Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Aš vaikystėje ir sau patinku su tokiom apykalėm, o dabar schmoll.gif
bandžai variantą - visus stilius pasimatuot - su visais atrodau baisiai smile.gif
Po kol kas gilinsiuos į DC (klasika su dramos įtaka)
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 06 19, 17:17)

Po kol kas gilinsiuos į DC (klasika su dramos įtaka)

O kodel taip nusprendei, butent i sita? Tau drabuziu stilius artimas tas yra?
Atsakyti
O realiai kazin, kiek ju is viso yra, tu tipu? Tiek kiek cia parodyta? Cia visi?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 06 19, 17:47)
O realiai kazin, kiek ju is viso yra, tu tipu? Tiek kiek cia parodyta? Cia visi?

Pagal kibbe 13-lika, ten visi, o yra išplėtę jo teoriją - tai 20 berots gavosi.

Aš ta dabar galvoju reik matyt atsakyt ne ar mažesne tave laiko aplinkiniai, o kokio ūgio atrodai... nes, nu ir kas kad aš atrodau daug mažesnė, nei esu... bet vis vien neatrodau maža - tiesiog vidutinė. Paskui išvis kas tas daug mažesnė? tipo žiauriai nustemba kada sužino tavo ūgį?

toliau man vis vien neaišku, tarkim klausia apie krutinę... tai kai aš buvau kūda - mano krutinė buvo kaip Keiros... bet kadangi aš storėju tolygiai visur, tai dabar ji kaip Liv. Va ir gaunas - ką rinktis? Nes prie Keiros mini kad nesidaro putlesnė, o mano kažkiek putlėja... Ir daugiau tokių klausimu kur nėr ką rinktis.

Mergai facbooke liepė mėgint Dramatic classic, prieš tai Noa įgrūdom pas ex švarcnegerienę (ji atstovė kaip ir DC), o tada ji liepė ir man ten pat varyt... nes mūsų figūros labai panašios ir abi turim smulkius bruožus. Man labiausiai prie dūšios natūralai, bet visai netinka. O iš DramaticClassic nieko kaip ir neturiu, tai vat bandysiu artimiau susipažint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 19 birželio 2015 - 17:47
QUOTE(bytte @ 2015 06 19, 18:44)
Pagal kibbe 13-lika, ten visi, o yra išplėtę jo teoriją - tai 20 berots gavosi. 

Aš ta dabar galvoju reik matyt atsakyt ne ar mažesne tave laiko aplinkiniai, o kokio ūgio atrodai... nes, nu ir kas kad aš atrodau daug mažesnė, nei esu... bet vis vien neatrodau maža - tiesiog vidutinė. Paskui išvis kas tas daug mažesnė? tipo žiauriai nustemba kada sužino tavo ūgį?

toliau man vis vien neaišku, tarkim klausia apie krutinę... tai kai aš buvau kūda - mano krutinė buvo kaip Keiros... bet kadangi aš storėju tolygiai visur, tai dabar ji kaip Liv. Va ir gaunas - ką rinktis? Nes prie Keiros mini kad nesidaro putlesnė, o mano kažkiek putlėja... Ir daugiau tokių klausimu kur nėr ką rinktis.

Mergai facbooke liepė mėgint Dramatic classic, prieš tai Noa įgrūdom pas ex švarcnegerienę (ji atstovė kaip ir DC), o tada ji liepė ir man ten pat varyt... nes mūsų figūros labai panašios ir abi turim smulkius bruožus. Man labiausiai prie dūšios natūralai, bet visai netinka. O iš DramaticClassic nieko kaip ir neturiu, tai vat bandysiu artimiau susipažint.

Paziurejau kaip atrodo Dramatic Classic stilius
user posted image
Grazus. Bet man jis jauciu gal butu per rimtas, nors zalioj jaunystej nemazai rubu panasaus tipo pirkdavau, matyt uzsibrezus kartele, kad cia neklystanti klasika ir visoms tinka, tai ir man turi tikt. biggrin.gif

Is sio derinuko:
user posted image

intuityviai rinkciausi trecia derini, bent jau batelius tai tikrai. ax.gif





Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 06 19, 19:42)

nesirinkčiau nei vieno... bateliai treti - per žemas kulnas, pirmi du per smaila nosis... DC siūloma suknelė mano akimis - niekam netinka, kažkoks pasityčiojimas iš suknelės, nežinau ar baisiau aš už kitas su ja atrodyčiau (dėl DC bendrai ir klaustukas... josm gi kvadratinis sudėjimas ne svetimas... geriau būtkažką tokio įdėję), antra - netinka siluetas, trečia manau kad man netinka būtent taip platėjantys sijonai, nes per greit pučiasi, ir aš atrodau su jais didžiulė... tiksliau apačia didžiulė (didesnė nei yra) prie viršaus mažulio. Man šitos parinktys nelabai, tarkim pakabuką aš labiau SD atiduočiau g.gif ... paskui to autoriaus ir kiti derinukai su klaustuku.

