Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

QUOTE(bytte @ 2015 04 28, 11:21)
O V tipai? Juk jiems irgi būdingi pečiai, krutinė ir liemuo trumpas bei neišreikštas? Man susidarė įspūdis kad skirtingai tuos obuolius traktuoja g.gif , vienur tik kad vyriškas masės priaugimas (pečiai, pilvas), o kitur kad siauri pečiai ir didelė krutinė bei neišreikšta talija... dar kitur tik kad talija platesnė už klubus, nesvarbu yra krutinė ar pečiai...

Oi, aš tų potipių nežinau unsure.gif Nors aš pvz., Beyonces nepriskirčiau prie kriaušių, nes jos pečiai atsveria klubus, man ji panašesnė į smėlio laikrodį, o visur rašo, kad kriaušė. Aguilera tai kriaušė, nors ir įsidėjo krūtų implantus, vis tiek proporcijos liko kriaušės, nes pečiai siauri.

Tuos paryškintus tai net sunku įsivaizduoti g.gif Ypač, kad talija būtų platesnė už klubus g.gif Maniau, taip tik vyrams būna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 28 balandžio 2015 - 11:28
user posted imageuser posted image
taip va... kai talija plačiausia...

O pas smėlius pečiai šiaip gali būt siauri, jų proporcijos tarp krutinės ir klubų, pečiai nesiskaito. O va kai pečiai atsveria klubus kažkoks mixsas... ir netinka jiems bendri kriaušėms skirti patarimai. Ir smėliams skirti nelabai... Aš net nesupratau kur ten visokios vazos, kolonos, plytos ir ledai kam priskirt tokį tipą, neradau kažkaip.
Atsakyti
Čia, mano nuomone, stora kriaušė ir niekas daugiau. Ir čia ne talija plati, o lašiniai ant pilvo. Dar triusikai įsirėžę. Antroj fotkėj matosi, kad klubai platesni, o ne talija smile.gif Numestų svorio, ir pasimatytų, kad tipiška kriaušė.

Kriaušės talija niekada nebus tokia, kaip smėlio laikrodžio, ji po susiaurėjimo į viršų beveik neplatėja, o eina tiesiai, nes kai siauri pečiai ir krūtinės ląsta, tai nelabai yra kur platėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 28 balandžio 2015 - 12:38
Pink Pepper, pirmoj nuotraukoj grynai obuolys. Tai, kad svoris kaupiasi būtent ant pilvo srities, ir tik tada ant klubų ir kojų, ir parodo, kad figūra obuolio tipo.
Aš pati esu grynas obuolys, tai svoris kaupiasi būtent taip: pirmiausia "gelbėjimo ratas", tada ant viršutinės pilvo dalies/ krūinės/ nugaros, ir tik tada ant klubų. Baisus figūros tipas...
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 04 28, 13:32)
Čia, mano nuomone, stora kriaušė ir niekas daugiau. Ir čia ne talija plati, o lašiniai ant pilvo. Dar triusikai įsirėžę. Antroj fotkėj matosi, kad klubai platesni, o ne talija smile.gif Numestų svorio, ir pasimatytų, kad tipiška kriaušė.

Kriaušės talija niekada nebus tokia, kaip smėlio laikrodžio, ji po susiaurėjimo į viršų beveik neplatėja, o eina tiesiai, nes kai siauri pečiai ir krūtinės ląsta, tai nelabai yra kur platėt.

Tai kriaušės taip nestorėja, joms auga lašinai labiausiai ties klubais, ir jai jau pilvas ir užauga, tai jis toks apačioje, po bamba, ir vis vien diduma svorio ties klubais, tokia suvarvėjus.
user posted imageuser posted image

Aišku taip pamąsčius: jai jau didelė krūtinė, tai ir krūtinės ląsta didelė. Bet ne visi smėliai tokie lenktų formų, kaip ir ne visos kriaušės visai be krūtinės. O santykis visgi matuojamas tarp klubų ir krūtinės.
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 04 29, 07:57)
Pink Pepper, pirmoj nuotraukoj grynai obuolys. Tai, kad svoris kaupiasi būtent ant pilvo srities, ir tik tada ant klubų ir kojų, ir parodo, kad figūra obuolio tipo.
Aš pati esu grynas obuolys, tai svoris kaupiasi būtent taip: pirmiausia "gelbėjimo ratas", tada ant viršutinės pilvo dalies/ krūinės/ nugaros, ir tik tada ant klubų. Baisus figūros tipas...

