Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

QUOTE(Esha @ 2009 07 15, 11:41)
Man ir diagnozavo žemą placentos pritvirtinimą sad.gif Na aš dar nepraradau vilčių ir tikiuosi, kad ji pakils. Tik lausimas kyla: gydytoja tik monėjo, kad reikia daugiau ilsėtis, o kaip dėl lytinių santykių? Ar galima?

mano ir zema. Lytiski santykiai galimi, labai atsargiai, svelniai, be akrobatiku biggrin.gif 4u.gif tikiuosi, kad pakils laukiu 32 sav echo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liberty_83 @ 2009 07 15, 12:45)
Lytiski santykiai galimi, labai atsargiai, svelniai, be akrobatiku  biggrin.gif  :

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Man irgi taip buvo.Tik pamate 21sav.Tai gine liepe magni gert,kad gimda atpalaiduot.Va,pirmadieni dariausi echo,viskas susitvarke.Nezinau,ar tikrai maggnis padejo,bet tikriausiai.Geriau apie pora savaiciu
Atsakyti
mano placenta ir dabar labai zemai,buvo ir kraujo ir visko,bet sake kad iki 5men turi viskas susitvarkyti smile.gif
Atsakyti
Na va, ir mano placenta užsiropštusi ant gimdos kaklelio doh.gif Tai perskaičiau visą temukę ir apsiraminau. Jausena kaip ir pas daugelį: tempia, maudžia pilvuką, pateplioja. Iš gyd. nurodymai nieko nekilnot, jokio vyro (nebent jei visai neištveriama, tai labai švelniai), ilsėtis. Dabar 12 savaičių. Tikiuosi viskas bus gerai ir sėkmingai išnešiosiu leliuką, o jau kaip gimdysiu, tai nesvarbu man ax.gif
Atsakyti
Na sveikutes.. ir aš mes susidūrėme su šia problema.. placenta dengia išėjimo žiotis.. tikrai labai nerimavau, bet pasirodo esu tokia čia ne viena smile.gif dabar bus ramiau laukti savo angeliuko smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aineca @ 2009 10 20, 11:27)
Na sveikutes.. ir aš mes susidūrėme su šia problema.. placenta dengia išėjimo žiotis.. tikrai labai nerimavau, bet pasirodo esu tokia čia ne viena smile.gif dabar bus ramiau laukti savo angeliuko  smile.gif  smile.gif

Na, taip 4u.gif Svarbu laaabai saugokis, nesvarbu net jeigu puikiai jautiesi. Būk kiaušinukas 4u.gif
Atsakyti
man gydytoja sake, kai placenta priekineje pilvo sienoje, tai tos moterys lengviau gimdo thumbup.gif , taciau veliau pajunta pirmuosius leliuko judesius... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Afute28 @ 2009 11 16, 14:08)
man gydytoja sake, kai placenta priekineje pilvo sienoje, tai tos moterys lengviau gimdo  thumbup.gif , taciau veliau pajunta pirmuosius leliuko judesius... verysad.gif

va toks gydytojos komentaras man patinka biggrin.gif O tai as savosios nepaklausiau gerai ar blogai,kad priekineje sienoje g.gif
Atsakyti
Sveikos, būsimos ir esamos mamytės. Taip pat turiu placentos pirmeigą, tačiau placenta daugiau nugaros pusėje. Gydytojas sakė, kad tai geriau, nei būtų priekinėje. Nors čia ji yra mažiau paslanki ir mažiau tikėtina, kad pakils. Jei teisingai supratau, gali būti problemų placentai atsiskiriant nuo gimdos. Tai čia ir yra ta geroji pusė, kad, būdama nugaros pusėje, ji lengviau atsiskirs, nei būdama priekinėje g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Afute28 @ 2009 11 16, 13:08)
man gydytoja sake, kai placenta priekineje pilvo sienoje, tai tos moterys lengviau gimdo  thumbup.gif ,

bigsmile.gif Ir man tai patinka thumbup.gif Siaip nieko apie tai nesuprantu, bet va praeita savaite dare echoskopija, tai sake, kad placenta kaip ciuzinukas priekineje sienoje, todel vaisiaus judesius galiu pajusti tik 20 sav. ax.gif O ar tai gerai, ar blogai - nieko nezinau. Beje, nuo pat nestumo pradzios - nuolatiniai pilvo skausmai, i kuriuos visi gydytojai atsako: "taip gali buti". Belieka tiketis, kad jie zino ka sako... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2009 12 02, 17:59)
bigsmile.gif Ir man tai patinka thumbup.gif Siaip nieko apie tai nesuprantu, bet va praeita savaite dare echoskopija, tai sake, kad placenta kaip ciuzinukas priekineje sienoje, todel vaisiaus judesius galiu pajusti tik 20 sav. ax.gif O ar tai gerai, ar blogai - nieko nezinau. Beje, nuo pat nestumo pradzios - nuolatiniai pilvo skausmai, i kuriuos visi gydytojai atsako: "taip gali buti". Belieka tiketis, kad jie zino ka sako... g.gif

Mano placenta irgi priekineje sienoje, tik buvo labai zemai, denge gimdos kaklelio ziotis, bet 25 savaite pakilo thumbup.gif . O judesiukus tikrai pradejau jausti po 20 savaites ax.gif
Atsakyti