O kaip manai kurį atsakymą rinktis kaip dėl krutinės? ar plokščią - nors tolygiai storėju ir antra dalis netinka, ar antrą - nors neturiu tokios krutinės kaip Liv? Kuri klausimo dalis svarbesnė?
Atsakyti
Va, kur jos susimetę, ir tik dėl to, kad Hiver nesiteikia ateit kur reikia! biggrin.gif Neimčiau aš tos pirmos suknelės nė už pinigus, baikit, čia ne suknelė, čia gūvnas.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 06 20, 09:05)
nesirinkčiau nei vieno... bateliai treti - per žemas kulnas, pirmi du per smaila nosis...

O kaip manai kurį atsakymą rinktis kaip dėl krutinės? ar plokščią - nors tolygiai storėju ir antra dalis netinka, ar antrą - nors neturiu tokios krutinės kaip Liv? Kuri klausimo dalis svarbesnė?

O man ir sitie jau vos ne ties aukstoku riba biggrin.gif siaip pati megtu su zemesniais lakstyti.

Man atrodo pirma klausimo dalis yra apie apimti, ir tubut ji svarbesne yra. Liv apimtis po krutine didesne, ir kaulai jos matyt stambesni. O Keira turi labai siaura krutines lasta.
user posted image
user posted image
O del antros dalies, cia dar turbu reikia numatyt ka jie turi omeni. Gal reiketu vertinti kaip virsutine kuno dali lyginant proporcingai su visom kitom dalim, augant svoriui?
Siaip netikiu kad priaugus svorio Keira visai visai nepastambetu virsuje, taip man atrodo nebuna. Ir tiesa sakant neradau nei vienos foto kur ji butu pastambejusi, kad butu galima padaryti tokia isvada. biggrin.gif Va mano rankos ir kojos kudos, bet priaugus svorio ir jos pastambeja, nors vizualiai ir toliau islieka kudos, lyginant su kitom dalim.

Man panasi problema irgi kilo kai svarsciau ta pati klausima ir rinkausi tarp Halle berry ir Salma Hayek. Pirma mintis buvo kad "whether I'm thin or heavy, I'm always "busty" cia viskas aisku ir reikia rinktis si, bet paskui isigiinau kad prie H. Berry parasyta "my torso is slightly short and I add flesh here, when overweight", as dar nesuprantu iki galo, kas tas torso, tas issireiskimas kad "torso is slightly short" yra trumpas liemuo? Ar i torso savoka ieina pilvas ir ta dalis kur darosi gelbejimosi ratai?

O ka manai apie Renee Zellweger figura? Apie ja raso kad stambeja per visur vienodai.

Papildyta:

Noa biggrin.gif taigi cia suknele - futliaras, klasiku klasika. Tik su bolero vietoj svarkelio. ax.gif

Atsakyti
Aha, futliaras. O kiek žmonių gali jį sau leisti pagal figūrą? Ta prasme, kiek gatvėj matai tokių nešiojant? biggrin.gif O jei dar skaičiuot tik nešiojančias ir nebaisiai atrodančias... tai išvis yra šansų nieko neatrast biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 birželio 2015 - 12:16
QUOTE(Hiver @ 2015 06 20, 12:45)
Siaip netikiu kad priaugus svorio Keira visai visai nepastambetu virsuje, taip man atrodo nebuna. Ir tiesa sakant neradau nei vienos foto kur ji butu pastambejusi, kad butu galima padaryti tokia isvada.

https://themisanthro..._knightley2.jpg
http://www.celebvill...picture_018.jpg
Atsakyti
Man tai Keiros krutinės ląsta visai neatrodo siaura lyginant su ja visa, ir dar labai sunku pasakyt siaura/nesiaura, nes pečiai jos platesni už ląstą smarkiai, tai siauresnė atrodo, o va plokščia - tai faktas.

Dėl storėjimo, sako kad lyginant su kitom vietom veik nepilnėja, čia turima galvoja nesidaro apvalesnė, iškilesnė krūtinė, nu kad ir pastorėja viršus, kaip buvo lenta, taip ir liko. O pas mane pilnėja, seniau nepilnėjo (tarkim priaugu svorio, krutinės ląsta iš 75 iki 80, o krutinės dydis kaip AA, taip AA, bet viršus tai storėdavo, ir krutinė kažkiek didėjo, nes jai lygint tą patį dydį liemenėlių, tik apimtis kai keičiasi, tai nepasakyčiau kad kaušeliai vienodi), o dabar kažkaip ėmė pilnėt ir pripilnėjo... nors krutinės ląsta nepasikeitė. Manau ląsta šiame klausime išvis dzin... svarbu krutinė, ir gal visgi antra dalis svarbesnė. Jamsiu Liv...

