Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

QUOTE(_Irmutee20_ @ 2010 04 05, 21:46)
nestuke.gif Na man gine pasake, kad manno placenta yra zemai. g.gif  bet sake kad nera ko pergyventi,  nes kai gimda kyla i virsu, leliukas auga, ir placenta truputi pasislenka i virsu. mirksiukas.gif  tai mane nuramino, nes kai tai pasake pradejau nerimauti, bet paskui nuramino ir pasake kad viskas tvarkoje, leliukas mano auga  blush2.gif


Ir man pasake, kad placenta zemokai unsure.gif Sake, nekilnoti ranku g.gif Kazin, ar to uztenka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Irmutee20_ @ 2010 04 05, 20:46)
nestuke.gif Na man gine pasake, kad manno placenta yra zemai. g.gif  bet sake kad nera ko pergyventi,  nes kai gimda kyla i virsu, leliukas auga, ir placenta truputi pasislenka i virsu. mirksiukas.gif  tai mane nuramino, nes kai tai pasake pradejau nerimauti, bet paskui nuramino ir pasake kad viskas tvarkoje, leliukas mano auga  blush2.gif

papasakok kaip laikaisi ir jautiesi, jokių pilvo kietijimų, tepliojimų nėra? Labai rūpi kaip sekasi ax.gif

QUOTE(Pontipina @ 2010 04 06, 15:22)
pas mane buvo prisitvirtinusi užpakalinėje dalyje, nežinau ar tai gerai ar blogai.

užpakalinėje tai geriausia pozicija, jei tik ne per žemai 4u.gif

QUOTE(VVaiva @ 2010 05 11, 17:57)
Ir man pasake, kad placenta zemokai  unsure.gif Sake, nekilnoti ranku  g.gif Kazin, ar to uztenka?  g.gif

nekilnoti rankų, nekelti sunkiau nieko nei 5 kg. nebėgiot, nešokinėti, nepervargti, na žodžiu visaip save pasaugoti ir viskas bus gerai, bent jau aš tuo vadovaujuosi.

Pas mane 19 savaičių matė, kad yra kraštinė placentos pirmeiga, ir dar placenta prisitvirtinusi priekyje doh.gif Tai sakė, turiu 60 proc. pati pagimdyti, kiti šansai cezariui. Bet man svarbiausia, kad sėkmingai išnešiočiau iki gimdymo, o paskui bus jau kaip bus. O man dėl pakilimo dabar labai džiugiai nenuteikė, nebent sakė, kai trumpės kaklelis tai pasidarys tiesioginė pirmeiga ir galėsiu gimdyti, o kad pirmeiga pranyks supratau, kad šansų nėra. Tai ir saugausi kiek gaunasi smile.gif
Atsakyti
Tai va, kad reikia labiau save saugot, nekilnot sunkiai, ilsetis... Bet kai turi 1,9 metu zveriuka, baisiai aktyvu, isdykusi, tai labai saugotis neiseina, o ilsetis nera kada doh.gif Nesiot as savo merginos nenesioju, visgi 14kg rolleyes.gif Bet pakelt tenka daznai - i lovyte, i maitinimo kedute, i auto kedute ir t.t.t.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2010 05 12, 12:53)
Tai va, kad reikia labiau save saugot, nekilnot sunkiai, ilsetis... Bet kai turi 1,9 metu zveriuka, baisiai aktyvu, isdykusi, tai labai saugotis neiseina, o ilsetis nera kada  doh.gif Nesiot as savo merginos nenesioju, visgi 14kg  rolleyes.gif Bet pakelt tenka daznai - i lovyte, i maitinimo kedute, i auto kedute ir t.t.t....  doh.gif

Pas mane ta pati situacija drinks_cheers.gif tik mergina šiek tiek lengvesnė ir keliu ją tik į maitinimo kėdutę, užpakalio nebeplaunu kiekvieną kartą padarius, perėjom prie drėgnų servetėlių, jei labai būna fui smile.gif tai į vonią atsargiai įrangau. O šiaip ji ima kėdę prisitraukia ją kur reikia ir atsistoja pati. Į mašiną tegul pati lipa, o paskui į kėdutę, tada tik pataisyt beliks. Įpratau su ja pietų numigti, nors iš pradžių sunkiai sekėsi, bet įpranti ir pailsi truputį.
Kiek gali stenkis ir tu save pasaugoti ir palepinti, nuleisk lovytės šoną tegul lipa pati, paskui užkelsi, arba jei jau turi kelti tai stenkis, kad krūvis būtų ne ant pilvo, o ir kelti reik lėtai lėtai, ne staigiai.
Dar kitos mamos rekomendavo laiptelius į vonią, prie prausyklos bet neįsigijau, kažkaip išsiverčiam be jų dar. Tik va į maitinimo kėdutę tai lieka kėlimas, bet galvoju leisiu užlipt ant kėdės, o paskui nuo jos jau nedaug lieka kėlimo.
Atsakyti


