Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

ax.gif saldumynai saldumynai,as ir dabar negaliu susilaikyti wub.gif
Atsakyti
Jeigu užsimanau, tai ir valgau smile.gif
Aišku, stengiuos riboti ir turėti saiką, bet manau, kad ne visada pavyksta ax.gif Labai jau man patinka pieniškas šokoladas smile.gif
Atsakyti
Valgau kas dien - tai koki saldaini, tai sokaladini-riesutu krema, tai dar ka nors. Bet tikrai kas dien, nes man ju tiesiog reikia tongue.gif
Atsakyti
labukas jo saldumynu as kol nesilaukiau antojo maziuko nelb mane domino o kai pastojau nebuva dienos kad ju nevalgyciau lotuliukas.gif nestuke.gif nu ir db dar yra tas noras bet jau ne toks zveriskas kaip kad buvau nestuke.gif skanu kartais prie kavos nu ir dar padeda sokoladas kai bunu pikta ar nervuota thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
man seniau saldumynu galedavo ir nebuti, o dabar be ju gyventi negaliu biggrin.gif
Atsakyti
Kiekviena diena turiu isimesti i save smile.gif ar sokoladuka, ar saldainiuka, ar sausainiuka, ar sokoladini sureli... smile.gif Zodziu- ne dienos be saldumos... bigsmile.gif
Atsakyti
oi su saldainiais tai man buvo didele problema,laaaaaabai norejau blush2.gif
Atsakyti
Paskutiniais menesiais be saldumynu negaledavau istvert nei dienos.Tradiciskai, po pietu sumaumodavau sokolada, o dienos begyje vis kazka saldaus pakramsnodavau. blush2.gif Sakoma, kad ko norisi, ta ir reikia valgyti.Pirmus menesius tai tikrai nieko saldaus nesinorejo, rydavau toki slamsteli kaip konservuotas tunas, dar tefteliu uzsimanydavau, kas vyrui buvo visai nesuprantama blink.gif
Atsakyti
siaip esu nemegeja saldumynus valgyt,bet kai uzsimanau tai suvalgau bigsmile.gif
Atsakyti
nestumo pradzioje nenorejau saldumynu,dabar kaip narkomane nei dienos nebegaliu... lotuliukas.gif
Atsakyti
Valgiau viską ko norėjosi rolleyes.gif .O šokolado norėdavau tokio kaip plastelinas (š.....)ir būtent to už 89cnt. (visa plyta) doh.gif .Valgydavau taaaaip skaniai ,kad net silpna darydavosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
norejosi ir leisdavau su saiku.

nesinorejo per daug kg uzsideti ir siandien labai dziaugiuosi, kad prisiziurejau.

priaugau 12kg ir liko numesti 4 kg.

nestumas palieka kune savu pedsaku...

tai as net pagalvot nenoriu, kas butu, jei buciau priaugus daugiau.

be to ir vaikiukui mamos antsvoris nesveika.

tad su protu smaguriaukit mirksiukas.gif
Atsakyti