Įkraunama...
Įkraunama...

Audi TT

Gal kas nors esate tureja? g.gif
Atsakyti
aha, grazi masina man irgi idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*candy* @ 2007 11 02, 14:13)
Gal kas nors esate tureja?  g.gif



taip, labai senai ir tik viena savaite...kadangi nemegstu zemu mazu masinyciu tai ypatingai nesuzavejo, viduje erdvu, bet su matomumu kazkaip ne taip g.gif
Atsakyti
Turejau praeita pavasari,vazinejau puse metu.Na ka galiu pasakyti,tai buvo mano senai svajota masina,bet tikrai nelikau suzaveta labai schmoll.gif Pas mane cabrio buvo,tai isorinis grozis vienareiksmiskai super thumbup.gif wub.gif Grazesnes masinos man ir siandien nelabai yra.Bet pats vaziavimas man niekuo nesiskyre nuo mano tureto IV golfo.Kieta ,sportine masina.Pas mano buvo tik dvi vietos,tai su vaiku jau nekas vazinet.Bet pavasari ir vel tokiapirksiu,tik naujesniu metu tongue.gif Moteriska masinyte thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo abc: 02 lapkričio 2007 - 20:56
Man si masinytė irgi labai miela atrodo. Man tai ypatingai graži 2006m ir 2007 m modelio. Man coupe labiau prie širdies nei kabrio. smile.gif cool.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*candy* @ 2007 11 03, 12:47)
Man si masinytė irgi labai miela atrodo. Man tai ypatingai graži 2006m ir 2007 m modelio. Man coupe labiau prie širdies nei kabrio. smile.gif  cool.gif  wub.gif

Na taip,paskutiniu metu,tai isvis ji superine thumbup.gif Bet uz ta kaina pirkciau sau dzipa ir senesne TT dar isetu biggrin.gif Bet vasara Cabrio yra nepakeiciama thumbup.gif Ir idegt spedavau ir taip,malonumas neispasakytas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(abc @ 2007 11 04, 15:55)
Na taip,paskutiniu metu,tai isvis ji superine thumbup.gif Bet uz ta kaina  pirkciau sau dzipa ir senesne TT dar isetu biggrin.gif Bet vasara Cabrio yra nepakeiciama thumbup.gif Ir idegt spedavau ir taip,malonumas neispasakytas wub.gif



Jeigu perkate del grozio, tai VALIO, bet jei nors truputi domina, kas po dangciu, tai geriau pirkti golfa V :}}}
turejau TT apie metus.
Atsakyti
QUOTE(Dimetra @ 2007 11 05, 03:56)
Jeigu perkate del grozio, tai VALIO, bet jei nors truputi domina, kas po dangciu, tai geriau pirkti golfa V :}}}
turejau TT apie metus.

Nesutikciau su tuo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(abc @ 2007 11 05, 11:29)
Nesutikciau su tuo schmoll.gif



mano asmenine nuomones is patirties :]
Atsakyti
QUOTE(Dimetra @ 2007 11 05, 12:32)
mano asmenine nuomones is patirties :]

Na nebent nepasiseke Jums.As labai buvau patenkinta ja,ir su jokiom problemom nesusiduriau.
Atsakyti
o as ir nerasiau apie problemas :} turbut taip norejot padiskutuot... :} atydziau skaitykite, turejau omeny, kad TT ne ypatybe :} yra geresniu masinu :}
Atsakyti
QUOTE(Dimetra @ 2007 11 05, 22:45)
o as ir nerasiau apie problemas :} turbut taip norejot padiskutuot... :} atydziau skaitykite, turejau omeny, kad TT ne ypatybe :} yra geresniu masinu :}

Tai,zinoma,yra geresniu masinu.Bet,kai paraset,kad po kapotu nieko gero,tai ir pagalvojau,kad susiduret su kazkokiom problemom.
Atsakyti