Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

Sveikos, norejau paklausti gal zinot ka reiskia kai placenta uzpakalineje sienoje 2-3 lygio subrendimo? unsure.gif dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2010 09 10, 16:54)
Sveikos, norejau paklausti gal zinot ka reiskia kai placenta uzpakalineje sienoje 2-3 lygio subrendimo?  unsure.gif  dekui  smile.gif


man kaip tik savaitgali ligoninej gine aiskino, nes manoji, pas kuria lankiausi visa nestuma - nei zodeliu neuzsimine.. doh.gif
uzpakalineje sienoje - ne priekyje pilvuko, o prie tavo organu gaunasi, vidinej pusej (tikiuosi supratai). Tai nera blogai, bet.. negalima gulet ant nugaros, nes tau gali uzspaust ka nors, gali nualpti begulint, darytis silpna. Placentos subrendimas skirstomas i 4 lygius, pas mane 2-as, tai skaitosi viskas gerai, funkcionuoja gerai, 4-as lygis jau placenta sent pradeda ir kalket, maziui gali stigti medziagu. Sake kai jau 4 lygio, maziui pirmas signalas, kad reikia kraustytis lauk is pilvelio, prasteja "viesbucio" servisas ax.gif
Atsakyti
labai aciu uz issamia informacija, Gabe smile.gif kiek supratau viskas gan gerai 4u.gif o ant nugaros megstu pagulet, kad nugara maziau skaudetu verysad.gif
Atsakyti
Noreciau pasidalyt naujienom, per dvi savaites mano placenta jau is antro-trecio lygio perejo i trecio lygio subrendima, teko ir pagulet ligoninej, ten keliavau del pasirodziusio kraujo lasiuko,tai sake gimda jau noretu gimdyti, todel gavau vaistu kad sustabdyt viska, placenta yra zemai sake, todel dabar turiu savim rupintis, nekilnot nieko sunkiai, nekilnot ranku, daug nevaiksciot, nekeliaut, po pietu pora valandu pamiegot, na gal datemsiu ir iki termino, dabar 35 savaites man, taigi saugokites visos kam kazkas panasaus su ta placenta nes as tai pati kalta, kad teko atsigult, persidirbau namuose, nenusedejau vietoj, dabar jau laikysiuos rezimo ir daugiau pailsesiu:) bet daiktus sau ir vaikui i ligonine jau susidesiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Irmutee20_ @ 2010 04 05, 20:46)
nestuke.gif Na man gine pasake, kad manno placenta yra zemai. g.gif  bet sake kad nera ko pergyventi,  nes kai gimda kyla i virsu, leliukas auga, ir placenta truputi pasislenka i virsu. mirksiukas.gif  tai mane nuramino, nes kai tai pasake pradejau nerimauti, bet paskui nuramino ir pasake kad viskas tvarkoje, leliukas mano auga  blush2.gif



Nezinau ar pataikiau i tema, bet noriu paklausti. Mano pilvukui 6 sav. ir gine per echoskopija parode kad puslyte prisitvirtinusi zemai, netoli gimdos ziociu. Ar ir jums taip buvo?
Atsakyti
gal dar yra mamyciu turinciu sia problema?
ka patare gydytojai?
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Na man irgi gydytoja pasake,kad placenta yra zemai tik 2cm, o turi buti pakilusi, net 5 cm...nes kai pirmo vaikucio laukiausi, sios problemos nebuvo...
labai jauciu maudima pilvo apacioje,na ir prie viso sito dar rado slapime kraujo,vis del tos,zemai esancios placentos, ir dabar turiu dar gerti vaistukus....
Tikekimes, kad ji augant leliukui pakils bigsmile.gif

