nuo žemės ir svajoju paaugti lotuliukas.gif
Šiaip Selma tikrai graži ir suknelės jos gražios ant raudono kilimo. Dar rankinukų esu užmačius gerų prilaiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 07 03, 21:18)
Grožiui per žema biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


ūgio neišmoksi, eisiu pasiskandinsiu.. atėmėt viltį biggrin.gif

Aš tai kaip tik Selmos tipažas, tik ūgio 164 cm.

Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 07 04, 00:24)
ūgio neišmoksi, eisiu pasiskandinsiu.. atėmėt viltį biggrin.gif

Aš tai kaip tik Selmos tipažas, tik ūgio 164 cm.


lotuliukas.gif Su 164 yra viltes. O su 157, tai varge vargeli... Sklastymą tik reikia labai prižiūrėt, nes tai pirma detalė, kurią žmonės mato biggrin.gif O va jei batai su 12 cm kulnais, tada jau galima makijažu ir iškirpte susirūpint. Žemiau tai kas jau ten įžiūrės... O va pvz. nuo kokių 180 sklastymu galima visai nesirūpint, nes žmonės mato tik pagurklį, talijos - subinės zoną ir kojas biggrin.gif

Škia, kiekvieno savi pliusai, savi minusai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 07 04, 00:24)
ūgio neišmoksi, eisiu pasiskandinsiu.. atėmėt viltį biggrin.gif

Aš tai kaip tik Selmos tipažas, tik ūgio 164 cm.


Cha! Vienu cm aukštesnė tongue.gif Bet galvoju galėjau paauglystėj ant karties pakabot.
Tipažas tikriausiai irgi Selmos- neplatūs pečiai, privalumai, aiškiai išreikštas liemuo, kad ir kiek lašinio ant jo turėčiau. Apsirengti nėra labai sudėtinga- dažnai internetu ant nematuškų užsisakau bo tingiu po pardes bėgiot.

Atsakyti