Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Man irgi labai sunku apsirengt pagal savo figūrą. Praktiškai turėčiau siųtis drabužius,jei norėčiau atskleist grynai visus privalumus. Nes tarp liemens ir klubų nemažas skirtumas,69- 98,krūtinė irgi nemaža,tai jei perku sijoną,tai turiu pirkt tik tokį,kad ant klubų kabėtų,nes geras per liemenį,tai per klubus neįlendu,o jei per klubus geras,tai liemens iš vis nėr,nes kabo ant klubų. Su suknėm irgi tas pats-perku kad tiktų per klubus ir krūtinę,o liemuo tada dingsta. Nu žodžiu.. schmoll.gif o siųtis tai tiek neuždirbu.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 02, 12:34)
padaryti tyrimai parode kokio sudejimo moteru yra daugiausia:

smelio laikrodziu - 8,40%
kriausiu - 20,92%
obuoliu - 13,83%
bananu - 46,12%


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 04, 12:08)
Mano figura tokia kad reikia slepti pilvuka bet tuo paciu butina neslepti liemens, nes priesingu atveju iskart plius keli kg. doh.gif Ieskojau internete patarimu, radau siokiu tokiu (kaip suderinti su liemens isryskinimu dar kol kas neradau), tai dalinuosi gal kam pades. Neverciu, nes man su
Kas man pasirode idomu kad nerekomenduoja sluoksniavimo, neveltui as jo niekada nemegau. ax.gif
O dirzai... Tos kurios turit panasia figura, kaip jums atrodo, dirzas tikrai gera iseitis? unsure.gif

O kaip su krutine ir pečiais?
Atsakyti
QUOTE(Liada_32 @ 2014 06 27, 13:46)
Man irgi labai sunku apsirengt pagal savo figūrą. Praktiškai turėčiau siųtis drabužius,jei norėčiau atskleist grynai visus privalumus. Nes tarp liemens ir klubų nemažas skirtumas,69- 98,krūtinė irgi nemaža,tai jei perku sijoną,tai turiu pirkt tik tokį,kad ant klubų kabėtų,nes geras per liemenį,tai per klubus neįlendu,o jei per klubus geras,tai liemens iš vis nėr,nes kabo ant klubų. Su suknėm irgi tas pats-perku kad tiktų per klubus ir krūtinę,o liemuo tada dingsta. Nu žodžiu..  schmoll.gif o siųtis tai tiek neuždirbu.


Mano situacija ta pati, as perku, kad tiktu klubams ir nesu siuvejai smazinti liemeni.
Atsakyti
QUOTE(Vaanile @ 2014 03 09, 22:46)
Merginos ką rengtis jeigu mano liemuo platus, ir aukštai klubai, klubinga esu, pagal figūrą lyg smėlio laikrodis (pilnesnis variantas),bet tas liemuo platus neprimena smėlio laikrodžio.... gal kuri turi tokią figūrą??? blink.gif  doh.gif


Vaanile, as tokia. biggrin.gif
Save vadinu sustumtu smelio laikrodziu.
Peciai platus, krutine ryski, klubai platus, o liemuo labai aukstas, trumpas.
Geriausiai atrodau su sijonais piestuko tipo, arba platejančiais. Be antjuoscio. Pasmaukiu sijona pora cm zemyn. Ant virsaus megztini, ar palaidine, kuris keliais cm prailgina liemeni.
Kelnes pas mane aptemptos Megztukus ant ju nesoju kardiganus ,atsegtus kad pasleptu aukstus kubus.
Atsakyti
Aš suprantu kad jai liemuo platus, tai jo nėra? tada koks smėlis... smėlis net ir sustumtas labai ryškę taliją turi. Kai labai greit apvalėja klubai, iškart po liemens, yra vadinamas 8 tipo figūra, arba pilno smėlio laikrodžio figūra. Mano nuomone viena iš nepatogiausiu pirkimui gatavų rūbų figurų, nes jai dideli dydžiai - obuoliukams, maži - bananiukams. Šiuo atveju nei kažkoks laisvas siluetas tinka, anei viršaus patalpinsi, anei klubų - visad tenka su siuvėja draugaut.
Atsakyti
8 shape
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 11 19, 11:22)
O kaip su krutine ir pečiais?

Peciai normalus, nei per platus nei pernelyg siauri, o krutine atitinka klubus per apimti, gal 1, 2 cm daugiau (zalioje jaunysteje budavo pora cm maziau uz klubus).



Del to "sustumto" kaip Margaretta sake laikrodzio, tai as i toki pradedu virst kai priaugu svorio, o kai numetu vel griztu labiau prie to standartinio. O liemuo trumpas ir aukstai ir turi but pas laikrodzius, cia jau norma. smile.gif As kai uzsidedavau miniaka ir isryskindavau liemeni tai labai kojos ilgos atrodydavo. flirt.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 09 gruodžio 2014 - 13:05

Vakarine apranga kiekvienam figuros tipui.

