Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

nezinau ar gerai ar cia blogai kur ta placenta, tik kad maciau gyd. pasirase ant nuotraukeles kad uzpakalinej daly.. Bet nieko man net neminejo.. Tikiuosi, kad viskas bus gerai smile.gif (dabar mum 36sav)
Atsakyti
Labukas,
Ir man nustatė, kad placenta priekinėje dalyje ir šiek tiek dengia gimdos kakelį. Minėjo, kad greičiausiai paklis, o jei ne tai tada cezaris, ir dar sakė, kad gali pradėti kraujuoti unsure.gif Vietoj džiaugsmingo pasimatymo su leliuku gavau nerimo dozę unsure.gif
Apie santykius tai sakė galima, tik švelniai ir atsargiai(o skaitau, kad kitom griežtai neleido, aš iki 12 sav. vyrą celibato laikiau nežinau kiek jis ištvers, gal reiks surizikuoti, jei gyd. sakė galima gal ir galima g.gif ) , sakė nekilnoti, nenešti pasisaugoti.
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2010 03 24, 16:13)
Labukas,
Ir man nustatė, kad placenta priekinėje dalyje ir šiek tiek dengia gimdos kakelį. Minėjo, kad greičiausiai paklis, o jei ne tai tada cezaris, ir dar sakė, kad gali pradėti kraujuoti  unsure.gif Vietoj džiaugsmingo pasimatymo su leliuku gavau nerimo dozę  unsure.gif
Apie santykius tai sakė galima, tik švelniai ir atsargiai(o skaitau, kad kitom griežtai neleido, aš iki 12 sav. vyrą celibato laikiau nežinau kiek jis ištvers, gal reiks surizikuoti, jei gyd. sakė galima gal ir galima  g.gif ) , sakė nekilnoti, nenešti pasisaugoti.

Paprastai, didėjant gimdai placenta pakyla, tiksliau, gimda juk auga į viršų, o ne į apačią, tai natūraliai viskas kyla viršun. Jei dengia tik šiek tiek, tai ramiai sau gyvenk maloniu laukimu wub.gif Santykius gali turėti, tiesiog atsargiau mirksiukas.gif Kad neskaudėtų ir nebūtų nemalonu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 24 kovo 2010 - 19:04
QUOTE(Katukė @ 2010 03 24, 19:04)
Paprastai, didėjant gimdai placenta pakyla, tiksliau, gimda juk auga į viršų, o ne į apačią, tai natūraliai viskas kyla viršun. Jei dengia tik šiek tiek, tai ramiai sau gyvenk maloniu laukimu  wub.gif  Santykius gali turėti, tiesiog atsargiau  mirksiukas.gif Kad neskaudėtų ir nebūtų nemalonu.  4u.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mergytes, man gydytojas minejo kazkokius tyrimus jei placenta nepakils. ar zinot kokie tie tyrimai gali buti blink.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2010 03 29, 18:17)
Mergytes, man gydytojas minejo kazkokius tyrimus jei placenta nepakils. ar zinot kokie tie tyrimai gali buti  blink.gif  doh.gif  verysad.gif

negirdėjau apie tai, tik sakė, kad jei nepakils bus cezaris g.gif Geriausia tikėtis, kad pakils unsure.gif
Atsakyti
Sveikos likimo drauges,jau pries 2 sav suzinojau,kad placenta prie pat gimdos kaklelio,o praeita sav patekau i ligonine su kraujavimu.nustate kad jau visiskai dengia kakleli.nerimas sirdi.stengiuosi kuo daugiau guleti,baisu kad gali nespeti i ligonine.ar yra cia kokia moteris kuri visa nestuma pravaiksciojo su visiska placentos pirmeiga ir kada ir kaip pagimde?pasidalinkit patirtimi
Atsakyti
QUOTE(tani301 @ 2010 03 30, 11:49)
Sveikos likimo drauges,jau pries 2 sav suzinojau,kad placenta prie pat gimdos kaklelio,o praeita sav patekau i ligonine su kraujavimu.nustate kad jau visiskai dengia kakleli.nerimas sirdi.stengiuosi kuo daugiau guleti,baisu kad gali nespeti i ligonine.ar yra cia kokia moteris kuri visa nestuma pravaiksciojo su visiska placentos pirmeiga ir kada ir kaip pagimde?pasidalinkit patirtimi

Dazniausiai viskas buna ok,man placenta pilnai denge kaklelio ziotis,o va 33 savaite eme ir pakilo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuginta33 @ 2010 04 01, 07:24)
Dazniausiai viskas buna ok,man placenta pilnai denge kaklelio ziotis,o va 33 savaite eme ir pakilo  thumbup.gif

Kaip tu mane pradziuginai.aciu kad atsiliepei.o kaip tau sekesi nesioti iki 33 sav.?papasakok.ar buvo patepliojimu,kaip seke nestuma,kaip saugojaisi?mane prigasdino:placenta uzpakalineje sienoje ir visiskai dengia,o tai reiskia kad mazai sansu kad pakils.Mazai vaikstau,nes bijau kad tik kraujuot nepradeciau.o kaip tau?o tau nustate kodel buvo pirmeiga?gal per daug klausimu...atleisk.bet taip nerimauju,noriu padaryti viska kad issaugociau savo stebukliuka.
Atsakyti
nestuke.gif Na man gine pasake, kad manno placenta yra zemai. g.gif bet sake kad nera ko pergyventi, nes kai gimda kyla i virsu, leliukas auga, ir placenta truputi pasislenka i virsu. mirksiukas.gif tai mane nuramino, nes kai tai pasake pradejau nerimauti, bet paskui nuramino ir pasake kad viskas tvarkoje, leliukas mano auga blush2.gif
Atsakyti
pas mane buvo prisitvirtinusi užpakalinėje dalyje, nežinau ar tai gerai ar blogai.
Atsakyti
Sveikos.

O gal kuriai buvo per echoskopija pasake, jog plona placenta ?
Atsakyti