Įkraunama...
Įkraunama...

Audi TT

QUOTE(Kilina @ 2008 06 25, 00:22)
Dukra turejo cabrio,labai buvo patenkinta.Taip,siek tiek kietoka,bet tas grozis viska atperka smile.gif

turėjo g.gif o kodėl nebeturi? kas nutiko?
Atsakyti
kolkas tik svajonese 4u.gif blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 06 22, 13:54)
jei tamsta uždirbi į mėn apvalią sumą gal ir nedaug mirksiukas.gif

Manau,jau kas gali sau leisti brangesne masina,gales ir nusipirkti kasko draudima mirksiukas.gif .pati turiu kasko,tai geresnio dalyko net nera,pvz si savaitgali buvo isvaziave i pajuri,savo masina palikau kieme,po kastonu,nuluzo saka per didziausius vejus ir nukrito tiesiai ant bagazines.ir ka,kasko visus nusotolius padengia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 06 23, 14:36)
na nebent tokiu atveju... g.gif bet pvz.aš galėjau skirti auto jos kainos sumą, bet nebepirkau dėl jos brangaus išlaikymo kuro ,remonto atžvilgiu...be to jei jau tiek mokėti, kad tikrai būtų verta norisi, o ne vien už grožį...nes juk komforto važiuojant ten minimumas doh.gif mokėti tiek vien už kasko tikrai nematau reikalo, taip kad rinkausi iš kito varianto mirksiukas.gif
kasko geras dalykas juk...be to juk ir auto tokia kur vagiamai grupei priklauso doh.gif tai dėl mašinos saugumo mirksiukas.gif


Nu kad TT'eškė yra labai vagiama, tai tikrai tokio negirdėjau..Ir draudimas tikrai nėra brangus, palyginus, net nepriklauso nuo to kiek užkali į mėn.. tongue.gif Maniškė '96m auto, ir tai metams su 0 frančize 2200lt... tongue.gif O šiaip, tai taburetė yra taburetė... biggrin.gif Prisiminiau vieną įvykį, kartą aikštelėje statu mašiną, ir žiūriu šalia iš TT'eškės bando išlysti laaabai stambus vyriškis...Kaip jis ten keikėsi, dūsavo... lotuliukas.gif Pamatė kad aš stoviu juokiuosi, tai sako "ko čia juokiesi, aš pažiūrėčiau kaip tu išlipinėtum"....sakau "jei tokia būčiau aš tokios mašinos nepirkčiau ir nesėsčiau į ją".... lotuliukas.gif lotuliukas.gif Smagu buvo.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2008 06 26, 09:28)
Nu kad TT'eškė yra labai vagiama, tai tikrai tokio negirdėjau..Ir draudimas tikrai nėra brangus, palyginus, net nepriklauso nuo to kiek užkali į mėn.. tongue.gif Maniškė '96m auto, ir tai metams su 0 frančize 2200lt... tongue.gif O šiaip, tai taburetė yra taburetė... biggrin.gif  Prisiminiau vieną įvykį, kartą aikštelėje statu mašiną, ir žiūriu šalia iš TT'eškės bando išlysti laaabai stambus vyriškis...Kaip jis ten keikėsi, dūsavo... lotuliukas.gif Pamatė kad aš stoviu juokiuosi, tai sako "ko čia juokiesi, aš pažiūrėčiau kaip tu išlipinėtum"....sakau "jei tokia būčiau aš tokios mašinos nepirkčiau ir nesėsčiau į ją".... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Smagu buvo.... ax.gif

tai 96m. gal ir nevagia taip...nors nepasakyčau...draudime man ką kita sakė, ne iš lempos sugalvojau kad vagia...aš apie 2002m. kalbėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 06 26, 09:33)
tai 96m. gal ir nevagia taip...nors nepasakyčau...draudime man ką kita sakė, ne iš lempos sugalvojau kad vagia...aš apie 2002m. kalbėjau mirksiukas.gif



Draudime jie gali daug ką pasakyti, kad pritraukti klientą... mirksiukas.gif taip, sutinku kad vagia kažkiek, bet kad taip jau žiauriai kaip kad draudimas sako tai tikrai ne... ax.gif Iš audi tai C'eškes labiausiai eina...Pagal statistiką labiausiai vagiamos auto yra 10-12m senumo... mirksiukas.gif Nu bet tiek to, nenoriu čia į tai gilintis.... 4u.gif sėkmės pasirinkime..... mirksiukas.gif
Atsakyti
ka pasirinktumete cabrio ar coupe? ax.gif
Atsakyti
coupe bigsmile.gif
Atsakyti
laukiu daugiau nuomoniu bei atsakymu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*candy* @ 2008 06 26, 16:25)
ka pasirinktumete cabrio ar coupe?  ax.gif

Cabrio wub.gif Nors vasaros pas mus lietingos,bet nerealus malonumas vaziuoti be stogo.Tik minusas ,kad cabrio turi dvi vietas.Mazokai...
Atsakyti
Galiu pasiūlyti smile.gif

Modelis: TT Quattro Turbo MTM
Galia: 265 AG (195 kW)
Sukimo momentas: 380 NM
0-100 km/h: per 5,0
sek. (išmatuota su G-meter 2006-10)

Bet čia ne eilinė TT. Eilinių su 265 AG nebūna smile.gif

MTM tiuningas (visi darbai sertifikuoti ir atlikti MTM Vokietijoje ).
Kaina dabar 39000 Lt ir tik todėl, kad laukiuos ir jau turiu didelį mašiną lotuliukas.gif . Metai: 2000.
Atsakyti
QUOTE(Granatas @ 2008 06 29, 14:10)
Galiu pasiūlyti smile.gif

Modelis: TT Quattro Turbo MTM
Galia: 265 AG (195 kW)
Sukimo momentas: 380 NM
0-100 km/h: per 5,0
sek. (išmatuota su G-meter 2006-10)

Bet čia ne eilinė TT. Eilinių su 265 AG nebūna smile.gif

MTM tiuningas (visi darbai sertifikuoti ir atlikti MTM Vokietijoje ).
Kaina dabar 39000 Lt ir tik todėl, kad laukiuos ir jau turiu didelį mašiną  lotuliukas.gif . Metai: 2000.

Idomu,kodel belekiek laiko ji jau pardavime ir niekas nesusigundo g.gif
Atsakyti