Atsakyti
https://www.youtube....h?v=-OAF_hua2wU
kas supranta rusiskai, video apie tai kaip pasirinkti drabuziu ilgius pagal figuros proporcijas, man pasirode idomu 4u.gif
Atsakyti
Paziurejusi ta video, nusifotografavau save ir padalinau i dalis kaip ji rekomendavo. Pas mane su galva gavosi ne astuonios dalys o septynios (as nedidelio ugio). blink.gif Tai kaip dabar daryt? Kazin ar imanoma kazkaip pritempt prie tos pacios teorijos? Beje, pas ja kur tos trys merginos iskirptos, tai pagal tas proporcijas as gaunuosi kazkoks hibridas mano virsutine dalis atitinka kaip tos kur desineje, o apatine dalis kaip tos kur kaireje. ax.gif Zodziu nei liemuo ilgas nei kojos, o ilga gaunas vidurine dalis nuo klyno iki liemens, ar dar pas ka yra taip?

Dar viena klausima turiu, 4u.gif kaip manot kokioms figuroms geriausiai tinka golfai? Visada buvau isitikinus kad golfai tinka lieknoms merginoms su nedidele krutine ir ilgu kaklu. Bet va ne pirma karta ziuriu, kai renkuosi tarp megstuko mazu kaklu (taip vadinamu round neck, ar tai crew neck) ir tarp tokio paties megstuko golfiniu kaklu, ranka automatiskai tiesiasi i golfini. Net abu pasiemus ir pasimatavus vistiek as sau su golfiniu graziau atrodau. Galvoju ar taip ir yra is tiesu ar cia pas mane tik iprotis save taip matyti? g.gif Su tuo mazai iskirpto kaklo as sau atrodau zemesne, sunkesniu virsum, krutine atrodo per didele ir pernelyg zemai, visas demesys kazkaip i ja. Ne taip siaubingai kaip su V iskirpte bet vistiek, taip ant ribos... Tuo tarpu mano drauge, lieknesne uz mane, kriauses figuros ir ilgo kaklo savininke kaip tik golfu nemegsta, perka tik tuos round neck. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 22 gruodžio 2014 - 11:37
QUOTE(Hiver @ 2014 12 22, 12:35)
Paziurejusi ta video, nusifotografavau save ir padalinau i dalis kaip ji rekomendavo. Pas mane su galva gavosi ne astuonios dalys o septynios (as nedidelio ugio). blink.gif  Tai kaip dabar daryt? Kazin ar imanoma kazkaip pritempt prie tos pacios teorijos? Beje, pas ja kur tos trys merginos iskirptos, tai pagal tas proporcijas as gaunuosi kazkoks hibridas mano virsutine dalis atitinka kaip tos kur desineje, o apatine dalis kaip tos kur kaireje. ax.gif  Zodziu nei liemuo ilgas nei kojos, o ilga gaunas vidurine dalis nuo klyno iki liemens, ar dar pas ka yra taip?

Dar viena klausima turiu, 4u.gif  kaip manot kokioms figuroms geriausiai tinka golfai? Visada buvau isitikinus kad golfai tinka lieknoms merginoms su nedidele krutine ir ilgu kaklu. Bet va ne pirma karta ziuriu, kai renkuosi tarp megstuko mazu kaklu (taip vadinamu round neck, ar tai crew neck) ir tarp tokio paties megstuko golfiniu kaklu, ranka automatiskai tiesiasi i golfini. Net abu pasiemus ir pasimatavus vistiek as sau su golfiniu graziau atrodau. Galvoju ar taip ir yra is tiesu ar cia pas mane tik iprotis save taip matyti? g.gif  Su tuo mazai iskirpto kaklo as sau atrodau zemesne, sunkesniu virsum, krutine atrodo per didele ir pernelyg zemai, visas demesys kazkaip i ja. Ne taip siaubingai kaip su V iskirpte bet vistiek, taip ant ribos... Tuo tarpu mano drauge, lieknesne uz mane, kriauses figuros ir ilgo kaklo savininke kaip tik golfu nemegsta, perka tik tuos round neck. unsure.gif

Nu mes mokėmės kad ne aštuonios galvos biggrin.gif , čia monekienėm.
Pagal video gal eis pritaikyt: moters proporcijos
Čia gaunas talija 2,5 galvos.

Aš galvoju kad golfai tinka ovaliam veidui... ta prasme ne pagal figūrą, o pagal veido formą, nes golfas labai pabrėžia ją. Aš kriaušė sau su golfu patinku, kaklas normalus, pečių linija ne stati, net labai nuleista pasakyčiau. Mane tenkina ta linija, bet jai nervintų, matyt golfai nepatiktų, nes kaklas laivelis labiau "pakelia" tą liniją, o žemiau esantis kaklas (ovalas, V ar kvadratas nesvarbu) bent jau nepabrėžia pečių. Dar pastebėjau pagal olialia visas, kad golfai optiškai mažina krutinę arba gal tiesiog maskuoja/slepia?
Atsakyti