Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

Sveikutes, Jus daugiau kalbat apie placenta priekineje , nugaros pusese, o gal kuri galit pakomentuot toki parasyma- placenta kaireje puseje?
Atsakyti
QUOTE(Vera25 @ 2009 12 05, 23:00)
Mano placenta irgi priekineje sienoje, tik buvo labai zemai, denge gimdos kaklelio ziotis, bet 25 savaite pakilo  thumbup.gif . O judesiukus tikrai pradejau jausti po 20 savaites  ax.gif

Man 20sav per echo jau buvo pakilusi thumbup.gif O judesiai irgi tik 20sav pasijuto.

QUOTE(spurgiux21 @ 2009 12 07, 18:23)
Sveikutes, Jus daugiau kalbat apie placenta priekineje , nugaros pusese, o gal kuri galit pakomentuot toki parasyma- placenta kaireje puseje?

Tiesiog nurodyta jos vieta, viskas normaliai mirksiukas.gif
Atsakyti
na pas mane placenta irgi priekineje dalyje, tai dabar ramiau pasidare kad dar judesiuku nejauciu ax.gif nes jau daugumai nuo 16 savaiciu pasijunta, o mums jau dvidesimta eina ir kaip ir nieko dar unsure.gif
Atsakyti
Man su pirmu nestuke.gif placenta buvo paciam prieky, apie bamba. Siaip akusere nieko nesake, tik perspejo labai atsargiai vairuoti masina nes kad ir nedidelis stuktelejimas i vaira galejo blogai baigtis.

P.S. Gimdziau lengvai, bet placenta pati neatsiskyre, reikejo suleisti vaistu
Atsakyti
Sveikos, mums 13 savaiciu, placentos lokalizacija uzpakalineje puseje, bet ji dengia ziotis verysad.gif Gal galite pasakyti ar tai labai blogai? Tikiuos dar pasitaisys verysad.gif
Atsakyti
Mano placenta taip pat priekinėje dalyje įsitaisiusi, bet gydytoja nė žodeliu neužsiminė, kad tai blogai, gali komplikuoti gimdymą ir pan. tiesiog paminėjo, kad silpniau jausiu vaikučio judesius. Kai eisiu pas ją sekantį kartą, visko išsiklausinėsiu smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Braskyte26 @ 2010 01 13, 09:03)
Sveikos, mums 13 savaiciu, placentos lokalizacija uzpakalineje puseje, bet ji dengia ziotis verysad.gif  Gal galite pasakyti ar tai labai blogai? Tikiuos dar pasitaisys verysad.gif

Vat, kad dengia žiotis, tai reik būti tau laaaabai atsargiai. Gali ji atsidalinti, gali kraujavimas prasidėti. Man porą kartų kraujavo dėl to. Gyd neleido nė grindų plaut, nei laiptais greit lipt. Žodžiu, reiks vaikščiot kaip su kiaušiniu ant galvos. O jei ji nepakils, tai ir gimdyt natūraliai neleidžia, tada CP. O pakyla placenta (jei pakyla) nuo vidurio nėštumo maždaug.
Atsakyti
verysad.gif svrabiausia gydytoja manes labai neprigasdino, tai buvau dar pusiau rami, kol nepaskaiciau kas tai yra ir kokios gresmes verysad.gif reiks kita karta jos labiau issiklausinet...
Atsakyti
Pas mane placenta zemai, pradzioje denge ziotis, gulejau su gresianciu.... Praksiskai lovos rezimas, labai daznai nemalonus pojuciai pilvo apacioje, ilgiausiai galiu vaikscioti ~30 min., po to is kart negera verysad.gif Turejau ivairiu planu, norejau isvaziuoti i poilsine kelione antrame trimestre, teko visko atsisakyti.
Dabar jau 18 savaite, pagal echoskopija placentos padetis zenkliai pasitaise, ji kyla aukstyn, ir 19 atveju is 20 sake itokios placentos uzkyla pradejus staigiau dideli pilvukui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 15 sausio 2010 - 16:02
QUOTE(Braskyte26 @ 2010 01 13, 10:03)
Sveikos, mums 13 savaiciu, placentos lokalizacija uzpakalineje puseje, bet ji dengia ziotis verysad.gif  Gal galite pasakyti ar tai labai blogai? Tikiuos dar pasitaisys verysad.gif

Nenusimink labai. Aišku, labai labai save ir pilvuką pasaugok. Tikrai pakils dar ta placenta. Aišku, gydytojas turėtų atidžiau stebėti. Mano buvo priekinėje sienoje ir labai žemai ir nieko, pakilo smile.gif, išnešiojau iki pat termino galo, pagimdžiau pati, natūraliai.
Netgi, nuo šešto nėštumo mėnesio reikalai buvo taip pasitaisę, kad net į mankštą ir baseiną galėjau vaikščioti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spengla: 15 sausio 2010 - 16:08
22 sav placenta buvo zemai (tik tiek gydytojas tepasake), o dabar 32 sav placenta priekineje pilvo dalyje I laipsnio g.gif tai nzn ar cia gerai ar nelabai nieko nesake o as ir paklausti nesusiprotejau doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, nezinau ar teisingai pasirinkau temele, tai gal kuri parasys koki komentara arba patarsit kur rasyt ax.gif

Mano situacija kol kas tokia: suzinojus , kad laukiuosi, prasidejo menesininis kraujavimas, nezymus bet pastovus. Tuoj pasidariau kraujo tyrima, jis patvirtino, kad nestumas visgi yra, pakartojau po 2 dienu, kraujuko skaiciukai dvigbejo, po savaites jie irgi buvo auksti. TAciau, mano kraujavimas tesesi beveik 8 dienas...... Sutarta diena susimateme su daktariuku, jis pamate gemaline puslyte, kuri atitiko 5 savaites........

sekantis susimatymas turi but po menesio, taciau praejus dviems savaitems po musu susimatymo, artejant menesiniu laikui, as jauciu pilvo pamaudenima (taip gerai zinoma), ir aisku pradejau stresuot, nuotaika keiciasi, nuojauta kuzda negerumus. Siandien paskambinau daktarui, galvoju, reikia susimatyt, taciau jis sako, jei nera kraujavimo, neskubekim, nes lyst vidun menesiniu laiku nera gerai, tad dabar laukiu arba...... arba...... dar vienas liudnumas, kad bazine temperatura nuktrito 36.8, nors ji visada laikesi, net ir per kraujavima.

Mesgaites, gal kuriai buvo tokia panasi situacija, gal pasidalinsit patirtimi? buciau labai dekinga unsure.gif

Aciu

P.s. siai dienai man 8 sav. nestumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangelė: 21 sausio 2010 - 19:29