Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

čia daug figūrų, gaila tik senas labai variantas, visai ne madingi sprendimo būdai... ar jau gal truputi madingi?
Atsakyti
čia daug rusiškai apie apykakles
mini kad aukštas aptemtas kaklas tinka smulkiom moterim, su siauru veidu... ir kad optiškai mažina ūgį?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 12 22, 23:02)
Nu mes mokėmės kad ne aštuonios galvos biggrin.gif , čia monekienėm.
Pagal video gal eis pritaikyt: moters proporcijos
Čia gaunas talija 2,5 galvos.

Aš galvoju kad golfai tinka ovaliam veidui... ta prasme ne pagal figūrą, o pagal veido formą, nes golfas labai pabrėžia ją. Aš kriaušė sau su golfu patinku, kaklas normalus, pečių linija ne stati, net labai nuleista pasakyčiau. Mane tenkina ta linija, bet jai nervintų, matyt golfai nepatiktų, nes kaklas laivelis labiau "pakelia" tą liniją, o žemiau esantis kaklas (ovalas, V ar kvadratas nesvarbu) bent jau nepabrėžia pečių. Dar pastebėjau pagal olialia visas, kad golfai optiškai mažina krutinę arba gal tiesiog maskuoja/slepia?

Tai va, 7 jau kaip butu ir normalu. drinks_cheers.gif
As irgi pastebejau kad optiskai tarsi mazina, ar gal tiesiog neisryskina, nepadaro seksbombos? blush2.gif biggrin.gif


QUOTE(bytte @ 2014 12 22, 23:48)
čia daug figūrų, gaila tik senas labai variantas, visai ne madingi sprendimo būdai... ar jau gal truputi madingi?

Sitas labai geras, bet galvoju kur save priskirt. unsure.gif Kazkas tarp 3 ir 7 , o gal 8... g.gif
Visi drabuziu siluetai manau vienaip ir kitaip klasika, svarbiausia turbut pajust tas detales, kas akcentuojama.
Atsakyti
Pagal šitą http://www.bodyshape...-12-body-shapes aš esu Brick doh.gif o dieve tu mano, pati baisiausia figūra verysad.gif bet kai numetu svorio, išryškėjau platesni pečiai ir tampu Cornet.
Atsakyti
Yra labai išsamus straipsnis apie figūrų tipus >> http://thetd4you.blo...uros-tipai.html Jis tikrai padeda nustatyti, kokiam kuri priklauso smile.gif Ech.. aš kriaušė... Tikrai nelengva numesti tas "meilės rankenas" ir tuos sėdmenis.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona244 @ 2015 01 24, 10:50)
Yra labai išsamus straipsnis apie figūrų tipus >> http://thetd4you.blo...uros-tipai.html Jis tikrai padeda nustatyti, kokiam kuri priklauso smile.gif Ech.. aš kriaušė... Tikrai nelengva numesti tas "meilės rankenas" ir tuos sėdmenis.. verysad.gif

Straipsnis neblogas ypac del patarimu del aprangos, bet is ko jus sprendziat kad jis tikrai padeda nustatyti kuriam tipui priklausai, as sakyciau priesingai. ax.gif

Pavyzdiui kaip isitikini ar esi smelio laikrodis?

"Smėlio laikrodžio tipas yra laikomas tobuliausiu bei dažniausiai pasitaikančiu."

Nu kad ne visai:

smelio laikrodziu - 8,40%
kriausiu - 20,92%
obuoliu - 13,83%
bananu (lentu, plytu ar pan.) - 46,12%

"Jam būdinga ryški bei grakšti talija, proporcingo dydžio krūtinė ir klubai, ryškūs užpakaliuko apvalumai." - Ir tai visas apibudinimas? Ryski talija budinga, bet ji budinga ir kriausems. Ka reiskia "proporcingo dydžio krūtinė ir klubai" - kiekvienas panorejes tai gali suprasti savaip. Uzpakaliuko privalumai labiau budingi kriausems o ne smelio laikrodziams. Pas smelio laikrodi labiau i akis krenta krutine, nors ji tokiu paciu ismatavimu kaip ir klubai bet vizualiai gaunasi pastebima labiau negu klubai.

