Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

Šiandien ir man pasakė, kad placenta žemai. Gyd. liepė neskubėti, ramiau gyventi bei gerti magnį. Taigi reikės labiau saugotis ir turėtų būti viskas gerai.
Atsakyti
Buvau echoskopo tyrime ir gydytoja pastebėjo, kad mano placenta gana žemai, todėl siunčia po dviejų savaičių dar echoskopuotis kad pažiūrėtų kaip einasi toliau. Sako kūdikiui rizikos nėra, tik jei nusileis per gimdymą gali būti komplikacijų... Gal kam yra buvusi tokia situacija, nes biškį nerimauju kaip čia viskas gali pasisukti... verysad.gif Tikiuosi kad čia nieko blogo ir ji nenusmuks... nestuke.gif
dar 7 savaites augs mano gimda, tai gal ir placenta pakils... pasidalinkit savo patirtim...
Atsakyti
man per 20tos savaites echo pasake, kad nusileido mano placenta. Kadangi, as tik ipusejus, man labiau save reikia priziureti. Kitas 32 savaite. Forumietes sake, kad jei nepakyla tuomet cezaris. Siulyciau nesijaudinti, nes labai daznai pakyla 4u.gif
Atsakyti
Man 11 savaitę sakė, kad mano placenta gana žemai, sakė viskas susitvarkys, nebent pradėsiu kraujuoti, tada būtinai atvykti pas gydytoją. unsure.gif
Atsakyti
Man tai nei kraujo nera, nei kraujingu isskyru. Gydytoja irgi nieko neminejo apie lovos rezima ar pan. Tiesiog sake gali buti komplikaciju per gimdyma, o leliukui viskas tvarkoj. Tik grizus namo pasiskaiciau apie toki varianta. O ta komplikacija pasirodo gali buti netgi cezario pjuvis doh.gif As be galo tokio varianto bijau.... Paskutiniu metu ir darbe daug streso, varineja kaip buciau kokia supermene o ne nescioji verysad.gif Tai uzsiprasiau atostogas, dar liko savaite atidirbti, bet vis galvelej kirba kaip cia viskas bus, iki kito echo dar dvi savaites laukti, oi kaip man jos prailgs....
Atsakyti
nemanau, kad cezaris pati blogiausia ivykiu pasekmes. Juk svarbiausia, sveikas leliukas tiesa? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liberty_83 @ 2009 06 21, 19:44)
nemanau, kad cezaris pati blogiausia ivykiu pasekmes. Juk svarbiausia, sveikas leliukas tiesa? mirksiukas.gif  4u.gif

Aisku, kad tai tiesa. Bet man paciai buvo panasi situacija, ir visa nestuma stresavau del to, kad negalesiu pagimdyti naturaliai...
Poliklinikoje mane kai tikrino nustate, kad placenta zemai - sake jei nepakiltu iki kazkurios ten savaites-darytu cezari. Buvau nuejusi apie 38-39 sav. konsultacijai i poliklinika-pasake kad vis dar zemai ir nera sansu kad pakils, ir paciai pagimdyti. Tada pareikalavau siuntimo i VGN ir nuvaziavau ten i konsultacija-padare echo, apziurejo pats vedejas-ir pasake kad nieko panasaus nemato. Taigi nudziugau smile.gif
Bet pagimdyti paciai visdelto neteko,mane operavo, bet visai del kitu priezasciu-kudikelis negalejo pajudeti del per trumpos ir aplink kakla apsivijusios virksteles. Tik gimus kudikiui supratu, kad be reikalo visa nestuma panikavau, ir dziaugiausi, kad buvau pakliuvusi i tinkamas rankas, viskas buvo atlikta laiku ir labai profesionaliai - svarbiausia kad kudikis buvo sveikas, gavo auksciausia ivertinima pagal APGAR smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rikitikicik: 21 birželio 2009 - 19:28
QUOTE(Gintarėtarė @ 2009 06 21, 17:48)
Man tai nei kraujo nera, nei kraujingu isskyru. Gydytoja irgi nieko neminejo apie lovos rezima ar pan. Tiesiog sake gali buti komplikaciju per gimdyma, o leliukui viskas tvarkoj. Tik grizus namo pasiskaiciau apie toki varianta. O ta komplikacija pasirodo gali buti netgi cezario pjuvis  doh.gif As be galo tokio varianto bijau.... Paskutiniu metu ir darbe daug streso, varineja kaip buciau kokia supermene o ne nescioji  verysad.gif Tai uzsiprasiau atostogas, dar liko savaite atidirbti, bet vis galvelej kirba kaip cia viskas bus, iki kito echo dar dvi savaites laukti, oi kaip man jos prailgs....


