Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

QUOTE(latyte @ 2009 01 19, 21:36)
Paskutinis normalus tyrimas echoskopu buvo atliktas 26sav, tai tada buvo daline placentos pirmaeiga. Ir nors daktarai ramino, kad jai dar yra laiko pakilti, deja taip neatsitiko. Tiesa sakant tada man tas visas reikalas neatrode labai rimtas, nes labiausiai guodziantis dalykas buvo tas, kad maziaus sveikatai placentos padetis itakos neturi.


Niu va, vadinasi telieka visa likusi laika but atsargiai ir labai saugotis... nes mane taip pat ramina gyd.kad beveik visoms pakyla placenta... g.gif
Aciu labai uz info 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Vakar buvau pas gydytoja ir pasake kad leliukas auga,sirdute plaka tik tas maiselis kuriame jis gyvena netaisyklingos formos.Mums 7 savaites.Sake daug ilsetis.Bet man kazkaip neramu.gal kam taip buvo ar ka zinot?Aciu
Atsakyti

as irgi turejau ta pacia beda, nuo pat 4 sav mano mergyte gyveno labai zemai ir vis tikejomes kad placenta pakils, bet kilo ji labai jau vangiai, o gal nekilo visai, tik gydytoja mane ramino smile.gif todel as turejau buti labai atsargi visa nestuma, saugoti save,nuolatos gulet ir vartoti vaistus (spascuprili), apie 30 sav rodos dare kazkokius matavimus echo metu, pagal kuriuos sprende ar leis man paciai gimdyt ar ne, bijodami kad pirma negimtu placenta, po ilgu diskusiju leido, ir pagimdziau labai gerai, viskas buvo tvarkoj, lelyte gime didele ir sveika, taigi viskas baigesi gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanetyte @ 2009 01 22, 18:20)
as irgi turejau ta pacia beda, nuo pat 4 sav mano mergyte gyveno labai zemai ir vis tikejomes kad placenta pakils, bet kilo ji labai jau vangiai, o gal nekilo visai, tik gydytoja mane ramino  smile.gif todel as turejau buti labai atsargi visa nestuma, saugoti save,nuolatos gulet ir vartoti vaistus (spascuprili), apie 30 sav rodos dare kazkokius matavimus echo metu, pagal kuriuos sprende ar leis man paciai gimdyt ar ne, bijodami kad pirma negimtu placenta, po ilgu diskusiju leido, ir pagimdziau labai gerai, viskas buvo tvarkoj, lelyte gime didele ir sveika, taigi viskas baigesi gerai  thumbup.gif


Manau svarbu tiketi, kad viskas bus gerai ir saugotis.... taip mudu su puzzziku ir darom....labai aciu, kad pasidainai savo patirtimi, dziaugiames, kad viskas jums su dukryte baigesi gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1turte @ 2009 01 24, 17:08)
Manau svarbu tiketi, kad viskas bus gerai ir saugotis.... taip mudu su puzzziku ir darom....labai aciu, kad pasidainai savo patirtimi, dziaugiames, kad viskas jums su dukryte baigesi gerai  4u.gif

be abejo ypac svarbu nusiteikimas, cia vienas pagrindiniu dalyku, net mano daktaryte visad kaip imanoma optimistiskai i mus ziurejo, iki pat pabaigos tikejo kad viskas bus gerai, ir buvo. ir jums viskas bus gerai, svarbiasia labai gerai save jausti, ne zingsnelio jei jauciat koki nemalonuma, jei tik pilviuka pradeda tempti, sukieteja jis, viska mesti ir eiti pagulet, vengti ilgo stovejimo, zodzi megautis pingvino statusu, jug pingvinai kai peri irgi ne is vietos, taip ir mes mirksiukas.gif jei isgirsit ko jusu organizmui reikia, viskas bus kuo puikiausiai, man budavo taip, kad ir is sveciu ir gimtadieniu turedavau kuo skubiausiai vaziuot namo, nes jausdavau kaip kieteja pilvelis, as sakydavau - pyksta smile.gif ir net masinoj vaziuodama per duobes turedavau pasistiebti, kad jis nesupyktu, kiti nesprasdavo, galvodavo gal kad susireiksminu, kaip dabar priimta manyti kad nescia moteris visiskai niekuo savo padetimi beveik ir neturi issiskirti, ji gi TIK laukiasi, bet as zinoja del ko visa tai dara ir visiskai numojau ranka i visus tuos pasakymus mirksiukas.gif Laikykites, tikekit, labai labai save mylekit ir bukit laiminga 4u.gif
Atsakyti
Man 20 savaiciu kai dare echoskopija nustate kad placenta labai zemai bet ziociu nedengia, daktare sake kad turetu augant gimdai pakilt . as kazkaip nekreipiau i tai demesio, o cia pas jsu paskaitinejus issigandau kaip tai rimta blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