"iš kitų sulaukiate daug komplimentų, kad jūsų figūra yra itin moteriška" - is to atpazinti kad esi smelio laikrodis? biggrin.gif As pazistu kriause, kuri is daugumos vyru sulaukia itin daug komplimentu ir liaupsiu kad yra labai moteriskos grazios figuros. smile.gif

"Jūsų kelnių bei megztukų dydis yra toks pats, todėl tai tik dar labiau palengvina apsipirkinėjimą." Megstukai tinka mazesni negu kelnes todel kad jie tamposi. Jeigu kelniu reikia 40 megstuko uztenga 36. O va atskiru daliu maudomukai - taip si taisykle tinka.

"jei priaugate svorio - jo priaugate visur" del sito sutinku, apimtis tolygiai padideja ir per liemeni, ir per krutine, ir per klubus.

O jus dziaukites kad esat kriause - tai viena seksualiausiu figuru. smile.gif

Atsakyti
Aš esu kriaušė ir priaugu tolygiai visur! Užknisa kai rašo, jog tolygiai priauga tik smėliai. Tai yra pas mane pastorėja ne tik šikna, bet ir nugara, ir rankos, ir talija pastorėja ir net žandai biggrin.gif . Jai storėtų tik šikna, tai priaugdama svorio virsčiau į super kriaušę biggrin.gif , t.y. skirtumas tarp topo dydžio ir kelnių vis didėtų ir didėtų, tuo tarpu skirtumas vis išlieka toks pat (taip maždaug pora dydžių, atmetant išsitampymus ir firmų dydžių skirtumus), net pasakyčiau gal kiek net mažėja, kai perlipu ribą KMI maždaug virš 25. Na liemenuko raidė gan ilgai laikosi tokia pat, bet tai tik todėl, kad jai papilnėja storėjant krutinė, tai padidėja ir krutinės ląstos apimtis, o žinia 70A kaušelis mažesnis nei 85A. Va jai netolygiai priaukčiau, tai tada liktų krutinės ląstos apimtis ta pati, o va kaušelio dydis didėtų, kas smėliams manau visai dažnai būna. Ir talija sakoma smėliams labai minimaliai pilnėja (vadinasi priaugant svorio skirtumas tarp klubų (taipogi krutinės krutinės) ir talijos vis didėja, vadinasi ne tolygiai pilnėja smėliai cool.gif .

Mano manymu labiausiai džiaugiasi I tipo moterys savo figūromis (lengva apsirengt), jai dar silikonines krūtis įsideda, tada jau tobula cool.gif , arba lieknos V tipo moterys, joms net silikonų nereikia siekiant tobulumo biggrin.gif . Visi smėliai amžiais nervuojasi dėl viršsvorio, ibo niekad neatrodo labai lieknos. O dėl nemenko užpakalio smėliai graužiasi ne ką mažiau nei kriaušės. Kaip ten vyrams kas patinka... manau kultūros bei skonio reikalas (jai didumai dabar gražios tokios, tai mano ankstyvoje paauglystėje jos būt ėjusios geriausiu atveju išskirtinių skonių mėgėjams, nekalbant apie mano mamos jaunystę... tada būtų vargšės baisuoklės, kurias galima mylėti tik už vidinį grožį). Labai jau neprofesionalu taip rašyti apie tipus. Man labiau patinka kur požiūris - kaip apsirengt, kad atrodyt puikiai, nes NEI VIENAS FIGŪROS TIPAS nėra optimalus šiam reikalui.
Papildyta:
man vis vien juokinga:
"Jūsų šlaunys ir klubai yra gana platūs, o krūtinė maža, todėl patariama rinktis ją vizualiai padidinančią liemenėlę"
Su liemenėlę (arba chirurgo pagalba pasididinus krutinę), kriaušės, migruotume į smėlius - o tada žr. į sekantį punktą...
"Jeigu priaugate svorio, tai labai matosi ant jūsų sėdmenų ir šlaunų, tad kaloringu maistu piknaudžiauti nepatariama."
Kadangi mes jau smėliai - galim piknaudžiaut kaloringu maistu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona244 @ 2015 01 24, 10:50)
Yra labai išsamus straipsnis apie figūrų tipus >> http://thetd4you.blo...uros-tipai.html Jis tikrai padeda nustatyti, kokiam kuri priklauso smile.gif Ech.. aš kriaušė... Tikrai nelengva numesti tas "meilės rankenas" ir tuos sėdmenis.. verysad.gif


