Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

QUOTE(laivuks @ 2008 10 27, 13:07)
Sveikos merginos  4u.gif
Pas mane irgi placenta zemai ir dengia ziotis  verysad.gif  buvo pasirode kraujingos isskyros,gulejau ligonineje  verysad.gif  dabar isleido nes kazkiek susitvarke. Bet mane nuteikineje kad taip bus iki gimdymo, ir kad laikytis griezto rezimo  verysad.gif
Labai bijau kad tik isnesiociau  verysad.gif  kai su pirmu nestumu buvo viskas ok tai dabar bijau jau bet ko  verysad.gif

man taip pat buvo pasirode kraujingu isskyru 11sav.tai gydytoja israse siuntima i ligonine,bet ten mane apziureja nieko blogo nerado ir negulde,tik sake kad placenta zemai unsure.gif ir jei nepakils tai gali buti pakraujavimu verysad.gif tai liepe saugotis ir dave tik bileteni,tai kaip cia pasiskaiciau tai ne mes vienos tokios mirksiukas.gif tikiuosi viskas bus gerai,,,,
Atsakyti
placenta esanti nugarineje dalyje yra gerai...
Atsakyti
O man ir vel pries savaite teko atsidurti ligonineje ir vis del tos placentos verysad.gif Ji jau sparciai kyla,bet vistiek dar galas dengia gimda ir vel pasirode kraujas verysad.gif o atrodo taip saugojausi. Bet as kazkaip nenusimenu ir galvoju kad vis tiek bus viskas gerai ax.gif
Atsakyti
vakr gydytojai pasake, kad teks stebeti mne, nes placenta zemai yra, bet sake iki 30 avaites dar nieko neiaksu tik liepe stebet iar nepradesiu kraujuoti, net tris kartus klause ar tirkai nekraujuoju g.gif man taip keistai nuskambejo kazkaip, bet visai pamirsau paklausti, kurioj dalyje ji yra priekineje ar nugarineja, nes kiek zinau jeigu priekineje netgi cezari pavojinga daryti, nes tada mmai kyl pavojus nukraujuoti labai doh.gif tai po vakar vizito kazkaip sunerimau, o dar ir mazasisi kol kas lbai patogiaia sedi doh.gif bet dar yik 27 savaitestai tikiuosi geriauio tongue.gif bandau vaidinti optimiste doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sėkmės visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif, žinau ką reiškia placenta žemai ir dar dengia kaklelio žiomenis, bet nenusiminkit, saugokit save ir tikėkit, kad viskas baigsis laimingai. Bet būtinai saugokitės, tikrai rimtai į tai žiūrėkit ir vaikščiokit kaip kiaušiniai.
Atsakyti
o cai rimtai labai negerai ta placenta zemai, nes man tai nieko tokio labai nesake gydytojai, tik sake reikia stebeti, bet nesake nei kad lbai saugotis, nes nieko g.gif kaip ejau i darba taip einu, ir mazaji savo kilnojo g.gif kazkaip net nerimas perejo dabar doh.gif
Atsakyti
placentos pirmaeiga - labai rimtas dalykas, ypac nestumo pabaigoje. Patyriau tai savo kailiu, gimdymo diena negausiai pakraujavau namuose, gerai kad spejau nuvaziuot i ligonine, nes ten nuo stipraus kraujavimo samones netekau per 3-5min. Zodziu supratau, ka reiske daktaru zodziai 'kraujuoti kaip is krano'. Neatsimenu kaip nuveze mane i operacine, atsigavau reanimacineje praejus 4 valandoms po cezario. Aciu daktarams ir likimui kad su suneliu esam gyvi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(latyte @ 2009 01 18, 17:40)
placentos pirmaeiga - labai rimtas dalykas, ypac nestumo pabaigoje. Patyriau tai savo kailiu, gimdymo diena negausiai pakraujavau namuose, gerai kad spejau nuvaziuot i ligonine, nes ten nuo stipraus kraujavimo samones netekau per 3-5min. Zodziu supratau, ka reiske daktaru zodziai 'kraujuoti kaip is krano'. Neatsimenu kaip nuveze mane i operacine, atsigavau reanimacineje praejus 4 valandoms po cezario. Aciu daktarams ir likimui kad su suneliu esam gyvi.  thumbup.gif

O Jums prasidejo saremiai ir tada vaziavot i ligonine? Ar buvo numatytas planinis cezaris?
P. S. ir labai labai sveikinu, kad Jums abiems viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2009 01 19, 12:43)
O Jums prasidejo saremiai ir tada vaziavot i ligonine? Ar buvo numatytas planinis cezaris?
P. S. ir labai labai sveikinu, kad Jums abiems viskas gerai smile.gif

Tai kad man nebuvo jokiu saremiu. Gimdymo diena is ryto dar pati nuejau i eiline apziura pas ginekologe, tai ji sake dar drasiai pora savaiciu galiu laukt mazylio atejimo. Pasak jos placenta jau buvo pakilusi ir sake gimdysiu pati, apie cezari nebuvo ne kalbos. O griztant is daktares namo pajauciau, kad man kazkas bega. Galvojau vandenys, bet kai parejau namo, pamaciau krauja, is pradziu pagalvojau, kad tai tik gleiviu kamstis, bet del viso pikto nuvaziavau i ligonine. O ten po daktaru apziuros kraujas pliuptelejo fontanu. Visa kita vyko zaibo greiciu.
Atsakyti
QUOTE(latyte @ 2009 01 19, 17:45)
Tai kad man nebuvo jokiu saremiu. Gimdymo diena is ryto dar pati nuejau i eiline apziura pas ginekologe, tai ji sake dar drasiai pora savaiciu galiu laukt mazylio atejimo. Pasak jos placenta jau buvo pakilusi ir sake gimdysiu pati, apie cezari nebuvo ne kalbos. O griztant is daktares namo pajauciau, kad man kazkas bega. Galvojau vandenys, bet kai parejau namo, pamaciau krauja, is pradziu pagalvojau, kad tai tik gleiviu kamstis, bet del viso pikto nuvaziavau i ligonine. O ten po daktaru apziuros kraujas pliuptelejo fontanu. Visa kita vyko zaibo greiciu.


Dziaugiames kartu, kad viskas gerai baigesi 4u.gif
o klausimukas - ar turejote centrine placentos pirmeiga ar daline?
Pas mus daline, tai labai aktualu visa info...
Atsakyti
QUOTE(1turte @ 2009 01 19, 20:37)
Dziaugiames kartu, kad viskas gerai baigesi  4u.gif
o klausimukas - ar turejote centrine placentos pirmeiga ar daline?
Pas mus daline, tai labai aktualu visa info...

Paskutinis normalus tyrimas echoskopu buvo atliktas 26sav, tai tada buvo daline placentos pirmaeiga. Ir nors daktarai ramino, kad jai dar yra laiko pakilti, deja taip neatsitiko. Tiesa sakant tada man tas visas reikalas neatrode labai rimtas, nes labiausiai guodziantis dalykas buvo tas, kad maziaus sveikatai placentos padetis itakos neturi.
Atsakyti
mna dare skana 27 savaite ir dabar sake pastoviai stebes, ns gali kilti o gali ir zemyn leistis, tai busiu stebima, bet nieko neispejo daugiau g.gif
Atsakyti