Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimų į gimtadienį šablonai

QUOTE(Jurmita @ 2011 10 31, 14:41)
Mamytes, gal kuri nors daret pakvietima su Ratai 2 herojais, Makvynu ar kitais. O gal su traukinuku.
Prasedejau 2 val internete ir neradau...o laiko ilgai kapstytis neturiu, nes 3m sunus ir 1.5 metu dukra neleidzia. Padekite prasau...

Tai susieskai nete paveiksliuku su jais ir susidelioji pakvietimo zodzius jau pati,juk nera sunku mirksiukas.gif Va viena radau su jais,bet ju begales yra

user posted image
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2011 11 01, 13:20)
Tai susieskai nete paveiksliuku su jais ir susidelioji pakvietimo zodzius jau pati,juk nera sunku  mirksiukas.gif Va viena radau su jais,bet ju begales yra

user posted image


O kaip nusikrauti, kad ir si paveiksliuka ir ten irasyti teksta.
Atsakyti
laba
gal kas zinote koki linksma kvietimo teksta
norime vaikucius pakvieti i gimtadieni blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuciuxxxx @ 2009 07 03, 21:03)
Kvietimas gali buti ir toks
http://s42.radikal.r...92634cbf060.jpg


Sveikos mamytės,
Bet tai jūs man paaiškinkit...kaip atsisiųst šį pakvietimą ir kaip paskui jį koreguot... doh.gif blush2.gif Nu niekaip man nesigauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2012 05 17, 09:48)
Sveikos mamytės,
Bet tai jūs man paaiškinkit...kaip atsisiųst šį pakvietimą ir kaip paskui jį koreguot...  doh.gif  blush2.gif  Nu niekaip man nesigauna  verysad.gif

man irgi toks pats klausimas iskilo biggrin.gif padekite kas nors 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
laba diena,
neseniai dariau pakvietimus mamos 60-mečiui- labai patiko kažkada gyvai matytas varijantas, tai ir pakopinau ax.gif : Ant balto, šiek tiek blizgaus, puošnaus lapo surašiau kvietimo tekstą (lapą dalinau į 4 dalis), o ant kito, tokio beveik permatomo lapo (yra kanceliarinėse pirkt) atspausdinau augalinį motyvą- ornamentą,kurį dar padailinau klijų su blizgučiu taškiukais, ir abu lapukus surišau sidabrine juostele puošnia, ne atlasine, bet irgi austa, nebrizgančia. Atrodė thumbup.gif Gaila nenufotkinau kaip jie gatavi atrodė,bet pabandysiu gal vieną dėl vaizdo atgamint iš brokuotų, nes bandymai buvo su įvairiom spalvom. Auksas ir baltos- sidabrinės deriniai- patys geriausi, mano akiai, spalvotas popierius nesižiūrėjo visiškai, nebent vaiko gimtadieniui tiktų.
Atsakyti
asmeniskai man, kvietimuose labai nesiziuri tokie dalykai, kaip dovanos sukonkretinimas (paraginimas dovanoti grynais) blush2.gif man tai kazkaip skamba taip, lyg be dovanos ten nereikalingas zmogus yra 4u.gif seis laikais ir taip dauguma zmoniu pinigais dovanoje, tad NIEKAD kvietime nerasyciai kokio pavidalo dovanos noreciau schmoll.gif

nors darydama kvietimus i savo vestuves parasiau, iki kada ir kokias nr reikia pranesti apie dalyvavima, bet daugiau to taip pat neberasyciau. kazkaip supaprastina, nebelieka to tokio iskilmingumo... iteikdamas kvietima zodziu gali pasakyti, kaip patvirtinti, ar dalyvausi... beto, kikus parai savaiciu iki vestuviu vistiek patys skambinom visiems sveciams, ir klausem ar dalyvaus, vis del to, mokant pikigus sodyboje reikia zinoti tikslu zmoniu skaiciu ax.gif

taigi, tokie mano asmeniniai kvietimu tekstu kriterijai. seip, pastaruoju metu, kaip darau kvietimus, tai sventes "kaltininko" foto idedu i grazu remeli, parasau norima tekssta, ir padarau nuotraukas, gaunasi graziai ir nebrangiai (apie 30 ct vienas kvietimas) , bent jau man thumbup.gif mirksiukas.gif

aisku, ziauriai grazu, kaip visas kvietimas padarytas rankomis, kaip Marmaledas aprase savaji, bet ne visi turi tiek ismones ax.gif
Atsakyti
Aš visuomet stengiuosi daryti kvietimus pati ir dažniausiai darau vaikų gimtadieniams. Šie kvietimai skirti močiutės jubiliejui, tekstas bus atspausdintas ant permatomo lapo, čia tik laikinai įdėjau tekstą ax.gif
user posted image
Atsakyti
Laba mamytės, gal kas turit pakvietimą susijusi su miško gyvūnais...ar su žiema?? reik ir teksto ir ant kko rašyti
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Gal turit ką nors Mikės Pūkuotuko tematika? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lakstute7 @ 2012 12 28, 17:56)
Sveikos, mamytės. Gal turit ką nors Mikės Pūkuotuko tematika?  doh.gif


koks sutapimas bigsmile.gif
aš čia taip pat užėjau tikėdamasi ką nors būtent su mike pukuotuku rasti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, greit bus mano panos 7-tas gimtadienis, jau mastau kaip cia ka ir uzstrigau ant pakvietimo, kaip reik graziai issireiksht, kad i svente kvieciami tik vaikai. Neina graziai sudaryt sakynio doh.gif
Atsakyti