Nu kad visiskai neissamus, mazai tu tipu mirksiukas.gif as tai zinau, kad esu storesne lenta doh.gif krutine lyg ir yra, bet talijos ir klubu ner, pilvukas vidutinis, uzpakalis plokscias, kojos irgi ne plonos (del to atmetu Obuoli), nu kaip plyta doh.gif
Atsakyti
Esu gana stamboka, figūra sakyčiau obuolys, patarkite ar labai blogai atrodyčau su tokia suknele Suknele Man tokio tipo suknelės labai patinka, bet nedrįstu rengtis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo thebestlady: 02 vasario 2015 - 14:23
QUOTE(thebestlady @ 2015 02 02, 15:19)
Esu gana stamboka, figūra sakyčiau obuolys, patarkite ar labai blogai atrodyčau su tokia suknele Suknele Man tokio tipo suknelės labai patinka, bet nedrįstu rengtis blush2.gif


Su tokia suknele bet kas blogai atrodytų, o dar tos blizgios pėdkelnės... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Suknele yra atgyvena. Bet kas su tokia uzsides +10 metu, o dar kai figura nera tobula. Trikotazas isryskina visus figuros trukumus, jei tokiu yra. Jei jusu figura stambesne, jums reikia rubu, turinciu forma - su kirpimu, is ''austiniu'' medziagu.
Atsakyti
QUOTE(saulitta @ 2015 02 02, 21:31)
Suknele yra atgyvena. Bet kas su tokia uzsides +10 metu, o dar kai figura nera tobula. Trikotazas isryskina visus figuros trukumus, jei tokiu yra. Jei jusu figura stambesne, jums reikia rubu, turinciu forma - su kirpimu, is ''austiniu'' medziagu.

Tipo užsidėtų +50-ties ir atrodutų, kaip +60-ties biggrin.gif . Mano nuomone suknelė tiesiog nelabai skoninga, žo neaišku kam tos kvietkos darkančios figūrą ir nederančios prie silueto.

Dėl trikotažo prieštaraučiau, labai svarbu koks trikotažas ir kaip pasiūta. Labai neblogai gula drapiruotas trikotažas, kietas trikotažas išvis gali labai neblogai atrodyt, beja visi figūrą formuojantys apatiniai irgi gi trikotažiniai.
O austinės medžiagos gali taip pat labai pagadint vaizdą... na kažkaip nėštukėm nelabai daug gražiai gulančių austinės medžiagos rūbelių.


Papildyta:
QUOTE(thebestlady @ 2015 02 02, 15:19)
Esu gana stamboka, figūra sakyčiau obuolys, patarkite ar labai blogai atrodyčau su tokia suknele Suknele Man tokio tipo suknelės labai patinka, bet nedrįstu rengtis blush2.gif

Obuoliui tai netiktų, bet ar tikrai esate obuolys? ar stambus H? Renkantis suknelę dar labai svarbu kokios silueto linijos: jai tiesios tai labiau tinka tiesūs siluetai, jai lenktos - labiau banguoti nepriklausomai nuo svorio. Šis siluetas tiesus. Taip pat raštai - jie gali pabrėžti trūkumus ir paslėpti. Jūsų dėta suknelė manau pabrėžtų pilvą, nes gėlės tiesiai po papilve prasideda, o medžiaga šviesi, optiškai sukuriama iliuzija kad ties pilvu iškilimas, o jai jis ten jau yra, tai tik pabrėž tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 03 vasario 2015 - 10:13