Tuoj aš tą testą iškratysiu po punktelį... gal tada prašviesės man kas aš per paukštė.
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2015 06 20, 12:45)
O man ir sitie jau vos ne ties aukstoku riba biggrin.gif siaip pati megtu su zemesniais lakstyti.

Aš gyvenime lakstau be kulnų, bet tokie va kulneliai labai durnai ant mano kojų atrodo, kaip ten nei žuvis, nei mėsa... jai imt kulnus reik aukštesnių, ir kuo aukštesni, tuo gražiau. Kad aš su jais nepaeinu - čia jau kitas klausimas. Man realiai išvis tik su ortopedinais vaikščiot.

Buvau nuvarius į "Batų kalną", ir žiūrėjau su kokiais gi geriau atrodau... nu tai geriausiai su tais , kaip aš sakau, kur tik striptizą šokt, va tokio išformavimo.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 06 20, 13:15)
Aha, futliaras. O kiek žmonių gali jį sau leisti pagal figūrą? Ta prasme, kiek gatvėj matai tokių nešiojant? biggrin.gif O jei dar skaičiuot tik nešiojančias ir nebaisiai atrodančias... tai išvis yra šansų nieko neatrast biggrin.gif

Kad ji gal nelabai i gatve... Ka as zinau, matau kartais, teatre pvz. ax.gif Bet siaip, tavo tiesa, trukumai su tokia isryskeja. Man atrodo ji geriausiai jaunoms, smelio laikrodziam ir nestipriai isreikstoms kriausems. As prisimenu ziurejau viena videobloga kur autore kritikavo jaunas panas, atseit kam jus tokioj jaunystej lendat i sukneles-futliarus? Taigi cia 40-metms, kada gi atsidziaugsit jaunatviskom suknutem jeigu ne dabar? O as galvoju kad gaunasi atvirksciai, po visokiom placiom geriau gaunas ka nereikia paslepti. biggrin.gif Apie 25 - 30 m pati esu ne viena siaura turejus.

QUOTE(Pink Pepper @ 2015 06 20, 13:19)

Aciu. 4u.gif Man lyg per visur stambesne, nors labai nezymiai, ar ne?

QUOTE(bytte @ 2015 06 21, 23:36)
Man tai Keiros krutinės ląsta visai neatrodo siaura lyginant su ja visa, ir dar labai sunku pasakyt siaura/nesiaura, nes pečiai jos platesni už ląstą smarkiai, tai siauresnė atrodo, o va plokščia - tai faktas.

Dėl storėjimo, sako kad lyginant su kitom vietom veik nepilnėja, čia turima galvoja nesidaro apvalesnė, iškilesnė krūtinė, nu kad ir pastorėja viršus, kaip buvo lenta, taip ir liko. O pas mane pilnėja, seniau nepilnėjo (tarkim priaugu svorio, krutinės ląsta iš 75 iki 80, o krutinės dydis kaip AA, taip AA, bet viršus tai storėdavo, ir krutinė kažkiek didėjo, nes jai lygint tą patį dydį liemenėlių, tik apimtis kai keičiasi, tai nepasakyčiau kad kaušeliai vienodi), o dabar kažkaip ėmė pilnėt ir pripilnėjo... nors krutinės ląsta nepasikeitė. Manau ląsta šiame klausime išvis dzin... svarbu krutinė, ir gal visgi antra dalis svarbesnė. Jamsiu Liv...

Tuoj aš tą testą iškratysiu po punktelį... gal tada prašviesės man kas aš per paukštė.

Aš gyvenime lakstau be kulnų, bet tokie va kulneliai labai durnai ant mano kojų atrodo, kaip ten nei žuvis, nei mėsa... jai imt kulnus reik aukštesnių, ir kuo aukštesni, tuo gražiau. Kad aš su jais nepaeinu - čia jau kitas klausimas. Man realiai išvis tik su ortopedinais vaikščiot.

Buvau nuvarius į "Batų kalną", ir žiūrėjau su kokiais gi geriau atrodau... nu tai geriausiai su tais , kaip aš sakau, kur tik striptizą šokt, va tokio išformavimo.


O pas mane atvirksciai, apimtis dideja labai nezymiai, jeigu iprastai tinka kai kuriu firmu 70 o kai kuriu 75, tai tada jau tik 75 ir ne maziau, o kauselio raide tai smarkiai keiciasi, turbut 2 - 3 kg + 1 raide didyn. lotuliukas.gif
Jamk Liv.
O as galvoju kaip pagaut esmini skirtuma tarp Halle Berry ir Salma Hayek tuose aprasymuose. g.gif

user posted image

user posted image


Nepirkai? Normalus bateliai, viskas su jais gerai, dar ir aukstinanti platforma po padu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 22 birželio 2015 - 16:17