O gydytoja patare daugiau ilsetis,nekilnoti nieko sunkiai,ranku irgi aukstai nekelti..Labai save prisiziureti ir saugotis 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif turiu ir as ta problema verysad.gif kai buvo 12 sav,prasidejo gausus kraujavimas,issigandau labai,bet nustate,kad pas mane vieno leliuko placenta uzpakaline(bent taip issiverciau is anglu kalbos) ir zemai prisitvirtinusi...kraujuot nustojau ta pati vakara,po to dar turejau panasius du kraujavimus ir jau dvi savaites kaip po paskutinio kraujavimo teplioja tamsiu krauju,tokiu beveik rudu...gal kuriai taip buvo...pas mus UK cia niekas i tai nekreipia demesio doh.gif noreciau paklaust,ar man tik gulimas rezimas turi buti ar galiu bent kazkur iseit pasivaiksciot?ar yra kam is jusu tiek be perstojimo teplioje?dvi savaites pragulejau lovoje,dabar irgi panasiai,tik retai kur trumpam iseinu,nieko nenesioju,nedirbu,mazyliai mano ilgai laukti buvo,nenoriu ju prarast...pripratau jau prie to tepliojimo,nors aisku,visiskai atsipalaiduot ir megautis ta busena neina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 06 17, 14:00)
sveikutes 4u.gif turiu ir as ta problema verysad.gif kai buvo 12 sav,prasidejo gausus kraujavimas,issigandau labai,bet nustate,kad pas mane vieno leliuko placenta uzpakaline(bent taip issiverciau is anglu kalbos) ir zemai prisitvirtinusi...kraujuot nustojau ta pati vakara,po to dar turejau panasius du kraujavimus ir jau dvi savaites kaip po paskutinio kraujavimo teplioja tamsiu krauju,tokiu beveik rudu...gal kuriai taip buvo...pas mus UK cia niekas i tai nekreipia demesio doh.gif noreciau paklaust,ar man tik gulimas rezimas turi buti ar galiu bent kazkur iseit pasivaiksciot?ar yra kam is jusu tiek be perstojimo teplioje?dvi savaites pragulejau lovoje,dabar irgi panasiai,tik retai kur trumpam iseinu,nieko nenesioju,nedirbu,mazyliai mano ilgai laukti buvo,nenoriu ju prarast...pripratau jau prie to tepliojimo,nors aisku,visiskai atsipalaiduot ir megautis ta busena neina doh.gif


O tai midwife visai nieko nesako? Na jei diena kita, tai gal ir nieko. O dabar skambinciau, klauciau ar vaziuociau i ligonine (kad ir A & E). Nes 'pas mus UK' tai man ir buvo liepta palaukti savaites, mat buvo tik nestumo pradzia ir itare, kad menesines prasidejo. Bet as po 3-4 dienu nuejau i A&E ir apziurejo, kita diena skenavo. Baigtis buvo liudna, bet galejo buti daug liudnesne...
Atsakyti
QUOTE(Wildsoul @ 2011 06 17, 13:46)
O tai midwife visai nieko nesako? Na jei diena kita, tai gal ir nieko. O dabar skambinciau, klauciau ar vaziuociau i ligonine (kad ir A & E). Nes 'pas mus UK' tai man ir buvo liepta palaukti savaites, mat buvo tik nestumo pradzia ir itare, kad menesines prasidejo. Bet as po 3-4 dienu nuejau i A&E ir apziurejo, kita diena skenavo. Baigtis buvo liudna, bet galejo buti daug liudnesne...

po pirmo kraujavimo buvau ir A&E,ir skanus dare,viskas gerai,isskyrus tai,kad placenta vieno leliuko zemai,paskutini skana isvis vaziavau daryt i privacia klinika,pries pora dienu,tai nieko naujo nepasake,tik tiek,kad kol nepakils placenta,galiu ir istisai tepliot...tai ir ieskau,kam taip dar yra buve verysad.gif o kiek tau savaiteliu buvo?angliskam saite tik radau moteryte,kuriai po kraujavimo tepliojo tris savaites doh.gif oi tu nepatikesi,kiek as ir skambinau,ir vos ne kas antra diena i ta A&E vaziavau,ten tik dar labiau susinervinu del ju abejingumo,o naudos jokios schmoll.gif
Atsakyti
negi niekam nera teplioje del to?o gal as ne cia ieskau atsakymo? verysad.gif
Atsakyti
frige 1, jei patepliojo ir nustojo tai viskas susitvarke, cia ne viena rase, kad tepliojo,
daugiau gulek, nieko sunkaus nedaryk, 16 sav turi turet susitikima su midwife, gal ka ji patars, po apziuros g.gif
jei dirbi isleis i sick leave butinai
Atsakyti