Nu kai jau viršsvoris, tą obuolį lengviau užmaskuot nei kokią kriaušią, kaip įdėjau foto. O numest irgi klubus labai sunku. Koks H tipas irgi ne pyragai - storėja viskas išskyrus moteriškus apvalumus, tokia nei pastumsi, nei parisi... V gal geriau - kojos ilgos, lieknos, svoris į krutinę ir pečius auga... didel iškirptę uždėjai ir valio biggrin.gif Sakyčiau dėkingiausias tipas viršsvorio atveju.
nors čia V nelabai skiriasi nuo O... (pirma V, o antra O tipą atstovauja, toliau H, X, ir paskutinė A)
Atsakyti
Na, man ji nėra tipiškas obuolys, nes pečiai siauri, o klubai neatrodo siauri. Bet gal jūs ir teisios.

Skaitau, kad krūtinės ląsta plati tik tada, kai pečiai platūs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 29 balandžio 2015 - 09:14
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 04 29, 10:08)
Na, man ji nėra tipiškas obuolys, nes pečiai siauri, o klubai neatrodo siauri.

Skaitau, kad krūtinės ląsta plati tik tada, kai pečiai platūs smile.gif

Nepamatavęs nesužinosi, ale vis vien per talija atrodos svorio centras, o ne ties klubais. Kas ji ten būtų numetus svorį - neapsimoka burt.

Nežinau - nevedžiau statistikos, bet jai pečiai platūs - nebūtinai krūtinė didelė, šitokį pavyzdį turiu šeimoje... ir gali gi būti labai "minkštas" smėlis, kada klubų kaulai neblogai mase apaugę, ir tada tikrai realu kad krūtinė "atsveria" klubus, o pečiai siauresni už klubus (vadinamas 8). Manau ir kriaušių ne visų kaulai kriaušiški, gali susiformuoti kriaušės figūra grynai dėl tam tikrose vietose masės augimo ar neaugimo. Jokio skirtumo kokie kaulai, neapsimoka į juos net gilintis.
Atsakyti
Vasarai artėjant
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mes cia kitoj temoj kalbejom - ar bandet kas nors nusistatinet tipa pagal David Kibbe teorija? 4u.gif Ja remiantis gilinamasi ne vien i tai ar kriause, obuolys, smelio laikrodis ir apverstas trikampis, bet ivertinamas ir kuno raumenu/kaulu strukturos santykis, proporcijos su galunem, turi itakos ir tokie dalykai kaip veido bruozai ir pan. Kaip as supratau, pagal sia teorija ieskoma zmogaus aprangos stiliaus.

Testas:
http://www.helloquiz...ibbe-types-test


bytte, as pirma karta gavausi soft classic, paskui dar karta pasidariau, kai ka pakeiciau nes nusprendziau kad tai bus arciau tiesos ir tada gavausi gamine.
As ta testa labai ilgai dariausi, turbut kokias 2 valandas. doh.gif biggrin.gif Kol as issirinkau tuos atsakymus, kol isivertinau save... Vis del to labai sunku save vertint. Del kai kuriu dalyku dar iki galo nesu tikra ar gerai parinkau, bet kiek bekaitaliojau paskui, vistiek is gamine neislipau, tai gal gerai. biggrin.gif

Kaip suprantu mes abi gamine bet su skirtingais procentais. Kazin jie sitam teste matyt neskirsto gamine i grupes? Nes juk tu gamine vosokiu buna - romantic gamine, dramatic gamine, classic gamine, flamboyant gamine ten visokie? Kur save priskirt? blush2.gif As taip paskaitinejau rusiskam psl. tai save intuityviai priskyriau soft gamine.
http://color-harmony...com/153641.html
bet cia raso kad pas si tipa labiau isreiksti apvalumai klubu srityje, pas mane atvirksciai, krutine, tai nezinau ar tinku:
http://color-harmony....com/79613.html

Ir kuo soft gamine, pavyzdziui, skiriasi nuo romantic gamine? g.gif

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 06 03, 09:37)
Vasarai artėjant

Liuks, thumbup.gif kaip tik nauja maudomuka pirkt galvoju. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 18 birželio 2015 - 10:59
Man jau galvą skauda nuo to Kibbės doh.gif , nervuojuosi vis kas esu... ibo nors teste klausia kaip atrodai, bet pats kibbe sako - kad gaminai tik maži... o aš ne maža... pagal ūgį galėčiau tik į flamboyant gamine dar dar... ale man jie visai ne į temą...

