Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

QUOTE(jalka @ 2007 12 06, 15:47)
sveikutes,viename forume isskaiciau,kad negerai jei placenta isitvirtinusi priekineje gimdos puseje,gali gimdi priduses kudikis,gresia nukraujavimas..
gal kas galite apie papasakoti placiau? g.gif

turi omeny priekine siena? nu nieko cia blogo mirksiukas.gif blogai tik, jei yra placentos pirmeiga, tada jau daro cezari...
Atsakyti
labukas visoms, norejau paklausti gal kuriai yra buve kad placenta butu prie vaisiaus ziomenu, ar labai blogai atsakykit greiciau.
Atsakyti
net zalio supratimo neturiu, bet gal cia mediku reiktu klaust?
net negirdejau, kad taip buna verysad.gif
Atsakyti
nusiramink, taip nebuna. placenta buna ne prie vaisiaus, o prie kaklelio. ir ne prie ziomenu, o prie ziociu, ir nieko cia tokio, paprastai nestumo metu ji siek tiek pakyla, o jei ir ne, nieko tokio, svarbu, kad gimdymo metu nedengtu kaklelio ziociu, tada jau grestu cezaris.
Atsakyti
na tavo vietoj buciau gines pasiklaususi ka tai reiskia,o ne issigandus ieskoti atsakymo forume g.gif
Atsakyti
QUOTE(tvixsi @ 2008 01 31, 18:11)
labukas visoms, norejau paklausti gal kuriai yra buve kad placenta butu prie vaisiaus ziomenu, ar labai blogai atsakykit greiciau.


Man taip buvo, kai buvo nedidelis nestumas, netgi biski pakraujavus buvau. Bet cia nieko baisaus, su vaisiaus augimu placenta kyla.
Atsakyti
QUOTE(tvixsi @ 2008 01 31, 18:11)
labukas visoms, norejau paklausti gal kuriai yra buve kad placenta butu prie vaisiaus ziomenu, ar labai blogai atsakykit greiciau.


Siaip tai nera gerai, didesnis kraujavimo pavojus ir kazi ar galesi pati gimdyti. Bet nesijaudink, tave gydytojai labiau priziures, pati turesi lab saugotis - bet viskas bus ok. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Per pirma musu scana gydytoja pasake,kad placenta yra zemai,bet dar tik 12 savaiciu,todel nereikia bijoti.Per antra vizita,(20savaciu)gydytoja nieko nesake,bet poto pati radau jos irasuose pazymeta,kad mano placenta per zemai ir po keliu savaiciu suncia pakartotinai apziurai.Gal yra kam taip taip buve?Ar cia labai rimtai?
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 02 02, 20:09)
Per pirma musu scana gydytoja pasake,kad placenta yra zemai,bet dar tik 12 savaiciu,todel nereikia bijoti.Per antra vizita,(20savaciu)gydytoja nieko nesake,bet poto pati radau jos irasuose pazymeta,kad mano placenta per zemai ir po keliu savaiciu suncia pakartotinai apziurai.Gal yra kam taip taip buve?Ar cia labai rimtai?

As dabar neseniai, pereita savaite buvau daryt echo, tai taip pat sake, kad placenta yra zemai. Man dabar apie 18-19savaiciu. Gydytojas sake, kad saugantis, save priziurint, nieko baisaus nera. Sake, dazniausiai veliau ji pasikelia i virsu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 02 03, 18:07)
As dabar neseniai, pereita savaite buvau daryt echo, tai taip pat sake, kad placenta yra zemai. Man dabar apie 18-19savaiciu. Gydytojas sake, kad saugantis, save priziurint, nieko baisaus nera. Sake, dazniausiai veliau ji pasikelia i virsu.  4u.gif

o kaip suprasti saugotis?ta prasme netampyt sunkiai ra kaip... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 02 04, 21:12)
o kaip suprasti saugotis?ta prasme netampyt sunkiai ra kaip... blush2.gif

Netampyti, nekelti nieko sunkesnio, nekilnoti rankų (pvz užuolaidų nekabinti lotuliukas.gif ), santykiai gali būti tik itin atsargūs, arba visai nebūti...
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 02 04, 23:12)
o kaip suprasti saugotis?ta prasme netampyt sunkiai ra kaip... blush2.gif

Aga, teisingai Will raso 4u.gif Man dar kartais, kai daug vaikstau ar siaip pavargstu, biski paskausta toj pusej, kur yra ta placenta. Tai gyd. sake, geriau tada atsigult pagulet ramiai. Jei kartais pasirodytu kokiu isskyru rausvu, rusvu, iskart kreiptis i gydytojus. Dar sake, nesinervint, stengtis nepergyvent del nieko ir t.t. 4u.gif Na, ir jei skausmas butu labai stiprus tada taip pat vaziuot pas gyd 4u.gif
Atsakyti