Man nuo 20 savaites nustate centrine placentos pirmeiga, padetis ir dabar liko lygiai tokia pat. Pries savaite buvo pasirode siek tiek kraujingu iskyru, savaite pagulejau ligonineje. Dabar porai savaiciu esu isleista i namus. Siuo atveju, svarbiausia zinoti, kad pasirodzius bent menkiausioms sviezio kraujo isskyroms, reikia skubeti i ligonine (nesirupinant niekuo kitu: daiktais, apranga ir t.t.), nes gali prasideti ypac smarkus kraujavimas. Siaip nieko negaliu daryti, vaikscioti lauke, lipti laiptais ir pan., nes menkiausias staigus judesys gali sukelti nekokias pasekmes.
Jau nusiteikiau, kad naturaliai gimdyti negalesiu. Svajoju tik kuo ilgiau isnesioti savo mazyli, nors tikriausiai, tai bus ilgiausiai iki 37-38 savaites, nes gydytojai nerizikuos mano atveju ilgiau laukti. Kiekvienas gimdos susitraukimas gali sukelti placentos atsidalijima ir kraujavima.
Sekmes visoms auginant sveikus mazylius. 4u.gif
Atsakyti
Man 19 savaite dare echoskopija ir nustate, kad placenta yra per zemai. Kiek ji per zemai gydytoja nieko neivardino, bet tik paklause, ar neskauda pilvo apacios. Tada, sakiau, kad tik retkarciais. ax.gif
Dabar 21 savaite ir vos ne kasdien paskauda pilvo apacia, tempia pilva zemyn, spaudzia, kartais ir stipriai skauda. Cia kokias 3 dienas. Pas mane stovimas darbas - apie 6 val tenka stovet ant koju, o ir pakilot kartais sunkesnius daiktus tenka. doh.gif
KAip manot, ar reikia sunerimti ir kreiptis i gydytoja ar dar savaitele galiu palukt, nes po savaites ir taip vizitas pas gydytoja? g.gif
Atsakyti
Man pasake, kad zemai placenta tik kai pradejau krauju tepti 18 savaite. O pries tai nieko neispejo, kad saugotis reiketu. Bet israse biuleteni ir guliu 15 dienu. Jeigu pradetu smarkiai kraujuoti, liepe vaziuoti i ligonine. Bet kartas nuo karto yra rozines isskyros. Knygoje raso, kad gresiancio persileidimo pozymiai yra dvi savaites rozines isskyros arba keturios savaites - rudos. Jau baisu man darosi, kodel man 15 dienu liepe guleti, ar tik ne del tu dvieju savaiciu g.gif Labai bijau verysad.gif
Ar pakraujuodavo dar kurioms is jusu?
Atsakyti
Grįžau iš ginės, ir man pasakė, kad placenta prisitvirtinusi priekinėj sienoj apačioj. Kažkaip gyd. nieko neužklausiau, o čia paskaičiau ir galvoju gal nelabai kas, bet tikėsimės, kad pakils.
Atsakyti
as sukuriau sia tema bigsmile.gif bet man placenta pakilo ir ne vieno karto nekraujavau biggrin.gif antra nestuma tas nebepasikartojo schmoll.gif
linkiu visoms kad pakiltu 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif buvau taip nusigandus kol neperskaiciau visos temos,mat maziaus spyrius jauciu l.zemai verysad.gif pamaniau kad placenta perzemai ir atlekiau cia pasiskaityti smile.gif beje korteleje parasyta kad dugne, taip iseina kad aukstai bet gydytoja man viska uzdraude ir persitempimus, ir nesiojimus ir santykius, gal del to kad 11savaiciu gulejom ligoninej su gresianciu verysad.gif ir dabar pastoviai maudzia pilvo apacia, ir suduria desini sona, kur daznai leli jauciu g.gif gydytoja nesupranta is kur tas skausmas nes echo kaip suprantu viska gerai rodo, na vizitas mums po poros savaiciu, tiek klausimuku prisikaupe doh.gif , gal isaiskins mums viska smile.gif nes jau taip del visko neramu daros verysad.gif
Atsakyti