Tai va... pagal testą turėjo išmest ir koks gaminas, jai parašė, kad gaminas, vadinasi tas tikrasis. Išvis yra trys gaminai, vienas su dramos įtaka (flamboyant gamine), kitas su romantico įtaka (soft gamine) ir tikrasis gaminas. Visi gaminai man susišaukia su Klasika pagal linijas (klasikos ir trys, tai atitinkamai ir susišaukia), tik man jų garderobas toks kaip klasika pritaikyta mažoms mergaitėms kiek.

testas daug maž manau teisingas, su nukrypimais savęs vertinimo... man vis dar kyla klausimų kaip kurį klausimą atsakyt, ypač kai klausia apie figūrą... kartais manau netinka man jokie iš pasiūlytų atsakymai.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 06 18, 23:35)
Man jau galvą skauda nuo to Kibbės doh.gif , nervuojuosi vis kas esu... ibo nors teste klausia kaip atrodai, bet pats kibbe sako - kad gaminai tik maži... o aš ne maža... pagal ūgį galėčiau tik į flamboyant gamine dar dar... ale man jie visai ne į temą...

Tai va... pagal testą turėjo išmest ir koks gaminas, jai parašė, kad gaminas, vadinasi tas tikrasis. Išvis yra trys gaminai, vienas su dramos įtaka (flamboyant gamine), kitas su romantico įtaka (soft gamine) ir tikrasis gaminas. Visi gaminai man susišaukia su Klasika pagal linijas (klasikos ir trys, tai atitinkamai ir susišaukia), tik man jų garderobas toks kaip klasika pritaikyta mažoms mergaitėms kiek.

testas daug maž manau teisingas, su nukrypimais savęs vertinimo... man vis dar kyla klausimų kaip  kurį klausimą atsakyt, ypač kai klausia apie figūrą... kartais manau netinka man jokie iš pasiūlytų atsakymai.


Bet paziurek cia raso (po Jean Seberg nuotrauka), kad buna zmoniu kurie atrodo zemi budami vidutinio ugio ar netgi auksti. Tai jie dazniausiai taip pat priklauso gamin tipui. 4u.gif
As pati tai realiai ir esu neauksta, bet taip kaip mane apibudina kiti zmones tai jauciuosi visiska mazge 150 ugio. biggrin.gif Tokia nediduke tikrai nesijauciu. ax.gif
Dabar dar karta pasidariau, pakoregavau veido forma ir klubus (nes vis abejojau ar tuos ar ne tuos idejau) ir dar kazka nepamenu, ir ismete soft gamin. Bet paskui tik vien veido forma palikau pataisyta, tai vel gamin likau. ax.gif
Kad geriau save isivertinciau atsidariau savo foto kompe pusnuoge visu ugiu, biggrin.gif paskui tos zvaigzdes kur nurodytos kaip pavyzdziai, ieskojau ju foto google su maudomais ir pan., ir lyginau su savo rankom, kojom, klubais ir t.t. Tai baisiai ilgai uztruko. doh.gif biggrin.gif


As kai pamaciau sita foto
user posted image
tai man daug ka paaiskino.
Visa gyvenima mane trauke prie jureivisko, kareivisko, kaubojisko stiliaus elementu, bet tik elementu, derinamu su tikru moteriskumu. Per daug saldziai moteriska ir man jau nebetinka. Per daug minimalistiskai vyriskai griezta - ir vel nebe. Ir zaismingumo mano stiliuje turi but. Didele beda istinka tada kai priaugi svorio, kokiems naturalams turbut tai ne taip skaudziai kerta per stiliu? biggrin.gif

Man atrodo kad kai ka galeciau skolintis ir is soft gamin. Dabar ziuriu i palaidinuke su tokio tipo apykakle kaip pirma juoda su taskiukais, jauciu man galetu tikti.
user posted image
Pas gamine irgi kazka panasaus maciau. Prisimenu paauglystej sukneliu su tokiom apykaklem turejau, patinku sau kai i nuotraukas ziuriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 19 birželio 2015 - 15:58