Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

Man taip pat paziureje gydytojai praita savaite pasake kad placenta zemai isitvritinusi, liepe guleti, niekur nevaikscioti, jokiu lytiniu santykiu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, mums jau 20 savaiteliu, taciau kolkas musu placenta taip pat zemai isitvirtinusi ax.gif tai cia ka jau reiskia, kad ji nepasislinks, jei isitvritinusi? Gydytoja nepasake nieko, tiesiog kai tikrino pries savaite rado pakietejusia gimda, liepe guleti, ilsetis, nesinervinti, o va buvom vel uzvakar tai rado gimdute minksta, ziurejo su echoskopu-jokiu spazmu, vaikutis grazus, vystosi, viskas tvarkoj, tik va ta placenta vis dar zemai g.gif beje pasakiau ginei kad kelios dienos kaip jauciu lelkos judesius labai zemai, kazkur virs gaktos plauku(net geda buvo pasakyti), siaip visuomet jausdavau auksciau, tai gine apziurejusi su ultragarsu nuramino pasakiusi kad lelka guli kojomis i apacia, todel ir spardosi taip zemai doh.gif as jau galvojau, kad pamesiu savo brangenybe blush2.gif
tas pirmas nestumas, zalia visai, nieko nezinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 05 birželio 2008 - 08:54
QUOTE(Invincible @ 2008 06 05, 10:53)
Sveikutes, mums jau 20 savaiteliu, taciau kolkas musu placenta taip pat zemai isitvirtinusi  ax.gif tai cia ka jau reiskia, kad ji nepasislinks, jei isitvritinusi? Gydytoja nepasake nieko, tiesiog kai tikrino pries savaite rado pakietejusia gimda, liepe guleti, ilsetis, nesinervinti, o va buvom vel uzvakar tai rado gimdute minksta, ziurejo su echoskopu-jokiu spazmu, vaikutis grazus, vystosi, viskas tvarkoj, tik va ta placenta vis dar zemai  g.gif beje pasakiau ginei kad kelios dienos kaip jauciu lelkos judesius labai zemai, kazkur virs gaktos plauku(net geda buvo pasakyti), siaip visuomet jausdavau auksciau, tai gine apziurejusi su ultragarsu nuramino pasakiusi kad lelka guli kojomis i apacia, todel ir spardosi taip zemai  doh.gif  as jau galvojau, kad pamesiu savo brangenybe  blush2.gif 
tas pirmas nestumas, zalia visai, nieko nezinau  blush2.gif


Man lygiai tas pats, spardosi taip zemai, net nejauku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2008 06 05, 09:53)
Sveikutes, mums jau 20 savaiteliu, taciau kolkas musu placenta taip pat zemai isitvirtinusi  ax.gif tai cia ka jau reiskia, kad ji nepasislinks, jei isitvritinusi? Gydytoja nepasake nieko, tiesiog kai tikrino pries savaite rado pakietejusia gimda, liepe guleti, ilsetis, nesinervinti, o va buvom vel uzvakar tai rado gimdute minksta, ziurejo su echoskopu-jokiu spazmu, vaikutis grazus, vystosi, viskas tvarkoj, tik va ta placenta vis dar zemai  g.gif beje pasakiau ginei kad kelios dienos kaip jauciu lelkos judesius labai zemai, kazkur virs gaktos plauku(net geda buvo pasakyti), siaip visuomet jausdavau auksciau, tai gine apziurejusi su ultragarsu nuramino pasakiusi kad lelka guli kojomis i apacia, todel ir spardosi taip zemai  doh.gif  as jau galvojau, kad pamesiu savo brangenybe  blush2.gif 
tas pirmas nestumas, zalia visai, nieko nezinau  blush2.gif



Niekas nieko nezino, tai nesigedink. Klausk gydytojos jei kas! Man dabar 32 savaites ir tik vakar rado placenta pakilusia, iki tol buvo per zemai! Taip kad dar gali pakilti. Buvau pas kelis gydytojus del to ir daug klausinejau. Butinai reikia nepersitempti ir saugotis! Bet... is tikruju didziausios komplikacijos gali buti butent gimdymo metu, jeigu butu placentos pirmeiga (placenta tiesiog uztvertu kelia vaikiuko galvelei isistatyti ir gimti). Jei tokia situacija yra, tai pries gimdyma daro echo, ir jei placenta buna nepakilusi, daro cezari...
Atsakyti
man irgi placenta zemai... bet tikiuosi kad pakils, labai keista kaip jus rasot kad nieko negalima su ta pirmaeige placenta - nei sportu nei santykiu... kodel kazi man gydytoja nieko nepasake, jeigu kas grestu gi gydytoja tikrai ispetu... labai susismasciau ka dabar daryt... pas gine tik uz menesio
Atsakyti
mano placenta priekineje gimdos sieneleje, gimdos kaklelio nedengia.vadinasi gerai.
nepykit , busimos mamytes, bet kodel neklausiate nieko savo daktariukes, kai nesuprantate kokios nors diagnozes reiksmes? g.gif vat as is kart pasiklausiau ka tai reiskia ir gerai ar blogai-viska paaiskino!
Atsakyti
man pasake kad placenta dugne.ir parode pilvo virsuj,tai nieko ir nesupratau g.gif
Atsakyti
Ziuriu kalbat apie pirmeige placenta- tuomet placenta is dalies ar visiskai dengia gimdos kakleli. BUna ir zemas placentos prisitvirtinimas- kai placenta per 2cm nesiekia gimdos kaklelio ir yra zemai. Tokia bukle dar negalutine nes placenta gali pakilti auksciau ir jos padetis taps normali. Placentos pirmeigos ateju negalimi lytiniai santykiai, net apziura "ant kedes" turi buti labai atsargo nes galima issaukti gausu kraujavima- cia ir slypi didziausias pavojus. unsure.gif
Atsakyti
man pradžioje nėštumo kraujavo dažnai, turėjau ir gulimą režimą ir t.t. ir viskas dėl placentos padėties, vėliau ji pakilo, tik nepamenu kurią savaitę, tada jau galėjau džiaugtis nėštumu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sonaja @ 2008 07 17, 23:03)
man pasake kad placenta dugne.ir parode pilvo virsuj,tai nieko ir nesupratau g.gif

Gimdos dugnas yra ne pilvo apačioje, o viršuje. Gimdos viršus yra prie gimdos kaklelio, t.y. apačioje. Vienžodžiu žemyn galva lyginant su žmogumi smile.gif
Atsakyti
MAn 12 nestumo savaite mano gine pasake,kad placenta priekineje gimdos sieneleje, o kai buvo 12+6 Genetikos centre parase: placentos liokalizacija uzpakalineje gimdos sienoje. g.gif
Nesuprantu, kas teisus mad.gif
Atsakyti
Pas mane placenta zemai, uzpakalineje dalyje ir buvo pradejus biski kraujuot doh.gif na, tikiuosi, kad ji dar pakils ir galesiu pati gimdyti.
Atsakyti