Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

as valgau ir man neina sustoti blush2.gif
Atsakyti
Saldumynus visa nestuma valgiau, kazkaip labai trauke... mirksiukas.gif o ypac susidraugavau su glaistytais sureliais biggrin.gif
Atsakyti
O man viena buvusi nestuke.gif pasake, kad visokios bandeles, pyragai eina leliukui i svori, o sokoladas mamai i kuna - tai kartais abu palepinu ir bandelem ir sokoladu, bet retai 4u.gif
Atsakyti
aš pastarosiom savaitėm pradėjau piktnaudžiauti saldumynais doh.gif

iki tol laikiausi... norėjau nepriaugti per daug svorio... bet kai pamačiau, kad mano nusibrėžta riba jau ir taip sėkmingai peržengta, pagalvojau "ko aš čia turiu kankintis ir nevalgyti to, ko noriu?"

dabar geriausiai eina batonas su šokoladiniu kremu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(svikte @ 2008 01 07, 20:31)
O man viena buvusi  nestuke.gif  pasake, kad visokios bandeles, pyragai eina leliukui i svori, o sokoladas mamai i kuna - tai kartais abu palepinu ir bandelem ir sokoladu, bet retai  4u.gif



Tai nori pasakyti, kad tau bandeles i svori neina, o maziukui sokoladas neina? blink.gif viskas eina, keptos bulves irgi.. Ir piktnaudziauti, savaime aisku, negalima..
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 01 08, 22:18)
dabar geriausiai eina batonas su šokoladiniu kremu essen.gif


Man taip pat thumbup.gif .

Iki nėštumo saldumynų nemėgau. Užsimanydavau kartais, bet gan retai, visokia vytinta mėsa ir žuvis labiau traukė. O dabar .... Nė dienos negaliu be saldumynų. Kartais šokoladinį kremą šaukštu pakabinu, ir laižau doh.gif .
Jau priaugau apie 11 kg blush2.gif .
Ir dabar užsimaniau lotuliukas.gif .
Atsakyti
Visada megau pasmaiziauti, et nepiknaudziavau, o kai pastojau, nepastebejau, kad valgau daugiau saldumynu, vaisius visada megau, tad ir dabar su mielu noru juos valgau, prie sokolado, ar saldainiu netraukia.
Atsakyti
O man daugiau nieko ir nereikia, išskyrus saldumynus blush2.gif
Aišku bandau apgauti save saldžiais vaisiais, bet vis tiek potraukis stuprus...
Atsakyti
Man dabar patys paciausi sokoladiniai saldainiai PUPA smile.gif
Atsakyti
na, per visa nestuma siek tiek ribojau saldumynus - valgiau daug vaisiu, o va, kai pries kelias dienas uzejo saldumynu manija, o namie nieko saldaus nebuvo, prisipirkau sausainiu, sokoladuku, vafliu - pasiruosiau juodai dienai thumbup.gif
siaip saldumynu vengiu antroj dienos pusej, nes paskiau uzmigt negaliu - eda remuo doh.gif siaip sokolado plytos netraukia, bet kokie twix, snickers ir sokoladiniai sureliai essen.gif:
Atsakyti
na seip net nestumo pradzioje man gydytojas liepe valgyt daugiau ledu...o as taip ir nesusiprotejau paklausti kodel:) taciau begant nestumo savaitems,saldumynu ivairoves poreikiai keiciasi:) bet melionu neatsisakau niekada:)
Atsakyti
Iki nėštumo labai mėgau saldumynus, o dabar net negaliu į juos pažiūrėti schmoll.gif Šiuo metu ir pati nelabai žinau ką mėgstu. Kažkaip viskas apsivertė aukštyn kojom. Tikuosi po kelių savaičių viskas pasitaisys smile.gif
Atsakyti