4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mimika78: 13 gegužės 2010 - 08:35
QUOTE(Mintė @ 2010 05 13, 09:01)
Pas mane ta pati situacija  drinks_cheers.gif  tik mergina šiek tiek lengvesnė ir keliu ją tik į maitinimo kėdutę, užpakalio nebeplaunu kiekvieną kartą padarius, perėjom prie drėgnų servetėlių, jei labai būna fui smile.gif  tai į vonią atsargiai įrangau. O šiaip ji ima kėdę prisitraukia ją kur reikia ir atsistoja pati. Į mašiną tegul pati lipa, o paskui į kėdutę, tada tik pataisyt beliks. Įpratau su ja pietų numigti, nors iš pradžių sunkiai sekėsi, bet įpranti ir pailsi truputį.
Kiek gali stenkis ir tu save pasaugoti ir palepinti, nuleisk lovytės šoną tegul lipa pati, paskui užkelsi, arba jei jau turi kelti tai stenkis, kad krūvis būtų ne ant pilvo, o ir kelti reik lėtai lėtai, ne staigiai.
Dar kitos mamos rekomendavo laiptelius į vonią, prie prausyklos bet neįsigijau, kažkaip išsiverčiam be jų dar. Tik va į maitinimo kėdutę tai lieka kėlimas, bet galvoju leisiu užlipt ant kėdės, o paskui nuo jos jau nedaug lieka kėlimo.

Aciu uz patarimus thumbup.gif Tikrai kazkaip nepagalvojau doh.gif I auto kedute tai jau tikrai pati gali ilipti, nes i masina isiropscia, ismokinsiu ir i kedute ilipt drinks_cheers.gif
Uzpakaliuko taip pat neplaunu kaskart, tik ryte ir po didelio reikalo ax.gif
As tokia nepratus saugotis blush2.gif Pirmas nestumas isvis buvo superinis, buvo visos galimybes ilsetis, saugotis, nors siaip aktyviai gyvenau, sportavau iki 9 menesio rolleyes.gif Uztat nebuvo reikalo kazka kilnot ir tampytis, o tai jau visai kas kita doh.gif
Atsakyti
Tai vat ir man tie patys džiaugsmai tongue.gif Pimas nėštumas buvo superinis, nieko nejaučiau, ėjau kaip traktoriukas, o dabar vis pajaučiu tempimą pilvo apačioje, nes tenka pakelt savo sūnelį 16 kg. Bet kai pilvelis bus didesnis, tai jau tikrai nekelsiu, bus mažius savarankiškas smile.gif
Atsakyti
Kai man dare echo, kai buvo 19 savaiciu, tai sake placenta dengia gimdos kaklelio ziotis. Bet sake, kad dazniausiai augant ,lacenta pakyla. Taciau vakar dare echo , nes jau 33 savaites. Ir pasake, kad placenta visiskai nepakilo ir nepakils. Tai uz keliu dienu eisiu pas savo gine, ir ziuresiu ka sakys.
Atsakyti
Man buvo kraštinė placentos pirmeiga, bet kai echo darė 28 sav. viskas buvo jau pakilę ir pirmeigos nebeliko thumbup.gif
Atsakyti
Man vakar pasake, kad placenta labai zemai prisitvirtinusi, todel yra tikimybe persileidimui verysad.gif
Reikia labai saugotis...
Ar kam taip buvo?
Atsakyti
Man kai buvo 20 sav.nustate placentos pirmeiga,tik sake kad nera ko nervintis,nes daznai augant ji pakyla.sake blogai butu,jei butu koki 34 sav.O jau kai buvau pas gyd.27 sav.jau viskas gerai buvo.O darbas mano fizinis ir rankas daznai kilnoju,bet vistiek atsistate.
Atsakyti
QUOTE(Vera25 @ 2009 12 06, 00:00)
Mano placenta irgi priekineje sienoje, tik buvo labai zemai, denge gimdos kaklelio ziotis, bet 25 savaite pakilo  thumbup.gif . O judesiukus tikrai pradejau jausti po 20 savaites  ax.gif

Pas mane tas pats buvo drinks_cheers.gif Placenta pakilo 24 sav. O judesiukus pradejau jaust apie 19 sav. ax.gif
Atsakyti