Bet gi jei Jūs 33 sav. nėščia, tai kodėl vargstat darbe, juk jau turi priklausyti nėštumo ir gimdymo atostgos...jei neklystu, tai nuo 30 sav. kiekviena jas gauna unsure.gif Turėtumėte jau ramiai būti namuose ir save saugoti, o ne darbe lakstyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2009 06 22, 13:13)
Bet gi jei Jūs 33 sav. nėščia, tai kodėl vargstat darbe, juk jau turi priklausyti nėštumo ir gimdymo atostgos...jei neklystu, tai nuo 30 sav. kiekviena jas gauna  unsure.gif  Turėtumėte jau ramiai būti namuose ir save saugoti, o ne darbe lakstyti  4u.gif


Tai kad as ne Lietuvoj o Airijoj. Cia kitokia tvarka, duoda 6 menesius is viso, jei anksti iseisiu, paskui maziau laiko su mazyliu galesiu pabuti. Bet jau kita savaite pasiemiau likusias atostogas ir ilsesiuosi, nes bijau berizikuoti. Dar turiu laime bendrauti su tokiu virsininku, kuris "pamirsta" pastoviai kad esu nescia...
Atsakyti
QUOTE(Gintarėtarė @ 2009 06 20, 21:36)
Buvau echoskopo tyrime ir gydytoja pastebėjo, kad mano placenta gana žemai, todėl siunčia po dviejų savaičių dar echoskopuotis kad pažiūrėtų kaip einasi toliau. Sako kūdikiui rizikos nėra, tik jei nusileis per gimdymą gali būti komplikacijų... Gal kam yra buvusi tokia situacija, nes biškį nerimauju kaip čia viskas gali pasisukti...  verysad.gif  Tikiuosi kad čia nieko blogo ir ji nenusmuks... nestuke.gif
dar 7 savaites augs mano gimda, tai gal ir placenta pakils... pasidalinkit savo patirtim...



maziau reikia jaudintis... 4u.gif
man 11 savaiciu pasirode keli lasai tamsaus rudo kraujo, issigandau,, pagulde dviem dienom i ligonine stebeti- bet echoskopas parode, kad viskas ciki.... kad galejo pakraujuoti is placentos, nes ji zemai. Tik tiek.
Paskui, 18 sav echo nustate, kad placenta vis dar labai zemai, siekia vidinius ziomenis. 22 savaiciu- jau pakilusi daugiau, 28 savaiciu- vis dar zemokai, bet jau nesiekia nieko, gimdyti paciai leistu.
Man sake, kad labai retai kada placenta i nestumo gala NUSILEIDZIA, uztat beveik visada 18-20 savaite moterims ji buna gana zemai, bet paskui PAKYLA sulig velesniu nestumu.
Maziau jaudintis wink.gif
na, o nestumo biblijoj raso, kad tik 1 proc nesciuju per gimdyma turi zema placentos prisitvirtinima, kad uzdengtu kakleli, (tada tai tikrai daro cezari).
Atsakyti
Padare man echo, ir placenta normoje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Sake gal ir yra gana zemokai, bet norma ir problemu neturetu buti thumbup.gif
Atsakyti
Man ir diagnozavo žemą placentos pritvirtinimą sad.gif Na aš dar nepraradau vilčių ir tikiuosi, kad ji pakils. Tik lausimas kyla: gydytoja tik monėjo, kad reikia daugiau ilsėtis, o kaip dėl lytinių santykių? Ar galima?
Atsakyti